Najkorisnije aplikacije?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Najkorisnije aplikacije?


18.11.2008 | 12:28
Bilo bi zanimljivo cuti razna iskustva sa iPhoneom; koje aplikacije smatrate da su Vam najkorisnije, za sto najvise koristite iPhone (GSM, internet, GPS...)...

Pozdrav,

Nenad.
06.12.2008 | 16:15
što koristite od GPS-a ?
06.12.2008 | 19:56
BossPrefs - volim kontrolu
Installous - volim besplatno
Fring, Facebook, AjaxLife - volim komunicirati
Night camera - odlična zamjena standardne iPhone kamere

Igre - Ocarina, Enigmo, Crash Kart, Nanosaur2 i u zadnje vrijeme ubijam Lux Touch...
06.12.2008 | 20:33
iRealSMS 2.0 zamjena za standardnu sms aplikaciju. Pisanje poruka u landscape modu, forward sms-a, slanje listi psoiljatelja, izvjesce o isporuci itd.

Snapture Premium - zamjena za standardnu iPhone kameru. Ne moze napraviti cuda ali puno bolje od defaultnog rjesenja.

Fring - skype + voip telefon u pokretu. Najbolja aplikacija za iPhone za sve nas koji puno putuju ili zovu cesto inozemstvo.

Imam ih 50-ak u mobitelu, ali ovo je stvarno vrh ponude, po mom misljenju i to bi trebao svako imati.
08.12.2008 | 09:35
Shazam i Remote zatim eBay
11.12.2008 | 00:15
drlovric je napisao:
iRealSMS 2.0 zamjena za standardnu sms aplikaciju. Pisanje poruka u landscape modu, forward sms-a, slanje listi psoiljatelja, izvjesce o isporuci itd.


Zanima me, molim te, ovaj app za sms. jel to mogu naći u hrvatskom itunes storu?? Jer sam tražila pa nema. Telefon sam dobila na poklon, hvatam neke stvari, ali ono najbitnije i najosnovnije ne mogu naći...Puno hvala!
  • Dijete
  • Posjetitelj
11.12.2008 | 01:48
iRealSMS ti je za jailbreakane telefone što bi reklo da ga nema u iTunes Storeu
11.12.2008 | 09:26
IntelliScreen - po meni br.1
11.12.2008 | 21:53
To dsvitez:

Dijete ti je dobro rekao. moras prvo otkljucati svoj telefon (jailbreak) kako bi mogla na njemu koristiti aplikacije koje Apple nije odobrio.

To ti je vec gray market, ali...

21.01.2009 | 11:28
Da li netko možda zna kako se zove aplikacija kojom se kod pisanja sms poruke ne pojavljuje onaj prijedlog riječi. imala sam to na iphone-u ali mi je prilikom update nestalo. Hvala!

p.. da li se korištenjem ireal sms-a, sms naplaćuje po drugoj tarifi ili je cijena ista?
21.01.2009 | 12:07
mislim da iphone triba bit jailbreake-an i onda imaš mogućnost to ugasit
21.01.2009 | 12:24
U fw 2.2 je ta opcija dosla i nalazi se pod settings -> general -> keyboard -> auto-correction
21.01.2009 | 16:45
hi converter je dosta korisna aplikacija
22.01.2009 | 00:26
Vlasnik iPoda Touch i iPhona
Radio jailbreake i na ipodu i na iphonu nisam bio previše zadovoljan.

Moje naj aplikacije (itunes)
Wifi Trak ( iskorišteno do maksimuma u stranim zemljama LUDO !!)
Files lite mogučnost postavljanja svojih datoteka exel, word, pdf...
EasyWriter mogučnost pisanja landscape mod e-mail
WorldWiki osnovne informacije o zemljama (puno putujem)
IM+lite univerzalni Im podržava dosta servisa (AOL, Yahoo, Msn, Google Talk, Jabber, ICQ, MySpace)
iDictCroF englesko - hrvatski rječnik
DarkRoom kamera ali bolja

Igre
Solitare City Deluxs pasijans na 101 način
TapDefense odlična mala strategija

Toliko od mene
mislim da programi ponuđeni na iTunes svakim danom su sve bolji i počinju rješavati tekuće probleme.
31.01.2009 | 23:17
psx , comic life, mame emulator, ebook reader
04.02.2009 | 18:50
oprostite neznam di bi napisao neradim ovo sebi već starom pa bi vas pitao ako može neznam jesam li pogodio i temu nadam se da se admin neće ljutit ‡) Dakle tio sam pitati zna li ko odakle se i kako može skinuti screensaver za iphone (ono kao sat) ili nesto poput toga i kako da sikenm onaj program za veća slova za pisat poruke molim vas da mi odgovorite hvala!! ;D
04.02.2009 | 19:33
cydia- preko cydie skines winter board , pa onda skines retro clock, odes u winter board i pokrenes. Kad iduci put upalis iphone na slide to unlock screenu bit ce sat uzivaj
04.02.2009 | 20:15
I kad imas instaliran winter board preko njega mozes pokretati na 100 wallpapera i tema
05.02.2009 | 15:16
e ali ja nemam cydi-ju na iphone-u pa sam te mislio pitat di da je skinem i kako da je ubacim na iphone i di da nadem sve te screesaverse oprosti što sam dosadan ali bi li mi mogao to malo pobliže objasniti ako ti nije problem jer zanima me kako te stvarni da ubacim na iphone imam itunes i sad sam neki novi program skinio da mu mogu foramatirat videje i muziku te slike pa bi te to htio zampoliti da mi pobliže objasniš unapriejd hvala!! ;D
05.02.2009 | 15:27
Ma sta bi bio dosadan , nego da te ja prvo pitam koji model iphonea imas i dali je jailbreakan?
05.02.2009 | 16:22
nezz ti točno onaj 16G on ga je ima prvi u Hrvatskoj kad je tek izaša on ga priko veze zbavio nezz koja verzija sve sam pribra nepise nigdi nezz samo piše iphone 16G na kutiji sve papire sam pribra ništa iz amerike je iz Chikaga od tamo ga je zbavio ja mislim da je prvi moredl bar tako kaže sad nezz je valjda nabavio ga je davno!!
05.02.2009 | 16:41
koje je boje iza bijele ili?
05.02.2009 | 16:50
Bijele sa crnim dnom..evo stavit ću ti sliku..
05.02.2009 | 16:53
SP_A0095.jpg
05.02.2009 | 17:03
odlicno jer takav imam i ja pa ce mi biti lakse evo ti link blog.iphone-dev.org/ sa ovog linka skini pwnage tool i quick pwn linkovi za skidanje su ti pri dnu stranice kad to instaliras na komp javi
05.02.2009 | 17:25
evo jesan daj dalje navodi nezz sta sad lol
05.02.2009 | 17:30
kad ukljucis taj program koji si skinuo pojave se ikone iphona 2g, 3g i ipod toucha ti klikni na 2g
05.02.2009 | 17:58
ej krvi ti imas li msn-neda mi se na forumu lapćat presporo ovo piči i teže je objasnit aj please daj
05.02.2009 | 18:15
Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript
05.02.2009 | 18:29
ajde budi on line da mi objasnis krvi ti!
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 3 minuta
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.28 Seconds

Provided by iJoomla SEO