Poludila baterija na iphone 6
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Poludila baterija na iphone 6


02.08.2016 | 06:51
Nema pomaka na bolje . Pada mu postototak napunjenosti i ako ga se ne dira uopce, aplikacije pogasene, sve pogaseno , puni se prek noci, odstekam ga i za tri sata je na 50 % a nista mu ne radi plus je na wifiju.
Napravila sam dva puta restore iz itunesa .
Vjerojatno je bas baterija otisla. :/
02.08.2016 | 07:40
Prestani stalno raditi restore. Koliko imaš sadržaja na njemu? Ako je 128GB fon koji je skoro pun, može biti da mu treba puno vremena. Naravno da može biti i baterija, ali indikativno je da je problem počeo najedamput, baš nakon updatea. Tako da je puno vjerojatnije softver u pitanju.
02.08.2016 | 09:20
Restore i set as new,znaci nemoj nista vracati na telefon.Probaj da li ti pada onda baterija.Ako je sve ok instalirtaj app jednu po jednu.Ako ti pada brzo baterija bez i jedne app onda ti definitivno nesto nije u redu s njom.
02.08.2016 | 09:28
Ako se pitas zasto restore i set as new. Zna se desiti da neki sistemski program poludi i stalno se vrti u pozadini i zdere bateriju.
Ako se pitas zasto ne povuci backup, moguce da u sigurnosnoj kopiji lezi problem.
Pusti telefon koji dan na tvornickim postavkama i bez ijednog dodatnog programa. Ako i dalje baterija divlja, vjerojatno je ona crkla. To sto se desilo nako update-a, moze biti i slucajnost.
02.08.2016 | 09:30
smayoo kaže:
Koliko imaš sadržaja na njemu? Ako je 128GB fon koji je skoro pun, može biti da mu treba puno vremena. .

disc: used:45,5% 5,4 gb
free 54,5% 6,5 gb
to je iphone od 16 gb.

Restore i set as new,znaci nemoj nista vracati na telefon.Probaj da li ti pada onda baterija.Ako je sve ok instalirtaj app jednu po jednu.Ako ti pada brzo baterija bez i jedne app onda ti definitivno nesto nije u redu s njom.

to radim sa iphonea , jel tako, ne u itunesu ?

(joj sori znam da vas zivciram i da su vam moja pitanja glupa, al ja sam samo jedna glupa plavusa u rl i zbilja se trudim sve pohvatat )
02.08.2016 | 09:31

Tu ?
02.08.2016 | 09:36
Ja sam u biti restore radio preko iTunesa. Nisam siguran da se to moze napraviti i preko telefona. Mozda moze. Ovo, Resetiraj sve postavke mi znaci da se ne savi na telefon iznova sistem, vec se pobrise sve i telefon je kao iz ducana. Mozda u tome lezi problem.
Zasto je tesko spojiti telefom na racunalo?
02.08.2016 | 09:50
ma nije , samo ne kuzim jesu li to isti reseti .
02.08.2016 | 09:51
Iz iTunes-a radi restore,prije toga neka ti baterija bude preko 70%(idealno je 100%).Iskljuci iCloud prije restore.
02.08.2016 | 10:20
Ako je telefon spojen na komp USB kabelom, tada se i puni, ali svejedno neka ti bude puna baterija. iTunes skne zadnju dostupnu verziju iOS-a i presnimi preko postojece (barem je do sad rako bilo). Ako se u tom periodu telefon ugasi, imati ces dodatnih problema dobiti telefon medju zive.
02.08.2016 | 10:48
prrobat cu tako, kuzim kako vratiti aplikaciju po aplikaciju ponovnim skidanjem s app stora, a sto cu sa imenikom ? kako cu njega dobiti nazad ako necu raditi obnovi iz kopije ? il da budem i bez imenika dok vracam jednu po jednu aplikaciju ?
02.08.2016 | 11:22
Imenk je u iCloudu. Kao i mailovi. Logiraj se na iCloud s ID-em i vidi kontakte. Mozes ih sve i oznaciti i eksportirati na kom. Ako si dozvolila, kontakti su u adresaru na kompu.
07.08.2016 | 09:19
Nakon reseta prek itunesa i set as new, mrvicu je bolje no i dalje curi al je ipak bolje.
07.08.2016 | 10:37
Sad znaci da vratim aplikacije bas pomocu app storea? Kad se spojim na itunes dali da i tamo kliknem da se iphone postavi kao novi ? Znaci uopce da ga vise ne obnavljam iz kopije?
07.08.2016 | 12:35
Da, kao da ih prvi puta instaliras. Je, iTunesu isto reci da je novi telefon. Izgubiti ces SMS-e, Viber poruke i spremljene lozinke. Ako si dozvolila sinkronizaciju, ostalo ti je u oblaku (mail, kontakti, podsjetnik, notes, ...)
07.08.2016 | 18:58
thx
08.08.2016 | 16:53
Danas opet curi
Stavila sam danas vecernji list i genius scan , to je razlika od jucer. opet sam ga "set as new "pa necu stavljat te dve vise aplikacije.
A jucer sam zvonjavu stavljala prek ringtona. Nesto od toga vjerojatno zeza.
08.08.2016 | 17:20
Nego jel koristite koju aplikaciju tipa batery doctor ?
08.08.2016 | 17:28
Ja imam Battery Doctor i vise mi je za pobrisari zaistale datoteke. To koristim rijetko i prvi puta je dosta toga pocistio, a kasnije najde do 200MB.
Za potrosnju baterije vise je kao savjet nego da nesto spara.
Na zalist, to ima bolje rijesen Sony Expiria Aqua M4 na Androidu.
08.08.2016 | 18:27
E da i svoju sliku za pozadinu sam stavila . Nemam pojma sta toliko vuce bateriju. Bez sveg mogu al bas me zivcira slika na pocetnom zaslonu ak cu morat imat njihovu i zvuk zvona ak nemrem podesit
08.08.2016 | 19:21
Zadnje ti je promjena baterije.
24.08.2016 | 19:11
Mislim da je baterija u pitanju, zvala sam servis pa po opisu bi bila. Nova je 300 kn. Ne znam jel sta vrijede ove s ebaya za 7-8 $, jel moze iphoneu sta biti od takve baterije. Mislim prodavat cu ga cim izade sedmica pa ne znam ni sama jel da mijenjam bateriju il ne. Il da mozda ovu drasticno jeftin narucim, al me strah da ne nasteti iphoneu .
24.08.2016 | 19:22
I kad kupiš tu za od 50-ak kuna, tko će je promijeniti?
Mislila si ju sama mijenjati?
24.08.2016 | 20:04
hm da o tom nisam mislila . Uf nema druge nego u servis.
24.08.2016 | 20:30
Zabac vidla sam da si mijenjao baterije u iservisu ? Jesi zadovoljan tim servisom i zamijenjenim baterijama? Taj mi je servis u masarykovoj bas brat preporucio a idem u zg u pon pa bi mogla to tam obavit jer idem u klaicevu pa mi je blizu .
25.08.2016 | 06:07
OK su. Zamjenili za ispod 1/2 sata. Trgnes kavu/ljutu na Cvijetnom i podignes telefon, ili pricekas. Garancija je mislim 6 mjeseci sto god to znacilo.
26.08.2016 | 13:18
baterija promijenjena, vec sam zaboravila kak izgleda kad ga mozes koristiti do 1 posto
26.08.2016 | 17:32
Ali nije stvar samo u bateriji cini se , ok nova se ne rusi na 30 posto i ne gasi se ali i dalje curi..
Nocas sam ga pred jutro odstekala na 100 ppsto , oko pol 2, i ujutro je bio u 7 na 65 posto, napunila ga i sad je na 13 posto :/
26.08.2016 | 19:54
Dakle imaš aplikaciju koja u pozadini cijelo vreme melje i troši bateriju.
27.08.2016 | 18:44
Mah za poludit vise. Sad vise ne pokazuje usage i standby, na oba je crtica . A trosi se bTerija i na airplane modu. Danas je od 8 do 16 radio i potpuno se ispraznio oko 16. Jedina je razlika sto sada mogu iskoristiti i onih 30-40 posto baterije do zadnjeg postotka. A ona pada radio il ne radio na njemu.
A citala sam da 7 ice nece biti do 11-12 mjeseca od aplikacija svojih imam samo aplikacije od banke i converter i whats up. Nis od toga se ni ne pokazuje da radi tam di se pokazuje baterija. Nakon hard reseta jednako je trosio . I kad pobrisem aplikacije i kad pogasim mobilne podatke i wifi , baterija opet pada. Jedino kad ga ugasim skroz ne pada.
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 12 sati, 3 minuta
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]
  • drlovric: Sitno se broji :)
  • JOHN: Sretan i blagoslovljen Uskrs!
  • Borostef: Sretan Uskrs :)
  • Miro Spiro: sretan Uskrs
  • Beli: Sretan Uskrs svima :)
  • Gjuroo: Sretan Uskrs!

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.23 Seconds

Provided by iJoomla SEO