Evo i malo humora...
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Evo i malo humora...

16.11.2018 | 14:24
Nije vic, ali što bi bilo da danas potone Titanik

okean-risunok-titanik-sudno-titanic-rms-titanic-kruiznyi-lai.jpg
16.11.2018 | 14:27
A ovaj?
Sretnu se konj i magarac nakon 10 godina.
Pa de si ti, jedan drugome kažu i dogovore se za neku cugu. Prvo konj pozove magarca doma na pivu.
Dolazi magarac na zakazanu adresu, ogromna poljana, dvorište nasred nje, viletina samo takva - konj na vratima, pozove ga unutra, sjednu, piju pivo - skuži magarc brdo trofeja na svim policama u vili.
"Šta ti je to?" - pita konja, a ovaj mu odgovara. "ma ništa. Bavim se slikanjem, to je sa svih mogućih natjecanja i tako. Od toga ovako dobro živim, znaš..."
Magarac sav u bedu ide doma u svoju baraku od 20 m2, zna da mu konj sutradan dolazi na pivo - ne zna šta će...
Sjeti se nečega, pa objesi sliku zebre na zid...
Dođe konj, snimi kolibu, šuti, pije pivu i skuži sliku.
"A šta ti je ovo?" - pita magarca, a ovaj njemu: "To? A to sam ja kada sam igrao za Juventus"...
16.11.2018 | 14:42
Evo zadnji od mene.
Deda i baka imali po 90 godina, umro prvo on - ubrzo i ona.
Nađu se s one strane, na nekom boljem mjestu - poljube se svi sretni, šeću livadom, prekrasnom prirodom, ma ambijent kakav je samo Raja vrijedan.
Šeću, šeću, teža romantika, kad odjednom deda babu odalami "ŽBAM!!!"
Ova sva u nevjerici. "Šta ti je čovječe, pa nikada me u životu nisi udario?!?"
A deda luuudd. "ŠTA ŠTA MI JE? TI I TVOJA ZDRAVA HRANA!!! MOGLI SMO BITI OVDJE JOŠ PRIJE 30 GODINA!!!"
16.11.2018 | 14:52
19.11.2018 | 16:35
Otišla Fata doktoru i dobila čepiće.
Došla kući, otvorila kutiju i čudi se. Ne djeluje joj
ko obična tableta.
Pita Hasu:
- Kako se ovo pije?
- Ne znam, nazovi doktora i pitaj!
Nazove ona doktora:
- Dobar dan, doktore. Ja sam ona što ste joj prepisali
one čepiće, ali ne znam kako ću ih uzimat?
-Čepići se generalno uzimaju rektalno!
- Dobro, fala doktore.
Kaže Fata Hasi:
- Kaže doktor - rektalno!
- Pa uzmi tako!
- Pa ne znam šta mu je to - rektalno!
- Ne znam ni ja, što ne upita doktora?
- Pitat ću….
- Nazovi i pitaj, šta mene stalno zapitkuješ…
- Dobar dan, doktore. Ja sam. Opet ona što ste joj
prepisali one čepiće.
Samo opet ne znam kako ću to …. rektalno.
- Pa analno, gospođo, analno!
- Aaaaaaahaaaaa, analno. To je onda…
- To vam je isto kao rektalno.
- E dobro, puno Vam ‘fala, doktore.
Opet Fata kaže Hasi:
- Analno!
- Šta?
- Ma isto k*o i rektalno, samo analno…
- Pa hajde!
- Pa ne znam šta mu je to.
- Pa ne znam ni ja, ženska glavo, što ne upita
doktora, dva put si s njim razgovarala? Nazovi opet i pitaj!
Opet Fata nazove doktora:
- Doktore, oprostite što smetam, ali morala sam….
Šta vam je to rektalno, analno? Šta tačno da radim?
- To vam je jednostavno! Uzmite taj jedan čepić i
gurnite ga sebi u dupe!
Fata zalupi slušalicu i izvika se na Hasu:
- Eto ti tvoje ZOVI! ZOVI! ZOVI! Sad se čovjek naljutio!
19.11.2018 | 18:12
Nisam znao da mi bežićna tipkovnica ima od naprijed, ima malu polugicu gdje se gasi bluetooth Tako da sam je čistio na živo, pa su mi se otvarali razni prozori, koje možda do sad nisam niti vidio...evo posljedica foldera koji je dobio novo ime, LOL.

windows print screen
19.11.2018 | 19:13
Poznati testni input za tekstualne varijable
Podsjetilo me i na poznatu zbirku kratkih priča Davora Slamniga (Buldožeri) "Qwertzu i opš"
19.11.2018 | 21:41
Zada učiteljica sastav sa temom "Samo je jedna mama".
Nakon što je pregledala sastave, pozove malog muju i odvede ga sa njegovim sastavom direktno direktoru škole.
Direktor čita naglas:
" kad dođem kući, ostavim svoje stvari i vidim da moja mama nestane sa nekim ne poznatim čikom u spavaću sobu. Nemi ne daju da ulazim tamo.
Nakon nekoliko minuta mama zove iz te sobe : Mujo, u frižideru su dvije hladne pive, donesi nam ih"
Ja pogledam u frižider i vidim samo jednu i odgovaram joj: "Samo je jedna, mama."
19.11.2018 | 21:48
Ljubavnica i žena od jednog tipa idu na isti seminar. Tip se uplašio da bi se mogle upoznati. Kad su se vratile pokuša ispitati dali su se upoznale.
Pita ženu koja mu pokaziva slike sa seminara:" koja je ova? (pokazivajući na ljubavnicu)
Žena odgovara: "to je neka drolja, samo je pila i plesala po stolovima. Strašno."
Pita ljubavnicu pokazivajući na svoju ženu na slici: "kolja je ova?"
Ljubavnica odgovara: "to je neka jako fina gospođa, došla je s mužom i nisu skoro izlazili iz sobe"
19.11.2018 | 23:49
20.11.2018 | 16:21
Di ih nađe!?
20.11.2018 | 17:24
Današnji naslov u večernjem listu

"Todorić: Ne znam tko je platio jamčevinu, tu sam da dignem Hrvatsku gore!"
20.11.2018 | 20:21
To su sigurno njegovi vjerni zaposlenici skupili od svojih raskošnih minimalaca.
20.11.2018 | 20:26
Zaslužio je barem 29.99 godina
20.11.2018 | 21:01
02.12.2018 | 12:25
Prilozi:
04.12.2018 | 06:40

12299245_1075228749174172_5957088730472528445_n.jpg
04.12.2018 | 10:13
Vic je zastario. To ti danas photomath riješi za par sekundi
04.12.2018 | 11:36
04.12.2018 | 11:39
EB48FD4B-D28F-401C-8E5F-E0174CFCD566.jpeg
19.12.2018 | 18:54
25AB865A-EB89-4B57-BD34-6074E32597A0.jpeg
19.12.2018 | 19:32

Neki dan sam to pokušavao objasniti jednom mladom kolegi, u kasnim dvadesetima....
21.12.2018 | 11:06
Netko će ovo smatrati tragičnim, ja sam umro od smjeha.
21.12.2018 | 12:36
24.12.2018 | 14:54
Jedna prigodna

IMG-1c7be56d176fe601a9ed0bf9a81d487a-V.jpg
24.12.2018 | 15:27
Dobra
26.12.2018 | 16:02
Pretekao me @Bertone, taman sam mislio to puknuti...ak niš drugo bar nisam kod Davora na crnoj listi
-------------------------
Pitali neku staru ženu:

- "U vašoj zreloj dobi što biste radije imali, kada biste već morali nešto imati od toga - Parkinsona ili Alzheimera?"

Mudra žena odgovori:

- "Definitivno Parkinsona. Bolje da prolijem pola čaše omiljenog vina, nego da zaboravim gdje mi je boca!"
13.01.2019 | 10:00
Smao pmaetni ljdui mgou čtitai ovo.
Moežte li vejoratvi da ja svtanro mgou rzmjautei što sam npaiaso.
Femnoleanla slia ljoduksg mzoga, pemra itsžrainjvau na Cmabrigde Uinervtisjyu, njie btino po kjoem rdeu su sovla solžnea, vžano je smao da su pvro i poljsdenje sovlo na pavrom mesjtu.
Osatatk mžoe btii u ptpouonm nredu a vi još ujviek mžetoe čtitai bez porbemla.
Ovo je ztao što ljoduksi mzoak ne čtia skvao sovlo pobesno, ngeo rjieč kao cjielu. Zidvljaućuje zar ne? A ja sam ujivek msilio kkao je tčonsot psianja vžana!
Ako ste ovo pčrotaili pašoiljte dljae!!

---------------------------------

p.s. ovo je za moje lektore s vikalice
13.01.2019 | 10:55
Šta sad znači ako sam ja ovo pročitao za par sekundi i sve razumio kako Bog zapovida jel to znači da sam pametan? Ili to da samo nisam dovoljno glup?

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 dana, 9 sati
  • dadavi: Desna se često ne uključuje
  • dadavi: Molim pomoć na forumu za aktivaciju airpods slusalica
  • Miro Spiro: Sretan Uskrs! :)
  • ping: Sretan Uskrs
  • LongVillage: Sretan Uskrs, puno blagoslova!
  • Borostef: Sretan Uskrs! :)
  • drazenp1706: Svim Jabučarima sretni uskršnji blagdani!
  • zoranowsky: Sretan Uskrs!
  • cariblanco: Sretan Uskrs jabučarima :)
  • Mate22: ?
  • Soffoklo: Tko to kaže, tko to laže... :-)
  • Mate22:
  • Kloba: Šta onda Vatikan ima, dođe mi da se pitam...
  • Kloba: Koliko vas vjeruje da je ono zaista "kruna" od trnja od pravog Isusa Krista?
  • rusty: taj vic sam u zadnja 3 dana čuo jedno 18x -.-
  • cariblanco: Pitali Quasimoda kako je počeo požar, al on se pravi grbav :D
  • Soffoklo: Da, najjači što se CPU-ova tiče i je 4.1 prebačen u 5.1
  • zabac: Je li najjači? To je 4.1 pretvoren u 5.1. Novci su svakako odlični.
  • Dijete: na NZ polovni takvi su oko 1500e...
  • drlovric: Ima li ikoga ovdje da igra DCS World simulacije? Primarno A-10C Warthog
  • Soffoklo: Ogoljen je samo s grafičkom, a to se da srediti za nekih 300€. Ostalo je top, najjači 12 jezgreni Xeoni, 64GB RAM-a i 1,5 TB SSD-a
  • smayoo: Taj konkretno baš i nije nešto ludo povoljan, s obzirom da je dosta ogoljen
  • Soffoklo: Vidim da su Mac Pro (5,1 i stariji) sve popularniji, pa ako je nekome usput ovo je odlična ponuda u Amsterdamu [link]
  • kupus: vrtili*
  • kupus: da se ne doxxam previse, radio sam u jednom takvom pa znam nekakva osnovna pravila. i da, vrti li su se windowsi ;)
  • kupus: Kao sto se i radi na sustavima gdje je sigurnost bitna, nevezano vrte li linux, osx, windowse ili nesto trece
  • kupus: @smayoo - to nije nesto sto nesto netko mozda moze, vec sigurno moze kad je otkriveno. Inace, kako bi bilo otkriveno? Da rezimiram, osx ima bugova i s njim nisi siguran. Ako hoces biti siguran, ne smijes vezati komp spojiti na internet, niti na njega spojiti vanjske medije.
  • Soffoklo: Nikakve :-) Općenito ljudi miješaju pojmove buga i malwarea i ne kuže da iskorištavanje nekog buga nije isto što i olakšana mogućnost zaraze malwareom zbog loše "dizajniranog" OS-a
  • smayoo: Kakve pak to fkn veze ima s virusima i općenito malwareom
  • Soffoklo: Je to s klincem je poznato. Našao je FaceTime bug pri pozivu s više od 2 sudionika mogao si čuti onog s druge strane bez da se javio. Apple mu je naknadno platio za otkriće tog buga.
  • smayoo: to su "vulnerabilities". Dakle, nešto što možda netko možda može, ako se sve zvijezde poklope, pokušati iskoristiti za neku zlu namjeru, a možda mu ne uspije.
  • kupus: ovo za klinca i ios posaljem za par dana, nisam bas pri internetu ovih dana. ako ti se da, vijest je bila prije cca mjesec dana na macrumorsu. ako ne, posaljem ja link za to kroz par dana
  • kupus: [link]
  • smayoo: piši u forum
  • Christian10: kako vi mjenjate ove ssd diskove na retinama...koristi li netko sintech adapter onaj ili bas bez adaptera diskove kupujete
  • smayoo: ?
  • smayoo: Kažem ti opet - "put your money where your mouth is". Ne prodaj maglu. Daj da vidimo konkretan link. Gdje je opisan konkretan security breach OSXa koji može bez gluposti korisnika napraviti štetu.
  • kupus: klinac 15-16 godina
  • kupus: @smayoo - ista stvar vrijedi i za apple, samo su oni ukinuli pare za otkrivanje bugova za macos. Bila je neka prica na macrumorsima nedavno, otkrio je bug u iosu i nije dobio isplatu od applea.
  • Beyorn: Mogu se prijaviti na iPhone ali na MBP 15" kaze cookies ili osvježi a cookies su dozvoljeni i osvježio sam xXx puta
  • zabac: Nad se vrte na Windowsima. :-)
  • Christian10: Sve je to ista firma hahah
  • Mate22: jadni mi sad
  • Mate22: smak svita hhhh
  • Mate22: Pa je i FB i Whats app i mnogo toga drugog... sve se je srušilo.
  • Christian10: Jel ovo pao instagram haha
  • zabac: OSX lezi na Unixu. Unix nije Windows. Unix je napravljen kako korisnik ne bi nista mogao sprckati. Ako korisnik zeli unistiti OSX, to moze napraviti ali treba imati i za to znanja. Kod Windowsa ne treba mati znanja za unistiti ih.
  • smayoo: Windowsima trebaju vječni security updatei jer im je sigurnosni koncept nepostojeći pa im dokoni šmrkavci od 15 godina nalaze sigurnosne propuste unedogled.
  • smayoo: I? Znaš za neki 10.6 - 10.10 sustav koji je "pao" zbog Apple nedostatka security updatea, a ne zbog gluposti korisnika? Ja ne znam. A ljudi me vuku za rukav na dnevnoj bazi
  • kupus: sori, zadnji security update za lion je bio 2013 ako se ne varam

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, Beyorn, deYo, dpasaric, drlovric, escon, m@xym, rusty, Anonimci (219)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%