Evo i malo humora...
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Evo i malo humora...

16.11.2018 | 14:24
Nije vic, ali što bi bilo da danas potone Titanik

okean-risunok-titanik-sudno-titanic-rms-titanic-kruiznyi-lai.jpg
16.11.2018 | 14:27
A ovaj?
Sretnu se konj i magarac nakon 10 godina.
Pa de si ti, jedan drugome kažu i dogovore se za neku cugu. Prvo konj pozove magarca doma na pivu.
Dolazi magarac na zakazanu adresu, ogromna poljana, dvorište nasred nje, viletina samo takva - konj na vratima, pozove ga unutra, sjednu, piju pivo - skuži magarc brdo trofeja na svim policama u vili.
"Šta ti je to?" - pita konja, a ovaj mu odgovara. "ma ništa. Bavim se slikanjem, to je sa svih mogućih natjecanja i tako. Od toga ovako dobro živim, znaš..."
Magarac sav u bedu ide doma u svoju baraku od 20 m2, zna da mu konj sutradan dolazi na pivo - ne zna šta će...
Sjeti se nečega, pa objesi sliku zebre na zid...
Dođe konj, snimi kolibu, šuti, pije pivu i skuži sliku.
"A šta ti je ovo?" - pita magarca, a ovaj njemu: "To? A to sam ja kada sam igrao za Juventus"...
16.11.2018 | 14:42
Evo zadnji od mene.
Deda i baka imali po 90 godina, umro prvo on - ubrzo i ona.
Nađu se s one strane, na nekom boljem mjestu - poljube se svi sretni, šeću livadom, prekrasnom prirodom, ma ambijent kakav je samo Raja vrijedan.
Šeću, šeću, teža romantika, kad odjednom deda babu odalami "ŽBAM!!!"
Ova sva u nevjerici. "Šta ti je čovječe, pa nikada me u životu nisi udario?!?"
A deda luuudd. "ŠTA ŠTA MI JE? TI I TVOJA ZDRAVA HRANA!!! MOGLI SMO BITI OVDJE JOŠ PRIJE 30 GODINA!!!"
16.11.2018 | 14:52
19.11.2018 | 16:35
Otišla Fata doktoru i dobila čepiće.
Došla kući, otvorila kutiju i čudi se. Ne djeluje joj
ko obična tableta.
Pita Hasu:
- Kako se ovo pije?
- Ne znam, nazovi doktora i pitaj!
Nazove ona doktora:
- Dobar dan, doktore. Ja sam ona što ste joj prepisali
one čepiće, ali ne znam kako ću ih uzimat?
-Čepići se generalno uzimaju rektalno!
- Dobro, fala doktore.
Kaže Fata Hasi:
- Kaže doktor - rektalno!
- Pa uzmi tako!
- Pa ne znam šta mu je to - rektalno!
- Ne znam ni ja, što ne upita doktora?
- Pitat ću….
- Nazovi i pitaj, šta mene stalno zapitkuješ…
- Dobar dan, doktore. Ja sam. Opet ona što ste joj
prepisali one čepiće.
Samo opet ne znam kako ću to …. rektalno.
- Pa analno, gospođo, analno!
- Aaaaaaahaaaaa, analno. To je onda…
- To vam je isto kao rektalno.
- E dobro, puno Vam ‘fala, doktore.
Opet Fata kaže Hasi:
- Analno!
- Šta?
- Ma isto k*o i rektalno, samo analno…
- Pa hajde!
- Pa ne znam šta mu je to.
- Pa ne znam ni ja, ženska glavo, što ne upita
doktora, dva put si s njim razgovarala? Nazovi opet i pitaj!
Opet Fata nazove doktora:
- Doktore, oprostite što smetam, ali morala sam….
Šta vam je to rektalno, analno? Šta tačno da radim?
- To vam je jednostavno! Uzmite taj jedan čepić i
gurnite ga sebi u dupe!
Fata zalupi slušalicu i izvika se na Hasu:
- Eto ti tvoje ZOVI! ZOVI! ZOVI! Sad se čovjek naljutio!
19.11.2018 | 18:12
Nisam znao da mi bežićna tipkovnica ima od naprijed, ima malu polugicu gdje se gasi bluetooth Tako da sam je čistio na živo, pa su mi se otvarali razni prozori, koje možda do sad nisam niti vidio...evo posljedica foldera koji je dobio novo ime, LOL.

windows print screen
19.11.2018 | 19:13
Poznati testni input za tekstualne varijable
Podsjetilo me i na poznatu zbirku kratkih priča Davora Slamniga (Buldožeri) "Qwertzu i opš"
19.11.2018 | 21:41
Zada učiteljica sastav sa temom "Samo je jedna mama".
Nakon što je pregledala sastave, pozove malog muju i odvede ga sa njegovim sastavom direktno direktoru škole.
Direktor čita naglas:
" kad dođem kući, ostavim svoje stvari i vidim da moja mama nestane sa nekim ne poznatim čikom u spavaću sobu. Nemi ne daju da ulazim tamo.
Nakon nekoliko minuta mama zove iz te sobe : Mujo, u frižideru su dvije hladne pive, donesi nam ih"
Ja pogledam u frižider i vidim samo jednu i odgovaram joj: "Samo je jedna, mama."
19.11.2018 | 21:48
Ljubavnica i žena od jednog tipa idu na isti seminar. Tip se uplašio da bi se mogle upoznati. Kad su se vratile pokuša ispitati dali su se upoznale.
Pita ženu koja mu pokaziva slike sa seminara:" koja je ova? (pokazivajući na ljubavnicu)
Žena odgovara: "to je neka drolja, samo je pila i plesala po stolovima. Strašno."
Pita ljubavnicu pokazivajući na svoju ženu na slici: "kolja je ova?"
Ljubavnica odgovara: "to je neka jako fina gospođa, došla je s mužom i nisu skoro izlazili iz sobe"
19.11.2018 | 23:49
20.11.2018 | 16:21
Di ih nađe!?
20.11.2018 | 17:24
Današnji naslov u večernjem listu

"Todorić: Ne znam tko je platio jamčevinu, tu sam da dignem Hrvatsku gore!"
20.11.2018 | 20:21
To su sigurno njegovi vjerni zaposlenici skupili od svojih raskošnih minimalaca.
20.11.2018 | 20:26
Zaslužio je barem 29.99 godina
20.11.2018 | 21:01
02.12.2018 | 12:25
Prilozi:
04.12.2018 | 06:40

12299245_1075228749174172_5957088730472528445_n.jpg
04.12.2018 | 10:13
Vic je zastario. To ti danas photomath riješi za par sekundi
04.12.2018 | 11:36
04.12.2018 | 11:39
EB48FD4B-D28F-401C-8E5F-E0174CFCD566.jpeg
19.12.2018 | 18:54
25AB865A-EB89-4B57-BD34-6074E32597A0.jpeg
19.12.2018 | 19:32

Neki dan sam to pokušavao objasniti jednom mladom kolegi, u kasnim dvadesetima....
21.12.2018 | 11:06
Netko će ovo smatrati tragičnim, ja sam umro od smjeha.
21.12.2018 | 12:36
24.12.2018 | 14:54
Jedna prigodna

IMG-1c7be56d176fe601a9ed0bf9a81d487a-V.jpg
24.12.2018 | 15:27
Dobra
26.12.2018 | 16:02
Pretekao me @Bertone, taman sam mislio to puknuti...ak niš drugo bar nisam kod Davora na crnoj listi
-------------------------
Pitali neku staru ženu:

- "U vašoj zreloj dobi što biste radije imali, kada biste već morali nešto imati od toga - Parkinsona ili Alzheimera?"

Mudra žena odgovori:

- "Definitivno Parkinsona. Bolje da prolijem pola čaše omiljenog vina, nego da zaboravim gdje mi je boca!"
13.01.2019 | 10:00
Smao pmaetni ljdui mgou čtitai ovo.
Moežte li vejoratvi da ja svtanro mgou rzmjautei što sam npaiaso.
Femnoleanla slia ljoduksg mzoga, pemra itsžrainjvau na Cmabrigde Uinervtisjyu, njie btino po kjoem rdeu su sovla solžnea, vžano je smao da su pvro i poljsdenje sovlo na pavrom mesjtu.
Osatatk mžoe btii u ptpouonm nredu a vi još ujviek mžetoe čtitai bez porbemla.
Ovo je ztao što ljoduksi mzoak ne čtia skvao sovlo pobesno, ngeo rjieč kao cjielu. Zidvljaućuje zar ne? A ja sam ujivek msilio kkao je tčonsot psianja vžana!
Ako ste ovo pčrotaili pašoiljte dljae!!

---------------------------------

p.s. ovo je za moje lektore s vikalice
  • Mate22
  • Posjetitelj
13.01.2019 | 10:55
Šta sad znači ako sam ja ovo pročitao za par sekundi i sve razumio kako Bog zapovida jel to znači da sam pametan? Ili to da samo nisam dovoljno glup?

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 14 sati, 25 minuta
  • Riba: Mozda je covjeku u redu da netko to uzme i sutra. :)
  • drpongra75: Ajde da spusti minija i monitor na 2.500 kn, to se odmah uzima
  • smayoo: Ne da nije puno, nego je jako malo. Ali u tekstu piše samo Mini i monitor, ništa više.
  • drpongra75: Za taj komplet nije puno, ako ide i Time Capsule DVD-R vanjski miš i tipkovnica.
  • kupus: za nevjerne tome, koliko i7 mini 2012 vrijedi
  • kupus: [link]
  • Marko: @rusty Hvala!
  • rusty: @Marko - imaš PM
  • drpongra75: Ako nema na službenim Apple stranicama, probaj potražiti na [link]
  • Marko: di bi se dalo to skinuti?
  • Marko: bok svi! ima ko macos 10.7 lion instalaciju? Imam jednog bijelog imaca za osposobiti.
  • big_mac: ok hvala probat cu.
  • drlovric: Nije JB al ostali su tragovi. Restore na tvornicke postavke, d bude kao nov, pa onda vrait podatke iz backupa. I radit ce.
  • big_mac: pa sam pretpostavio da uredaj vise nije jailbreakan.
  • big_mac: Zapravo nisam uklonio jailbreak nego sam apdejtao softver na 13.5.1 i cydia i sve ostalo je nestalo.
  • big_mac: Pozdrav nakon brisanja jailbreaka sa ajfona i dalje ne mogu koristiti keks pay aplikaciju.Javlja mi da je zbog moje sigurnosti korištenje onemogućeno.Sto mi je činiti? hvala
  • Dijete: Ma znam, zapeo mi za oko skroz... gledam da li nekako mogu opravdat cijenu za “akhm” music player za novo pojacalo :) :)
  • Riba: Ja ne dam sbojeg, najdrazi mac ikada :)
  • Dijete: Ja sam na Novom Zelandu, ali da obicno ono sto kosta u hrv kosta 1000kn, kod nas kosta 1000nzd (sto je oko 4200kn) :) i, jel kupio kod od vas tog od 1000kn :)
  • kupus: cube g4? bio je oglas na njuskalu za 1000kn, ne toliko davno.
  • Dijete: Neko prodaje Cube na Nz verziji EBaya... za 1100nzd.. srecom, nemam viska para trenutno
  • Riba: ??
  • Dijete: Cube na oglasniku u susjedstvu... pocetna cijena 4500kn... :(
  • Calsam: MacBook mi ne čita više od danas Kingstone USB stick. Disk Utility isto ne prepoznaje USB Stick. Neki besplatni program za recover podataka sa sticka ili da netko to može povoljno napraviti u Rijeci, hvala :)
  • drlovric: Ki fa whaaat? :) Sta vam je to? :)
  • smayoo: Ki fa meno nisam igrao... čovječe... skoro 30 godina... :D
  • Borisone: Ajde da na Jabučnjaku doživim i ki fa meno.
  • smayoo: 1000! Ja nudim 1000! :D
  • john_st: Ja ga pokupim za 2000 :D
  • stefanjos: 3000 kn vec ga danas navecer ja pokupim :P
  • energyman: Za koliko se da prodati iPhone 11 pro 64 u super stanju, kupljen 9/2019?
  • cariblanco: Možda je i dvije minute, nisam mjerio...samo znam da mi to išlo na živce
  • songoku: Samo malo mi je cudno sto kazes ponovi nakon 5 minuta, ako se ne varam repeat alarm interval bi triba biti 2 min
  • songoku: Tako je, ako ne zelis ponovni alarm stavi nikad
  • cariblanco: ty, znači kod ponovi alarme, odaberem nikad
  • songoku: @cariblanco Settings->Notifications->Messages->Repeat Alerts
  • smayoo: piši u forum
  • cariblanco: Dobijem sms na ajfon...zvučni signal, ne pogledam pokuru i dobijem još jedan zvučni signal, nakon 5 minuta, ali za istu poruku ? dali se to može reducirati, na samo jedan zvučni signal !!!
  • stefanjos: prvi glas
  • Parangal1307: Netko čuo ili ima problem sa novim MBP 2019 da se u stand-by poziciji isključuje ?
  • JOHN: Hvala i pridružujem se čestitkama!
  • smayoo: Svim hrvatskim građanima, i onima koji se tako osjećaju, čestitam Dan državnosti! :)
  • zoranowsky: Očito bi mac pro s kotačićima komotno mogao u topic Automobili :)
  • dpasaric: Smayoo, bez kotačića, ne možeš za 80.000 kn očekivati i kotačiće! :)
  • cariblanco: Moguće, jer obično ga punim navečer i ostane do jutra na punjaču
  • drlovric: Ja sam to skontao da ti nauci navike pa smanji struju punjenja, da bi se sacuvala dugovjecnost baterije.
  • Riba: To imam i ja na Sonyju, prati kada drzis mobitel na punjacu tako da ga napuni na 100% neposredno prije nego ga skines sa punjaca jer nije dobro da stoji na punjacu na 100%.
  • cariblanco: Znači sad ga punim i skoro je pun, a završetak će biti rano ujutro :D
  • cariblanco: Ponekad dok punim ajfon, dobijem obavijest...završetak punjenja će biti dovršeno u 4.30. A telefon je cijelo vrijeme na punjaču ??
  • zoranowsky: Ej bok chichak!

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

drpongra75, Riba, rusty, Anonimci (184)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Komentari

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?