Evo i malo humora...
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Evo i malo humora...

16.11.2018 | 15:24
Nije vic, ali što bi bilo da danas potone Titanik

okean-risunok-titanik-sudno-titanic-rms-titanic-kruiznyi-lai.jpg
16.11.2018 | 15:27
A ovaj?
Sretnu se konj i magarac nakon 10 godina.
Pa de si ti, jedan drugome kažu i dogovore se za neku cugu. Prvo konj pozove magarca doma na pivu.
Dolazi magarac na zakazanu adresu, ogromna poljana, dvorište nasred nje, viletina samo takva - konj na vratima, pozove ga unutra, sjednu, piju pivo - skuži magarc brdo trofeja na svim policama u vili.
"Šta ti je to?" - pita konja, a ovaj mu odgovara. "ma ništa. Bavim se slikanjem, to je sa svih mogućih natjecanja i tako. Od toga ovako dobro živim, znaš..."
Magarac sav u bedu ide doma u svoju baraku od 20 m2, zna da mu konj sutradan dolazi na pivo - ne zna šta će...
Sjeti se nečega, pa objesi sliku zebre na zid...
Dođe konj, snimi kolibu, šuti, pije pivu i skuži sliku.
"A šta ti je ovo?" - pita magarca, a ovaj njemu: "To? A to sam ja kada sam igrao za Juventus"...
16.11.2018 | 15:42
Evo zadnji od mene.
Deda i baka imali po 90 godina, umro prvo on - ubrzo i ona.
Nađu se s one strane, na nekom boljem mjestu - poljube se svi sretni, šeću livadom, prekrasnom prirodom, ma ambijent kakav je samo Raja vrijedan.
Šeću, šeću, teža romantika, kad odjednom deda babu odalami "ŽBAM!!!"
Ova sva u nevjerici. "Šta ti je čovječe, pa nikada me u životu nisi udario?!?"
A deda luuudd. "ŠTA ŠTA MI JE? TI I TVOJA ZDRAVA HRANA!!! MOGLI SMO BITI OVDJE JOŠ PRIJE 30 GODINA!!!"
16.11.2018 | 15:52
19.11.2018 | 17:35
Otišla Fata doktoru i dobila čepiće.
Došla kući, otvorila kutiju i čudi se. Ne djeluje joj
ko obična tableta.
Pita Hasu:
- Kako se ovo pije?
- Ne znam, nazovi doktora i pitaj!
Nazove ona doktora:
- Dobar dan, doktore. Ja sam ona što ste joj prepisali
one čepiće, ali ne znam kako ću ih uzimat?
-Čepići se generalno uzimaju rektalno!
- Dobro, fala doktore.
Kaže Fata Hasi:
- Kaže doktor - rektalno!
- Pa uzmi tako!
- Pa ne znam šta mu je to - rektalno!
- Ne znam ni ja, što ne upita doktora?
- Pitat ću….
- Nazovi i pitaj, šta mene stalno zapitkuješ…
- Dobar dan, doktore. Ja sam. Opet ona što ste joj
prepisali one čepiće.
Samo opet ne znam kako ću to …. rektalno.
- Pa analno, gospođo, analno!
- Aaaaaaahaaaaa, analno. To je onda…
- To vam je isto kao rektalno.
- E dobro, puno Vam ‘fala, doktore.
Opet Fata kaže Hasi:
- Analno!
- Šta?
- Ma isto k*o i rektalno, samo analno…
- Pa hajde!
- Pa ne znam šta mu je to.
- Pa ne znam ni ja, ženska glavo, što ne upita
doktora, dva put si s njim razgovarala? Nazovi opet i pitaj!
Opet Fata nazove doktora:
- Doktore, oprostite što smetam, ali morala sam….
Šta vam je to rektalno, analno? Šta tačno da radim?
- To vam je jednostavno! Uzmite taj jedan čepić i
gurnite ga sebi u dupe!
Fata zalupi slušalicu i izvika se na Hasu:
- Eto ti tvoje ZOVI! ZOVI! ZOVI! Sad se čovjek naljutio!
19.11.2018 | 19:12
Nisam znao da mi bežićna tipkovnica ima od naprijed, ima malu polugicu gdje se gasi bluetooth Tako da sam je čistio na živo, pa su mi se otvarali razni prozori, koje možda do sad nisam niti vidio...evo posljedica foldera koji je dobio novo ime, LOL.

windows print screen
19.11.2018 | 20:13
Poznati testni input za tekstualne varijable
Podsjetilo me i na poznatu zbirku kratkih priča Davora Slamniga (Buldožeri) "Qwertzu i opš"
19.11.2018 | 22:41
Zada učiteljica sastav sa temom "Samo je jedna mama".
Nakon što je pregledala sastave, pozove malog muju i odvede ga sa njegovim sastavom direktno direktoru škole.
Direktor čita naglas:
" kad dođem kući, ostavim svoje stvari i vidim da moja mama nestane sa nekim ne poznatim čikom u spavaću sobu. Nemi ne daju da ulazim tamo.
Nakon nekoliko minuta mama zove iz te sobe : Mujo, u frižideru su dvije hladne pive, donesi nam ih"
Ja pogledam u frižider i vidim samo jednu i odgovaram joj: "Samo je jedna, mama."
19.11.2018 | 22:48
Ljubavnica i žena od jednog tipa idu na isti seminar. Tip se uplašio da bi se mogle upoznati. Kad su se vratile pokuša ispitati dali su se upoznale.
Pita ženu koja mu pokaziva slike sa seminara:" koja je ova? (pokazivajući na ljubavnicu)
Žena odgovara: "to je neka drolja, samo je pila i plesala po stolovima. Strašno."
Pita ljubavnicu pokazivajući na svoju ženu na slici: "kolja je ova?"
Ljubavnica odgovara: "to je neka jako fina gospođa, došla je s mužom i nisu skoro izlazili iz sobe"
20.11.2018 | 00:49
20.11.2018 | 17:21
Di ih nađe!?
20.11.2018 | 18:24
Današnji naslov u večernjem listu

"Todorić: Ne znam tko je platio jamčevinu, tu sam da dignem Hrvatsku gore!"
20.11.2018 | 21:21
To su sigurno njegovi vjerni zaposlenici skupili od svojih raskošnih minimalaca.
20.11.2018 | 21:26
Zaslužio je barem 29.99 godina
20.11.2018 | 22:01
02.12.2018 | 13:25
Prilozi:
04.12.2018 | 07:40

12299245_1075228749174172_5957088730472528445_n.jpg
04.12.2018 | 11:13
Vic je zastario. To ti danas photomath riješi za par sekundi
04.12.2018 | 12:36
04.12.2018 | 12:39
EB48FD4B-D28F-401C-8E5F-E0174CFCD566.jpeg

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 9 sati, 34 minuta
  • JOHN: Customers enjoy their new experience. :-)
  • robee: [link] jos jedna tuzba
  • robee: Uglavnom nema to veze sa minijem :)
  • Matija klc: Ekipa postavio sam temu u Iphone podforum pa ako tko ima vremena prokomentirati bio bih zahvalan. Ugodan ostatak veceri
  • robee: Imao sam Nuc gen 4 sa i5 koji je radio relativno ok dok mu ne zadas nesto zahtjevno sto ga je bacalo u trans, temp na max a rad zblokiran. U to vrijeme su koristili vise vrsta coolera i neki su bili tisi a neki iritantno glasni. Prosle godine sam uzeo Nuc sa i5 gen 7 i vratio ga isti dan. Doslovno za svaku radnju cooler divlja a bios je jos uvijek bugovit te se vrtnja ne moze podesiti kako treba.
  • suljanic: Hvala
  • suljanic: Budem
  • suljanic: Mmm smayoo
  • smayoo: Servis. :) Ako si u Rijeci, pitaj u JM Elektronici
  • suljanic: Večer. Dal mi može netko reč koliko okvirno bi me izašlo za promjenit ekran na iphone 8
  • smayoo: Ako stvarno toliko buči dok radi (što je vrlo vjerojatno jer - što je manji promjer ventilatora, to je veća brzina potrebna za isti učinak hlađenja), onda ne pruža ni 1% Apple iskustva... :)
  • drlovric: Objavio sam ovaj link kao recimo super soluciju za dnevni boravak. Ili malo uredsko racunalo (po sirovoj snazi jace od Mini) za pola para. Nisam rekao da je bolji, ali pruza 90% Apple "iskustva" za 50% para :)
  • cariblanco: oće, kad dođe za par dana
  • robee: @cariblanco: hoce li kakav mini test novog minija :) ?
  • saint: U kompletnom razgovoru bas niko ali niko nije trazio niti spomenuo PC-Apple u tom kontekstu.O kakvoj negativnoj energiji pricas.Ako nisi primjetio na ovom forumu nema negativne energije a jos manje funboy-izma.Uvijek je zdrava razmjena i podjela misljenja.Nema svrhe vise zatrpavati vikalicu.
  • drazenp1706: Ne može se u PC-u tražiti Apple iskustvo. To je moje osobno mišljenje i nema razloga za ispoljavanje negativne energije.
  • saint: WTF :D
  • drazenp1706: Nema tu dogovora, PC nije Mac, vrlo jednostavno.
  • saint: To si ti napisao a ne ja
  • saint: Dogovori se sam sa sobom "Ne postoji ništa u PC svijetu a da može konkurirati miniju, niti će ikad biti."
  • drazenp1706: Mac je Mac, PC to nije i glupo je uspoređivati te dvije stvari. Tko voli PC, nek' uživa u svim njegovim blagodatima i brzini. Meni je Mini dovoljan za sve moje potrebe.
  • Daddo: Intel Iris grafika ni na Macu ne radi kako treba, na hackintoshu pogotovo neće
  • Daddo: kruške i jabuke. Nokia 6.1 košta 2300 kn, a radi skoro jednako dobro kao i duplo skuplji iphone XR, plus ima više memorije jer je nadogradiva :)
  • saint: MOj komentar se odnosio na poredjenje MM sa PC
  • saint: Razumijem i podrzavam 100%
  • saint: Ako se koristi za surf,malo obrade fotografije,amaterski video ok je,za ostalo hmmmm naravno govorim o osnovnom modelu
  • cariblanco: ma sve je to ok, ali meni treba osx i da radi kako treba, a ne da se zaebavam s svakim up_om i da mi ne radi ovo ili ono
  • saint: To su masine a ne nesto sto je plasirano kao bogom dato. Meni je i dalje MM jedan od najdraih racunara ali da je toliko dobar i nije.Naravno sve zavisi za sta se koristi
  • saint: Alpha,GR8 ili Zotac Zbox
  • saint: Kada je HW u pitanju uvijek sam objektivan a ne subjektivan.Nikada nisam bio FunBoy niti cu biti. Pogledaj
  • cariblanco: Imaju i kinezi Bently...kad ga vidiš, pljunut ko original, a vjerovatno je još i kvalitetniji
  • saint: ima linux wadiona :D
  • saint: :D
  • cariblanco: Još ti i grije stan, sad po zimi...a ima i bolji software...windowse :D
  • saint: Ovdje je prica o upola jeftinijoj masini koja skoro pa moze parirati Novom MM
  • saint: Ne govori stvari za koje nisi siguran,naravno da ima stvari koje lako mogu parirati a i nadmasiti za iste pare.
  • drazenp1706: Ne postoji ništa u PC svijetu a da može konkurirati miniju, niti će ikad biti.
  • invictus: @cariblanco - znam to, sada si postao kao i @smayoo. :D :)
  • cariblanco: ne, apple se ne prodaje...kao da neznaš za to
  • invictus: @cariblanco - jel prodaješ svoj stari Mini 2012? :D
  • cariblanco: da svega toga nema, ostaje još stalna zaebancija s software...tak da kod mene to nema šanse
  • cariblanco: normalno je da se grije, kad je sve to strpano u tako malo kučište...da je još manje ziher bi se jače grijalo :D
  • robee: Eh da, i meni se svidio Nuc na prvu ali brate mili kako to iritantno zuji i grije se kao lud. Na kraju sam ga prodao :). Dobra ideja ali jos uvijek lose realizirano. Vrlo rado bih jednu takvu malu kutijicu no pricekat cemo jos neko vrijeme.
  • cariblanco: ti miniji iz garaže, nemaju nikakve šanse
  • drlovric: Manji i bolji Mini :)
  • drlovric: [link]
  • smayoo: imam ja, piši u forum...
  • miomika: dal ima tko iskustva s novom ezabom za poslovne korisnike i High siera-om?
  • big_mac: Ja vise necu s njima poslovati.Mogli su mi dati drugi boju da rijese/spase stvar ali ne zele nikako izaci ususret da poprave vlastitu gresku
  • drazenp1706: Baš sam u subotu mislio u Links po Apple magic keyboard 2 i po Apple smart cover za iPad 6.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%