Evo i malo humora...
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Evo i malo humora...

26.08.2018 | 17:23
Ide Partizan kroz selo i sretne nagluhu baku te ju pozdravi:

Smrt fašizmu! - a ona mu odgovori:
I tebi sinko!
26.08.2018 | 17:29
Pita učiteljica Ivicu:
Ivice, što bi ti učinio da rano ujutro ideš u školu kroz šumu i odjednom tamo nađeš ranjenog hrvatskog vojnika?
Ubio bih ga!
Što!? Pazi Ivice, ranjenog HRVATSKOG vojnika!
Ubio bih ga!
Sjedni Ivice. Dobio si jedan. A ti Jovanoviću, ne šapći!
26.08.2018 | 17:30
Za vrijeme jednopartijske demokracije pita učiteljica Ivicu:
Ivice, tko je najveći ratnik za kojeg si ikada čuo?
Ivica odgovori:
Josip Broz Tito.
Na to ga učiteljica pohvali i kaže:
Sjedni, petica.
Ivica sjedne, skrivećki izvuče ispod klupe jednu sliku, pogleda je i šapne:
Izvini Rambo, ali karijera je karijera.
26.08.2018 | 20:09
Mate22, fakat, nakon 30+ godina, ti vicevi još uvijek plijene svojom originalnošću i duhovitošću, kao onda kad smo ih mi prepričavali u školskom dvorištu. Razlika je samo u tome što ih se onda nije svatko usudio prepričavati, a danas je demokracija pa ih prepričava tko god želi...

Nego, još uvijek čekam da ispališ ona dva antološka, koji su u međuvremenu postali paradigma...
26.08.2018 | 20:10
Može jedan "riječki"?
Zašto hadezeovci drže ruku na srcu kad svira Lijepa naša?
26.08.2018 | 20:12
smayoo kaže:
Može jedan "riječki"?
Zašto hadezeovci drže ruku na srcu kad svira Lijepa naša?

Zašto?
26.08.2018 | 20:39
Pa da im ne ispadne crvena partijska knjižica iz džepa!
26.08.2018 | 21:13
smayoo kaže:
Mate22, fakat, nakon 30+ godina, ti vicevi još uvijek plijene svojom originalnošću i duhovitošću, kao onda kad smo ih mi prepričavali u školskom dvorištu. Razlika je samo u tome što ih se onda nije svatko usudio prepričavati, a danas je demokracija pa ih prepričava tko god želi...

Nego, još uvijek čekam da ispališ ona dva antološka, koji su u međuvremenu postali paradigma...

Je baš si ti smayoo prepričavao ove i ovake viceve prije 30+ godina u nečijem dvorištu hhh
glumac (eraser)
26.08.2018 | 21:27
Deder, što si stao? Daj ona dva antološka....
26.08.2018 | 21:57
smayoo kaže:

Drze novcanik da im ga ne ukradu.
26.08.2018 | 22:26
zabac kaže:
smayoo kaže:

Drze novcanik da im ga ne ukradu.

ROFL
27.08.2018 | 04:40
Bertone kaže:
ROFL

šta je to? Ne kužim.
27.08.2018 | 07:39
tino1 kaže:
šta je to? Ne kužim.

www.urbandictionary.com/define.php?term=ROFL

ili slikovno:

27.08.2018 | 07:58
Budi se Tito u zimsko jutro u jednoj od svojih luksuznih vila. Prošeta dvorištem, kad neko, u snijegu mokraćom ispisao njegovo ime. Pozove Tito vjerne mu udbaše da utvrde tko je učinio svetogrđe.
Poslaše mokraću na analizu i gle čuda – urin pripada Raifu Dizdareviću. Druže Raife, to se o d tebe nisam nadao, kori ga Tito. Ono, mokraća jest moja, veli pokunjeni Dizdarević, ali je rukopis Jovankin!!!
27.08.2018 | 07:59
Opalio Tito iz sačmarice na jato divljih pataka, ali ni jednu nije pogodio. Kraj njega neki ambiciozni poltron: Nevjerojatno – mrtve, a lete …
27.08.2018 | 08:04
Objesila neka žena Staljinovu i Titovu sliku, a medju njima križ.
- To ne ide jedno uz drugo - reče joj prijateljica.
- Kako ne ide. I na Kalvariji je Isus visio izmedju dva razbojnika
27.08.2018 | 08:34
Fata i Mujo, se zainteresovali za spiritualizam i reinkarnaciju.
Dogovore se da onaj koji prvi od njih umre, pokusa drugoga kontaktirati trideseti dan poslije smrti.
Nesreca je htjela da je Mujo poginuo u teskoj saobracajki.
Prema obecanju koje mu je dala jos dok je bio ziv, Fata tridesetog dana
pokusa ostvariti kontakt s Mujom na drugom svijetu.
Tokom seanse, Fata u transu zaziva:
"Mujooo..., Mujoooooooo.... Fata je tu, cujes li me?? Ooooooo... kako mi nedostajeees! Kako li izgleda tamo gdje si sad?"
Konacno se javi Mujo:
"Prekrasno je, plavo nebo, kratko pokosena trava, zelene livade na kojima gotovo stalno sija sunce."
Fata placuci: "I sto radis vecinu vremena?"
Mujo: "Znas, Fato, ustajemo prije nego izađe sunce, i nakon obilnog dorucka ne radimo nista drugo nego se seksamo.
Nakon rucka, imamo dvosatni odmor i onda se nastavimo seksati do sest sati. Zatim veceramo i ako jos mozemo nastavimo se seksati sve do noci.
Uglavnom to zavisi o spremnosti partnerke. Oko deset sati zaspimo. I tako svaki dan."
Fata, jos uvek placuci, ali ipak sokirana: "Pa to ne bi smjelo biti u raju?!? "
Mujo: "U raju? Pa Fato, ja nisam u raju!"
Fata: "smrc, smrc? Pa gdje si onda?"
Mujo: "Ma, ja sam ti sad zec na Trebevicu"
27.08.2018 | 08:39
Čime se ti baviš?
Stvaram dobre slike, energiju i fine misli...
Znači, umjetnik?
Neki kažu "diler" al ... i to "umjetnik" mi se dopada!
27.08.2018 | 08:39
komentar ciga, slučajno zatečeni na džez koncertu - uuu, al ovi grešu...
27.08.2018 | 09:11

Ova s dilerom mi je isto jaka...
27.08.2018 | 10:14
WhatsAppImage2018-08-27at11.03.15.jpeg
27.08.2018 | 10:21
Evo zabac, samo za tebe
Prilozi:
28.08.2018 | 11:51
Cigo na placu:

Kaiševi, kaiševi ajmo kaiševi. Da vam deca samo petice imala. Ajmo kaiševi.
28.08.2018 | 12:25
Evo i jednog 'masnijeg' vica kojeg sam nedavno čuo, na prezentaciji jedne knjige, ispričan od strane jednog našeg poznatog pisca- (Efekt je na kraju bio time veći, jer nitko iz publike nije očekivao ovakav vic od te osobe).

Fata se spremila za spavanje, zaključala sobu i legla, kad netko kuca na vrata.

"Fato, ooooj Fato, otvori mi, Mujo je"

Fata na to ništa ne odgovara.

Mujo opet kuca:"Ma Fato bona, otvori mi vrata".

Fata opet ništa.

Treći put, opet Mujo kuca na vrata: "Ali, Fato, ne kucam rukama..."
28.08.2018 | 20:29
Razgovor za posao u državnoj firmi:
-U redu, recite mi zašto biste željeli raditi kod nas i zašto da baš Vas odaberemo?
Tata, daj me nemoj zajebavati...
28.08.2018 | 20:58
Dobar
28.08.2018 | 21:49
Sjetilo me jedne davne forvarduše (ne uspijeva mi je sad iskopati)
Skenirana, vrlo autentična, vizitka. Komunalno poduzeće to-i-to, logotip, adresa, sve. Ispod toga ime i prezime krupnim boldanim slovima. Ispod toga, malo sitnije

ZET OD DIREKTORA

28.08.2018 | 22:20
Stoji zeko nad ponorom i dere se: "Kravooo!"
Dođe medo i pita što radi.
Zeko opet: "Kravoo!"
Medo: "Reci mi!"
Zeko: "Dođi i nagni se!"
Medo se nagne, zeko ga gurne i vikne:"Medooo!"
28.08.2018 | 22:38
Pozvoni poštar plavuši na vrata, ona ga primi za ruku, odvede u sobu, i tamo provedu vrućih tri sata. Nakon toga mu skuha ručak i dok su jeli, pita poštar: - Što je ovo bilo? - Pitala sam muža što da dam poštaru kad mi donese tvoje pismo, a on je rekao: "Jebiga... skuhaj mu nešto."

28.08.2018 | 23:12
Ide crvenkapica šumom i vidi vuka na motoru.
Crvenkapica: "Vuče, vuče!"
Vuk: "Kurac vuče, fergazer je zaštopan!"

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 6 sati, 55 minuta
  • Yonkis: Apple se ne da prevariti sa 3D printanom glavom (Android otključao mob) [link]
  • JOHN: Customers enjoy their new experience. :-)
  • robee: [link] jos jedna tuzba
  • robee: Uglavnom nema to veze sa minijem :)
  • Matija klc: Ekipa postavio sam temu u Iphone podforum pa ako tko ima vremena prokomentirati bio bih zahvalan. Ugodan ostatak veceri
  • robee: Imao sam Nuc gen 4 sa i5 koji je radio relativno ok dok mu ne zadas nesto zahtjevno sto ga je bacalo u trans, temp na max a rad zblokiran. U to vrijeme su koristili vise vrsta coolera i neki su bili tisi a neki iritantno glasni. Prosle godine sam uzeo Nuc sa i5 gen 7 i vratio ga isti dan. Doslovno za svaku radnju cooler divlja a bios je jos uvijek bugovit te se vrtnja ne moze podesiti kako treba.
  • suljanic: Hvala
  • suljanic: Budem
  • suljanic: Mmm smayoo
  • smayoo: Servis. :) Ako si u Rijeci, pitaj u JM Elektronici
  • suljanic: Večer. Dal mi može netko reč koliko okvirno bi me izašlo za promjenit ekran na iphone 8
  • smayoo: Ako stvarno toliko buči dok radi (što je vrlo vjerojatno jer - što je manji promjer ventilatora, to je veća brzina potrebna za isti učinak hlađenja), onda ne pruža ni 1% Apple iskustva... :)
  • drlovric: Objavio sam ovaj link kao recimo super soluciju za dnevni boravak. Ili malo uredsko racunalo (po sirovoj snazi jace od Mini) za pola para. Nisam rekao da je bolji, ali pruza 90% Apple "iskustva" za 50% para :)
  • cariblanco: oće, kad dođe za par dana
  • robee: @cariblanco: hoce li kakav mini test novog minija :) ?
  • saint: U kompletnom razgovoru bas niko ali niko nije trazio niti spomenuo PC-Apple u tom kontekstu.O kakvoj negativnoj energiji pricas.Ako nisi primjetio na ovom forumu nema negativne energije a jos manje funboy-izma.Uvijek je zdrava razmjena i podjela misljenja.Nema svrhe vise zatrpavati vikalicu.
  • drazenp1706: Ne može se u PC-u tražiti Apple iskustvo. To je moje osobno mišljenje i nema razloga za ispoljavanje negativne energije.
  • saint: WTF :D
  • drazenp1706: Nema tu dogovora, PC nije Mac, vrlo jednostavno.
  • saint: To si ti napisao a ne ja
  • saint: Dogovori se sam sa sobom "Ne postoji ništa u PC svijetu a da može konkurirati miniju, niti će ikad biti."
  • drazenp1706: Mac je Mac, PC to nije i glupo je uspoređivati te dvije stvari. Tko voli PC, nek' uživa u svim njegovim blagodatima i brzini. Meni je Mini dovoljan za sve moje potrebe.
  • Daddo: Intel Iris grafika ni na Macu ne radi kako treba, na hackintoshu pogotovo neće
  • Daddo: kruške i jabuke. Nokia 6.1 košta 2300 kn, a radi skoro jednako dobro kao i duplo skuplji iphone XR, plus ima više memorije jer je nadogradiva :)
  • saint: MOj komentar se odnosio na poredjenje MM sa PC
  • saint: Razumijem i podrzavam 100%
  • saint: Ako se koristi za surf,malo obrade fotografije,amaterski video ok je,za ostalo hmmmm naravno govorim o osnovnom modelu
  • cariblanco: ma sve je to ok, ali meni treba osx i da radi kako treba, a ne da se zaebavam s svakim up_om i da mi ne radi ovo ili ono
  • saint: To su masine a ne nesto sto je plasirano kao bogom dato. Meni je i dalje MM jedan od najdraih racunara ali da je toliko dobar i nije.Naravno sve zavisi za sta se koristi
  • saint: Alpha,GR8 ili Zotac Zbox
  • saint: Kada je HW u pitanju uvijek sam objektivan a ne subjektivan.Nikada nisam bio FunBoy niti cu biti. Pogledaj
  • cariblanco: Imaju i kinezi Bently...kad ga vidiš, pljunut ko original, a vjerovatno je još i kvalitetniji
  • saint: ima linux wadiona :D
  • saint: :D
  • cariblanco: Još ti i grije stan, sad po zimi...a ima i bolji software...windowse :D
  • saint: Ovdje je prica o upola jeftinijoj masini koja skoro pa moze parirati Novom MM
  • saint: Ne govori stvari za koje nisi siguran,naravno da ima stvari koje lako mogu parirati a i nadmasiti za iste pare.
  • drazenp1706: Ne postoji ništa u PC svijetu a da može konkurirati miniju, niti će ikad biti.
  • invictus: @cariblanco - znam to, sada si postao kao i @smayoo. :D :)
  • cariblanco: ne, apple se ne prodaje...kao da neznaš za to
  • invictus: @cariblanco - jel prodaješ svoj stari Mini 2012? :D
  • cariblanco: da svega toga nema, ostaje još stalna zaebancija s software...tak da kod mene to nema šanse
  • cariblanco: normalno je da se grije, kad je sve to strpano u tako malo kučište...da je još manje ziher bi se jače grijalo :D
  • robee: Eh da, i meni se svidio Nuc na prvu ali brate mili kako to iritantno zuji i grije se kao lud. Na kraju sam ga prodao :). Dobra ideja ali jos uvijek lose realizirano. Vrlo rado bih jednu takvu malu kutijicu no pricekat cemo jos neko vrijeme.
  • cariblanco: ti miniji iz garaže, nemaju nikakve šanse
  • drlovric: Manji i bolji Mini :)
  • drlovric: [link]
  • smayoo: imam ja, piši u forum...
  • miomika: dal ima tko iskustva s novom ezabom za poslovne korisnike i High siera-om?
  • big_mac: Ja vise necu s njima poslovati.Mogli su mi dati drugi boju da rijese/spase stvar ali ne zele nikako izaci ususret da poprave vlastitu gresku

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%