OPREZ, moguć pokušaj prijevare!
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

OPREZ, moguć pokušaj prijevare!

03.06.2014 | 14:55
thumbs up
Tema zaključana.
03.06.2014 | 15:53
"This profile is no longer available."
Tema zaključana.
03.06.2014 | 17:33
Podržavam ovu kombinaciju.
Tema zaključana.
04.06.2014 | 15:15
smayoo kaže:
Kao što vidite, javio se nije. Dakle - ban i kaznena prijava.

nadam se da će uspjeti ovo drugo
Tema zaključana.
04.06.2014 | 19:12
shx kaže:
smayoo kaže:
Kao što vidite, javio se nije. Dakle - ban i kaznena prijava.

nadam se da će uspjeti ovo drugo

Nemojmo sad drvlje i kamenje na Tonija. Dobio je opravdano ban i točka! Mislim da si mogu složiti njegov profil u glavi, bar približno. Tony je mladi čovjek koji voli najnovije apple proizvode i vjerovatno s tim trguje na razne načine. Kad izađe neki novitet prvi ga ima, vjerovatno malo prouči i koristi i dalje ga dila nekome. Ponekad pretače iz šupljeg u prazno, čeka da mu netko nešto plati, da bi mogao nešto kupiti i slično. Vjerojatno stalno trguje i sklon je malim muljažama, ali čisto sumnjam da je kriminalac.
Tema zaključana.
04.06.2014 | 20:03
@cariblanco, onda si ga vodi doma da ti sitno mulja.
Zar treba čekat da počne krupno muljat? Nije jednoga već više njih muljao, bar koliko se zna. Imaš mi malo čudan stav !
Tema zaključana.
04.06.2014 | 20:20
Nije na nama da procjenjujemo da li je sitni ili krupni muljator. Ima tko će se dalje time baviti.
Tema zaključana.
04.06.2014 | 20:51
smayoo kaže:
Nije na nama da procjenjujemo da li je sitni ili krupni muljator. Ima tko će se dalje time baviti.

Slažem se, i predlažem lock ove teme.
Tema zaključana.
04.06.2014 | 20:58
Ne podržavam ovakve vaše prestroge istupe, vrlo vjerojatno pola Vas je sklono nekoj muljavi ili ju je već provelo u djelo. Tako da.....pustimo čovjeka na miru, dobio je ono što je zaslužio i netreba se sad dodatno naslađivati. Dobro smayoo veli, ima tko će se sad njime bavit.
Tema zaključana.
04.06.2014 | 22:36
zabac kaže:
"This profile is no longer available."

Sama činjenica da ovaj string nije preveden govori o tome koliko smo vjerovali u ovakav scenarij. :-/
Tema zaključana.
05.06.2014 | 10:39
30 stvari koje možete raditi kad vam je dosadno i imate komp.
.. a ako ni to ne pomogne, onda se treba baciti na čitanje ovog
Tema zaključana.
05.06.2014 | 11:06
Mislim da je pametno da se ova tema zaključa.

Sam sam bio umal pa žrtva sličnih preko oglasa, i sama pomisao na tu sortu ljudi me živcira, da bi platio da ih vidim uživo.
Tema zaključana.
05.06.2014 | 12:28
U jbte ovo sapunica citava ispade

1. Dodje Mujo, prijavi se, napravi glupost, prevari nekoga, baniraju ga.

2. Sutra dan dodje Mujo opet, ali se ovaj put zove Suljo. Novi covjek.

Zelim reci da opreza i zdrave logike nikada dosta, pogotovo u transakcijama sa nepoznatim ljudima kada se ne ide preko neke preporuke.
Tema zaključana.
05.06.2014 | 12:52
Dila i Sila na kvadrat.
Tema zaključana.
05.06.2014 | 13:55
Pročitao sam temu i na MacKorisnik forumu je linkana u oglasu kao upozorenje budući da se tamo i dalje objavljuju oglasi.
Tema zaključana.
05.06.2014 | 14:08
Uvredljivi i svađalački postovi obrisani. Hvala svima na pažnji, s obzirom da smo rekli na ovu temu sve, zaključavam.
Tema zaključana.
12.06.2014 | 10:04
Konačni epilog ove ružne priče:
Dogovorom unutar uredništva stavljamo ovu temu kao sticky, a u *PRVOM* (mom) postu ćemo objaviti sve osobne podatke počinitelja koje imamo, uključivo i kućnu adresu.
Razlog za to je taj što ne možemo sa 100% pouzdanosti biti sigurni da se neće prijaviti kao korisnik opet, pod nekim sasvim drugim nickom i imenom te pokušati slične igre ponovno. Zato objavljujemo one podatke koje će svakako morati dati bilo kome s kim dogovara neku zamjenu ili kupnju, a to je, dakle, ime i kućna adresa za slanje pošiljke. Nadalje upućujemo korisnike na elementarni oprez u svim sličnim transakcijama jer, na koncu, mi ne možemo snositi odgovornost ni za čiju zlu namjeru. Samo nam je želja svaki takav događaj u najvećoj mogućoj mjeri prevenirati.
Tema zaključana.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 21 minuta
  • smayoo: Nije to bezveze tema. Ljudi često imaju tu istu dilemu, a ovako će tvoje pitanje i odgovor na njega iscuriti u nepovrat za koji dan
  • ivan.ocd: Super, nisam to znao...hvala ti :) ma nije mi se dalo otvarati bezveze temu pa sam ovako htio vidjeti.
  • smayoo: Ako želiš nastaviti dalje, molim te otvori temu u forumu.
  • smayoo: U principu ti svaka tipkovnica i miš rade s Macom. Ono što je na PC tipkovnici windows tipka, to je command na Macu, a u podešenjima možeš remapirati CTRL na CMD i obratno (tako da imaš command na obje strane tipkovnice). Probaj, možda ti bude OK
  • ivan.ocd: :D a ionako si trebam nabaviti tu tipkovnicu i miš pa sam mislio da ima netko kome bi odgovarlo :)
  • smayoo: Ti to ozbiljno? :D
  • ivan.ocd: Ekipa, kupio sam si nedavno macbook pro :) ostalo mi je sad viška Microsoft Modern Keyboard (sa TouchID-om) i Microsoft Modern Mouse. Treba li kome ili ima nekton da bi se mijenjao za Magic Keyboard i Magic Mouse?
  • cariblanco: Čini mi se @smayoo da će ovo ići mimo oglasnika, znači direktna pogodba. Može i meni pm i to prvom ( mada ga neću kupiti ) , pa lupim neki rabat kupcima ;)
  • tino1: @dodoonn - pošalji i meni (koliko je para?)
  • invictus: @dodoonn - pošalji mi u privatnoj poruki svoj broj mobitela i mail na koji ti se mogu javiti, zanima me Macbook. :)
  • smayoo: piši u oglasnik
  • dodoonn: Ako neko hoce MBP 13 2015, 110 ciklusa imam na prodaju i hitno mi je jer imam nesto drugo u vidu :D laptop je bez tockice
  • Daddo: Nah. Nikad to nije bila ozbiljna priča. Premalo smo mi tržište (i generalno preglupo) za veće brzine.
  • cariblanco: Otišlo za avione :D
  • Daddo: Išla je priča da će HEP i država u optiku se bacit, ali to je samo priča :)
  • rusty: ovo vodi 3TCable. 56Mil€ iz EU su povukli za ovo
  • rusty: karta porkivenosti i dostupnosti će biti uskoro spremna
  • rusty: Radovi kreću iz Buzeta i ičića paralelno i kreću se dalje po Istarskoj odnosno po Primorskoj županiji. Kod mene bi trebali biti cca iza ljeta kako kažu (vjerojatno jesen)
  • rusty: a onda ide operater po mojem izboru koji mi može isporučiti optiku
  • rusty: Ja čekam ovo... [link]
  • JOHN: Očito samo oni znaju razraditi projekt za apliciranje
  • JOHN: Izvođač ne znači nužno da je i vlasnik. Al interesantno je da, ako je istina, da je baš Dojč telekom povukao sredstva iz fondova
  • robee: ja evo vise od godinu dana uzivam u vip optici 500/100 :)
  • robee: eh..moglo se/moze se svasta ali....
  • smayoo: Začuđen? Ma ne valjda...? :)
  • Kloba: Inače, lova je iz EU, ali izvođač radova nije država već spomenuti HT - i opet će infrastruktura biti u njihovom vlasništvu. Pa mi smo stvarno idioti na političkoj razini. To je moglo biti u vlasništvu gradova.
  • Kloba: Jučer mi došao tip iz HT-a da potpišemo želimo li ugradnju optike na proljeće. Naravno, samo do kuće, a onda kada se odlučimo za kojeg bi operatera, oni će od kutiije unutar kuće do rutera. Sve kao besplatno i trebalo bi biti gotovo u svim većim gradovima do 2020. Parica se napušta nakon nekog vremena, a do tada će raditi istovremeno...
  • cariblanco: Večer ekipa, molio bi pomoć u temi o miniju
  • stefanjos: saint :P budem kad dodem doma, mislim ono, reuploadat video s originalnih 24k vieowa jao
  • saint: Salim se naravno,prijavi istog momenta
  • saint: Sta te briga svakako nije cemu :D
  • stefanjos: da, koji klinac o.O
  • energyman: @stefanjos jel to netko tebi maznuo video? [link]
  • m@xym: e brate, ovo da nisam svojim očima vidio, ne bi vjerovao da se dogodilo....
  • gladhr2: Bas sam se nasmijao porukama sad haha
  • cariblanco: Trebalo bi ga kazniti, pa da mora više postati...ak ga ohladiš niš od postova ;)
  • saint: s obzirom da se ubio od postova na forumi trebalo bi ga malo ohladiti
  • rusty: Ovaj Siky neki opasan igrač a? Da te malo na klupu stavimo i ohladimo?
  • eterna luchar: tenks ;)
  • eterna luchar: Ako netko želi nabaciti savjet na Hardver sam pokrenio thread
  • Siky97: tj.ni ne bit
  • Siky97: Ne boli ni bit svakom loncu poklopac...
  • saint: Takvim stavom bas ces dobiti odgovor. A da probas biti malo pristojniji,ne boli vjeruj.
  • Siky97: nemoj serkat
  • smayoo: Ne može. Piši u forum. B)
  • Siky97: Poz! Preporuke za SSDod 1TB?na moju žalost uzeo sam model od 128Gb PRC...i plis ako može bez upućivanja u već postojeće teme,ako imate savjet dajte i tjt.
  • smayoo: E... aj piši u forum... :)
  • energyman: Mislim da me niste shvatili, meni sve radi, eventi su mi dodani u kalendar, ali NE ŽELIM slati response natrag mailom onom ko me pozvao :D
  • Moonlike: U tom slucaju ne znam :-) Valjda kako je smayoo objasnio
  • Moonlike: Osim naravno ako ti netko posalje sa recimo Office 365 invitation na tvoj Google recimo account to nece raditi

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Komentari

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%