OPREZ, moguć pokušaj prijevare!
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

OPREZ, moguć pokušaj prijevare!

03.06.2014 | 12:55
thumbs up
Tema zaključana.
03.06.2014 | 13:53
"This profile is no longer available."
Tema zaključana.
03.06.2014 | 15:33
Podržavam ovu kombinaciju.
Tema zaključana.
04.06.2014 | 13:15
smayoo kaže:
Kao što vidite, javio se nije. Dakle - ban i kaznena prijava.

nadam se da će uspjeti ovo drugo
Tema zaključana.
04.06.2014 | 17:12
shx kaže:
smayoo kaže:
Kao što vidite, javio se nije. Dakle - ban i kaznena prijava.

nadam se da će uspjeti ovo drugo

Nemojmo sad drvlje i kamenje na Tonija. Dobio je opravdano ban i točka! Mislim da si mogu složiti njegov profil u glavi, bar približno. Tony je mladi čovjek koji voli najnovije apple proizvode i vjerovatno s tim trguje na razne načine. Kad izađe neki novitet prvi ga ima, vjerovatno malo prouči i koristi i dalje ga dila nekome. Ponekad pretače iz šupljeg u prazno, čeka da mu netko nešto plati, da bi mogao nešto kupiti i slično. Vjerojatno stalno trguje i sklon je malim muljažama, ali čisto sumnjam da je kriminalac.
Tema zaključana.
04.06.2014 | 18:03
@cariblanco, onda si ga vodi doma da ti sitno mulja.
Zar treba čekat da počne krupno muljat? Nije jednoga već više njih muljao, bar koliko se zna. Imaš mi malo čudan stav !
Tema zaključana.
04.06.2014 | 18:20
Nije na nama da procjenjujemo da li je sitni ili krupni muljator. Ima tko će se dalje time baviti.
Tema zaključana.
04.06.2014 | 18:51
smayoo kaže:
Nije na nama da procjenjujemo da li je sitni ili krupni muljator. Ima tko će se dalje time baviti.

Slažem se, i predlažem lock ove teme.
Tema zaključana.
04.06.2014 | 18:58
Ne podržavam ovakve vaše prestroge istupe, vrlo vjerojatno pola Vas je sklono nekoj muljavi ili ju je već provelo u djelo. Tako da.....pustimo čovjeka na miru, dobio je ono što je zaslužio i netreba se sad dodatno naslađivati. Dobro smayoo veli, ima tko će se sad njime bavit.
Tema zaključana.
04.06.2014 | 20:36
zabac kaže:
"This profile is no longer available."

Sama činjenica da ovaj string nije preveden govori o tome koliko smo vjerovali u ovakav scenarij. :-/
Tema zaključana.
05.06.2014 | 08:39
30 stvari koje možete raditi kad vam je dosadno i imate komp.
.. a ako ni to ne pomogne, onda se treba baciti na čitanje ovog
Tema zaključana.
05.06.2014 | 09:06
Mislim da je pametno da se ova tema zaključa.

Sam sam bio umal pa žrtva sličnih preko oglasa, i sama pomisao na tu sortu ljudi me živcira, da bi platio da ih vidim uživo.
Tema zaključana.
05.06.2014 | 10:28
U jbte ovo sapunica citava ispade

1. Dodje Mujo, prijavi se, napravi glupost, prevari nekoga, baniraju ga.

2. Sutra dan dodje Mujo opet, ali se ovaj put zove Suljo. Novi covjek.

Zelim reci da opreza i zdrave logike nikada dosta, pogotovo u transakcijama sa nepoznatim ljudima kada se ne ide preko neke preporuke.
Tema zaključana.
05.06.2014 | 10:52
Dila i Sila na kvadrat.
Tema zaključana.
05.06.2014 | 11:55
Pročitao sam temu i na MacKorisnik forumu je linkana u oglasu kao upozorenje budući da se tamo i dalje objavljuju oglasi.
Tema zaključana.
05.06.2014 | 12:08
Uvredljivi i svađalački postovi obrisani. Hvala svima na pažnji, s obzirom da smo rekli na ovu temu sve, zaključavam.
Tema zaključana.
12.06.2014 | 08:04
Konačni epilog ove ružne priče:
Dogovorom unutar uredništva stavljamo ovu temu kao sticky, a u *PRVOM* (mom) postu ćemo objaviti sve osobne podatke počinitelja koje imamo, uključivo i kućnu adresu.
Razlog za to je taj što ne možemo sa 100% pouzdanosti biti sigurni da se neće prijaviti kao korisnik opet, pod nekim sasvim drugim nickom i imenom te pokušati slične igre ponovno. Zato objavljujemo one podatke koje će svakako morati dati bilo kome s kim dogovara neku zamjenu ili kupnju, a to je, dakle, ime i kućna adresa za slanje pošiljke. Nadalje upućujemo korisnike na elementarni oprez u svim sličnim transakcijama jer, na koncu, mi ne možemo snositi odgovornost ni za čiju zlu namjeru. Samo nam je želja svaki takav događaj u najvećoj mogućoj mjeri prevenirati.
Tema zaključana.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 12 sati, 48 minuta
  • Mate22: Ajmo prošli su ti dani vrnimo se mi tj. vi IT temama
  • smayoo: Ne brini. Proći će kad narasteš... :)
  • Mate22: Jbg, sorry... izazivaju.
  • JOHN: opet vi o komunjarama i fašistima! :-)
  • Mate22: Smrt komunizmu!
  • zoranowsky: Smrt fašizmu!
  • smayoo: Eto, slažemo se, dakle, da ne pričamo o boji uniforme. :)
  • m@xym: po istoj toj logici ustaše su bile khaki smeđe (osim jedne postrojbe koja je imala crne uniforme)
  • smayoo: Po imenu. A uniforme su im bile crne. Ha! :)
  • Daddo: zaboravio si Kmere... oni su isto crveni ;)
  • smayoo: tom logikom su komunisti samo oni koji su nosili crvene uniforme, dakle britanska kraljevska vojska u 19. stoljeću i Garibaldijevi crvenokošuljaši u doba talijanskog Risorgimenta :D
  • Daddo: smayoo, tom logikom su i domobrani bili antifašisti (jer nisu nosili crne uniforme) :D
  • smayoo: Antifašizam nije crven nigdje u Europi, pa ni ovdje. Antifašizam je ne-crn. B)
  • cariblanco: Iz "crvene" Jablanice....smrt fažizmu
  • stefanjos: Takodjer :)
  • cariblanco: Pozdrav iz Bosne :)
  • Mate22: Hvala i tebi sinko svako dobro.Živio ti nama!
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • Soffoklo: ok
  • marvin: @soffoklo - imaš PP, pa pogledaj. :)
  • Cheka: Pozdrav ekipi, jel netko kupio novi Macbook Pro 15 ? Ima li kakvi problema u ovih 2-3 tjedna sto je vani ? Dvoumim se da ga kupim. :)
  • drlovric: Mjesec dana free na CuriosityStream, i meni i vama :) [link]
  • cavarovobrdo: MacBook Pro spašen, očišćen i posušen. Svaka čast ekipi s Trešnjevke jer su imali muda.
  • smayoo: Požuri dok nisu napravili te ograde! ;)
  • cariblanco: UPOMOĆ , kako uteći iz Bosne...zaglavio sam ovdje, skoro kao Mamić :D
  • cavarovobrdo: Ufff, hvala! hospitaliziran na Trešnjevci. Vidjet ćemo dalje!
  • smayoo: U EE otpad, bojim se... :(
  • cavarovobrdo: UPOMOĆ laptop MacBook Pro zaliven mlijekom!!! Koji servis u ZG je najbrži i najbolji. Neki su već odbili uzeti laptop. Nisam iz ZG? Gdje odnijeti laprop. Pomagajte! Hvala!
  • drlovric: Imamo li IPSC strijelaca ovdje? :)
  • kupus: i zabranjeno je prodat odmah nakon sto kupis (ne mozes zaradit u par sati), vec preko noci. ako hoces dionice, odi do brokera.
  • kupus: al navodno mozes zaradit, mojem frendu su isplatili neku sitnu lovu svojevremeno
  • kupus: ja ne bih davao offshore racunima novac, ima tonu primjera na internetu ulagaca koji vise do njega nisu mogli doci
  • kupus: jel to isto kao i plus500? igras se sa sirovinama i dionicama, ali sa polugom (omjerom)?
  • m@xym: 'zarada do 90' da budem precizniji, ali zaključak isti
  • m@xym: čim je 'zarada 90%' mora bit prijevara
  • Mate22: dobije se .|.čina
  • drlovric: Ma nesto se kladis na neke dionice.... stvanri su podaci, al ne znam ho e li biti stvarne isplate ako sta dobijes :)
  • Riba: Sa takvim imenom ne može biti ništa drugo do prevara.
  • Riba: Što je to, zvuči kao tableta za povećanje spolovila?
  • drlovric: Jel netko od vas koristio Binatex? Jel to prijevara? :)
  • saint: Ne,6s i SE au zadnji za update
  • Mate22: Znači na moj iPhone 6 plus koliko skužajem neće se moć puknit ovaj novi iOS 13 :/ Correctly?
  • stefanjos: jasno je to, bez performativnih poboljsanja bio bi jednako dobar kao i ios 12, dobar! ali sa najavljenom promjenom pakiranja aplikacija i njihovim brzim otvaranjem to ce biti mrak.
  • drlovric: Stefanjos: Odavno vec HW nije usko grlo na iPhone vec osakaceni iOS. Tako da ne sumnjam da ce sve raditi barem jednako dobro kao iOS 12 :)
  • stefanjos: citam da je ios13 zvjerka na iphoneu 7 pa me veseli sto ce jos jednu godinu drzat mobitel relevantnim. za sada sam na 2,5 od planiranih 5 godina koristenja. nadajmo se da ide tako dalje :D
  • cavarovobrdo: Kako li će nova "RENDA" renderirati :)
  • drlovric: Kupicu ja medalju kakvu ako je dobra cijena, ratni veteran da budem :D
  • smayoo: Žabac, nema frke, stavi ordenje u oglas. Rubrika je “Hardver” :D ;)
  • mate321: Al želim ga se riješit što prije, pa pokušavam sve opcije...eto
  • mate321: Mogu ja izbrisat, ako bas vrijeđa članove

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%