iParty 2012 - Zagreb edition!
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iParty 2012 - Zagreb edition!


09.12.2013 | 21:34
iznad rotora na pecinama je restoran "na susaku".
solidna hrana (grill), cijene pristojne. u zadnje vrijeme je na dobrom glasu pa valjda nisam samo ja zabrijao da je ok...
cisto prijedlog.
09.12.2013 | 22:13
Najbolje u Putnik sa kamiondzijama, hrana za ubit se, cijene popularne, dolazak ekstra jednostavan onima koji dolaze iz Zagreba.
09.12.2013 | 22:13
"Na sušaku": znam za mjesto, ali uvijek sam bio samo na terasi. Koliko ima mjesta unutra?
09.12.2013 | 23:03
putnik stvarno nije loša ideja (to normalno ne znači da riba daje samo loše ideje i da je sad dao neku dobru ) Putnik je na pravom mijestu.
09.12.2013 | 23:30
Stvarno OK za nas iz Zgb. Kad bi bio taj dan? Ovaj petak-subota ili iduci?
10.12.2013 | 00:00
Da, Putnik je dobra ideja. No kladim se da će se naći barem 10 Riječana koji neće doći je im je "daleko". Davor prvi!
Ali, kako se ono kaže - ne možeš ugoditi svima... Probat ću nazvati u Putnik i vidjeti da li se s njima može nešto dogovoriti, makar onako, vrlo "labavo", ali da ipak imamo nekakav ćošak za sebe. Ako uspijem, za ovaj vikend, a ako ne, onda za idući.
10.12.2013 | 00:15
Putnik= Žabica
Putniku= Čavle , zanimalo me gdje je, ako me put nanese.
10.12.2013 | 00:27
Kad bi bio na Zabici onda valjda nebi bilo predaleko Davoru:laugh:
10.12.2013 | 07:20
Na Čavlima. To stvarno nije daleko. Ali ako nas bude ko prošle godine u Zagrebu onda čak nemaš šta ni dogovarat. Spojit tri stola i to je to.
Ipak bi trebali skupit nešto za nekog ko nema baš ništa (ili malo) da se ne prekine tradicija.

Ima li neko ideju?
@Jzelko
Bilo bi pošteno da te put nanese. Od Splita do Rijeke nije stvarno više tako daleko.

EDIT: kao alternativa bi mogli u Fužinama u onom hotelu ja mislim da se zove Bitoraj? Tamo imamo i mijesta i kamin i sve? Dobra klopa ne skupo.
10.12.2013 | 09:31
Fužine su se malo prokuruzile zadnjih godina. Ako bi već išli u Gorski kotar, bolje bi prošli u Brodu na Kupi. Ali nemoj te ideje. Onda ne samo da bi Davoru bilo daleko, nego skoro pa svim Riječanima.
Jzelko - mislim da je "Putnik" na Žabici odavno promijenio ime. Ali nisam siguran jer nisam nikad tamo zalazio. A "Putniku" je u Sobolima. Ne spada pod Čavle, nego pod Dražice. Ali nema veze, važno je da svi znamo o čemu govorimo - odmah kod čeone naplate cestarine na čvoru Kikovica. Izađe se van tik prije naplatnih kućica (u smjeru ZG), odnosno tik nakon naplatnih kućica (u smjeru RI) pa se skrene desno i vozi 100-200 m, s lijeva. Kuća na osami, ne možeš promašiti.
U svakom slučaju, nazvao sam jutros, konobar kaže da imaju neka dogovorena društva za vikend pa da nazovem malo kasnije, dok dođe šefica.
10.12.2013 | 09:57
Šta je sa doniranjem?

EDIT: ima i onaj restoran na aerodromu na Grobniku. Nije loš, ako u Putniku zakaže.
10.12.2013 | 10:07
@ e... tino1, samo trajekt sa Hvara dođe više nego Split-Rijeka.
10.12.2013 | 10:08
Šta vremenski ili u lovi?
10.12.2013 | 10:09
Loš nije, ali nije ni jeftin. Meni to nije osobit problem, ali idemo gledati da odaberemo nešto što je pristupačnije, da se više ljudi odluči doći.

Što se mene tiče, nije problem dodati više novca da se pokrije nekog tko nema, ali, iskreno, okuplja se društvo korisnika Apple uređaja, a ne društvo djece koju su roditelji napustili. Znam da nismo ultrabogataši kakvima nas se percipira, ali valjda si jedno piće (večera je ionako opcija) godišnje svatko može priuštiti. No, velim, ako je netko kratak, pokrit ćemo ga. Mislim da nema potrebe sad to nešto unaprijed definirati.
10.12.2013 | 10:09
Oboje ! Zar nisi nikad išao na Hvar?
10.12.2013 | 10:16
Bio sam na Hvaru, i pretrpio te ogromne troškove transporta. Ali daj ta nije to svaki dan.
10.12.2013 | 10:19
Možeš ići na Sućuraj pa ti je jeftinije. Samo moraš krenuti dan ranije
10.12.2013 | 10:22
!!!
10.12.2013 | 10:49
Ja sam za, nije mi problem nikamo doći, s autom sam tako da ako treba nekog pokupit tu sam. Samo da padne odluka da ne odletim u zagreb hehe
  • MAK
  • Korisnik
  • 13
10.12.2013 | 15:22
Tko je ono pitao za doniranje? Pa običaj je bio da se na iParty ne dođe bez najmanje dvije kile jabuka (a može i više). Obično bi završile na dječjem odjelu neke od bolnica.
10.12.2013 | 15:23
Smayoo, je si li ih zvao?
10.12.2013 | 15:46
Nisam dospio od posla. Sad ću, za sat-dva.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 6 sati, 56 minuta
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.12 Seconds

Provided by iJoomla SEO