iPhone 3G iOS 4.0 jailbreak
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone 3G iOS 4.0 jailbreak

• fantasticus
  • Posjetitelj
28.06.2010 | 02:20
Molio bih pomoć nekoga tko je radio update da pomogne.
Naime imam iPhone 3G, 05.11.07, 3.1.2 i želio bih ga updateati na 4.0

-gdje updatati-koji update koristiti(onaj iz iTunesa ili skinuti svoj pa ga ono check for upadates+shift), linkovi za download novog software
-koji program koristiti za jailbreak i unlock
-što sve treba pogasiti i upaliti kad se radi

Hvala onome tko to napiše pa da nam svima pomogne...

moj iPhone:
iPhone 3G
8GB
05.11.07
3.1.2

EDIT: Savijeti također dobro došli u vezi wallpapera i multitaskinga!!
28.06.2010 | 10:43
S ovim uglavnom nisam imao problema:
www.iclarified.com/entry/index.php?enid=4253
Nisam updetao na ios4 pa nemogu komentirati wallpaper i multitasking.
28.06.2010 | 12:14
Bok.

@t_burgund ti je poslao ok link za unlock, ali prvo moras napraviti Jailbrake.

Ovo su procedure kako i što u vezi Jailbrakea:
Ako si na Windowsima: www.iclarified.com/entry/index.php?enid=10188
Ako si na Macu: www.iclarified.com/entry/index.php?enid=10186

Nakon što si Jailbrakeo iPhone, radiš unlock po uputama što je poslao @t_burgund.

Update na iOS4 sam najnormalnije skinuo preko iTunesa, ali sve ti je lijepo objašnjeno na onim linkovima i nema problema ukoliko pratiš navedenu proceduru.

Osobno sam stavio iOS4 na isti iPhone kao tvoj ( 3G - 8GB ) i sve radi ok.
Prilikom JB-a Redsn0w te pita želiš li multitasking i wallpapere.
Wallpaper preskoči, jer užasno uspori 3G model, dok multitasking radi ok, ali nakon nekog vremena shvatiš da je ipak najbolje bez njega na 3G-u, jer jednostavno ima premalo memorije. Pokreneš mail, pa Safari, pa sam Phone app, pa sms i shvatiš da imaš još oko 5-6 MB free RAM-a

Trenutno mi je iPhone i jailbreakan i unlockan sa iOS4 bez MT-a i wallpapera i radi sasvim dobro.
JB radim u biti najviše zbog SBsettingsa inače nemam neke potrebe za tim
28.06.2010 | 12:14
Bok.

@t_burgund ti je poslao ok link za unlock, ali prvo moras napraviti Jailbrake.

Ovo su procedure kako i što u vezi Jailbrakea:
Ako si na Windowsima: www.iclarified.com/entry/index.php?enid=10188
Ako si na Macu: www.iclarified.com/entry/index.php?enid=10186

Nakon što si Jailbrakeo iPhone, radiš unlock po uputama što je poslao @t_burgund.

Update na iOS4 sam najnormalnije skinuo preko iTunesa, ali sve ti je lijepo objašnjeno na onim linkovima i nema problema ukoliko pratiš navedenu proceduru.

Osobno sam stavio iOS4 na isti iPhone kao tvoj ( 3G - 8GB ) i sve radi ok.
Prilikom JB-a Redsn0w te pita želiš li multitasking i wallpapere.
Wallpaper preskoči, jer užasno uspori 3G model, dok multitasking radi ok, ali nakon nekog vremena shvatiš da je ipak najbolje bez njega na 3G-u, jer jednostavno ima premalo memorije. Pokreneš mail, pa Safari, pa sam Phone app, pa sms i shvatiš da imaš još oko 5-6 MB free RAM-a

Trenutno mi je iPhone i jailbreakan i unlockan sa iOS4 bez MT-a i wallpapera i radi sasvim dobro.
JB radim u biti najviše zbog SBsettingsa inače nemam neke potrebe za tim

Iz nekog razloga mi je poduplo postove, pa molim brisanje jednog. Hvala.
  • fantasticus
  • Posjetitelj
29.06.2010 | 11:30
hvala na pomoci...
sve sam napravio...i radi super!!!
stavio sam wallpapere i MT...

wallpaperi su mi ok, ali ne vidim svrhu mt... nemozes zatvorit applikaciju do kraja klikom nego moras dva puta stisnut pa drzat pa ovo pa ono i to me izluduje... ako slucajno nesto ostane pojede bateriju i mislim da cu maknuti poslije MT... prvi put mislim da je apple nesto uzasno napravio... neznam dali im je to uopce trebalo... vidim svhu toga na iPadu ali na iPhone... neee...

Hvala svima na pomoci.. i oni koji ce tek radit update MT nije nista posebno...stvaite pa probajte malo ali ce vas izludit...
29.06.2010 | 17:03
fantasticus je napisao:
wallpaperi su mi ok, ali ne vidim svrhu mt... nemozes zatvorit applikaciju do kraja klikom nego moras dva puta stisnut pa drzat pa ovo pa ono i to me izluduje...

Pa onda nemoj stiskati to, pa ono, pa ovo. Samo ostavi, iOS bi morao sam odrediti da ugasi aplikaciju koja ti je najduže otvorena, tj. najduže ju nisi koristio.

Sve te aplikacije u MTu su zapravo već ugašene, tj. zapamti se samo (ako su updejtane) saved state (trenutno stanje), a one se pogase.

Ono što tebe buni je popis svih tih aplikacija kad odeš u MT, i sav si u strahu koliko ih ima, no nemoj to brkati - to je popis ZADNJIH korištenih aplikacija i ništa drugo.

Ono što tebi jede bateriju su baš wallpaperi i oni efekti okolo
  • fantasticus
  • Posjetitelj
29.06.2010 | 18:40
aha... dobro.. hvala na pomoci..ali svejedno MT je bezveze napravljen... mogao je apple i bolje.... i može još jedno pitanje.. ja sam ga jailbreako i unlocko jer je lockan na t-mobile pa ga koristim na vipu i posto vise nema ono da sam upises apn za internet i mms postavke kako mogu to ponovno dobiti.. mislim vidio sam neku aplikaciju u cydia ali me zanima dali radi... i kako se zove jer sam zaboravio... hvala
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 34 minuta
  • canis lupus: jutro... dan... imam dva kita memeorija gdje da postam sliku da mi netko pogleda koje su?
  • big_mac: @iMarko Za viber ti je postavke-obavijesti-prikazi pregled poruke
  • miki_28: ima li neko da prodaje polovan ipad air :)
  • energyman: U whatsappu imaš opciju pod Obavijesti - Prikaži pregled. Kada to ugasiš samo će ti pokazati notifikaciju, ali ne i poruku. Za Viber ne znam - ne koristim ga.
  • iMarko: Večer, kako napraviti da se vidi obavjest od Vibera i WhatsAppa na zaključanom zaslonu ali ne i sadržaj poruke?
  • gladhr2: Evo jedna nova tema pa ako bi mi netko rekao svoje isustvo ili mišljenje o ovome cijenio bih. :)
  • gladhr2: [link]
  • smayoo: Sex na jabučnjaku, naravno. :) Na primjer, u rečenici - "Novi MBP je *JEBENO* dobar!" :D
  • ping: Sex na jabučnjaku?
  • cariblanco: gdje ima sexa na jabučnjaku, ako ne između U i partizana :D
  • zabac: O politici se u principu ne raspravlja, sexa ima malo, windowsa još manje!
  • smayoo: Bog! Pisala su ti prilikom registracije. Osim toga, imamo još ovo: [link] i opće pravilo da kod nas ne tražiš pomoć na temu krađe digitalnih sadržaja (torrenta i sl.). To je otprilike - to. :)
  • SimaTheScrub: pozz ljudi,se mogu negdje procitati pravila? :)
  • Miro Spiro: Imam ja Transcend 256 GB na Novatrom Iamm NTR 83.
  • Miro Spiro: video rekorder?
  • HardcoreMAC: na PVR-u priključen SSD?
  • HardcoreMAC: recite, ima li tko na VR-u prikljucen SSD drive?
  • HardcoreMAC: bog ekipo!
  • energyman: tako su rekli u iStyle a u papirima sa slušalicama piše 2 godine
  • ivan.hirsi: godinu dana
  • energyman: Ima li netko informaciju koliko traje garancija na Beats slusalice? Frendu je prestala radit lijeva strana pa bi ih nosili na servis.
  • smayoo: Šatro ne budeš... Droga je to... :)
  • zabac: Krecu na smanjenj priozvodnje dizanjem cijena. Ako bude toliko skup, ja ga ne budem vise kupovao.
  • gladhr2: Vjerujete u ovo?
  • gladhr2: ZAOBLJENI EKRAN, SKENER OKA, BEZ FIZIČKE TIPKE... Ovako će izgledati spektakularni novi iPhone 8, ali i njegova cijena će mnoge šokirati! [link]
  • cariblanco: na ovom sajtu se 99% stvari riješi, pa što nebi i tvoj punjač :)
  • Miki9890: riješili smo punjač, hvala ekipa!
  • zabac: Da tinisu leptirici isli po zelucu od slusalica?
  • stefanjos: mogu objasnit. Ali savrsene su. Inao sam ih na jedno 3 minute. Vrh!
  • stefanjos: Probo sam airpods na brzinu. Nakon dugo vremena osjetio sam apple magic. Ne
  • ipetri68: ja ti 45w verziju mogu posuditi na duze, ali 85w nemam :)
  • smayoo: Punjač ti ne mogu posuditi, ali ako je na toliko kratko, možemo se naći pa pričekam da probaš to što trebaš probati. :)
  • energyman: E to me zanimalo, znaci VAT free racun cemo samo prosljediti u knjigovodstvo, platiti 25% na to i onda kasnije traziti povrat. Hvala!
  • Miki9890: sori, zaboravio sam napomenuti, treba mi 85W verzija punjača (što nemam), ali hvala smayoo!
  • smayoo: JA ti mogu posuditi adapter magsafe na magsafe2
  • Miki9890: pozdrav ekipa, ima li tko u rijeci za posuditi magsafe 2 punjač na jako kratko? samo da isprobamo nešto. tnx
  • john_st: ajd preporučite mi neki program za detekciju duplih slika s različitim imenima...
  • smayoo: I, naravno, moraš od prodavača tražiti valjani EU VAT-free račun ako ga nisi dobio
  • smayoo: Upravo si kupio zvučnike na tatinu firmu. Dakle, firma mora platiti 25% PDV na njih (pa eventualno kasnije tražiti povrat predporeza ako ih može prikazati kao osnovno sredstvo ili tako nekako)
  • energyman: Ako mi netko moze objasniti: nasao sam zvucnike na jednom eshopu iz slovacke. Prilikom kupovine unio sam VAT ID od firme od tate i na kraju mi na rscunu pise cijena bez pdv (toliko mi terete i karticu - iznos bez pdv). Jel moram jos nesto kod nas placati ili je to to?
  • JOHN: Kad se vidi da se nešto dijeli.....plane to za čas. Uglavnom, očito je da si određenim komadima uljepšao dan i tak je nebitno iz kojeg razloga.:-)
  • gladhr2: hahahha kako žicaju ovi za žene hhah
  • stefanjos: haha, ovi starci djaneri zešći hahahaha
  • Josip R.: Kako sam odlucio provest Valentinovo :) [link]
  • rusty: bottom line, operativno je super, ali...
  • rusty: uz to i traži previše storega za neku solidnu bibloteku, a osobno uz fizički NAS ne pada mi napamet davati novac za storage i to još povrh svega MSu ili Googleu, ne hvala
  • rusty: @Mate22 - nakon što složi library radi odlično, nema razlike između lokalnog, ali nema šanse da to koristim. OneDrive sam koristio za test, ali niti jedan od 3 providera neće tolerirati 'sumljivi' content na svojem storageu. Tako da na duge staze to je u najmanju ruku opasno
  • Mate22: rusty i kako ozbiljno te pitam radi taj Plex Cloud ja ga još nisam koristio. Jel za njeg treba oni Plex Pass ? I koji Cloud servis koristiš za njega ?
  • dpasaric: :)
  • rusty: radi ko budali šamar :D

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Komentari

Anketa

Koja Apple novost vas najviše veseli?

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 2.51 Seconds

Provided by iJoomla SEO