iPhone 3G iOS 4.0 jailbreak
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone 3G iOS 4.0 jailbreak

• fantasticus
  • Posjetitelj
28.06.2010.   |   03:20
Molio bih pomoć nekoga tko je radio update da pomogne.
Naime imam iPhone 3G, 05.11.07, 3.1.2 i želio bih ga updateati na 4.0

-gdje updatati-koji update koristiti(onaj iz iTunesa ili skinuti svoj pa ga ono check for upadates+shift), linkovi za download novog software
-koji program koristiti za jailbreak i unlock
-što sve treba pogasiti i upaliti kad se radi

Hvala onome tko to napiše pa da nam svima pomogne...

moj iPhone:
iPhone 3G
8GB
05.11.07
3.1.2

EDIT: Savijeti također dobro došli u vezi wallpapera i multitaskinga!!
28.06.2010.   |   11:43
S ovim uglavnom nisam imao problema:
www.iclarified.com/entry/index.php?enid=4253
Nisam updetao na ios4 pa nemogu komentirati wallpaper i multitasking.
28.06.2010.   |   13:14
Bok.

@t_burgund ti je poslao ok link za unlock, ali prvo moras napraviti Jailbrake.

Ovo su procedure kako i što u vezi Jailbrakea:
Ako si na Windowsima: www.iclarified.com/entry/index.php?enid=10188
Ako si na Macu: www.iclarified.com/entry/index.php?enid=10186

Nakon što si Jailbrakeo iPhone, radiš unlock po uputama što je poslao @t_burgund.

Update na iOS4 sam najnormalnije skinuo preko iTunesa, ali sve ti je lijepo objašnjeno na onim linkovima i nema problema ukoliko pratiš navedenu proceduru.

Osobno sam stavio iOS4 na isti iPhone kao tvoj ( 3G - 8GB ) i sve radi ok.
Prilikom JB-a Redsn0w te pita želiš li multitasking i wallpapere.
Wallpaper preskoči, jer užasno uspori 3G model, dok multitasking radi ok, ali nakon nekog vremena shvatiš da je ipak najbolje bez njega na 3G-u, jer jednostavno ima premalo memorije. Pokreneš mail, pa Safari, pa sam Phone app, pa sms i shvatiš da imaš još oko 5-6 MB free RAM-a

Trenutno mi je iPhone i jailbreakan i unlockan sa iOS4 bez MT-a i wallpapera i radi sasvim dobro.
JB radim u biti najviše zbog SBsettingsa inače nemam neke potrebe za tim
28.06.2010.   |   13:14
Bok.

@t_burgund ti je poslao ok link za unlock, ali prvo moras napraviti Jailbrake.

Ovo su procedure kako i što u vezi Jailbrakea:
Ako si na Windowsima: www.iclarified.com/entry/index.php?enid=10188
Ako si na Macu: www.iclarified.com/entry/index.php?enid=10186

Nakon što si Jailbrakeo iPhone, radiš unlock po uputama što je poslao @t_burgund.

Update na iOS4 sam najnormalnije skinuo preko iTunesa, ali sve ti je lijepo objašnjeno na onim linkovima i nema problema ukoliko pratiš navedenu proceduru.

Osobno sam stavio iOS4 na isti iPhone kao tvoj ( 3G - 8GB ) i sve radi ok.
Prilikom JB-a Redsn0w te pita želiš li multitasking i wallpapere.
Wallpaper preskoči, jer užasno uspori 3G model, dok multitasking radi ok, ali nakon nekog vremena shvatiš da je ipak najbolje bez njega na 3G-u, jer jednostavno ima premalo memorije. Pokreneš mail, pa Safari, pa sam Phone app, pa sms i shvatiš da imaš još oko 5-6 MB free RAM-a

Trenutno mi je iPhone i jailbreakan i unlockan sa iOS4 bez MT-a i wallpapera i radi sasvim dobro.
JB radim u biti najviše zbog SBsettingsa inače nemam neke potrebe za tim

Iz nekog razloga mi je poduplo postove, pa molim brisanje jednog. Hvala.
  • fantasticus
  • Posjetitelj
29.06.2010.   |   12:30
hvala na pomoci...
sve sam napravio...i radi super!!!
stavio sam wallpapere i MT...

wallpaperi su mi ok, ali ne vidim svrhu mt... nemozes zatvorit applikaciju do kraja klikom nego moras dva puta stisnut pa drzat pa ovo pa ono i to me izluduje... ako slucajno nesto ostane pojede bateriju i mislim da cu maknuti poslije MT... prvi put mislim da je apple nesto uzasno napravio... neznam dali im je to uopce trebalo... vidim svhu toga na iPadu ali na iPhone... neee...

Hvala svima na pomoci.. i oni koji ce tek radit update MT nije nista posebno...stvaite pa probajte malo ali ce vas izludit...
29.06.2010.   |   18:03
fantasticus je napisao:
wallpaperi su mi ok, ali ne vidim svrhu mt... nemozes zatvorit applikaciju do kraja klikom nego moras dva puta stisnut pa drzat pa ovo pa ono i to me izluduje...

Pa onda nemoj stiskati to, pa ono, pa ovo. Samo ostavi, iOS bi morao sam odrediti da ugasi aplikaciju koja ti je najduže otvorena, tj. najduže ju nisi koristio.

Sve te aplikacije u MTu su zapravo već ugašene, tj. zapamti se samo (ako su updejtane) saved state (trenutno stanje), a one se pogase.

Ono što tebe buni je popis svih tih aplikacija kad odeš u MT, i sav si u strahu koliko ih ima, no nemoj to brkati - to je popis ZADNJIH korištenih aplikacija i ništa drugo.

Ono što tebi jede bateriju su baš wallpaperi i oni efekti okolo
  • fantasticus
  • Posjetitelj
29.06.2010.   |   19:40
aha... dobro.. hvala na pomoci..ali svejedno MT je bezveze napravljen... mogao je apple i bolje.... i može još jedno pitanje.. ja sam ga jailbreako i unlocko jer je lockan na t-mobile pa ga koristim na vipu i posto vise nema ono da sam upises apn za internet i mms postavke kako mogu to ponovno dobiti.. mislim vidio sam neku aplikaciju u cydia ali me zanima dali radi... i kako se zove jer sam zaboravio... hvala
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 10 minuta
  • smayoo: feature! Think different! :P
  • Gjuroo: Jel to, što se u oglasniku može ovoriti nekoliko slika jedna preko druge, bug ili feature?
  • robee: Izasao JB sa Cydia-om :)
  • smayoo: Prodajem Mini 2007! [link]
  • FI4: Nisam ga nikad vidio u gradu :(
  • smayoo: Pa možda ih sve drži u tom ormaru... :D
  • Kloba: Sada bi trebalo vratiti stari Apple logo:)
  • Kloba: Osim toga, da je srećko moglo se zaključiti po činjenici da ga nikad u javnosti nisi mogao vidjeti s niti jednom djevojkom, ženom, potomkom...
  • Kloba: koji Vam je s tim kosturima?
  • boriskr: Taj s kosturima je puuuuno veci.
  • smayoo: E... jbt... pa sad je meni palo na pamet... A da nije to onaj ormar u kojem su kosturi??? :D
  • robee: Moras probati, mozda skuzis :), posjeti ponosno ormar...
  • smayoo: Kapetanice, nije gej, samo je izašao iz ormara... Samo ne kužim što to ima tako zanimljivo u tom ormaru... :D
  • robee: i6 iz Hr je vec lagano na NJ :) Cijena jos uvijek paprena...
  • Roncha89: tko je od aktivnihnaforumu piknuo iphone 6? ima kakav feedback
  • Kapetanica: Šef Applea je gej... I can die in peace
  • smayoo: Ja još uvijek ne kužim - jel oni to svi iz istog ormara izlaze? Koliki je jbt onda taj ormar? Di se to može kupit? Meni je moj premali, stoje mi papiri po podu, a oni rade tulum u ormaru... :D
  • Josip R.: ROFL
  • Josip R.: Ne znam za Milanovića ali Sanader je poznat po sramežljivosti i još nije izašao iz svog. Možda josipovic izleti taman pred izbore?
  • smayoo: Šta, nije valjda i Milanović izašao iz ormara? Jel iz tog istog ili ima neki ormar na tom brodiću? :D
  • MoschuS: ma to je samo spin off da nam odvrati pozornost sa Milanovicevog brodica :D
  • Josip R.: A i da je ništa se nije promjenilo.
  • Josip R.: Možda ipak samo reklama?
  • Josip R.: LoL i ja sad čitam da je tim izašao iz ormara. WTF? Zašto mu je trebalo tako dug ili je tu nešto smrdi?
  • rusty: tehnički nisi ušao u ormar nego samo zakoračio, dakle nema službenog izlaska :D
  • smayoo: Evo, ja sam probao sad tu kod nas u uredu ući u ormar pa da i ja izađem iz ormara, ali jbg, ne stanem unutra, pretijesno mi je... Jel vrijedi da sam i ja izašao iz ormara, ako sam unutra bio samo jednom nogom? :D :D
  • smayoo: Ma daj, jbt, šta to ima u tom ormaru da se svi u njega guraju? Daj, pustite i mene da vidim kako je unutra...! :D
  • Borostef: Sad čekamo da i Samsungov CEO izađe iz ormara... :)
  • smayoo: A šta je radio tamo? :)
  • rusty: Dakle Cook je konačno izašao iz ormara
  • ssivic: Da stvarno jel netko zna da li će biti ponoćne prodaje u T-mobileu?
  • Kloba: isti dućan, a oni leže u lovi, mi u govnima
  • Kloba: za keš
  • Kloba: kod nas je 21500
  • Kloba: pa najskupli macbook pro im košta oko 17000 kuna
  • Kloba: umjeto dirhame sam stavio kune, ali opet je jeftiniji znatno
  • Kloba: on je samo reko da ga je kupio tamo u istyleu, i da je otključani model od 16GB, ja sam gledao cijene i išao preračunavat
  • Kloba: jebiga, nije me frend prevario, prevarila me matematika:)
  • Kloba: sorry, istina
  • Kloba: sorry, istina
  • CooL: kolko ja vidim IP6 16gb dođe AED 2749 a to je 4561Kn
  • Kile: Malo te prevario :)
  • Kile: Nije ga paltio 2500kn, platio ga je nesto vise od 2500 AED
  • Roncha89: kloba, cijena super. Fuckas FaceTime :)
  • Riba: Telecom lobby je pre jak.
  • Kloba: UAE neda tu mogućnost, zašto - nemam pojma
  • Kloba: Samo nema mogućnost FaceTime-a
  • Kloba: Frend kupio iPhone 6 16GB otključani u iStyle Abu Dhabi za 2500 kuna
  • Roncha89: iphone 6 nakon webshopa ide u prodaju po centrima... hoce li biti ponocne prodaje ? ili se to ne zna do zadnjeg dana
  • Gotan: Sta mislite o ovom oglasu?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 2.04 Seconds