Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 6 sati, 2 minuta
  • ZeljkoB: Ima li gdje na stanju u HR novi MacBook Pro M1 ? iStyle vec 2 tjedna ne moze dati info kad im ide iduca isporuka. :-(
  • invictus: @drlovric - javiii se, imaš poruku.. :)
  • Kloba: Tumple, šta ćeš
  • Kloba: Aha. Da fakat. Još se čudim kako je zamašćen space bar a tek ti je stigao. :D
  • Dijete: ima jedan ventilator.. ova fotka nije moja.. ne da vikalica upload :)
  • Borisone: M1 MacBook Pro ima ventilator, Air nema. Na fotki je Pro.
  • Kloba: Taj laptop sada nema niti jedan ventilator, ili griješim?
  • Kloba: Ali ekran mu je očito izvanredan, kada se na slici iz ovog kuta vidi jako dobro
  • Kloba: i ja sam još na sleep modu očigledno
  • Kloba: Jebtoe stvarno :)
  • Dijete: [link] Evo dole lijevo :)
  • Dijete: Skuzajte jezik, al imam vec par pifkana u guzici...
  • Dijete: faking Fn key ima na sebi meridijane i paralele i to je tipka koja ako si u text modu, otvori prozor sa fakin emojima
  • Dijete: Tipka
  • JOHN: Tipka ili ona touch display?
  • JOHN: @Dijete to neka zajebancija ili?
  • Dijete: al stigao je pa im oprastam...
  • Dijete: :) :) tipkam sa laptopa koji ima tipku za EMOJIJE, pa kaj su oni totalno prolupali?
  • Kloba: seca nisam bio premium član, već samo ulogiran imenom
  • Kloba: drlovric. nisi me shvatio, pa naravno da svi traže karticu. Radi se o tome što te neki otkantaju ukoliko nakon trial perioda nemaš sredstava na računu sami, pa makar kasnije i uplatio na račun - moram im uplatiti sam a ne uzimaju mi automatski ( i SONY SIGURNO). Dok YouTube čeka mjesecima, istekao mi je trial Premiuma, uplatio sam za PS Plus i lovu je odmah požderao YouTube, iako tri mje
  • Kloba: Smayoo, vjerojatno si u pravu
  • invictus: @drlovric - imaš poruku, pa se javi kada vidiš! :)
  • drlovric: Pa skoro sve sto uzmes na trial traze kaerticu odmah. Nadaju se da ces ostaviit uslugu ili zaboraviti odjaviti nakon isteka probnog razdoblja :)
  • smayoo: Kloba, ja mislim da svi tako rade, samo si možda prije imao drugačije iskustvo jer si koristio platnu opciju koja nije imala automatsko financiranje. Nego si morao dodati novac da bi oni mogli naplatiti
  • Riba: To ti se zove marketing, a cilj maketinga je kako zajebati drugog i izvuci mu pare.
  • Kloba: Ali, tko mi je kriv, kako Smayoo to zna često reći, kada ne čitam korisničke upute. Možda je tu sve to pisalo. I ja sam zapravo shebo sam sebe.
  • Kloba: Znam samo da sam se osjećao izhebano
  • Kloba: Po meni je to đubretarski. Ali ne tvrdim da sam ja u pravu. Imaš više iskustva, kao što mi je Dijete napisao za piratluk, možda stvarno ovdje ti imaš pravo. Priznajem - ne znam
  • Kloba: Jel me shvaćaš?
  • Kloba: kužiš?
  • Kloba: Hebo sam im sve po spisku
  • Kloba: I onda kaa mi je igricu zatrebao PS Plus, koji stoji također 65 kuna mjesečno - uplatim 100 na bankomat, dođem doma i na računu 35 kuna
  • Kloba: Dok YouTube pamti tri ili četiri mjeseca, stvarno ne znam koliko je bilo od tog free Premiuma, ali nikada im nije bilo dosta pa mi nisu uzimali pare jer sam ja ostavljao siću d 50 kuna
  • Kloba: A ovi ostali, uzmimo SONY za primjer, ako im mjesečno ne uplatiš 65 kuna, odkantaju ti PS Plus i makar se nisam ispisao, ukoiko uplatim dan kasnije, moram to uplatiti sam, ne dižu oni to s računa sami od sebe
  • Kloba: Ali i u tom slučaju  prvo šalje obavijest da nemaš sredstava i daje i tjedan dana da uplatiš taj dolar, euro (što već) i upozorava te da će ti nestati podaci sa njihovih servera
  • Kloba: Pazi Riba, ništa ne govorim ako recimo plaćam mjesečno Appleu 8 kuna za 50 GB iClouda, pa sljedeći mjesec zaboravim ostaviti tu siću.
  • Kloba: No iz mojeg iskustva, a imao sam pretplate na HBO GO, Netflix, Amazon Audible (mislim da je to od Amazona, isprika ako nije), PS Plus, YouTube - nitko mi nije uzimao lovu s računa ukoliko sljedeći mjesec ne bi bilo na računu dovoljno da se pretplata obnovi. svi osim YouTubea su automatski otkazivali pretplatu, slali mail žao nam je što odlazite, nadamo se da se vidimo uskoro, tog tipa.
  • Kloba: Daleko od toga da ti, Dijete, Smayoo, dpasaric i ostali članovi urednišva imaju redom 99% više iskustva rada za kompom, bilo Macom, ili nekim kompom s Linux ili Windows Os-om
  • Riba: Iz mojeg iskustva vecina pretplata tako funkcionira, daju ti prvi mjesec free it i se moras odjaviti ako ne zelis nastaviti. Pa to je definicija preplate.
  • Kloba: Sada si me zainteresirao sa Azijatkinjama i juhom. Kaj se bore sa štapićima pa ti to antropološki ilii? ;)
  • Kloba: Ma. Uglavnom. Veni, vidi, vici - napisao si
  • Kloba: A na moju adresu stižu njeni dugovi, a ja je ne mogu odjaviti bez nje.
  • Kloba: Ma ždere me ova moja. Pobrala se u UAE i "Odjeb je lansiran"
  • Dijete: :)
  • Dijete: ma hajte molim vas... kod vas bila juzina, kod mene sjeverac i nasli smo se ne razumjet jedno drugoga preko interneta... svakodnevica...
  • Kloba: Moram jurit. Sorry još jednom za ono. Najiskrenije. Pozdrav!
  • Kloba: Bio sam na njima. Ali nisu mi to napravili jer sam sam otkazao. Poukupi dvije free knjige, znaš već
  • Dijete: ne bih rekao da su djubrad, nego ljudi pokusavaju naci koji je pravi nacin.. sve je ovo manje vise novo, internet je u tek u povojima.. :D
  • Dijete: ima jos takvih kompanija btw.. Audible je takav isto, tj. bio je...
  • Kloba: Stvar je kako đubrad pamti i primorava te da ti stisneš cncel subscription, što svi ostali podrazumijevaju ako prvi sljedeći mjesec ne platiš da si napravio

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Komentari

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%