itunes problem
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

itunes problem


12.01.2013 | 00:07
"This iPhone cannot be used because the required software is not installed. Run iTunes Installer to remove iTunes, then install 64-bit version of iTunes."

najednom mi ovo poceo javljati ??
12.01.2013 | 01:09
Moš nam slobodno priopćiti groznu sudbinu o tome kakvo računalo imaš
Win or MAC, 64bit or 32bit, proc, ram... koji iuređaj...
12.01.2013 | 12:08
win 7,64bit,2.2ghz,3gb rama....iphone 4

ma nisam nista mijenjao nego sad najednom to pa mi zato nije jasno
  • Sank
  • Moderator
  • 219
12.01.2013 | 12:58
Jesi li nešto instalirao prije toga? Očito da se je nešto zbrčkalo, što nije nikakvo čudo na windowsima. Ako niš drugo ne pomaže, možda da poslušaš savjet i nanovo skineš iTunes i reinstaliraš.
12.01.2013 | 13:20
bio sam jedino maknuo ono apple mobile device jer mi je jeo procesor stalno mi bio na 100% al onda kad sam ustekao iphone ga je opet instalirao...evo probao sam reinstalaciju i javlja mi neki error bas sa tim apple mobile device...sta sad
  • Sank
  • Moderator
  • 219
12.01.2013 | 13:51
Ako si isključio Apple Mobile Device servis, onda si praktički onemogućio spajanje mobilnih uređaja na računalo. A kako si ga maknuo? Samo si servis isključio ili nekako drukčije? I zanima me kako si vidio da ti uzima 100% procesora? Kojim programom? Možda process Explorerom?
12.01.2013 | 14:17
Nije ti to uzimalo 100% procesora, ja imam slično jako računalo, tj. laptop, ali na 32bitnom sučelju jer ti 64bitno treba samo ako imaš preko 4GB ram memorije, inaće je beskorisno i samo ti usporava računalo i ždere više memorije.
No ostatak odgovora ti je dao Sank, ako ti to isključio, skini si (ako nemaš) program Ccleaner, i u njemu imaš mogućnost da biraš koje procese oćeš da se pale sa računalom a koji ne. Jako je jednostavan i koristan.
12.01.2013 | 19:58
bas sam ga deinstalirao u control panelu.pa u zadnje vrijeme stalno mi procesor nesto muci na max vidim da mu ventilator pojacava do kraja pa mi video brejka i slicno.otvorim task manager kad ono stalno neki awd.exe guta procesor i pogledam sta je to i kaze mi apple mobile device zato ga i maknuo.al eto kad ustekao iphone on ga je opet instalirao no ne radi.jel se to onda moze nesto posebno instalirat ili?
  • Sank
  • Moderator
  • 219
12.01.2013 | 22:48
Prema onone što sam ja uspio saznati o AWD.EXE najčešće se spominje kao nekakav spyware tj. malware, a i pokreće neke druge maliciozne programe. Spominje se i kao dio nekih legitimnih programa, ali uglavnom kao nepoćudna i nepoželjna izvršna datoteka.

Dakle, definitivno ne bi smio biti dio Apple Mobile Device servisa. Moj ti je savjet da obnoviš svoj antivirusni program na najzadnji update i onda temeljito proskeniraš svoje računalo jer nekako mi sve to smrđeka da ti je zaraženo. Očito da ručno micanje nije urodilo plodom, pa je bolje da micanje prepustiš antivirusnom programu.
14.01.2013 | 01:47
vec sam to probao i sa nodom i sa spayware removerom nije nista nasao.
sad kada idem u services uopce nema apple mobile device,a kad reinstaliram itunese mi kaze da nemoze pokrenuti apple mobile device?
14.01.2013 | 15:31
Probaj sam pokrenuti taj servis.
Tipka START - u SEARCH utipkaj - msconfig - zatim odeš STARTUP tab i vidi možeš li naći taj servis, ili ostavi sve pokrenute od Apple-a
14.01.2013 | 21:52
tamo je jedino apple push i on je aktiviran
  • Sank
  • Moderator
  • 219
14.01.2013 | 22:01
U tom istom msconfig klikni na Services tab pa vidi jel imaš u listi Apple Mobile Device servis i da je kvačica ispred njega i piše da je Running. Ako nije stavi kvačicu i restartaj windowse.
14.01.2013 | 23:41
ne nije na listi
15.01.2013 | 00:26
www.google.hr/search?q=apple+mobile+devi...=chrome&ie=UTF-8
Probao tu pogledat?


EDIT:
naravno, prvi link rješenje:

15.01.2013 | 00:51
probao sam to....nema ga ni tu na listi,nema ga ni u control panelu da ga mogu uninstall.A kad radim preinstalaciju itunesa onda mi kaza da nemoze pokrenuti taj servis
15.01.2013 | 13:12
Jesi pogledao druge odgovore na guglu? Meni je ponestalo ideja
  • Sank
  • Moderator
  • 219
15.01.2013 | 14:14
Moja zadnja ideja, deinstaliraj iTunese, restartaj računalo pa onda instaliraj nazad na čisto i bez da je iPhone prikopčan. Ako ti se ni nakon toga ne pojavi Apple Mobile Device servis onda se neš dobro zbrčkalo ili ti treba bolji antipesto.
15.01.2013 | 14:41
1. "System restore" na datum prije nego si deinstalirao Apple mobile devices

2. Instalirati Malwarebytes i proskenirati računalo na spyware...
15.01.2013 | 15:39
a probao sam sve slicno sta nasao
system restore ne pomaze pise da ima samo od 13.1 a onda vec bilo gotovo.
a i mislio ga maknut pa ponovno al me strah da nesto ne pogubim.U principu mislio sam stavljati 6.0.1 gore a backup mi tak i nak na icloudu pa bi mi trebao sve vratiti?
jedino sta sam mijenjao sa itunesima da ne sprema sve na c nego sam preslio da drugu particiju,pa ako nakon ponovne instalacije stavim isti taj folder hoce on to skuziti?
16.01.2013 | 00:19
rijeseno!!
deinstalirao i ponovno instalirao i sad sve radi s tim da je sve ostalo ko prije nije se nista izgubilo
16.01.2013 | 11:10
Onda si iskoristio ono što si rekao post prije jel?
16.01.2013 | 14:32
pa nisam ni trebao...napravio sam backup svih aplikacija koje itunes sprema za svaki slucaj ali itunes sam ponovno instalirao na c a on je imao zapamceno di mu je sve...a mob nisam dirao sa update-anjem jos
16.01.2013 | 21:48
Probaj s mobom pa javi
20.01.2013 | 14:35
stavio 6.0.1 proslo sve ok
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 6 sati, 42 minuta
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Ender, zeljacveseljac, Anonimci (783)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.27 Seconds

Provided by iJoomla SEO