Preporuka za web/mail hosting za firmu
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Preporuka za web/mail hosting za firmu

04.04.2018 | 06:44
Pozdrav,

Treba mi preporuka za web hosting za stranicu od firme (da sad ne reklamiram). Radi se o Linux paketu tj. Wordpress instalaciji koja izgleda nije baš optimizirana i trenutno se dosta sporo sve učitava i često puca veza sa bazom. Trenutno se koristi 5.6GB od 10GB, 1 MySQL baza, trenutni mjesečni bandwidth oko 400GB, ali do srpnja i kolovoza očekujemo znatno povećanje.
Hitno mi treba neki dobar paket s tim da migracija domene i sadržaja bude uključena. Pare nisu problem.

Na istom hostingu imamo i mail i to nekih 250 accounta ali to bi najradije razdvojio. Ima li tko iskustva sa vlastitim mail serverom ili zna neku firmu koja se time bavi? Meni nije problem dignuti extra virtualku samo da nam netko to održava?
05.04.2018 | 20:20
Što se maila tiče bez puno razmišljanja ti mogu preporučiti fastmail.com. Koristim ih preko 10 godina, bave se ozbiljno i isključivo mailom, downtime sam možda imao jednom.

Što se tiče hostinga imao sam jako dobra iskustva sa in4.hr, no hosting je zatim preuzeo Avalon, nisam primjetio pad kvalitete usluge nakon toga. Jesi li razmišljao koristiti Cloudflare da smanjiš load na server?
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 11 sati
  • Yonkis: [link]
  • Yonkis: Isprobao sam skeniranje tj OCR isprintanog memoranduma, vrlo dobro radi..
  • Soffoklo: :-) U većini se najviše koristi i mobilni OS koji živi od prikupljanja korisnikovih podataka i navika, ali očito to ljude ne ferma baš previše.
  • smayoo: Super. To je ful pametno koristiti... :D
  • Soffoklo: da
  • smayoo: Spark sav mail kanalizira preko svog servera, zar ne?
  • ping: @erseticmatej Spark. Prešao na Spark na svim uređajima. Mac, iPad, iPhone
  • erseticmatej: Bok ekipa! Koju aplikaciju koristite još na iphoneu osim Mail aplikacije koja je već na telefonu...
  • smayoo: Ajde piši u forum
  • FI4: Zapravo ne znam, ali rezolucija TV-a je FullHD kao i ekrana, probao i direkt na HDMI i nis
  • smayoo: Kako znaš da novi OS nije pogurao neku veću rezoluciju na vanjski display, neku koju ti TV možda ne podržava?
  • FI4: Da, prije mj dana sam nadogradio sustav i od onda nisam niš gledao, sad našao vremena i neće me. Probao i tatin MBP i ista stvar. Iduće bude bratov mini koji je na starom OS-u
  • smayoo: A siguran si da ti TV podržava rezoluciju?
  • FI4: Ovo je thunderbolt -> hdmi, na prijasnjem OS-u radilo normalno. Cak onaj loading bar kod bootanja prikazuje, dalje ne
  • Zdravac: ja imam mini sa catalinom, prikazuje normalno preko hdmi
  • Zdravac: i odjednom je Catalina kriva
  • FI4: Koje smece ovaj macOS Catalina, odjednom mini ne prikazuje sliku na TV
  • kupus: uspio, sad opet sve na drugom...
  • kupus: ili da probam skinut heatsink prvo? trebam doci do cpua, to je cilj
  • kupus: :D
  • kupus: trazim savjet kako da je skinem
  • kupus: ima li tko iskustva sa skidanjem ove plastike kod memorije na 1.1/2.1 strojevima?
  • smayoo: @ecvis17: [link]
  • ecvis17: Apple Pro Display XDR vs Sony Reference Monitor [link]
  • Riba: Ako je, prebaci na http.
  • Riba: Provjeri je li ti URL https
  • drlovric: Meni se skroz raspao Forum. Jel ovo bug ili feature? :)
  • iLeo: E, super. Hvala na odgovoru
  • Yonkis: IiLeo, sve je moguće ako imaš dovoljno novaca.
  • vicko: Bla!
  • iLeo: Pozdrav. Jel moguće staviti na bijeu Apple bluetooth tipkovnicu crne tipke?
  • ecvis17: bla bla truć [link]
  • Soffoklo: Google Chrome, zvani "prodajni predstavnik i vjerni pratitelj svih vaših aktivnosti" :-)
  • Yonkis: [link] Netko je uspio “zagušiti” memoriju Mac Proa...
  • Yonkis: Laku noć!
  • smayoo: Dobar dan! :)
  • name: Jutro!
  • Pixie: nisam, mislim da je problem u pustim oglasima koje postoje na Index.hr, a ovdje u Americi ih imaš još više
  • dpasaric: :) Uskoro: [link]
  • Yonkis: @Pixie jesi probala čačkati po Settingsima?
  • erseticmatej: ekipa..jel netko ima iskustva sa PI cryptovalutom; [link]
  • Tomislav32: zvone... mozes, ali el capitan ili high siera su jos sasvim funkcionalni
  • zvone: Mogi li dici MacPro iz 2008. na zadnji OS? Cuo sam da se more uz noviju karticu koja podrzava metal.
  • ecvis17: Amazon-Apple Agreement [link]
  • Pixie: ima netko problema sa surfanjem Index.hr preko iPhonea? Crasha mi se stranica stalno, i preko Safarija i Chromea
  • mrobert: Logic X Pro trebam strucnjaka trazim savjet i rjesenje placam u kesu :)
  • Riba: Pa to znam, okanite se httpsa za sada. :)
  • stefanjos: mrobert, ako mi vjerujes mogu ja, ako ne onda jm elektronika
  • mrobert: Upgrade i servis 21.5 IMac- a iu Rijeci !? RAM I SSD
  • smayoo: Da https je sav polomljen

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%