Hardver
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Hardver

Često postavljana pitanja
emo 3 2628
emo 16 3970
emo 12 3997
emo 8 2126
emo 5 2813
emo
  • Stranica:
  • 1
  • 2
37 8535
emo 4 3704
emo 4 3785
emo 6 2779
emo 1 2391
emo 2 2651
emo 3 3127
emo 3 3384
emo 7 3524
emo 1 2562
emo 10 4284
emo 6 4080
emo 2 2875
emo 5 3890
emo 3 4257

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 10 sati, 32 minuta
  • Parangal1307: Netko čuo ili ima problem sa novim MBP 2019 da se u stand-by poziciji isključuje ?
  • JOHN: Hvala i pridružujem se čestitkama!
  • smayoo: Svim hrvatskim građanima, i onima koji se tako osjećaju, čestitam Dan državnosti! :)
  • zoranowsky: Očito bi mac pro s kotačićima komotno mogao u topic Automobili :)
  • dpasaric: Smayoo, bez kotačića, ne možeš za 80.000 kn očekivati i kotačiće! :)
  • cariblanco: Moguće, jer obično ga punim navečer i ostane do jutra na punjaču
  • drlovric: Ja sam to skontao da ti nauci navike pa smanji struju punjenja, da bi se sacuvala dugovjecnost baterije.
  • Riba: To imam i ja na Sonyju, prati kada drzis mobitel na punjacu tako da ga napuni na 100% neposredno prije nego ga skines sa punjaca jer nije dobro da stoji na punjacu na 100%.
  • cariblanco: Znači sad ga punim i skoro je pun, a završetak će biti rano ujutro :D
  • cariblanco: Ponekad dok punim ajfon, dobijem obavijest...završetak punjenja će biti dovršeno u 4.30. A telefon je cijelo vrijeme na punjaču ??
  • zoranowsky: Ej bok chichak!
  • smayoo: JEEEEJ! S kotačićima ili bez? ;)
  • dpasaric: Evo, da prvi saznate: za cca mjesec dana imat ćemo Mac Pro (7,1) prikaz na Jabučnjaku!
  • stefanjos: dobrodosao chichak
  • smayoo: @chichak: dobro nam došao! :)
  • invictus: @songoku - da li ti možeš preko IMEI broja iPhone-a provjeriti gdje je kupljen i jel tvornički otključan? Mogu ti i platiti ako je potrebno, da mi to provjeriš. :)
  • chichak: samo da viknem :)
  • chichak: novi sam na forumu
  • chichak: Zdravo
  • rusty: 10.15.5 je vani
  • rusty: @dario15 - tako je
  • dario15: Hvala za info rusty. Ali to je samo win verzija, čini mi se?
  • rusty: Civ6 je free do 28. - [link]
  • Soffoklo: Windowsi lagano sve više ugrađuju Linux u svoj OS, a time pomalo dodaju i štih macOS-a. Za početak Windows Terminal - [link]
  • zvone: Neke preporuke?
  • zvone: Vidio sam par ali nisu mi dovoljno detaljni.
  • Djuro genijalac: @zvone: imaš nekoliko threadova koji se DETALJNO bave tom tematikom...
  • zvone: Ako mi nekton moze pomoci molim da mi se javi na zvone@me.com jer nisam cesto na vikalici,
  • zvone: Cuo sam svasta, od toga da se mora flashati ROM i u toku instalacije mijenjati graficka i slicno.
  • zvone: Pozdrav. Ima li ovdje netko tko bi mi pomogao instalirati sto noviji OSX na MAcPro 3,1?
  • Riba: Ne znam, ja koristim Aquamail na Androidu i sjajan je. :)
  • drlovric: Vama stvanro valja Apple Mail klijent? :O Meni je i Outlook miljama ispred Apple Mail.
  • drlovric: Ma salim se. Sta cu tuzit Apple, kad god mi je sta trebalo izadju mi u susret :)
  • Riba: Zasto bi onda tuzio Apple u slucaju da koristis njihov email client kada te ocigleno nije briga za sigurnost? :)
  • drlovric: Ma zibo se evo nasikira gaje ih drzi. Ionako koristim Gmail account. Kad imaju jedni nek imaju i drugi :)
  • stefanjos: filip zg, sada gledam oglas, reko si sivi, a ti stavio crni hahah, uzeo bi ga da si rekao pravu boju, a vidim da je sada prodan :(
  • smayoo: Da, to je taj. :) Ali pravo pitanje je - ZAŠTO to radi? :D
  • Riba: Spark? To je onaj koji drzi rvoje credentiale i mailove na njihovim serverima? :)
  • drlovric: I ja bi ih tuzio da ne koristim Spark. Apple nikada nije znao napraviti mail client. Ni mis. Ni dobar daljinski :)
  • Soffoklo: Ako je ovo istina, Apple ce s 900 milja uredjaja sirom svijeta fasovati jednu finu tuzbu: [link]
  • FiFi: @drlovric Hvala. Pokušat ću :)
  • FilipZg: Platio ga 300 eura, a tražim 1300 kuna
  • stefanjos: eeh, moj je crni, koliko cepa?
  • FilipZg: Imam originalno pakiranje, a i račun vjerojatno negdje na mailu od njemačkog dućana
  • FilipZg: Sivi je HomePod
  • stefanjos: imam jedan a volio bi drugi upogoniti za stereo
  • stefanjos: koje je boje?
  • FilipZg: Ljudi, jel ima netko da bi kupio HomePod? Budem ju sutra stave na oglasnik. Kupljena oko ovog Božića.
  • stefanjos: stvarno za e novce dodaj jos 200 eura i uzmi SE trosit 300 eura na iphone 7 sada nije bas pamtetno, moje 2 lipe
  • dodoonn: Kupujem Iphone 7 vakumirani, maks do 2100kn hitnooo

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

bu2nin, Parangal1307, Riba, rusty, Anonimci (213)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Komentari

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%