Apple's specijalni dogadjaj
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Apple's specijalni dogadjaj


  • manuel
  • Posjetitelj
27.06.2005 | 01:41
Apple Computer is distributing media alerts and invitations to a special event that will take place on or before Thursday, July 7th, but the company is not yet offering details.

Apple news site MacBidouille is one of several French publications that claims to have received a media alert pertaining to the event. It's noted that a similar message was presented to the publication just prior the Oct., 2004 Apple music event that saw the launch of the iPod photo.

According to the web report, Apple is asking the media to prepare for new product announcements on or before the first Thursday in July.

Industry sources believe the event may very likely coincide with the planned high-profile launch of iTunes 4.9 with Podcasting support. Sources had previously stated that the software was due for launch by the first week of July.

Sources tell AppleInsider that the event could also play host to new iPod offerings, which may include second-generation iPod shuffles and possibly fifth-generation iPods.

It has not been stated where the event will take place, but last year Apple utilized San Jose's California Theater to introduce the iPod photo in a similar media event.

If you have any further details on the event, please give us a shout



Vjerovatno vas je dosta ovo procitalo na www.appleinsider.com .
Bas sam mislio kupiti novi mp3 player (Sony.ev ali necemo se sad prepirati koji je bolji) i kad ono pise da pocetkom iduceg mjeseca sazivaju konferenciju iliti ga nesto sto zovu \"special event\".


Sto vi mislite, sto ce novo predstaviti?

Ja navijam za novi iPod 5. generacija.
Npr, PUNO duzi vijek baterije, manje dimanzije, ekran u boji, slicni kapaciteti (meni je 20GB super dovoljno), FM radio... to je ono ukratko sto bi a htio...

Imate nekih ideja?
Ili ste nesto \"slucajno\" naculi...
27.06.2005 | 01:49
Bolje neka se bave time kako kupcima objasniti da kupe PPC Macove.
  • manuel
  • Posjetitelj
27.06.2005 | 01:59
Mislim da se ne bi trebali brinuti za Apple, mislim da ce uvalit zaj*** cijeloj infomatickoj industiji i onda ce nam se onaj Jobs smijesiti sa pozornice u obicnoj crnoj majci i osjecat ce se kao da je Gospodar Prstena
27.06.2005 | 02:48
manuel je napisao:
... pise da pocetkom iduceg mjeseca sazivaju konferenciju iliti ga nesto sto zovu \"special event\".
Sto vi mislite, sto ce novo predstaviti?


Apple organizira specijalne veceri i dorucke samo da bi predstavio nesto novo u iPod / iTunes industriji. Nikad nesto slicno nije bilo rezervirano za Maca u bilo kojem njegovom obliku. Dakle, novi iPod i iTunesi 4.9.
  • User
  • Posjetitelj
27.06.2005 | 12:37
Meni obavezno krajem 7og mj. treba iPod... Jel da cekam ili da uzmem 4g iPod 20GB?
  • MAK
  • Korisnik
  • 13
27.06.2005 | 13:54
Ja ću ga definitivno kupiti. Zadnje generacije su uvijek podcijenjene, a pokaže se da je to uvijek najbolje napravljeno u toj seriji... Nijednom nisam zažalio. i FX i Quadra 840 AV...
27.06.2005 | 16:33
MAK je napisao:
Ja ću ga definitivno kupiti. Zadnje generacije su uvijek podcijenjene, a pokaže se da je to uvijek najbolje napravljeno u toj seriji... Nijednom nisam zažalio. i FX i Quadra 840 AV...


Ti ces kupiti iPod Photo, a ne obicnog iPoda, kaze mi kristalna kugla
  • manuel
  • Posjetitelj
27.06.2005 | 17:55
User, do sredine 7. mjeseca ce mo vec vidjeti novog iPod-a.

Mislim da ti je bolje da se strpis i vidis sto ce novo izdati.
Sto god to bilo, vjerovatno ce ici do cijene od 3000kn (osim ako nije Photo kapaciteta veceg od 30gb) i sigruno ce biti bolje nego do sada.

10.7. putujem i totalna mi je stiska s time jer bi htio ici sa svom svojom kolekcijom na put. Prodao sam stari iPod i sad cekam, i cekam i cekam...

Ako ipak sveana vecera bude 7., 8. ce cijeli svijet znati sto se tamo dogodilo.
A sad, kad bi ipak nesto \"glupo\" izdali, onda necu stici naruciti Sony mp3 iz Zg i ostat cu sa 512mb shuffle i minidiscovima zato se toplno nadam da ce izdati nesto super cool tako i isto tako se nadam da ce Apple Centar to omah imati u svojoj ponudi kao i strani Centri.
Imali su OS X istodobno, pa ce sigurno i ovo imati.

UUUUU

Jedva cekam, novi ipod. Govore da ce liciti po materijali i boji na powebook (titan i/ili aluminij)
  • User
  • Posjetitelj
23.06.2005 | 11:07
Štos je u tome da i ja putujem, na ekskurziju 01.09. a vozimo se 24h u autobusu tako da to stvarno nekako moram izdržat, a iPod je prava stvar za to... Ak izađe neki titanski/aluminijski iPod većeg trajanja baterije i eventualno većeg kapaciteta onda mi se čekanje isplati... Samo da izađe negdje do kraja sedmog mjeseca i da ga lokalni dobavljači dobave...
  • User
  • Posjetitelj
29.06.2005 | 13:42
Juhuuuuuu... Do kraja sedmog mjeseca ce iPod 20GB s kolor ekranom vec bit u hr apple centrima!!! Svaka cast appleu sto je i nama \"obicnim smrtnicima\" s osrednjim financijama dao ekran u boji, dulje trajanje baterije i mogucnosti ex-Photoa. A ako uskoro izadje iPhone ova ce mi godina stvarno bit u znaku applea... Jos jednom zivjeli Apple, Jobs i njegovi podredjeni !!!

P.S. Sad cak pocinjem i vjerovat da bi cijela stvar oko Intela mogla dobro zavrsit , a ako se i pokaze katastrofom onda ce dobra vijest bit da ce PowerPC(ili Cell?) opet rulat na Macovima
  • manuel
  • Posjetitelj
30.06.2005 | 01:54
Vec sam cuo da je Apple stavljao 5GB HDD u 4GB iPod mini.

Svi znate da je izasao ipod 20GB color i nasao sam nesto zanimljivo.
Dakle, ipod 20gb color ima potpuno iste dimenzije i tezinu kao i iPod 30gb photo!

Jel nas to Apple pokusava iznenaditi buy 20gb, get 30gb trikom?

Ps. Mislite li da ce iduci mjesec objavit iPod 5.gen ili ce samo obnoviti shuffle i mini????
  • User
  • Posjetitelj
30.06.2005 | 12:49
Ako stave 30gb u 20gb iPod ja nemam nista protiv , iako je malo vjerojatno da će se to dogodit...

Šta se tiče iduceg mjeseca mislim da nakon ove \"prerade\" običnog iPoda neće izaći peta generacija još tako brzo, ali bi mini i shuffle mogli doživjeti neke promjene...

moje predviđanje je da bi iPod mini mogao dobiti color ekran, mozda malo veći disk itd. ili će izaći nova generacija minija.

iPod shuffle možda dobije ekran, sad oće on bit u boji ili cb to je appleova stvar, iako će po meni prije biti cb ekran jer je se kod shufflea mora najviše štedit da bi mu i cijena bila što niža...

Al ko ih šljivi, ja ciljam na 20GB(30!?) iPod i drugo me ne zanima , iako mi je plavi mini jaaaako privlačan po dizajnu...
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 3 sati
  • cariblanco: kako nogomet može biti okrutan, zaslužili ste najmanje bod
  • cariblanco: Riječani, jeste li spremni za derbi, danas bi trebao biti praznik nogometa na Rujevici
  • smayoo: Možda je to popis po abecedi. ;)
  • cariblanco: Danas čitam VL i koja je najsigurnija zemlja u slučaju holokausta...1 Antartika 2 Argentina ;)
  • Yonkis: Evo, prodajem i neke slušalice, one za u uho. iPhone i sluške, 200€. I nije to sve, one more thing...
  • Mislav2222: ima i 2K 27inca dell monitor, u top stanju na prodaju :D
  • Yonkis: prodao bih iPhone 8 Plus, mijenjao mu bateriju prije cca godinu dana, moram provjeriti, pa ako ima zainteresiranih da ne pišem oglasnik.. Zapravo pišem anyway, valjda tamo netko lurka :)
  • mbp2009: Smayoo riješio sam, nego sad nije za mene, nego nekog drugog
  • accom: O muziki nemam pojma, surfanje je o.k., gaming - isto nemam pojma. :)
  • Krehacro: Dj-ing...Netflix,surfanje i neki gaming :)
  • accom: @Krehacro: meni ne uspjeva koliko bih željeo. Ali je iPad super alat, i sve više mi je neophodan (ajde, navika). Najviše ovisi o tome, što želiš radit.
  • lucija: Dosta ih je uspjesno preslo na iPad.
  • lucija: Nisam no ima na YouTubeu dosta recenzija ljudi koji jesu.
  • Krehacro: Planiram preci sa MacBook air na iPad da koristim kao svoj primarni uredjaj...jel netko to još pokušao i kako mu ide :)?
  • smayoo: Pa zar još to nisi riješio?
  • smayoo: :D
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Gjuroo, Anonimci (386)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.14 Seconds

Provided by iJoomla SEO