Apple Watch izložen u Zagrebu?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Apple Watch izložen u Zagrebu?


10.04.2016 | 20:57
Bolje da ti to vele za nekaj drugo.
10.04.2016 | 22:11
U vrijeme dok mi je to bilo bitno, sjećam se da sam ja najbolje prolazio kad bi mi cure rekle da imam lijepu košulju.
11.04.2016 | 05:12
Pa koja bi pala na rusku Raketu?
11.04.2016 | 06:16
Nisam nikad imao Raketu. Imao sam Zenit fotoaparat. Ali nije mi nikad nijedna rekla "Joj, kako ti je lijep fotoaparat!"
11.04.2016 | 06:21
Retorika.


Sent from my iPhone using Tapatalk
11.04.2016 | 07:26
Bez bruge zabac
11.04.2016 | 15:38
Mislis "bruke" ili "brige"?


Sent from my iPhone using Tapatalk
12.04.2016 | 08:32
@ escon: Izgleda da nema smisla čekati do "Late 2016" za novi Watch. Kod nas ga bude vjerojatno za Božić 2016...
12.04.2016 | 11:32
zabac kaže:


Sent from my iPhone using Tapatalk


Kaj ti je netko ukrao kompjutor, ili radiš od 0-24 pa šibaš s iPhone ?
12.04.2016 | 15:13
Jel bio tko u istyle-u jesu li mozda vec izlozeni satovi? Poslo sam im jos jucer mail i nista ne odgovaraju, bas su profesionalni nema sta
12.04.2016 | 18:06
Ja sam stjecajem okolnosti bio u Arena Centru ovu subotu, ali nisu imali Watch niti Pro 9.7 model, samo iPhone SE
12.04.2016 | 18:26
Satovi budu 15.04.2016. valjda.
13.04.2016 | 10:59
Ne znam jel neko bec objavio ali ovo su cijene u iStyle.


image_2016-04-13.jpeg
13.04.2016 | 11:56
Pa ne zvuče loše te cijene, u SD je bilo skuplje kad sam zadnji put gledao. Odakle ti te cifre?
13.04.2016 | 12:30
Ne znam jesam li ja lud, ali meni su te cijene za "digitron sat" koji se proizvodi u velikim serijama potpuno bizarne.
13.04.2016 | 13:15
Sa druge strane za iphone je cifra od 7.5tis kuna opravdana? Ili za MacbookPro 25tis? Pa to je apple pobogu, naravno da cifre nisu realne niti jednog uredjaja i potpuno je bespredmetno razgovarati o cijenama.
13.04.2016 | 15:05
Meni su bizarne i cijene od 1000 i više kuna za par cipela. I 2000 kn za jaknu ili 750 kn za polo majicu. Da ne govorim o cijeni od 300.000, 700.000 ili ne znam koliko Kn za auto. 400 kn za frizuru. 300 kn za kilu ribe... Ali jbg, dokle god ima dovoljno onih koji su voljni to platiti, cijena je očito primjerena.
13.04.2016 | 15:06
Cijena je puno bolja od SD, oni su prodavali 38mm za 3800 ako se ne varam. Istina da je apple snizio cijenu, ali nije tako velika ta razlika.
13.04.2016 | 15:41
Meni je bezpredmetno (a i glupo) raspravljati o cijenan.
Nije uopće pitanje da li je nešto skupo ili nije. Pitanje je da li se to može platiti ili ne?
Kako @smayoo kaže, 400kn nije veliki novac, ali dati za šišanje je.
Kad govorite o visokim cijenama i skupoći, zapitajte se da li ste siromašni ili škrti?
14.04.2016 | 07:06
@escon, sa grafika koje su bile pripremljene za web

Evo i Store je objavio svoje.. 150-200 kn skuplji ovisno o verziji.


Screenshot2016-04-1408.03.59.png



Screenshot2016-04-1408.04.04.png
15.04.2016 | 20:33
Evo bio sam danas u istyle-u, isprobao sam 38 i 42mm model.. ovaj od 38 je stvarno premini a ovaj od 42mm je mrvicu prevelik no ipak je bolji od 38 ako se vec mora birati izmwdju ta dva... uglavnom htio sam taj od 42mm uzeti na kraju no ostala su im jos samo dva modela crni sport sa crnim remenom i gold.. Svi ostali sport 42 modeli rasprodani vec danas ... a ja sam bas htio sport silver 42 sa blue ili green narukvicom, kaze lik da te nisu ni dobili ... jedino se moglo posebno sloziti silver sa blue/green narukvicom (500kuna dodatno) naravno dok je silver modela jos bilo.. bas steta, full sam se nabrijao da cu ga upiknut danas ... crni sa crnom narukvicom mi je tako fuckin preobican
16.04.2016 | 10:03
Imam vec 4 remena. nisu svi od apple-a ali bilo koju boju da uzmes, za par mjeseci ces htijeti novu crnu originalnu najmanje nosim
16.04.2016 | 14:08
Pase li tvoja crna narukvica od 38mm i za 42mm? I dobivaju li se dvije narukvice (manja i veca) kad kupujes sat kao i kad novu narukvicu posebno kupis? Pitam jer onda bi se mogli mijenjati, ja tebi plavu i zelenu (koju planiram uzet) ti meni svoju crnu? Hehe

Inace sad sam bio u HGspotu, i oni su krenuli sa prodajom satova ovih dana i jeftiniji su za nekih 200tinjak kuna od istyle-a, a narukvice su im jeftinije za 100kuna (kod njih je 400 kuna dok u istyle 500kn). I opet sam imao peh, taman sam uzeo sport blue silver 42mm da mi naruce i reko idem platiti kad ono neka greska sa karticom, sad nezz jel do njih ili do mene (prije bi reko do njih) no moram cekat u ponedjeljak da odem u banku vidjeti jer vise niti jedna poslovnica moje banke ne radi, i onda jos cekati cca 3 dana da oni to naruce.. stotinu pizdarija, stvarno sam pehist eto vec drugi put se vracam doma bez sata, srce da mi pukne lol. Valjda ce biti treca sreca iduci tjedan.
16.04.2016 | 14:48
escon kaže:
Pase li tvoja crna narukvica od 38mm i za 42mm? I dobivaju li se dvije narukvice (manja i veca) kad kupujes sat kao i kad novu narukvicu posebno kupis? Pitam jer onda bi se mogli mijenjati, ja tebi plavu i zelenu (koju planiram uzet) ti meni svoju crnu? Hehe

Inace sad sam bio u HGspotu, i oni su krenuli sa prodajom satova ovih dana i jeftiniji su za nekih 200tinjak kuna od istyle-a, a narukvice su im jeftinije za 100kuna (kod njih je 400 kuna dok u istyle 500kn). I opet sam imao peh, taman sam uzeo sport blue silver 42mm da mi naruce i reko idem platiti kad ono neka greska sa karticom, sad nezz jel do njih ili do mene (prije bi reko do njih) no moram cekat u ponedjeljak da odem u banku vidjeti jer vise niti jedna poslovnica moje banke ne radi, i onda jos cekati cca 3 dana da oni to naruce.. stotinu pizdarija, stvarno sam pehist eto vec drugi put se vracam doma bez sata, srce da mi pukne lol. Valjda ce biti treca sreca iduci tjedan.


Nazalost ne pasu, . Samo strpljivo , stvarno nemas srece.
17.04.2016 | 19:58
Izgleda da bi tribalo platiti misu za @escon_a pa da ulovi apple watch Nadam se da ćeš imati više sriće drugi put.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 59 minuta
  • Zdravac: To nije uopće legalno. Za profesionalnu primjenu smatram da ipak treba kupiti i računati kao poslovni trošak.
  • t_burgund: Za tursku cijenu potrebno je koristiti VPN. Koliko je to legalno za profesionalnu upotrebu?
  • Zdravac: 6 eura (ako imaš account registriran u Turskoj)
  • Gjuroo: @Zdravac: 6 ili 60?
  • Zdravac: Photoshop (odnosno, kompletni Creative cloud paket sa Premiere, Acrobatom i sve drugo) košta 6 EUR / mjesečno! :)
  • jura22: Canva kosta skoro kao Photoshop
  • dpasaric: Tihi su po pitanju iPada, ali čisto po broj dana od zadnjih modela čini se da će uskoro.
  • Yonkis: Kad izlaze novi iPadovi?
  • drlovric: Ne traze cak niti EDU email. Odobreno je zahtjev. Tako da je ovo rijeseno prije par dana.
  • drlovric: Da pojasnim moralnim dusebriznicima :) Radi se o programu Canva koji nudi besplatno svoju PRO inacicu svim uciteljima, radnicima biblioteka, neprofitnim organizacijama i sl. Moja kcerka to koristi za skolu i ne krse se nikakva pravila. Jednom odobren ucitelj moze dodavati ucenike besplatno, kreirati virtualne ucionice, radionice i sl.
  • smayoo: pa ilegalno je ako netko želi na temelju tuđeg studentskog identiteta koristiti neki softver besplatno.
  • Miro Spiro: mail
  • Miro Spiro: sada svi prilkom upisa na fax dobiju
  • Miro Spiro: zasto je to ilegalno? Ja sam bio student, nisu nam dali mail adrese, moramo sam se sam snalaziti da potvrdim stanje studenta.
  • jura22: Hoce ilegalno doci do programa.
  • moragd: @drlovric kako ti profesor moze pomoci? Treba ti mail adresa sa univerziteta?
  • drlovric: Ima li ovdje kakva dobra profesorska dusa? Treba mi jedan dizajnerski software koji je besplatan za teachers :) Pa eto ako hoce da pomogne :) Msg me pls.
  • Yonkis: Apple releases macOS Sonoma 14.4, watchOS 10.4, tvOS 17.4, HomePod 17.4 software update.
  • stefanjos: [link]
  • stefanjos: ja sam neki dan otrkio pdf gear i odusevljen sam (koristim ga na windowsu) ali je potpuno free i ima editing i split/merge i dosta finih stvari.
  • Riba: Ja koristim Nitro PDF Pro ali sam ga kupio na nekom debelom popustu kao upgrade sa PDF Pen Pro. [link]
  • drlovric: Ja imam i PDF Expert. [link]
  • smayoo: @applejabuka vidi Wondershare PDF Element. Ne znam točno što ti treba pa provjeri može li on to.
  • Zdravac: zapravo sam mislio micanje OD tema s kojima se nemožeš nositi.
  • kupus: I ja bih maknuo offtopic teme, da se mene pita.
  • applejabuka: Da li imate kakvu dobru soluciju / zamjenu za adobe acrobat pro, ne da mi se stvarno plaćati svaki mjesec 15€ da bi editirao par fileova i dodao tekst
  • Zdravac: Iz tog razloga, siguran sam da puuuno forumaša dolazi na forum, ali aktivno sudjeluju samo u čitanju, ali ne i u pisanju.
  • Zdravac: micanje ot tema koje ti iz nekog razloga ne odgovaraju, svakako pomaže! :)
  • Zdravac: Da, dovoljno je maknuti se od teme i shvatiti da nije poanta da se pokuša promjeniti nečije mišljenje nego iznijeti svoje
  • JOHN: ili se se maknut iz teme ako te ona opterećuje
  • JOHN: Jbg. Trebaju se znat isključit, ako smatraš da je s druge strane degenerik
  • Kloba: I kako neće ljudima dosaditi iste stvari koje mogu čusti na svim ostalim medijima? Pa tu su dolazili da se od toga odmore.
  • Kloba: Daddo, Dijete - puno mudrih ljudi koji uopće više ne sudjeluju u raspravama. Kako ne vidimo obrazac? Trujemo se temama koje svi mogu pogledati u Dnevniku, a nitko nije pametniji. Nakon COVID-a ovaj se forum promjenio skroz. Teme razno su COVID, Ukrajina.
  • marioart: konacno podrska za dva vanjska ekrana, ali i daje sramotna kolicina memorije u baznom modelu ....
  • dpasaric: [link]
  • dpasaric: Stigao novi MacBook Air M3! :)
  • JOHN: Šteta. Razlog je neki događaj na forumu ili netko s foruma?
  • smayoo: Da, Dijete je tražio da ga izbrišemo prije nekog vremena :(
  • kupus: sto je ovo, i djeteta nam nema vise na forumu?
  • kupus: došao m3 air, cijena stara
  • zoranowsky: Bok @SRLTRON!
  • Zdravac: @SLRTRON Dobrodošao! :)
  • m@xym: @SRLTRON, Vikalica ne služi pomaganju. Napiši u forumu (u odgovarajući podforum) koji je problem, pa će ti se netko vjerojatno javiti.
  • SRLTRON: Bok ljudi nov sam , prvi dan sam pa molim pomoć
  • smayoo: Lako za to. Chuck Norrisu radi digitalno potpisivanje na Apple silicone Macu! :D
  • kupus: :D
  • zoranowsky: :)
  • zoranowsky: Chuck Norris je napravio update 10.8.
  • kupus: Ako je tko pronašao normalan način updatea 10.8., neka javi, čisto znanosti radi.
  • smayoo: Chuck Norris se rodio koliko hoće puta, i kad hoće. :D

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.29 Seconds

Provided by iJoomla SEO