Apple Watch izložen u Zagrebu?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Apple Watch izložen u Zagrebu?


26.03.2016 | 19:23
Pozdrav,

zna li netko postoji li neki dućan u Zagrebu a da imaju izložen Apple Watch da ga se može vidjeti, staviti na ruku i sl. Htio bi kupiti taj sat no prije nego iskeširam toliku lovu moram ga prvo probati na ruci kako stoji, koju veličinu uzeti i sl., van HR ne namjeravam ići po to tako da samo dućani u Zagrebu dolaze u obzir. Zna li netko postoji li takav dućan u Zagrebu?
29.03.2016 | 12:15
Nema ga baš izloženo, ali na upit možeš probati u santa domenici. Tako sam ja probao. I imaju samo Sport modele koliko ja znam.
29.03.2016 | 15:07
Potpisujem za Sancta Domenicu, prije kupnje (njuškalo) sam isao tamo samo vidit radi velicine, no imali su samo 38mm ali mi je ta velicina i odg. Dalo bi se dogovoriti naci na cugu ali sam ja u Ri i necu u zagreb jos nekih 2 tjedna tako da probaj SD
29.03.2016 | 18:33
Ma dajte? Znači oni u SD će mi izvaditi bilo koji sat iz kutije samo da ga probam ukoliko zatražim? Pa tko će im onda kupiti takav sat ako je otvoren? Ne kažem da je taj sat oštećen ili išta, ali ljudi ko ljudi vole kupovati zapakirane apple proizvode ako kupuju u dućanu, a nekako sumnjam da SD ima neki deal sa apple-om da vrate otpakirane satove.

@stefanjos - 38mm je dovoljno velik? Pitam jer i ja sam razmišljao o 38mm jer imam manji zglob no onda čitam komentare po internetu da je to za žene i djecu taj mali
29.03.2016 | 19:13
Jeste se zapalili na sat, a još je na nivou poliproizvoda. Čim baterija u punoj funkcionalnosti ne drži 24 sata, ne može se reći da je super.
29.03.2016 | 19:28
Izgleda da je to individualno. Meni izdrži i preko 24 sata. Obzirom da sam dosta na putu koristim Maps koje se prikazuju na telefonu. Odgovaram na poruke (diktiranje), alarmi buđenje, i provjeravam vrijeme. (za ne povjerovat) Naravno, košarka, tuširanje i sve ostalo. Jednostavno ga ne skidam sa ruke. Imam naviku već duže vrijeme da telefone a sada i sat stavim na punjač kada navečer dođem doma. Brzo se napuni pa ga koristim i kao alarm. Mene probudi a ne zvoni da se svi ostali dignu u kući.
29.03.2016 | 21:47
I ja mislim da je poluproizvod kao što je zabac rekao, ali treba mi neki sat čisto da vidim koliko ima sati i "šminke", tako da nije da očekujem neka čuda od toga apple watcha, pregledao sam stotinu youtube videa i više-manje znam da ne nudi ništa spektakularno. ali eto malo bi se baš zaebavo sa njime

@ping - kakvo je diktiranje poruke? koliko sam vidio poruka na hrvatskom se ne može napisati već imaš par ponuđenih odgovora tipa "vozim" i sl. a na engleskom se nudi nešto više opcija? ili?
30.03.2016 | 04:45
Za sminku kupo Rolex.
30.03.2016 | 09:08
Jedno glupo pitanje. Koliko bi baterija na satu izdržala, da ništa po njemu ne prčkate, nego samo da vrijeme pokazuje ?
30.03.2016 | 15:10
zabac kaže:
Za sminku kupo Rolex.


Mogu i njega. Gdje da ti pošaljem račun od 80 tisuća kuna da mi prebiješ razliku između apple watcha i rolexa?
30.03.2016 | 15:17
38mm nije za zenske i malu djecu -.-. nego je velicina namijenjena za manje zglobove a imanje je napadan na ruci(sto mi pase), probao sam i 42mm i izgleda preglomazno. zelio sam nesto diskretno. sto se tice diktirnaj, to radi super. nisu predlozene poruke vec reces sta zelis i on ti to pretvori u tekst.

a u SD ne otvaraju, nego imaju jedan otvoreni pa taj isti daju ljudima na probavanje
30.03.2016 | 16:21
escon kaže:
zabac kaže:
Za sminku kupo Rolex.


Mogu i njega. Gdje da ti pošaljem račun od 80 tisuća kuna da mi prebiješ razliku između apple watcha i rolexa?


Pa nisu baš tako visoke cijene onig najjeftinijih. 3-4k€. Možeš i lažni kupiti. Tko će znati.
30.03.2016 | 23:13
@escon Jezik kod diktiranja ti ovisi o tipkovnici na porukama telefona. Ako ti je tipkovnica na hrvatskom prepoznavati će tekst na hrvatskom. U slučaju da ti je na engleskom ili nekom drugom jeziku prepoznavati će tekst onog jezika koji je odabran kao jezik tipkovnice na telefonu. Izdiktiranu poruku tada možeš poslati kao audio ili kao tekst. Princip je isti kao i sa diktiranjem na telefonu. Ponuđene opcije sam predefiniraša mogu biti i hrvatske i engleske. Pa sam si ja tako stavio nekoliko uobičajenih kao javim se kasnije, dobro, budem sutra, i slično.

@cariblanco Vikendom kada se ne vozim i kada ne odgovaram na poruke već tu i tamo odgovorim na koju i pogledam koliko je sati troši mi otprilike 30-40%. Nisam primjetio više a niti puno manje od toga. Znači da bi mogao izdržati do 72 sata bez punjenja. Nisam nikada probavao da ga napunim i stavim u power saving mode i provjerim koliko bi tada izdržao.
30.03.2016 | 23:16
@zabac

Lažnjake što u odjeći što u satovima i koječemu drugome sam prestao nositi sa 12 godina. Do tada mi je to bilo baš cool "pa šta, tko to kuži", danas ako si nešto originalno ne mogu priuštiti onda si neću ni kupiti fejk, ne zato jer bi netko mogao skužiti da je fejk već zato što bi sam znao da je fejk i osjećao bi se jadno sa time na ruci. A da koštaju po 80.000 kuna neki basic modeli - koštaju. Ima vjerujem i jeftinije no za moj džep je to i dalje preskupo

Apple Watch je cca 4tis kuna i to mi je taman za zajebanciju i "šminku" - a kad mi dosadi, riješim ga se i kupim drugi.


@ping - nisam nikada pokušao diktirati tekst na hrvatskom na ajfonu, nisam ni znao da takvo što može za hrvatski.
I kažeš on uredno napiše na hrvatskom sve što mu se kaže bez grešaka?
31.03.2016 | 07:33
Jezik diktiranja mozes i na satu promijeniti. Dovoljno je prilikom diktrianja force touch na ekran i pojavi se izbornik prethodno odabranih(tipkovnica na iphoneu) pa mozes na satu mijenjat oces li eng ili hrv.
31.03.2016 | 10:14
Dati za sat 4k kuna je isto puno
31.03.2016 | 11:34
escon kaže:
@zabac


@ping - nisam nikada pokušao diktirati tekst na hrvatskom na ajfonu, nisam ni znao da takvo što može za hrvatski.
I kažeš on uredno napiše na hrvatskom sve što mu se kaže bez grešaka?


Ja sam time oduševljen jer imam dikciju kao Vladimir Drobnjak. (Za Hjavatski jadio iz New Jojka, Vjadimij Djobnjak. )
01.04.2016 | 20:46
Ptičica mi je prišapnula da uskoro bude Apple Watch službeno i u HR dealera!
09.04.2016 | 07:26
www.istyle.eu/hr/
Evo, na iStyleovoj stranici upravo najavili da od 15. travnja imaju  watch, predbilježbe već primaju.
09.04.2016 | 14:11
yaaay!

Bas mi je drago da dolazi u istyle, nisam stigao otici jos u SD ali u istyle-u ce 100% imati vise modela vani i moci ces u miru sve pogledat bez da ti itko puse za vratom i ceka sudbonosno "da, uzimam" tako da cu pricekati jos tih tjedan dana. Nadam se samo da ce imati starije modele remenja, citao sam nesto da je apple povukao odredjene starije modele remenja sad kad je izbacio nove, a meni se bas svidjaju neki od starijih modela. Na slici na istyle stranici je novi model...

Jos kad bi barem imali neku pristojnu cijenu sad kad je apple i sluzbeno spustio cijene istih...
09.04.2016 | 14:52
Navodno da će na WWDC 2016 - između ostalog - predstaviti MacBook Pro i  watch 2 - pa bi ti preporučio da se strpiš s kupovinom do kraja ljeta. Ja sam se zapalio za iPad Pro 9.7" 128 GB WiFi model, u HR je 7000 kn. Ako bi htio i LTE, onda je 8300 kn... Skupo...
09.04.2016 | 15:53
Da, tako sam čekao i treći mjesec i ovo zadnje predstavljanje jer se šuškalo po nekim apple fan stranicama da će biti predstavljen apple watch 2 (kao dizajnom je trebao biti isti no hardwerski nešto jači) i eto dočekao na kraju samo novo remenje .. tako da mi se ne da više čekat, posebno jer svo to šuškanje o izlasku bilo čega je na kraju samo šuškanje i pitanje je kad će to na kraju izaći, i što će uopće izaći. ako i izađe nešto krajem devetog mjeseca to će vjerojatno u HR doći u 11. mj., biti će dizajnom identično kao watch 1 samo hardwareski nešto jače, ali zato debelo deblo skuplje.. sve u svemu veliko ne. ako mi se za tjedan dana sat svidi u istyle-u - uzimam ga, ne čekam više ništa jer znam da ću biti samo razočaran ako budem čekao i potrošit ću na kraju te novce na nešto sasvim deseto.
10.04.2016 | 05:50
Neće biti isti dizajn - po tekstu na Cult of Mac stranici (stavit ću ti link) biti će 40% tanji od prvog modela.
www.cultofmac.com/422147/apple-watch-2-w...laims-dodgy-analyst/
Inače, meni se sviđa crni stainless steel sa istom takvom narukvicom, mada i ova nova crna Milenese loop izgleda super. Ali to su najskuplji modeli "običnog"  watcha - oko 1000 $ u USA dođu...
U iStyleu će valjda imati u ponudi nešto više od najjeftinijeg sport modela.
10.04.2016 | 09:32
Ma to svaka stranica piše po svome, na takve tekstove uopće se ne treba obazirat. Pa samo za ajfon7 izlaze "provjerene informacije" ko na traci i to na dnevnoj bazi, čak i slike već imaju, svaki dan druga lol. Tako je i sa apple watch-om. Osobno ne vjerujem da će se dizajn nešto posebno mijenjati, ipak je to apple i oni kad se uvate jednog dizajna to vuku dovijeka uz poneku sitnu izmjenu koju onda prikazuju revolucionarnom ... tako da ne vjerujem ni da će se se sat nešto posebno mijenjati. možda koji postotak tanji i to je to..

što se tiče modela .. crni stainless steel sa crnom narukvicom mi je previše classic, jednostavan, nešto što svi imaju (ne u HR. govorim općenito), to mi je ono kao "wow kupio sam lijepu čistu crnu majicu, znaš kako je ebena" .. ne volim kupovati nešto što je toliko common. ako budem uzeo definitivno uzimam neku u boji kombinaciju (naravno tu je stvar remenja prije svega), da li će to biti stainless ili sport - ne znam još, no čitam po youtube-u da su sport modeli daleko manje skloni ogrebotinama, što je čudno jer bi stainless trebao biti kvalitetniji no nije .. ima na youtube-u tonu testova i review-ova
10.04.2016 | 09:36
p.s. ako netko kojim slučajem ide ovih dana u iStyle neka pogleda jel su im možda već došli satovi, znam da kreću u prodaju 15.4. no oni obično znaju imati stvari izložene po par dana ranije... onaj u City Centru One West je najbolji iStyle i tamo bi vjerujem trebali imati najveću ponudu
10.04.2016 | 09:45
ne kuzim cemu 40% tanji, meni je sat super debljine. treba samo biti brzi.

@escon, to to. samo boje. ja sam sada u kobinaciji spaceblack sport i green sport band
10.04.2016 | 09:49
u da, zelena narukvica mi je predobra (ako mislimo na istu boju zelene)
ne znam samo kako izgleda na spaceblack-u, ja sam ga više zamišljao na siler-u no moguće da je i ta kombinacija OK
10.04.2016 | 09:50
uz crno sve ide
10.04.2016 | 14:48
stefanjos, jesi imao debilnih hejt komentara na sat do sada? obično u našem narodu se ekipa sprda sa apple proizvodima i ismijava korisnike istih, pa ono...
ili više-manje nitko ni ne kuži što imaš na ruci, lol ?
10.04.2016 | 14:58
escon kaže:
stefanjos, jesi imao debilnih hejt komentara na sat do sada? obično u našem narodu se ekipa sprda sa apple proizvodima i ismijava korisnike istih, pa ono...
ili više-manje nitko ni ne kuži što imaš na ruci, lol ?


naravno, ali ne previse. vecina ne kuzi, jer se ni ne vidi jer je do sada zima bila, ali sada ce krenuti krace majice pa cemo vidjeti. najbolji su mi komentari ljepseg spola. Ajme vidi kako imas lijep sat.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 15 sati, 18 minuta
  • Zdravac: 6 eura (ako imaš account registriran u Turskoj)
  • Gjuroo: @Zdravac: 6 ili 60?
  • Zdravac: Photoshop (odnosno, kompletni Creative cloud paket sa Premiere, Acrobatom i sve drugo) košta 6 EUR / mjesečno! :)
  • jura22: Canva kosta skoro kao Photoshop
  • dpasaric: Tihi su po pitanju iPada, ali čisto po broj dana od zadnjih modela čini se da će uskoro.
  • Yonkis: Kad izlaze novi iPadovi?
  • drlovric: Ne traze cak niti EDU email. Odobreno je zahtjev. Tako da je ovo rijeseno prije par dana.
  • drlovric: Da pojasnim moralnim dusebriznicima :) Radi se o programu Canva koji nudi besplatno svoju PRO inacicu svim uciteljima, radnicima biblioteka, neprofitnim organizacijama i sl. Moja kcerka to koristi za skolu i ne krse se nikakva pravila. Jednom odobren ucitelj moze dodavati ucenike besplatno, kreirati virtualne ucionice, radionice i sl.
  • smayoo: pa ilegalno je ako netko želi na temelju tuđeg studentskog identiteta koristiti neki softver besplatno.
  • Miro Spiro: mail
  • Miro Spiro: sada svi prilkom upisa na fax dobiju
  • Miro Spiro: zasto je to ilegalno? Ja sam bio student, nisu nam dali mail adrese, moramo sam se sam snalaziti da potvrdim stanje studenta.
  • jura22: Hoce ilegalno doci do programa.
  • moragd: @drlovric kako ti profesor moze pomoci? Treba ti mail adresa sa univerziteta?
  • drlovric: Ima li ovdje kakva dobra profesorska dusa? Treba mi jedan dizajnerski software koji je besplatan za teachers :) Pa eto ako hoce da pomogne :) Msg me pls.
  • Yonkis: Apple releases macOS Sonoma 14.4, watchOS 10.4, tvOS 17.4, HomePod 17.4 software update.
  • stefanjos: [link]
  • stefanjos: ja sam neki dan otrkio pdf gear i odusevljen sam (koristim ga na windowsu) ali je potpuno free i ima editing i split/merge i dosta finih stvari.
  • Riba: Ja koristim Nitro PDF Pro ali sam ga kupio na nekom debelom popustu kao upgrade sa PDF Pen Pro. [link]
  • drlovric: Ja imam i PDF Expert. [link]
  • smayoo: @applejabuka vidi Wondershare PDF Element. Ne znam točno što ti treba pa provjeri može li on to.
  • Zdravac: zapravo sam mislio micanje OD tema s kojima se nemožeš nositi.
  • kupus: I ja bih maknuo offtopic teme, da se mene pita.
  • applejabuka: Da li imate kakvu dobru soluciju / zamjenu za adobe acrobat pro, ne da mi se stvarno plaćati svaki mjesec 15€ da bi editirao par fileova i dodao tekst
  • Zdravac: Iz tog razloga, siguran sam da puuuno forumaša dolazi na forum, ali aktivno sudjeluju samo u čitanju, ali ne i u pisanju.
  • Zdravac: micanje ot tema koje ti iz nekog razloga ne odgovaraju, svakako pomaže! :)
  • Zdravac: Da, dovoljno je maknuti se od teme i shvatiti da nije poanta da se pokuša promjeniti nečije mišljenje nego iznijeti svoje
  • JOHN: ili se se maknut iz teme ako te ona opterećuje
  • JOHN: Jbg. Trebaju se znat isključit, ako smatraš da je s druge strane degenerik
  • Kloba: I kako neće ljudima dosaditi iste stvari koje mogu čusti na svim ostalim medijima? Pa tu su dolazili da se od toga odmore.
  • Kloba: Daddo, Dijete - puno mudrih ljudi koji uopće više ne sudjeluju u raspravama. Kako ne vidimo obrazac? Trujemo se temama koje svi mogu pogledati u Dnevniku, a nitko nije pametniji. Nakon COVID-a ovaj se forum promjenio skroz. Teme razno su COVID, Ukrajina.
  • marioart: konacno podrska za dva vanjska ekrana, ali i daje sramotna kolicina memorije u baznom modelu ....
  • dpasaric: [link]
  • dpasaric: Stigao novi MacBook Air M3! :)
  • JOHN: Šteta. Razlog je neki događaj na forumu ili netko s foruma?
  • smayoo: Da, Dijete je tražio da ga izbrišemo prije nekog vremena :(
  • kupus: sto je ovo, i djeteta nam nema vise na forumu?
  • kupus: došao m3 air, cijena stara
  • zoranowsky: Bok @SRLTRON!
  • Zdravac: @SLRTRON Dobrodošao! :)
  • m@xym: @SRLTRON, Vikalica ne služi pomaganju. Napiši u forumu (u odgovarajući podforum) koji je problem, pa će ti se netko vjerojatno javiti.
  • SRLTRON: Bok ljudi nov sam , prvi dan sam pa molim pomoć
  • smayoo: Lako za to. Chuck Norrisu radi digitalno potpisivanje na Apple silicone Macu! :D
  • kupus: :D
  • zoranowsky: :)
  • zoranowsky: Chuck Norris je napravio update 10.8.
  • kupus: Ako je tko pronašao normalan način updatea 10.8., neka javi, čisto znanosti radi.
  • smayoo: Chuck Norris se rodio koliko hoće puta, i kad hoće. :D
  • Eagle: Chuck Norris nije rođen 6.5.1945. nego 10.03.1940. dakle ne kužim foru
  • cariblanco: A to što sam i ja rođen 6.5..neke godine, ima li tu slučajnosti. Datum nisam izmislio :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.30 Seconds

Provided by iJoomla SEO