Apple Watch iskustvo
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Apple Watch iskustvo


26.11.2015 | 17:44
Ponavljam, ako si ti sretan zbog toga i drugi su onda zbog tebe. Meni, niti bilo kome drugome se nemoraš opravdavat. Ja sam samo dao svoje osobno viđenje po pitanju sata. Svatko ima pravo na svoje mišljenje, sve u skladu s osobnim potrebama, pa sam i ja takvo dao, no nisam te njime obvezao.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
28.11.2015 | 18:38
Nisam se opravdavao i ne znam zbog čega misliš da jesam. Cilj mi je bio samo pokazati korisnost sata za mene i moju bolju polovicu. Naravno da to ne znači da drugi moraju u satu vidjeti išta korisno.

Istina je da si se uglavnom držao osobnog viđenja i svog mišljenja i to je bilo uredu sve dok nisi spomenuo ovu misao:

JOHN kaže:
Neki ljudi stvarno olako postaju robovi tehnologije. No ako tebe veseli, onda smo generalno svi sretni
28.11.2015 | 21:12
Pa opravdavao si se sa medicinskog aspekta, a osobno mi je drago što pomaže tebi i supruzi.
Pod "neki" nisam mislio na tebe i još par ljudi, nego na dobar dio ljudi. No generalno sada kad i ja čitam, kao da sam tebe piknuo.
Pa ću preformulirat izjavu.

Ljudi olako postaju robovi tehnologije
29.11.2015 | 08:43
Da imam novaca kupio bi onaj naskuplji, kako bi kupio i nekoliko satova Švicarskig majstora.
Uopće je bedasto izmišljati razloge zašto nešto kupiti ili ne. Možda za koju godinu kupim jedan. Treba mi zato da drugi vide kako imam Appleov sat.
Za fizičku aktivnost, ako se sam ne potrudim, nema te igračke koja me bude natjerala na to.
30.11.2015 | 09:18
zabac kaže:
Za fizičku aktivnost, ako se sam ne potrudim, nema te igračke koja me bude natjerala na to.


Tako sam i ja mislio dok nisam kupio Withings Pulse… Kako me ta spravica natjerala da se više krećem
30.11.2015 | 11:29
Moram priznati da sam bio skeptičan prema tome da će me neki gadget natjerati da se više krećem.
Pogotovo nakon par dana korištenja AW kada sam shvatio da ekran ne reagira na znojne ili mokre prste
Međutim, nakon mjesec dana korištenja prihvatio sam igru sa potrošnjom kalorija, ustajanjem nakon 50 minuta sjedenja i vježbanje barem 30 minuta dnevno ( to vježbanje mi priznaje i konstantno hodanje )
Tako da sada kad navečer vidim da mi na AW nedostaje potrošenih kalorija, izađem u grad i propješačim nekoliko kilometara, onako laganini.
AW to registrira i do kraja dana mi je norma ispunjena ( do 24 h )
I tu se može reći da sam postao rob tehnologije, ali ja to vidim u pozitivnom smislu.
Ima takvih aplikacija i na iPhone-u i drugim gadgetima, ali dobro mi je sjelo to da u svakom momentu mogu pogledati potrošnju kalorija, otkucaje srca, i sl. I da ne zaboravim; prilikom šetnje ili trčanja, iPhone ostaje doma.
30.11.2015 | 14:27
Dok sat ne uhvati navike i počne te bombardirati reklamama za sportsku opremu.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
24.10.2016 | 20:44
zabac kaže:
Dok sat ne uhvati navike i počne te bombardirati reklamama za sportsku opremu.


I tako nakon godinu dana druženja s Apple watch, nije me počeo bomardirati reklamama za sportsku opremu, a i baterija još uvijek potraje do dva dana. No, od ne znam ni ja kakvih mogućnosti ostao sam na tome da pogledam povremeno koliko je sati, koliko sam potrošio kalorija i koliko sam se kretao, te na brzinu provjerim kakva mi je porukica ili poštica stigla.

U međuvremenu sam "opametio" kuću do te mjere da mi više nije potreban ni sat pa ni iPhone da bilo čime upravljam osim kad odlazimo i vraćamo se kući. Nekako mi se taj geofencing i korištenje GPS-a nije svidio, a niti radi kako treba, pa je to jedino kad posegnemo za mobitelom (HA aplikacija još nema podršku za Apple Watch).
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 47 minuta
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]
  • drlovric: Sitno se broji :)
  • JOHN: Sretan i blagoslovljen Uskrs!
  • Borostef: Sretan Uskrs :)
  • Miro Spiro: sretan Uskrs
  • Beli: Sretan Uskrs svima :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 0.95 Seconds

Provided by iJoomla SEO