Gdje da kupim Apple Watch
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Gdje da kupim Apple Watch


09.06.2015 | 10:42
Izgleda da ce moj trenutni klijent trebati Apple Watch app. Ako je tako to mi znaci jos 3 mj angazmana, pa bi ga trebala nabaviti.
Na amazon.co.uk ima nekih modela, ali sta je sa punjacem? I cijena mi se cini malo velika.
Radje bi sa amazon.de, ali tamo su sve neki reselleri.
Sport model sa 42 mm.
Je li netko iz Hr nabavio Apple Watch i ako je, odakle.
Thanks.
09.06.2015 | 11:26
Moje je zapažanje da se trenutno ne isplati kupovati u funtama, kao ni u dolarima, radi nepovoljnog tečaja. U zadnjih par mjeseci sam nekoliko artikala uspoređivao baš između amazon.de i amazon.co.uk i uvijek je ispadalo povoljnije preko amazon.de
09.06.2015 | 11:48
Thanks
09.06.2015 | 16:27
E ajde, kad vec kupujes, kupi i meni jedan. Pa mi posalji.
10.06.2015 | 21:27
Ja sam narucio u njemackom Apple store-u krajem 4. mjeseca i dolazi mi iduci tjedan. Platio svojom karticom i stavio adresu frenda u Njemackoj. Kad njemu stigne salje dalje meni UPS-om.

Nisam siguran kad ce ti stici sat s Amazon-a, i da li uopce isporucuju u Hrvatsku. Ako isporucuju pripremi se na cekanje od najmanje mjesec dana.
11.06.2015 | 11:00
Nemam nikog u Njemackoj.
Na Amazon.de skoro da ga i nema, 1-2 ponude, cijena 30% veca.
Na Amazon.co.uk ga ima, ali cije 40% veca.
Suludo.
11.06.2015 | 11:07
Dolazi sa magnetnim USB kablom i punjačem te rezervnim remenom.
11.06.2015 | 14:17
Pa uskoro dolazi u Apple dučane, a kraj mjeseca u još 6 zemalja i Italija bude onda najbliža sa Trstom. Ja putijem u SAD i možda si uzmem jedan ovisno kakav dojam ostavi na menekad ga vidim uživo.

EDIT: Nevjerujem da će me se dojmiti s obzirom na visoku cijenu. Dolar je isto jak pa nije baš da mi se rasipa na tehniku. Prije tijedan gledao cijena bila oko 2k kn sad je skoro 2,5k bez poreza tako da nema šanse, preskup!
11.06.2015 | 14:43
dolaskom u italiju mozda ga i uzmem. do 3000kn mi je ok.(nije, ali mogu progutati) posto zelim suunto, a ovako imam i fitness sat i smartwatch, znam da je suunto tu puno bolji. ali razina moje aktivnosti je tek takav za trcanje, bicikliranje nista ekstremno. bumo vidli cijene u italiji
13.06.2015 | 12:29
Jucer sam se malo igrao sa osnovnim modelom.Prvo da napomenem da je meni i dalje totalna gluposta ali hajde.Ljudi svasta rade i kupuju bez posebnog opravdanja ili svrhe.Ono sto moram napomenuti je tezina i zavrsna obrada sata je vise nego odlicna.Iznenadilo me je kako je lako ici kroz meni,kliknuti na odgovarajucu ikonu,komunikacija sa iPhone(iphone 6 plus) a sam SW je vise nego fluidan. Sve u svemu zanimljiva sprava i odradjena kako se i ocekuje od apple-a.Baterija traje 2 dana normalnog koristenja.
17.06.2015 | 12:34
ScreenShot2015-06-17at13.45.27.png

Hi Popaj daj molim te pomozi:

dakle nasla sam nekog u Njemackoj.
Ali kada pokusam unjeti billing address za moju kredtinu karticu, Hrvatska se ne nudi.
BTW katrica je payoneer
17.06.2015 | 13:12
Na kraju sam unjela za billing address kreditne kartice adresu frendice u DE.
To je proslo na nacin da je narudzba napravljena, ali kartica jos nije terecena, odnosno nije naplacen iznos.
Zanima me kada AppleStore ide napalatiti novac sa kartice, odmah ili kada salju proizvode?

Moze li se tada desiti da transakcija ne prodje radi billing adrese?
Ili je mozda provjera kartice napravljena u trenutku formiranja narudzbe?

Thanks.
17.06.2015 | 13:34
U mom slučaju karticu su teretili kada sam dobio obavijest o slanju pošiljke.
17.06.2015 | 13:38
A billing adresa, da li si unio Hr?
17.06.2015 | 17:52
Nisam ja plaćao već mi je prijatelj platio svojom karticom, naručio na svoju adresu u Njemačku a ja sam mu samo prebacio novce kad je njemu terećena kartica.
17.06.2015 | 21:10
Ja sam to napravio ovako:

Otvorio sam account bez unosenja kartice na njemackom store-u. Nakon toga sam obavio kupnju na nacin da sam za adresu isporuke napisao adresu od frenda, a pod billing sam unio podatke sa svoje kartice. Pod narudzbama mi se pojavio status da je narudzba u obradi i dobio sam procijenjeno vrijeme isporuke (cca 2 mjeseca). Nakon mjesec dana to vrijeme mi se pomaknulo na mjesec i pol. Zatim sam dobio status priprema za isporuku i u tom trenutku mi se teretila kartica. (Cak su me zvali iz banke da provjere da li sam ja napravio narudzbu jer je iznos bio 800€). Dan kasnije posiljka je bila poslana i poslije cca 5 dana, sat je isporucen.

Uglavnom, kartica se provjerava tek kad je posiljka spremna za isporuku.
18.06.2015 | 11:34
Thanks Popaj

Ali meni nije ponudjena Hr kao zablja za billing adresu kartice.
Ja sam unjela frendicinu adresu u DE kao billing adresu kartice.
Sada mi na kartici stoji Pending za Apple Store:

Nisam sigurna da li ce proci placanje, ali mi je iznos umanjen za oko 550 eur.
18.06.2015 | 14:56
Evo samo da javim da je watch shipped, poslan mojoj frendici kod koje bi trebao stici 26.06.
Dakle placanje je proslo, iako sam stavila njenu adresu kao billing.
Hvala svima.
18.06.2015 | 15:08
Jos jedno pitanje za ljude koji su ovako narucivali sa Apple Store-a?

Koju ste kurirsku sluzbu koristili?

Popaj je spomenio UPS.
Da li je bilo problema sa carinom?
Ili to vise nije issue jer smo u EU?
18.06.2015 | 16:31
@stefanjos
jesi možda razmišljao i o garmin fenix?... ja se isto spremam ku piti neki multisport sat pa me čisto zanima zašto suunto?
18.06.2015 | 17:36
mihaelamj kaže:
Koju ste kurirsku sluzbu koristili?


Izbjegavaj sve te dhl ups tnt fedex i ostale muljatore. Kod nas je to sve muljaža i lopovluk. Obična Deutsche Post, preporučena pošiljka s vrijednošću. Najbolje, najkomotnije, najsigurnije, najbrže i najjeftinije.


Da li je bilo problema sa carinom?
Ili to vise nije issue jer smo u EU?


Točno tako.
18.06.2015 | 19:11
Bip kaže:
@stefanjos
jesi možda razmišljao i o garmin fenix?... ja se isto spremam ku piti neki multisport sat pa me čisto zanima zašto suunto?


a iskreno samo sam kopirao susjeda, on je super zadovoljan sa svojim, malo sam ga probao i stvarno je odlican, pa se nisam detaljnije zanimao za drugo osim apple watcha.
18.06.2015 | 21:42
smayoo kaže:
mihaelamj kaže:
Koju ste kurirsku sluzbu koristili?


Izbjegavaj sve te dhl ups tnt fedex i ostale muljatore. Kod nas je to sve muljaža i lopovluk. Obična Deutsche Post, preporučena pošiljka s vrijednošću. Najbolje, najkomotnije, najsigurnije, najbrže i najjeftinije.


Da li je bilo problema sa carinom?
Ili to vise nije issue jer smo u EU?


Točno tako.

Slazem se.

Nisam siguran da li DHL i Deutsche Post i dalje strajkaju u Njemackoj?
02.07.2015 | 07:58
Bip kaže:
@stefanjos
jesi možda razmišljao i o garmin fenix?... ja se isto spremam ku piti neki multisport sat pa me čisto zanima zašto suunto?


meni sutra/prekosutra treba stici Polar M400 sa HR senzorom ( 150eur u dojcland, cca 1700kn kod nas )
Bt smart i dirketno sincanje na IP4S ili jaci, mogucnost odbijanja poziva na samome satu i proslijedjivanje notifikacija sa IP na njega
javim uskoro kako funkcionira u praksi
03.07.2015 | 20:26
Hvala svima na savjetima.

Samo da rezimiram kupnju AW-a za sva zainteresirane:

1. Kupiti preko nekog EU apple site-a.
2. Unijeti adresu i podatke osobe od povjerenja (OOP).
3. Unijeti broj svoje kredtinte kartice.
4. Za billing adresu kreditne kartice, staviti adresu OOP.
5. Ako kupite AppleCare zajedno sa AW-om, isti ce biti automatski registriran.
6. Zamoliti OOP da posalje paket preporuceno, preko poste te drzave, ako je DE (thanks smayoo), za ostale ne znam.

Pozdrav
04.07.2015 | 10:51
Eto ga i kod nas
www.sancta-domenica.hr/Proizvodi.aspx?ke...1c2x2rfEUaAvDW8P8HAQ
Cijena je očekivano paprena,
ali tko nema OOP u inozemstvu
i pare mu nisu problem,
sada ima rješenje
04.07.2015 | 10:59
Za smart watch 5k kuna, to stvarno moras biti pun ko brod.
04.07.2015 | 20:48
Strašno...
Mislio sam da će kod nas biti cca. po onom 1:10 principu (450€ = 4.500 Kn), ali ovo je fakat too much!
Doduše, Apple Premium Reseleri u RH još nisu objavili cijene, pa se možda ugodno iznenadimo?
05.07.2015 | 08:50
MacSlavko kaže:
Strašno...
Mislio sam da će kod nas biti cca. po onom 1:10 principu (450€ = 4.500 Kn), ali ovo je fakat too much!
Doduše, Apple Premium Reseleri u RH još nisu objavili cijene, pa se možda ugodno iznenadimo?


4000kn za taj model od 450$... preračunavajući dosadašnje nekakve cijene apple opreme, to bi nekako trebalo biti to... bude li više, sumnjam da će imat neku prodaju, pa onda nisu ništa napravili... ne mislim pritom na apple, nego resellere
06.07.2015 | 11:35
Sancta Domenica spustila cijene za 400 odn. 600 kn. Sad Sport Watch 38mm košta 4.599 a 42mm je 4,999.
Still too much for my taste (wallet) .
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 31 minuta
  • t_burgund: Za tursku cijenu potrebno je koristiti VPN. Koliko je to legalno za profesionalnu upotrebu?
  • Zdravac: 6 eura (ako imaš account registriran u Turskoj)
  • Gjuroo: @Zdravac: 6 ili 60?
  • Zdravac: Photoshop (odnosno, kompletni Creative cloud paket sa Premiere, Acrobatom i sve drugo) košta 6 EUR / mjesečno! :)
  • jura22: Canva kosta skoro kao Photoshop
  • dpasaric: Tihi su po pitanju iPada, ali čisto po broj dana od zadnjih modela čini se da će uskoro.
  • Yonkis: Kad izlaze novi iPadovi?
  • drlovric: Ne traze cak niti EDU email. Odobreno je zahtjev. Tako da je ovo rijeseno prije par dana.
  • drlovric: Da pojasnim moralnim dusebriznicima :) Radi se o programu Canva koji nudi besplatno svoju PRO inacicu svim uciteljima, radnicima biblioteka, neprofitnim organizacijama i sl. Moja kcerka to koristi za skolu i ne krse se nikakva pravila. Jednom odobren ucitelj moze dodavati ucenike besplatno, kreirati virtualne ucionice, radionice i sl.
  • smayoo: pa ilegalno je ako netko želi na temelju tuđeg studentskog identiteta koristiti neki softver besplatno.
  • Miro Spiro: mail
  • Miro Spiro: sada svi prilkom upisa na fax dobiju
  • Miro Spiro: zasto je to ilegalno? Ja sam bio student, nisu nam dali mail adrese, moramo sam se sam snalaziti da potvrdim stanje studenta.
  • jura22: Hoce ilegalno doci do programa.
  • moragd: @drlovric kako ti profesor moze pomoci? Treba ti mail adresa sa univerziteta?
  • drlovric: Ima li ovdje kakva dobra profesorska dusa? Treba mi jedan dizajnerski software koji je besplatan za teachers :) Pa eto ako hoce da pomogne :) Msg me pls.
  • Yonkis: Apple releases macOS Sonoma 14.4, watchOS 10.4, tvOS 17.4, HomePod 17.4 software update.
  • stefanjos: [link]
  • stefanjos: ja sam neki dan otrkio pdf gear i odusevljen sam (koristim ga na windowsu) ali je potpuno free i ima editing i split/merge i dosta finih stvari.
  • Riba: Ja koristim Nitro PDF Pro ali sam ga kupio na nekom debelom popustu kao upgrade sa PDF Pen Pro. [link]
  • drlovric: Ja imam i PDF Expert. [link]
  • smayoo: @applejabuka vidi Wondershare PDF Element. Ne znam točno što ti treba pa provjeri može li on to.
  • Zdravac: zapravo sam mislio micanje OD tema s kojima se nemožeš nositi.
  • kupus: I ja bih maknuo offtopic teme, da se mene pita.
  • applejabuka: Da li imate kakvu dobru soluciju / zamjenu za adobe acrobat pro, ne da mi se stvarno plaćati svaki mjesec 15€ da bi editirao par fileova i dodao tekst
  • Zdravac: Iz tog razloga, siguran sam da puuuno forumaša dolazi na forum, ali aktivno sudjeluju samo u čitanju, ali ne i u pisanju.
  • Zdravac: micanje ot tema koje ti iz nekog razloga ne odgovaraju, svakako pomaže! :)
  • Zdravac: Da, dovoljno je maknuti se od teme i shvatiti da nije poanta da se pokuša promjeniti nečije mišljenje nego iznijeti svoje
  • JOHN: ili se se maknut iz teme ako te ona opterećuje
  • JOHN: Jbg. Trebaju se znat isključit, ako smatraš da je s druge strane degenerik
  • Kloba: I kako neće ljudima dosaditi iste stvari koje mogu čusti na svim ostalim medijima? Pa tu su dolazili da se od toga odmore.
  • Kloba: Daddo, Dijete - puno mudrih ljudi koji uopće više ne sudjeluju u raspravama. Kako ne vidimo obrazac? Trujemo se temama koje svi mogu pogledati u Dnevniku, a nitko nije pametniji. Nakon COVID-a ovaj se forum promjenio skroz. Teme razno su COVID, Ukrajina.
  • marioart: konacno podrska za dva vanjska ekrana, ali i daje sramotna kolicina memorije u baznom modelu ....
  • dpasaric: [link]
  • dpasaric: Stigao novi MacBook Air M3! :)
  • JOHN: Šteta. Razlog je neki događaj na forumu ili netko s foruma?
  • smayoo: Da, Dijete je tražio da ga izbrišemo prije nekog vremena :(
  • kupus: sto je ovo, i djeteta nam nema vise na forumu?
  • kupus: došao m3 air, cijena stara
  • zoranowsky: Bok @SRLTRON!
  • Zdravac: @SLRTRON Dobrodošao! :)
  • m@xym: @SRLTRON, Vikalica ne služi pomaganju. Napiši u forumu (u odgovarajući podforum) koji je problem, pa će ti se netko vjerojatno javiti.
  • SRLTRON: Bok ljudi nov sam , prvi dan sam pa molim pomoć
  • smayoo: Lako za to. Chuck Norrisu radi digitalno potpisivanje na Apple silicone Macu! :D
  • kupus: :D
  • zoranowsky: :)
  • zoranowsky: Chuck Norris je napravio update 10.8.
  • kupus: Ako je tko pronašao normalan način updatea 10.8., neka javi, čisto znanosti radi.
  • smayoo: Chuck Norris se rodio koliko hoće puta, i kad hoće. :D
  • Eagle: Chuck Norris nije rođen 6.5.1945. nego 10.03.1940. dakle ne kužim foru

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.23 Seconds

Provided by iJoomla SEO