Apple Watch
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Apple Watch


14.03.2015 | 09:37
bežično, uvališ ispod pazuha (mora biti svježe izbrijan) i struje preko kože plaze do sata
09.04.2015 | 15:34
Evo uputstva kako napraviti vlastiti Apple Watch... Doduše malo "klasičnijeg" dizajna...


www.instructables.com/id/Apple-II-Watch/
09.04.2015 | 17:42
S tim satom su uzburkali mnoge stvari...kako se sve odvija izgleda da ću ih početi žaliti
24.04.2015 | 20:16
Onda?
Što kažete na prve dojmove sretnih Apple Watch korisnika?
Mene je ugodno iznenadila ipak "visoka" vodonepropusnost: izdržao je 5 minuta tuširanja i 15 minuta plivanja u bazenu. Za mene dosta
24.04.2015 | 20:40
Dobro je da ga jača kiša neće ubiti ali ja ipak s njim ne bi baš plivao... Ziher je ziher...
25.04.2015 | 03:56
Evo ovo sam maloprije snimio u Apple Store
Pozdrav svima
Prilozi:
25.04.2015 | 22:32
Super mi je i onaj "izum" s preklopnim UK utikačem!
I opet je Apple lansirao nešto tako jednostavno i praktično čega se nitko drugi do sad nije sjetio...
26.04.2015 | 07:05
MacSlavko kaže:
Super mi je i onaj "izum" s preklopnim UK utikačem!
I opet je Apple lansirao nešto tako jednostavno i praktično čega se nitko drugi do sad nije sjetio...


Ma skroz mi je fora u petak sam ga imao u rukama
Ali mi je nekak skup malo bolji model od 800 do 1000$ to mi je nekak puno love za Apple watch s obzirom da toliko kosta novi iPhone 6 plus
Ona sport varijanta je jeftinija ali kaj ja znam
Ma svida mi se ali mislim da je mogao biti malo jeftiniji
26.04.2015 | 11:51
Mene i dalje ta cijena fascinira
26.04.2015 | 12:25
Meni je super što kod Apple Watcha, za razliku od iPhona 6 i 6+, funkcionalnost i karakteristike samog uređaja su iste (OK, osim stakla)! Tako da za malo ili puno novaca svejedno dobivaš funkcionalno isti uređaj, a razlika je samo u kućištu (aluminij ili metal) i remenu...
Meni je Sport model taman i mislim da je njegova cijena OK. Vidjet ćemo kolika će biti kod nas...
26.04.2015 | 14:07
ma nemogu nikako opravdati cijenu, kao sam uredaj da(da sam funkcioira upotpunosti), ali s obzirom da 99% njegove funkcionalnosti dolazi od iphonea nemogu dat isto novaca kao i za sam mobitel. da je 30-45% jeftiniji, onda bez razmisljanja.
26.04.2015 | 16:17
Pa, upravo je taj i još bolji omjer cijene (nek' matemetičari izračunaju točno):
iPhone 6 = 650$
Apple Watch = 350$

Dakle, Watch nije skup .
26.04.2015 | 18:23
Da mi plate 100$ mjesečno da ga nosim...mislim da bi odbio.
26.04.2015 | 21:12
MacSlavko kaže:
Pa, upravo je taj i još bolji omjer cijene (nek' matemetičari izračunaju točno):
iPhone 6 = 650$
Apple Watch = 350$

Dakle, Watch nije skup .


uracunaj da ne kupujes iphone u cashu, svi ga kupe preko preplate(koju ionako moras kupiti, ako neko zeli bon to je druga prica)

a tamo u americi je recimo 199 iphone 6 sa preplatom, a apple watch 350. ispada da je opet preskupi dodatak. znaj, zelim ga mozda i vise od tebe, jer mi je super, kvragu zelim i pebble haha.

mislim ipak da je ta cijena watcha trebala u maksimumu biti 250$ za sport.
26.04.2015 | 21:48
Ja isto mislim da je to previse love da je 100$ manje kupio bi ga
Kada ti dodaju garanciju i PDV to je jos 120$ vise pa racunaj koliko te kosta
Malo previse bas me ta cijena muci
Inace mi je skroz ok
Mislim pogotovo je fora za nekog ko ima iPhone 6+ pa nemora vadit ga da se javi nego preko Apple watch i to je to
To mi se svida vjerojatno ima jos dobrih stoseva koje ni neznam
26.04.2015 | 22:26
He-he... Ja ću se eto rado zlopatiti umjesto Cariblanca .

PS: Apple proizvodi su Premium segment. Uvijek je to bilo skupo. I uvijek su ljudi kupavali. I ja također (iako sam po primanjima daleeeeeko od "premium segmenta" ).
27.04.2015 | 06:33
Ja ga definitivno ne budem kupio. Preskup je, baterija-banana, Izgled (o ukusima se ne raspravlja).
27.04.2015 | 07:54
U stanu zivimo supruga, kcerka od 7 godina i ja. Pijem kavu i okrecem se evo oko sebe, i posmatram.

I ovako na prvu vidim uredjaje na punjacima (koje gotovo svakodnevno punimo):

3 laptopa
dva iPada
Nexus tablet
tri iPhone
Beats speaker
DJI Phantom
Punjac za AA i AAA baterije
Bose slusalice...

Gdje god se okrenem nesto se puni i stvarno mi ne treba jos jedna stvar o kojoj cu svakodnevno voditi racuna, kao sto je Apple sat.

Hvala lijepo, ali dok baterija ne bude trajala barem tjedan dana i dok ne mognem noseci sat uci u more, ja cu preskociti
27.04.2015 | 09:20
Tjedan dana trajanja baterije?
Come on, guys! Get real...
27.04.2015 | 09:29
MacSlavko kaže:
Tjedan dana trajanja baterije?
Come on, guys! Get real...


Slazem se s ovim. Ali i dalje mi je skup
27.04.2015 | 10:45
Evo još jednog potencijalnog problema... Izgleda da mnogima koji koriste Apple watch baterija na iPhone-u odlazi puno brže...
A opet, par korisnika je prijavilo bolje trajanje baterije na iPhone-u nakon sparivanja sa Watchem...
Izgleda da je stvar u "Companion App" na Apple watch-u, ako je ona ugašena baterija na telefonu traje duže (Vjerojatno zbog toga jer je sat preuzeo mnoge funkcije telefona - ne prtljaš po njemu nego po satu), a ako je upaljena cucla bateriju telefona stalnim povezivanjem sa istim...

forums.macrumors.com/showthread.php?t=1873993
27.04.2015 | 12:46
Normalno je i ocekivano da ce baterija u iPhone trajati krace ako je uparen sa watch.

Kada sam imao Pebble Steel spojen na iPhone, to je u praksi bilo cca 10%, a taj podatak je naveden i na Pebble web stranici.

Samo sto se Pebble puni jednom tjedno a ne dva puta dnevno
27.04.2015 | 16:08
Sve dok ide i iPhone u paketu s njim ja sam protiv

A oni koji zele i mogu priustiti sebi ,ugodno koriscenje zelim.

I dobro dosla su sva iskustva iz prve ruke ,mi sto smo protiv ne znaci da ne zelimo znati kako i sta
29.04.2015 | 16:07
Do iskustava "iz prve ruke" ćemo još malo pričekati. Mjesec, dva, tri...
29.04.2015 | 18:04
Meni je i taj Pepple Steel mutav izvana. iPod nano 6g i iWatchz wrist mi je ok kombinacija ili sa Loop wristom je isto ok
29.04.2015 | 19:25
Evo novog "...gatea". Ovaj put to je Tattoogate... Tko ima tetovažu na zapešću satu se to neće svidjeti....

www.cultofmac.com/321019/video-shows-app...ttoo-gate-in-action/
29.04.2015 | 20:41
Stvrno je banana taj Apple Watch! Obična tetovaža ga zaj**e...
A eto, sad će ih barem biti na eBayu, pa ćemo kupovati od tetovitanih dok ne dođe u CRO dućane .
30.04.2015 | 10:34
Srecom. Nemam tetovazi
01.05.2015 | 00:52
Ima li sad s ovom info nade za one koji ne damo vise od 100$ za sportsku verziju?
01.05.2015 | 02:36
Postoji jos jedan potencijalni problem. Ljudi bez ruku teze budu nosili sat. Trebalo bi i to istraziti. Apple nije mislio bas na sve korisnike.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 14 sati, 45 minuta
  • Zdravac: 6 eura (ako imaš account registriran u Turskoj)
  • Gjuroo: @Zdravac: 6 ili 60?
  • Zdravac: Photoshop (odnosno, kompletni Creative cloud paket sa Premiere, Acrobatom i sve drugo) košta 6 EUR / mjesečno! :)
  • jura22: Canva kosta skoro kao Photoshop
  • dpasaric: Tihi su po pitanju iPada, ali čisto po broj dana od zadnjih modela čini se da će uskoro.
  • Yonkis: Kad izlaze novi iPadovi?
  • drlovric: Ne traze cak niti EDU email. Odobreno je zahtjev. Tako da je ovo rijeseno prije par dana.
  • drlovric: Da pojasnim moralnim dusebriznicima :) Radi se o programu Canva koji nudi besplatno svoju PRO inacicu svim uciteljima, radnicima biblioteka, neprofitnim organizacijama i sl. Moja kcerka to koristi za skolu i ne krse se nikakva pravila. Jednom odobren ucitelj moze dodavati ucenike besplatno, kreirati virtualne ucionice, radionice i sl.
  • smayoo: pa ilegalno je ako netko želi na temelju tuđeg studentskog identiteta koristiti neki softver besplatno.
  • Miro Spiro: mail
  • Miro Spiro: sada svi prilkom upisa na fax dobiju
  • Miro Spiro: zasto je to ilegalno? Ja sam bio student, nisu nam dali mail adrese, moramo sam se sam snalaziti da potvrdim stanje studenta.
  • jura22: Hoce ilegalno doci do programa.
  • moragd: @drlovric kako ti profesor moze pomoci? Treba ti mail adresa sa univerziteta?
  • drlovric: Ima li ovdje kakva dobra profesorska dusa? Treba mi jedan dizajnerski software koji je besplatan za teachers :) Pa eto ako hoce da pomogne :) Msg me pls.
  • Yonkis: Apple releases macOS Sonoma 14.4, watchOS 10.4, tvOS 17.4, HomePod 17.4 software update.
  • stefanjos: [link]
  • stefanjos: ja sam neki dan otrkio pdf gear i odusevljen sam (koristim ga na windowsu) ali je potpuno free i ima editing i split/merge i dosta finih stvari.
  • Riba: Ja koristim Nitro PDF Pro ali sam ga kupio na nekom debelom popustu kao upgrade sa PDF Pen Pro. [link]
  • drlovric: Ja imam i PDF Expert. [link]
  • smayoo: @applejabuka vidi Wondershare PDF Element. Ne znam točno što ti treba pa provjeri može li on to.
  • Zdravac: zapravo sam mislio micanje OD tema s kojima se nemožeš nositi.
  • kupus: I ja bih maknuo offtopic teme, da se mene pita.
  • applejabuka: Da li imate kakvu dobru soluciju / zamjenu za adobe acrobat pro, ne da mi se stvarno plaćati svaki mjesec 15€ da bi editirao par fileova i dodao tekst
  • Zdravac: Iz tog razloga, siguran sam da puuuno forumaša dolazi na forum, ali aktivno sudjeluju samo u čitanju, ali ne i u pisanju.
  • Zdravac: micanje ot tema koje ti iz nekog razloga ne odgovaraju, svakako pomaže! :)
  • Zdravac: Da, dovoljno je maknuti se od teme i shvatiti da nije poanta da se pokuša promjeniti nečije mišljenje nego iznijeti svoje
  • JOHN: ili se se maknut iz teme ako te ona opterećuje
  • JOHN: Jbg. Trebaju se znat isključit, ako smatraš da je s druge strane degenerik
  • Kloba: I kako neće ljudima dosaditi iste stvari koje mogu čusti na svim ostalim medijima? Pa tu su dolazili da se od toga odmore.
  • Kloba: Daddo, Dijete - puno mudrih ljudi koji uopće više ne sudjeluju u raspravama. Kako ne vidimo obrazac? Trujemo se temama koje svi mogu pogledati u Dnevniku, a nitko nije pametniji. Nakon COVID-a ovaj se forum promjenio skroz. Teme razno su COVID, Ukrajina.
  • marioart: konacno podrska za dva vanjska ekrana, ali i daje sramotna kolicina memorije u baznom modelu ....
  • dpasaric: [link]
  • dpasaric: Stigao novi MacBook Air M3! :)
  • JOHN: Šteta. Razlog je neki događaj na forumu ili netko s foruma?
  • smayoo: Da, Dijete je tražio da ga izbrišemo prije nekog vremena :(
  • kupus: sto je ovo, i djeteta nam nema vise na forumu?
  • kupus: došao m3 air, cijena stara
  • zoranowsky: Bok @SRLTRON!
  • Zdravac: @SLRTRON Dobrodošao! :)
  • m@xym: @SRLTRON, Vikalica ne služi pomaganju. Napiši u forumu (u odgovarajući podforum) koji je problem, pa će ti se netko vjerojatno javiti.
  • SRLTRON: Bok ljudi nov sam , prvi dan sam pa molim pomoć
  • smayoo: Lako za to. Chuck Norrisu radi digitalno potpisivanje na Apple silicone Macu! :D
  • kupus: :D
  • zoranowsky: :)
  • zoranowsky: Chuck Norris je napravio update 10.8.
  • kupus: Ako je tko pronašao normalan način updatea 10.8., neka javi, čisto znanosti radi.
  • smayoo: Chuck Norris se rodio koliko hoće puta, i kad hoće. :D
  • Eagle: Chuck Norris nije rođen 6.5.1945. nego 10.03.1940. dakle ne kužim foru
  • cariblanco: A to što sam i ja rođen 6.5..neke godine, ima li tu slučajnosti. Datum nisam izmislio :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.23 Seconds

Provided by iJoomla SEO