Da se malo pohvalim i podjelim svoje zadovoljstvo
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Da se malo pohvalim i podjelim svoje zadovoljstvo


26.03.2012 | 23:11


Nisam nasao slicnu temu a znam da je ovo pravo mjesto jer smo svi u neku ruku Apple freek-ovi. Tako da sam siguran da pored zelje da svi podjelimo svoje znanje i iskustvo ovo moze biti mjesto i za djeljenje naseg odusevljenja i srece kada kupimo neki novi komad HW. Evo ja sam kupio Macbook pro 8.1 i vise sam nego odusevljen. Glupo mi je da nesto pisem o samom laptopu jer je to vec stari model ali mogu samo reci da sam prodao iMac 24" (istina stari model C2D) ali definitivno nisam pozalio. Plan je uzeti neki dobar monitor i tastaturu.Evo slika
IMG_0012.jpg
26.03.2012 | 23:14
Čestitam, unibodyji su za razliku od serije prije stvarno super složeni uređaji!
26.03.2012 | 23:15
Čestitam! Baš ti je sexy!
26.03.2012 | 23:24
Neka te dugo služi!
26.03.2012 | 23:43
hebena masina!
cestitke i nek te dobro sluzi!
26.03.2012 | 23:44
Čestitke i od mene,... lijepo je kad je čovjek sretan pa to može podijeliti s drugima, a ti vjerojatno jesi jer po slici MBP izgleda vrlo uščuvano,... a i onim ćoškom od Atlante si me malo podsjetio na nešto što sam nekad davno imao doma
27.03.2012 | 01:29
Jesam li to čuo "WOW!"?
27.03.2012 | 07:04
Super je laptop, ali ja sam vise uzdahnuo za ovako cistim i urednim stolom

Kod mene je ovakvo stanje samo prvih 10 minuta, kad tek kupim stol
27.03.2012 | 09:01
Dobar komad.

Da li je 2,3GHz i5 ili 2,4GHz i5?
  • Sank
  • Moderator
  • 219
27.03.2012 | 09:30
Premda je stariji model, snage u njega ima kao u mladića! Čestitam na prinovi i uživaj! Da li je 2.3GHz Core i5 ili je 2.7GHz Core i7?
27.03.2012 | 12:20
Hvala svima na cestitkama i dobrim zeljama.Macbook je 2.3GHz i5,4GB rama tj onaj osnovni model.Sto se tice stola,morao sam pospremiti ipak sam slikao
27.03.2012 | 12:36
Jos dva monitora 22"-24" sa strana i imas pravi setup za bilo koje aktivnosti (pocevsi od ozbiljnog rada do preseravanja)

I naravno, odrzavaj stol cistim

Koliko si platio MBP, ako nije tajna?
27.03.2012 | 12:44
U planu je monitor 24" a kasnije cemo vidjeti
Sto se tice cijene bilo je neko prebijanje,ali kada se sve sracuna oko 750 eura.Jos uvijek je pod garancijom.
27.03.2012 | 19:38
Cestitam, u mene zena ima isti i do sad nema zamjerki.
11.04.2012 | 16:13
Malo mi je neprijatno da se samo ja hvalim ali moram

Danas Legao AOC i2535Ph, nije 24" vec 23" ali je IPS,LED.Jos samo da nabavim tastaturu i imam pravu radnu stanicu.

Slike su sa neta,nisam stigao prebaciti

aoci2353_small2.jpg
Prilozi:
11.04.2012 | 16:14
druga

aoci2353_small4.jpg
11.04.2012 | 16:18
evo treca cim sam raspakovao monitor(autenticna)

photo-8aaa26e7bf4db1e02a2ec53298bdc666.JPG
11.04.2012 | 18:13
Neka ti je sa srećom!
11.04.2012 | 18:59
Čestitam...reci koliko se osjeti razlika u snazi procesora naspram C2D?
11.04.2012 | 20:23
Konačno monitor dizajna koji ide uz Mac! Izgleda odlično! Rade li ga možda i u nekim većim dimenzijama? Koja je cijena za ovaj 23" - onih 750 eura što si spomenuo gore?
11.04.2012 | 21:02
I ja sam se odusevio dizajnom i debljinom monitora,matrica je super,osvjetljenje,odziv... sve je odlicno u ovom cjenovnom rangu.Do sada mi smeta jedino sto ne mogu da napravim u mirror modu da mi je npr ful prikaz na oba monitora valjda je do displaya na MBP. Kad postavim na 1080p na monitor onda na MBP se slika nekako suzi,a kada ostavim na defoult postavkama onda mi je na monitoru 4:3 prikaz i cim zaklopim MBP odmah se digne HD na monitoru.Valjda sam uspio objasniti.

@dpasaric na zalost nema ovog modela veceg od 23" a cijena je 200 eura i da napomenem da je garancija 3 godine.Samo macbook me je dosao oko 750 eura i jos 200 za monitor.

@BigMac

Vjeruj i nije neka ogromna razlika ili se bar meni ne cini,jedino je malo brzi ali to prepisujem RAM jer sam na iMac-u imao 3GB ddr2 a na MBP 4GB ddr3.

I naravno hvala svima na lijepim rijecima
11.04.2012 | 21:11
dpasaric kaže:
Koja je cijena za ovaj 23" - onih 750 eura što si spomenuo gore?

Za 750 € dobijes mrcinu od monitora, a ne 16:9 AOC
11.04.2012 | 21:18
Mislim da nisi shvatio pitanje Mislio je sve u kompletu MBP i Monitor.
11.04.2012 | 21:22
Mislim da nisam Iz ovog sto sam kvotao je savrseno jasno na sto je mislio. Bar meni
11.04.2012 | 21:43
Da, mislio sam samo na monitor! Meni koji sam Cinemu po izlasku platio 32,000 kn ovo se sada čini kao sitnica! E to su bila zlatna vremena kada je bilo para, sada bih za taj novac kupio dobar polovan auto...

Dakle 23" samo 200 eura?!?! Nevjerojatno!
11.04.2012 | 21:47
do mene je,da dobar je za te novce tj ja sam zadovoljan
11.04.2012 | 21:51
Dobrano su pale cijene monitora Makar, ja osobno, nikad pa ni u najvecem ludilu ne bih uzeo 16:9, ali sto ljudi sto cudi
11.04.2012 | 22:39
27" IPS klasa monitora još uvjek drži cijenu, 4500 do 5000 kn. Nikak da i to padne malo.
Al ovo je pravo čudo kolko ima jeftinih IPS monitora.
12.04.2012 | 01:02
27" je relativno nova klasa pa jos drzi cijenu, ali recimo 24" 16:10 monitori su dosta pojeftinili, zapravo postali toliko pristupacni da je grehota uzimat TN 2x24" je po meni uvijek bolje nego 1x27" koji su uglavnom ili iskljucivo 16:9
12.04.2012 | 02:32
evo cisto hint ako nekome bude trebalo
dell 24" (1920x1200) 16:10 IPS, LED, pivot, bla bla bla... 1900 kn.

ja sam napravio gresku, i rade ustede od par stotina kn uzeo 23" 16:9
inace monitor je super, robustan, stalak kvalitetan, slika, boje... preporuka.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 3 sati, 32 minuta
  • smayoo: Svim Splićanima čestitam dan Sv. Duje! :)
  • cariblanco: kako nogomet može biti okrutan, zaslužili ste najmanje bod
  • cariblanco: Riječani, jeste li spremni za derbi, danas bi trebao biti praznik nogometa na Rujevici
  • smayoo: Možda je to popis po abecedi. ;)
  • cariblanco: Danas čitam VL i koja je najsigurnija zemlja u slučaju holokausta...1 Antartika 2 Argentina ;)
  • Yonkis: Evo, prodajem i neke slušalice, one za u uho. iPhone i sluške, 200€. I nije to sve, one more thing...
  • Mislav2222: ima i 2K 27inca dell monitor, u top stanju na prodaju :D
  • Yonkis: prodao bih iPhone 8 Plus, mijenjao mu bateriju prije cca godinu dana, moram provjeriti, pa ako ima zainteresiranih da ne pišem oglasnik.. Zapravo pišem anyway, valjda tamo netko lurka :)
  • mbp2009: Smayoo riješio sam, nego sad nije za mene, nego nekog drugog
  • accom: O muziki nemam pojma, surfanje je o.k., gaming - isto nemam pojma. :)
  • Krehacro: Dj-ing...Netflix,surfanje i neki gaming :)
  • accom: @Krehacro: meni ne uspjeva koliko bih željeo. Ali je iPad super alat, i sve više mi je neophodan (ajde, navika). Najviše ovisi o tome, što želiš radit.
  • lucija: Dosta ih je uspjesno preslo na iPad.
  • lucija: Nisam no ima na YouTubeu dosta recenzija ljudi koji jesu.
  • Krehacro: Planiram preci sa MacBook air na iPad da koristim kao svoj primarni uredjaj...jel netko to još pokušao i kako mu ide :)?
  • smayoo: Pa zar još to nisi riješio?
  • smayoo: :D
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

baka, jzelko, m@xym, Piko, Riba, temeljnik, Tito, Anonimci (387)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.21 Seconds

Provided by iJoomla SEO