Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 24 minuta
  • zvone: Nadam se da kosilica neće imati notch da ne bude trava neravnomjerno pokošena. ????
  • JOHN: naravno sa M2 Pro/Max čipekima
  • JOHN: .....kao nešto inovativno....nešto napredno što se može pogoniti iz sobe samo jednim klikom i tako to
  • JOHN: Možda se sprema kosilica za idući event!?
  • zvone: Ne znam zasto nisu pokosili travu , barem za keynote. Da nije to u stilu njihove nove ekoloske osvijestenosti?
  • Riba: Hahaha
  • Piko: Netko zaboravio napomenuti i novi gadget [link]
  • Vanjuška: Imaš TouchID, to je ok. Zamisli FaceID koji kad god pogledaš ekran kupi nešto bez da si mu rekao :D
  • dpasaric: Evo kratka vijest, pa se može komentirai ispod da se ne gubimo po Vikalici :)
  • drlovric: Idem u USA jako skoro i donijet cu si jednog. Nez jos 14 ili 16. Taman ce recenzije biti prije nego podjem... Zao mi je i TouchBara....
  • zoranowsky: SDXC reader su vratili :)
  • drlovric: Uvale mi notch i ne stave FaceID unutra. Ili sam nesto previdio :/
  • Borisone: Još nitko nije komentirao ... notch
  • BigMac: Neka ožive Aperture, ostalo me ne zanima :)
  • Borisone: Čekaj malo, di je Big Sur update?
  • Borisone: 2.350 Eur u Italiji. Mislim da će kod nas biti oko 19.999 Kn.
  • Djuro genijalac: @ Borisone: 22 kile kn, cca, dodaj-oduzmi 500 kn
  • Daddo: Znam da mi to nikad neće trebat, ali sama pomisao da je netko to napravio i da u takvo kućište stanu te performanse je - uffff.
  • Daddo: Dakle gledajući ovaj keynote osjećaj je bio isti ko kad sam prvi put ko klinac stavio ruke na Sinclairovog Spectruma. Magično.
  • dpasaric: Jeste li skužili da je uvodni video namjerno složen u garaži kao stara Jobsova? :)
  • Borisone: Baš me zanima cijena za ulazni 14" model u Hr.
  • dpasaric: E da je sada vidjeti Mac mini s M1 Max. To bi moglo biti nešto strašno upotrebljivo i moćno za ne previše novca!
  • dpasaric: "What have we done!" - Apple je danas pomaknuo granice prijenosnika; novi MacBook Pro je znanstvena fantastika, Intel i9 se čini kao neka retro skalamerija za naš muzej!
  • JOHN: Mislim da bum si piknuo 14
  • kupus: ni voditeljica nije losa
  • Djuro genijalac: Macbook pro izgleda _ebeno, morma priznati
  • Riba: Ili pastu za zube, lazni lab je tu. :)
  • Riba: A ovaj lik sto prica o M1 Pro kao da reklamira detergent. :)
  • kupus: evo ga
  • Riba: Sto Tim radi do koljena u toj šikari??
  • Daddo: Ova glazba pred događaj… skoro ko Aj Bi šumica. :D
  • drlovric: 1 Za Aperture. Bila bi im idealna prva PRO aplikacija za iPad M1, al nisam optimistican uopce. Niko tu aplikaciju vise ni ne spominje.
  • zoranowsky: @Borisone i mene bi to jako veselilo, totalno su me raspixxxxi s ubijanjem Aperture-a
  • Borisone: Znam da nije hardver, ali mene bi još najviše veselilo da vrate Aperture u život. Prokletinja od Adobe LR i PS se svakih par dana update-a i poždere usput hrpu GB.
  • stefanjos: ja se nadam dobrom proizvodu danas. moja retina 2013 i dalje gura ali moram kad tad kupit nesto novo :P
  • JOHN: baci pogled na Evo i malo humora....
  • JOHN: da li si se sinoć poistovjetio sa onim meme od Bertonea? :-)
  • dpasaric: Danas bi mogao biti dobar keynote! :)
  • smayoo: :D
  • Riba: A ono...ne radi taman kako bi trebalo. :)
  • smayoo: Kako to misliš "radi sve ok"? Pokrenuo si Windowse i kažeš "radi sve OK"? Stvarno? :)
  • Riba: Ali radi sve ok.
  • Riba: Evo i ja sam, da oprostite, pregizao govno neki dan i digao Windows server 2016 u Virtual Boxu neki dan pa si mozemo zajedno plakati na ramenima.
  • smayoo: Da, naravno. Ajde, najprije si skini VirtualBox (besplatan je) pa se poigraj, a onda otvori temu u forumu pa pitaj što god ti treba
  • Miki9890: ha više od toga ne ide :D a ako moram nešto konfigurirati po sustavu, mi to ostane na virtualki za drugi put?
  • smayoo: 8GB nije baš "napucano" :) ali nema razloga zašto ne bi radilo
  • Miki9890: napucao ja njega jesam sa 8gb, simuliramo mreže u CORE-u, analiziramo promet sa Wiresharkom i slično
  • Riba: Koliko RAMa imas i sto namjeravas raditi u tom linuxu?
  • Miki9890: za virtualke sam tutlek... misliš da bi to dobro šljakalo na mojoj mašini - mbp 2009?
  • smayoo: Pa vrti Linux na VirtualBoxu, wtf? :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Daddo, jura22, Nikx, nkuic, Piko, Riba, tino1, zvone, Anonimci (262)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%