Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 24 minuta
  • Bertone: [link]
  • smayoo: U Rijeci sam, ali nemam pojma kako se to radi. Javi se na PM
  • Miki9890: Pozz ljudi, ima li dobra duša iz Rijeke koja bi mi mogla napraviti dosdude1-ov instalacijski stick za Mojave? :)
  • Soffoklo: Apple vs. Nvidia. : What happened? - [link]
  • JOHN: Od mene veliko NE. Moj stari uvijek forsira ta multisranja i uvijek je bilo problema. A kad nešto prdn, onda nema ni printera ni skenera ni faksa(kada ga se davno koristilo). To su bili uređaji red veličine 2500-5000kn
  • CortoMaltese: otvoriti cu novu, hvala
  • Daddo: Mislim da ne. Negdje je ranije bilo govora o Canonu ali to nije bilo za small business. Riba je nekakav HP neverstop isto imao temu.
  • CortoMaltese: slažem se za forum, postoji vec tema?
  • Daddo: Ali najbolje bi bilo pisat u forum.
  • Daddo: Ja koristim za po doma HP MFP 137FNW - [link]
  • CortoMaltese: vecer, ima li neko iskustva sa multifunkcionalnim printerima (print, scan..), small bussiness, hvala
  • Daddo: Ja sam isto za to uz napomenu da svaka primljena doza je 10% popusta.
  • JOHN: Ja sam za to da se cijene benzina i nafte razvale na bar 2 eura(kune ionako više neće biti), da nam sve ode u krasan k...c bar za 50%, da nam PDV bude bar 35% i sve to toliko dugo nek nas gazi dok ne pocrkavamo bez ijedne riječi. Sve smo prodali, ono malo što je preživjelo smo razj....i
  • Josip R.: Kad pokušam proletit kroz poruke toliko brzo ide da ih ne vidim procitat a pocne me živcirat i bolit glava. Kao kad vrtiš glavom brzo otprilike.
  • drlovric: U stvari jako rijetko i radi na 120. U momentima samo. Vreti se uglavnom izmedju 20 i 80, stedeci ti bateriju. Ne bi ja to gasio i fiksirao na 60 na tvom mjestu.
  • stefanjos: pa inace je sve u 60 fps. tebe zivcira 120 fps. zasto, neznam jer je prekul, ali imas u accessability settings da zakljucas na 60Hz
  • Josip R.: *prebrzo, znam da je feature ali me živcira lagano
  • Josip R.: Ekipa, jel netko zna kako smanjit refresh rate na iP13Pro? Ekran mi pre brzo skrola kao da je sve 60fps, a želim 30. :(
  • Matija klc: Koliko si platio bateriju?
  • ^SuperUnknown^: Hvala svima :)
  • FiFi: @^SuperUnknown^ Ja sam prosli tjedan nosio službene 6s i 7 u iService u Heinzelovoj. Inače sam uvijek išao u njihovu poslovnicu u Vukovarskoj. Bilo je gotovo za sat vremena i dobio sam 6mj garanciju. Do sada sam otkad su otvorili, kod njih servisirao oko 20 uređaja bez zamjerki. Preporučam
  • Kloba: Riba, hvala na obavijesti! Imam Mozilu, sada ću je početi koristiti kao primarni preglednik
  • Mislav2222: ima tema u forumu, decki su dosta predlozili iservis u vukovarskoj
  • Bertone: Vidi da li ti odgovara [link]
  • ^SuperUnknown^: Ekipa, molio bih preporuku servisa u Zg za zamjenu baterije na iPhone 8-ici. Da su sto brzi i sto manje bezobrazni. Thx :)
  • Riba: Kloba, nesto jsu zasrali u zadnjem Safari updateu, Piko je nedavno testirao i to zakljucio.
  • Kloba: Radio sam stvari što ovdje savjetuju i opet ništa mada mi je par stvari sredilo. [link]
  • Kloba: uglavnom, puno toga sam sredio, ali mi YouTube na Jabučnjaku ne prikazuje i to pokušavam popraviti a ne znam kako
  • Kloba: Što nema OPISA prije linka :)
  • Kloba: Pozdrav! Sorry što nema prije linka, kako mi ranije nije davalo da na Vikalicu priložim link testirao sam. Izgleda da sam nešto uspio popraviti u postavkama preglednika pa sada radi. Uglavnom, u prvom videu u tekstu vidi se kako je čovjek za dlaku izbjegao smrt. Zamisli, tako šećeš ulicom misleći da si siguran kad ono...
  • Kloba: [link]
  • Daddo: Ma to ja ovima što se boje igle pa se još nisu navukli/navikli. Zna se kad je dan nezavisnosti.. :D
  • JOHN: Sretan dan neovisnosti, mada ga službeno obilježavamo u lipnju
  • Daddo: Sretan vam dan neovisnosti!
  • Dijete: watch 7?
  • Dijete: Predbiljezbe za apple
  • drlovric: John: U bosni sve radi. Mi smo svaki vikend negdje vani. Srbija mislim isto. Ne znam u okolnim zemljama situaciju.
  • JOHN: Nešto tipa neki popust ili movi proizvod kojim će nas izuti iz cipela
  • JOHN: Možda će napraviti cirkus?:-)
  • Josip R.: Da baš gledam svi nemaju cijene.
  • jura22: Možda imaju neku nadogradnju. Ni austrijski dućan nema cijne.
  • jura22: Nešto usrali.
  • Josip R.: Ekipa što je ovo kad ideš na Apple.com vidit cijene neda?
  • JOHN: Kaj su to kafane i klubovi? A korona?
  • drlovric: Drago mi je sto nisu dizali rezoluciju, nego zadrzali identican broj fizicki vecih pixela. To je super odluka.
  • drlovric: Razlika se najvise vidi po mraku, citaj u kafanama i klubovima :) Veci senzor, veci pixeli, vise svjetla = bolja slika.
  • rusty: ja sam sa 6ice skočio na ip11. Mislim da će slijedeći biti tamo 15/16
  • JOHN: Ja samo gotovo 4 godine na XS i ne vidim nikakav razlog za nadogradnju
  • big_mac: Ako može preporuka za neki bežični punjač 15W a da se ne grije, da ima diskretni indikator punjenja i da ne treba bas centrirat da krene punit.
  • Daddo: Probaj cinematic mod… radi toga se kupuje pro model.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%