Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 6 sati, 24 minuta
  • m@xym: odgovorio :)
  • VanjusOS: našao..
  • VanjusOS: može pomoć - bila je tema bežičnih punjača za iPhone.. može li netko mi naći i dati link? Hvala unaprijed
  • m@xym: to je 'malo više' od 650-700 usd
  • m@xym: a 11-ica starta sa cijenom od 1000 USD
  • m@xym: 'nova' 8-ca sa 64 gb je 700 USD (protuvrijednost) ns domaćem tržištu
  • m@xym: drlovirc, ne možeš uspoređivati cijene iz USA sa europskim cijenama
  • drlovric: Koliko ti smatras da vrijedi 3-4 generacije unatrag rabljeni mobitel? Ako je 11 nova 650-700 dolara?
  • energyman: Zato jer me nervira takav mentalitet. Sve što prodajem okolo ekipa zabrije da bi im trebao dati skoro besplatno. KAd sam prodavao neakvu komodu, spustim čovjeku cijenu a on mi kaže a budete mi to onda i dopeljali u Dubrovnik (ja sam u zg). Pa mislim si jeo te
  • drlovric: Ti onda stavi cijenu koju zelis i koliko smatras da vrijedi, i jednostavno zaboravi na taj oglas. Ako se neko javi javi. Ako ne koristi novi mobitel i uzivaj u zivotu, star nek stoji u ladici. Cemu nerviranje? :)
  • energyman: Taj će fino tražiti onda neki drugi mobitel. Recimo evo baš ima jedna osmica na njuškalu za 2k ali joj je razbijen ekran, TuchID ne radi i kamera se ponekad ne želi aktivirati :D
  • smayoo: Ja bih svakako rekao da je 1800 preniska ponuda ako je mob u dobrom stanju. Vjerojatno ponuditelj očekuje da će prodavatelj sada predložiti neku srednju cijenu između svoje i ponuđene. Dakle, ako je netko ponudio 1800 na traženih 2500, vjerojatno je spreman platiti neku sredinu između te dvije cifre, dakle nešto kao 2100-2200
  • Moonlike: @energyman: Cijena je onolika koliko je netko voljan platiti, a ostalo su zelje :-)
  • smayoo: Dakle slažem se, nekom tko je heavy duty korisnik, a nema uvjete da drži telefon na punjaču kroz dan, iPhone manjih dimenzija s baterijom na 85% vjerijatno stvarno ne može raditi dulje od par sati
  • smayoo: *7plus (znak plus se izgubi na vikalici, zaboravio sam)
  • smayoo: Gle, meni je na 7 (dakle velika je pa ima i veći kapacitet) baterija na 86%. S mojim načinom korištenja (razgovori, mailovi, poruke, kalkulator, safari, bankarstvo, upravljanje kućom i TVom, bilješke, podsjetnici, rokovnik) ne izdrži radni dan (12h), ako ga ne dopunjavam. U cca mjesec dana, cca 15 ciklusa, ali samo zato što mi je u autu uvijek na punjaču i uredu mi je uvijek u docku
  • energyman: I uredno kad im kažem da je baterija na 85% slušam komentare. A to ne valja, sigurno ne može dulje od par sati raditi, staro je to. Mislim si kaj, procesor se upljesnjivio.
  • energyman: Pa za 2-2.5k se nude razbijeni, sa zaključanim icloudovima i ostalim problemima. Stvarno mi nije jasno.
  • zabac: Šverceri.
  • m@xym: Te ponude mi svakako djeluju preniske.
  • m@xym: Pitanje je samo, koliko se toga proda upravo po tim cijenama.
  • m@xym: energyman, Prema njuškalu, cijene za taj model se kreću od 2.500 do 3.500 Kn
  • m@xym: Riba, zašto bi pisao u oglasnik, lik nam je jasno dao do znanja da zna kako vikalica ne služi za oglase, dakle očito misli da pravila za njega ne vrijede.
  • energyman: Pa dobro ljudi dragi koliko vrijedi iPhone 8 64gb u super stanju sa kraja 2017. Sve neke divlje ponude dobivam 1500-1800kn. Sta se desava.
  • Riba: Artie, pa stavi u oglasnik
  • Artie: Bok ekipa, znam da ovdje nije mjesto ali ako netko traži povoljni iPad Pro 9.7" 2016 i/ili Apple Pencil 1.gen neka mi se javi porukom. Hvala
  • Zdravac: ;)
  • Daddo: Sorry, nije kuknjava, nego je viknjava. :D
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Daddo, nije kuknjava, nego sam imao potrebu to na vikalici "viknuti"
  • Zdravac: Soffoklo, mislim da sam na Sancta Domenica Zagreb gledao, slučajno naletio
  • zabac: Kad mora imati 16TB prostora. 799€ je iP11
  • Daddo: opet isto? svaki novi komad apple hw-a koji izađe uvijek - preskupo. Ok, ne kupiš. Čemu "kuknjava"?
  • Soffoklo: Zdravac gdje je ta cijena? Mislim nisu ni ove koje sam našao jeftine, ali su ipak manje od tih 12332,00 hrk. HGspot 11099.00 hrk, Isti mobitel u Njemačkom Apple storeu je 9759,00 hrk
  • Riba: S njima je sve u redu, nisu normalni oni koji to plate :)
  • Zdravac: pa jebo ih jesu oni normalni??!!??!!
  • Zdravac: E, ovo je moj posljednji pozdrav apple uređajima
  • Zdravac: 12.332,00 kn
  • Zdravac: Mobitel Apple iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
  • Moonlike: Znam da je pretplata. Pise. :-) Hvala
  • zabac: Lema više LR s trajnom licencom osim ako ne kupiš preko neta ako je koja ostala.
  • zabac: Puna je verzija ali to je s godišnjom pretplatom od skoro 1000kn. Piše ti.
  • Moonlike: Jel zna netko da li je ovaj Lightroom na AppStore full verzija ili "osiromasena"?
  • zabac: Ja u iCloudu ne drzim nista. Sve sto poslikam je kratkog vijeka trajanja. Ili ode odmah ili prebacim na kmp.
  • Borostef: Ja isto imam sve fotke i video zapise u iCloudu i otkad je to tako zadovaljava me i iPhone od 64 GB pohrane, prije mi to nikako ne bi bilo dovoljno
  • zabac: Ja imam 27,9/32GB, taman je sve gore.
  • zabac: Tih 12GB slika i videa da prebaciš na iCloud Drive, imao bi zauzeto 28GB, slike bi bile na sigurnome. Ne mora biti iCloud, recimo MEGA daje 65GB slobodnog prostora, OneDrive 5GB, DropBox 3,75GB (ili već koliko se uhvati), Drive 15GB.
  • m@xym: Dakle, da sam uze model od 32 GB, morao bih voditi računa o potrošnji memorije, iako nisam neki heavy duty korisnik po pitanju fotografija ili recimo muzike
  • m@xym: Godinu dana koristim iphone 8 sa 256 GB, i imam zauzeto 40 Gb (od toga 12 Gb slika i videa, i 10-ak GB program (od toga 6 GB vrlo rijetko koristim)
  • zabac: Stvar navike. Nekome je dovoljno 32GB, a nekome ni 2TB ne bi bilo dovoljna. Zelio bi vidjeti lica ljdi kad im nestane 256GB slika koje su namjeravali "sutra" prebaciti na komp.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%