Pozdrav svima od buduceg korisnika iPhone-a
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Pozdrav svima od buduceg korisnika iPhone-a

14.03.2017 | 16:25
Pozdrav ljudi,zovem se Adnan i kao sto sam.naziv kaze odlucio sam se sa Androida prebaciti na ios,tocnije na iphone 7plus.Inace se nalazim u Njemackoj pa sutra idem kod svog operatera produziti ugovor i uzeti novi telefon. Imam brdo pitanja jer sam novi u tome i nadam se da ce mi forum pomoci u tome.
14.03.2017 | 16:42
Adnane, dobro nam došao!
14.03.2017 | 16:48
Pozdrav
Smrt komunizmu, fašizmu i antifašizmu.
14.03.2017 | 18:03
Dobro dosao,prije postavljanja pitanje prvo potrazi na forumu jer vjerovatno postoji odgovor
15.03.2017 | 11:52
Prevedi sebi na njemacki "It just works" i uzivaj

Nadam se samo da ti nece smetati cinjenica da na tom telefonu osim zvona i pozadinske slike NISTA DRUGO ne mozes prilagoditi, kao i da postoje jos neka retardirana ogranicenja koja Apple namece, a ostalo je sve za 10.

Dobro nam dosao
15.03.2017 | 11:55
Bitna mi je fluidnost i pouzdanost samog uredaja a to sam cuo da s iphone-om dobivam bez problema
15.03.2017 | 12:16
Fluidni su i Androidi tog cjenovnog ranga Doduse nesto malo krace...
15.03.2017 | 12:18
Uvjerio sam se na svojoj Z3 placenoj tad 600 eura da jesu, i dan danas radi dobro, vuce me zelja za promjenom,a i nijedan novi android mi se ne svidja da budem iskren
15.03.2017 | 16:17
Imaš sreće da taj Z3 nisi valjda niti ogrebao. Kolega dao kćerci Z1 i pao joj je, ima vidljivu napuklinu, crtica cca 7-8 mm. Može ga baciti, ekran joj treperi, pola tača ne radi, a teško ga je upaliti i ugasiti Moja četvorka ima napuklinu na staklu polukružno kod ugla, bar 30 mm, radi tako već par godina. Šestica plus mi ima provjes ( ne držim ga u zadnjem žepu traperica ) koji je vidljiv i još se vidi malo gdje se je udubio aluminij s zadnje strane. Radi najnormalnije već pol godine s tim.
Hoću reći da kad kupuješ ajfon, sigurno kupuješ i kvalitetu uređaja, dok se to kod ostalih mobitela ( ne svih ) nemože očekivati.
22.03.2017 | 19:38
Iphone stigao u petak. Ja super zadovoljan,otkrivam pomalo sve mogucnosti,a ono sto me najvise impresionira,baterija. Uz ajmo reci normalno koristenje,pregledavanje fb nekoliko puta dnevno,viber , whatsapp,yt,slikanje,dva dana baterija traje =)))))) Jeste da joj treba malo duze da se napuni ali boze moj zato je tu punjenje preko noci =)
24.03.2017 | 12:42
Ovi plus telefoni su ogromni i meni nespretni ali baterija je stvarno velika. Neka te sluzi.
Smrt komunizmu, fašizmu i antifašizmu.
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 15 sati
  • gladhr2: evo jedan misterij pa znalci prihvatite se izazova haha [link] :D
  • Ljut k0 Ri5: neznam zašto ali ne objavljuje mi odgovor na- brzom odgovoru- nego sam morao na -odgovor-
  • cariblanco: Zato kaj si ljut kao ris, da si normalno ljut, valjda bi objavilo :)
  • Riba: Što se dogodi? Ništa?
  • Ljut k0 Ri5: zašto ne želi objavit brzi odgovor u forumu?
  • Soffoklo: [link]
  • Soffoklo: OS X-ovi zadnjih 13 godina su imali prilicnu rupu koja je tek nedavno pokrpana i to samo u novijim OS-ovima
  • Miro Spiro: Znaci moram prebaciti cijeli kontroler sa razbijenog na novi da bi radio
  • big_mac: [link]
  • smayoo: Ne, konektori za osvjetljenje su isti, ali za panel nisu...
  • stefanjos: steta da nema vise, vidit cemo onda cemo morati rucno
  • robee: Tesko...poznavajuci Apple, moguce da se radi o potpuno istim panelima ali sa drugacijim konektorima cisto zato da sew ne moze kombinirati :)
  • Miro Spiro: Koliko vidim konektori su razliciti za osvjetljenje ili grijesim?
  • Miro Spiro: [link]
  • smayoo: Da... Vjerojatno je jedini način za doznati - da se proba...
  • Miro Spiro: Smayoo: Gledao jesam ali se i oni raspravljaju oko oznake SDB1 i SDB3 na kraju serijskog broja!
  • robee: login
  • robee: Ili prije kupnje napraviti loigin na svoj iCloud pa ako ti dozvoli onda je FMiP iskljucen.
  • songoku: Jedini nacin za saznati je li FMiP ukljucen je zvati AppleCare
  • songoku: @stefanjos Nema ti tog odavno, Kinezi zlorabili za laziranje sn na FMiP zakljucane telefone, pa je Apple ukinuo skroz
  • stefanjos: Ne mogu naci activation lock check, gdje je to nestalo? Frend kupuje iphone a trebo bi provjerit serijski
  • smayoo: Vjerojatno. Jesi gledao na ifixit? Ako ima decidiranog odgovora negdje na netu, to je tamo
  • Miro Spiro: Da li bi se onda mogao jedan zamijeniti sa drugim?
  • zabac: Fali plus u zagradi
  • zabac: @Riba misliš kao 2*2*2*2*(2 2/2)-2 :)
  • Riba: Ma nabadam bezveze, znat će se već, iako nije ni bitno.
  • smayoo: Sve je moguće, ali nije imala neki kaotičan i neuredan život kao Whitney Houston ili Michael Jackson...
  • Riba: Samo zbrajam dva i dva :)
  • Riba: Pa ono, 46 godina, nagla smrt u hotelskoj sobi, poznata osoba.
  • smayoo: Bob Rock kaže - bolje živjeti 100 godina kao bogataš, nego 1 dan kao siromah! :D
  • smayoo: Ne zna se o čemu se radi. Zašto bi bilo samoubojstvo?
  • Riba: Grunf bi rekao, bolje imati sve i imati problema, nego nemati ništa i imati problema! :)
  • cariblanco: R.I.P. i onda netko kaže da oni koji imaju sve nemaju problema, sve je to relativno
  • DrAle: ;(
  • Riba: Malo smrdi na suicid.
  • zabac: Vršnjakinja. Shit. :-( RIP
  • Riba: :(
  • smayoo: R.I.P. Dolores O'Riordan :(
  • smayoo: ja ih ne znam
  • VanjusOS: stavljaju li dobre ekrane na iphone, "original" ili..?
  • VanjusOS: znali netko iService servis iz Rijeke, kakvi su?
  • robee: Koliko ja znam je. Cinema trosi i znatno manje struje.
  • Miro Spiro: Da li je panel thunderbolt display-a i cineme 27" isti?
  • stefanjos: Lol
  • smayoo: Savršeno nemaš pojma o čemu pričaš. MacKeeper je najgori malware koji za Maca postoji.
  • Mate22: Ja imam MacKeeper na svim mac računalima u kući i meni radi savršeno to ti je savršena stvar za održavat MAC u životnoj formi.
  • stefanjos: Big mac. Nemam stream on
  • rusty: kako su jaki ovi spam postovi panike... vrh
  • smayoo: NE instaliraj MacKeeper i piši u forum
  • igorio: ili ovo piše lažnjak virus virus a ustvari ne dira procesor nikako ni os

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Anketa

Kupujete li neku od Apple novosti?

Page Speed 0.97 Seconds

Provided by iJoomla SEO