Idruženje 2014
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Idruženje 2014


24.11.2014 | 08:37
Jučer smo pričali na jednoj večeri o Idruženju - Iparty-ju ove godine. Pa sad postavljm pitanje svima, kad i gdje?
24.11.2014 | 08:54
Može, čim prije. Gdje? Pa nama čim bliže
24.11.2014 | 08:59
Peek!!
24.11.2014 | 15:21
Naravno da bi meni najviše odgovarao Zagreb, ali ako se većina odluči za druženje u Rijeci eto mene i tamo... Samo da ne padne neki veliki snijeg, zimske gume još nisu u pogonu...
24.11.2014 | 15:27
naravno da mi vise pase rijeka, ali ako bude sve s faksom u redu mogu skoknut i do zagreba

peek and poke bi bio fora
24.11.2014 | 15:48
bilo bi mega kada bi se u P&P nesto dalo organizirati.
ja sam za, rijeka ili po dogovoru neki drugi grad.
24.11.2014 | 16:01
jos da woz dode, uff
24.11.2014 | 16:10
stefanjos kaže:
naravno da mi vise pase rijeka, ali ako bude sve s faksom u redu mogu skoknut i do zagreba

peek and poke bi bio fora


ako je u Zagrebu, probat ću tog mega VW Pola od tebe.
24.11.2014 | 16:13
tino1 kaže:
stefanjos kaže:
naravno da mi vise pase rijeka, ali ako bude sve s faksom u redu mogu skoknut i do zagreba

peek and poke bi bio fora


ako je u Zagrebu, probat ću tog mega VW Pola od tebe.



uff, da ga vidis, 90KS a vuce ko da ima 180KS. HAHAHAHHA
25.11.2014 | 02:55
Ako je Rijeka nekad u prosincu, i ja bi vjerojatno dosao. Zelim vidjeti i P&P svakako.
25.11.2014 | 11:08
I ja sam za P&P u Rijeci jer nisam jos bio, a volio bih to vidjeti. Meni bi odgovarala neka subota u prosincu. Evo npr. 13.12.2014
25.11.2014 | 11:34
P&P nije opcija za feštu, imamo više logističkih problema (grijanja nema, sanitarije nisu prikladne, struje ima-nema), ali ako netko želi posjetiti muzej prije druženja (i platiti ulaznicu), to možemo dogovoriti, samo bi bilo poželjno da se okupite u grupu, ili da dođete u vrijeme kad muzej inače radi (subotom 11-16).
Objektivno, dvije subote dolaze u obzir: 6.12. i 13.12, a mjesto može biti pizzeria Maslina u Osiječkoj ulici u Rijeci, kao i prošle godine, ili neki drugi ugostiteljski objekt (ako tko ima dobar prijedlog, neka se ne ustručava iznijeti ga!), plaćanje solarno.

Ajde, napišite tko je zainteresiran doći te kako vam odgovaraju ova dva datuma. Molim da ne širite datume, ostanimo na jednoj od ove dvije subote s okupljanjem u ranim večernjim satima, tipa oko 18-19h.

Dakle, molim jezgrovite rečenice tipa "Dolazim sigurno, oba datuma mi odgovaraju." ili "Dolazim 50%, 6. mogu, 13. ne mogu nikako." itd. Hvala!
25.11.2014 | 11:40
meni pase 13.12.
maslina moze.
25.11.2014 | 11:50
Meni i boljoj polovici je svejedno. Sigurno dolazimo i to u 11:00 pa bi isli u P&P.
Bilo bi dobro da do kraja ovog tjedna ili pocetkom iduceg tocno znamo jeli to 6. ili 13.
25.11.2014 | 12:11
ocemo onda vise nesto popodnevno?
da odemo u P&P pa svi na rucak?
25.11.2014 | 12:21
Skoro da nema smisla išta planirati prije nego se izjasni Davor. Naka on kaže gdje i kad bi on i mi se svi ravnamo po njemu. Ako treba doći ćemo po njega (Alfom).
Meni je 13.12. ok a i Maslina je dobra osim ako nas bude puno, onda bi trebali nešto drugo - veće.
25.11.2014 | 14:14
Isprika na kasnom javljanju, gazi me posao...

Mi u Uredništvu smo na mailing listi prošli razne opcije i na kraju se svelo na to da ono što je realno je naći se u Maslini ili nekom sličnom mjestu i lijepo to neformalno i ugodno odraditi u prostoru koji je barem topao (u muzeju nemamo love za grijanje).

Što se tiče datuma, 13.12. u Peek&Poke Muzeju djetinjstva imamo predstavljanje knjige za djecu Anđe Marić, to počinje u 18h i sigurno će biti 2-3 sata, a moram biti tamo jer sam u organizaciji svega, tako da mislim da je 6.12. bolja opcija ako drugima odgovara. Što se mene tiče to čak ne mora neophodno biti vikend, ne znam kako drugi dišu po tom pitanju...
25.11.2014 | 14:30
Za dolazak iz ZGB radnim danom za mene je no way.
25.11.2014 | 14:33
Ja na žalost radim i 6. i 13.12. Slažem se sa Davorom po pitanju toga da možda i ne mora biti za vikend, ali sumnjam da će to drugima odgovarati...
  • Sank
  • Moderator
  • 219
25.11.2014 | 19:24
Ja se vraćam kući 11.12. i to ako sve bude išlo po planu tako da me 6.12. još nema, a 13.12. ako stignem.
25.11.2014 | 19:37
Meni se 13. isto bolje sviđa.
25.11.2014 | 20:35
Ma može i 6. i 13.
25.11.2014 | 22:26
Mene je upravo šefica (ova životna ) informirala da 13.12. svinje lišavamo života i prerađujemo ih u kobasice i pršute. Neka mi nitko ne zamjeri, ali to mi je ipak prioritetnija zadaća

Tako da sam ja raspoloživ samo 6.12. Ali to ne znači da mora biti tada. Ako vas je više za 13, okupite se tada.
25.11.2014 | 22:38
ja sam za 6.12
26.11.2014 | 02:49
Ja cu gledati Event Live Streaming na bazenu u Dubai

15 ili 16 prosinca tek stizem doma. Bez mene, i ovaj put jbga...
27.11.2014 | 18:41
sto smo onda odlucili?
27.11.2014 | 19:20
Kao i obično - ništa. Ne kaže se uzalud: kakav narod - takva vlast.
Da pojednostavimo:
Ja ću dogovoriti Maslinu, u subotu, 6.12. s početkom od 17:00. Ceh plaćamo solarno.

Ako netko želi reprizirati iduće subote, taj će to također ovdje napisati.

Za one koji ne znaju gdje je Maslina, upute može naći u prošlogodišnjoj obavijesti.

Kao i prošle godine, rezervaciju ću napraviti na ime "Jabučnjak" pa tko ne poznaje nikog od nas, neka pita konobara za Jabučnjak društvo.

A sada molim da svi koji namjeravaju doći u subotu, 6.12. od 17h nadalje, postaju samo +1 (ili +2, ili +n, ovisno o broju osoba) da imam otprilike broj za rezervaciju.

Ako netko dolazi izvan Rijeke, a ima želju ranije posjetiti Peek & Poke i/ili Muzej djetinjstva, neka uz to +n napiše i +PP pa ćemo dogovoriti i organizirati posjet, a ja ću vam se rado pridružiti! Cijenu ulaznice ne znam točno, piše na www.peekpoke.hr/, odnosno na muzejdjetinjstva.com/. Valjda.
27.11.2014 | 19:59
Dobro kad ste svi u subotu tu, dolazim i ja. Vidimo se.
27.11.2014 | 19:59
1+1 za 6.12 u Maslini

i

1+1 Peek&Poke - Dolazimo oko 12:00
27.11.2014 | 20:39
tino1 kaže:
Dobro kad ste svi u subotu tu, dolazim i ja. Vidimo se.


Dolazite oboje, valjda?
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 7 sati, 17 minuta
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, ammadeus, damir1, Ender, Riba, Anonimci (594)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.30 Seconds

Provided by iJoomla SEO