iPod nano Replacement Program
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPod nano Replacement Program

15.11.2011 | 11:59
Zna netko da li je ovo moguce i kod nas te ako je, kome se obratiti... U Store, iStyle, Mac Servis ili Filex?

Pokusavao sam na appleovom sajtu provjeriti serijski, ali mi se samo onaj kruzic vrti i nis ne pokaze. Kad sam unio serijski od frendovog starog nano-a, javilo je da njegov ulazi u program.

Hvala
17.11.2011 | 20:20
Gdje si provjeraval serijski broj? I ja imam nano prve generacije....
18.11.2011 | 13:57
Sad san zval servis u Strmcu. Nemaju još uvijek nikakvih uputa i ne znaju niš o bilo kakvim zahvatima po tom pitanju. I ne znaju ni koji serijski brojevi su u igri..... Ukratko: neznanje posvemašnje
18.11.2011 | 14:03
Lako se prave glupi iako sve jasno piše — www.apple.com/support/ipodnano_replacement/
28.11.2011 | 20:30
Također posjedujem iPod nano prve generacije. Kontaktirao sam mailom Apcom i iStyle i dobio isti odgovor: "Još nemamo informacije hoće li se kod nas raditi zamjene i po kojim uvjetima."

Dok oni dobiju informacije, prošla baka s kolačima
28.11.2011 | 20:37
Stvarno smo slijepo crijevo. Mad sam uvjeren kako nam je daleko bolje od velike većine ostatka svijeta, a ni ovima za koje mislimo kako je bolje, pitanje je da li je bolje.
07.12.2011 | 11:55
Ja isto zvao i nist. NItko ne zna nista i doslovce osjetis slijeganje ramenima prek telefona. Na kraju sam odlucio poslat im svima tu kod nas mail, tj. FW mail koji sam dobio od Applea koji me i obavijestio o ovome. Jos cu stavit i apple u CC. Stvarno nema smisla sa uvijek mi moramo bit zadnja rupa na svirali...
07.12.2011 | 14:37
Držim fige da nešto uspiješ iskemijat, ali sam skeptičan. Ovi naši reseleri su uvjerljivi samo kad trebaju prodati, a kad treba nešto odraditi za kupca, onda su tromi.
I ja sam dobio mail od Apple za replacement program, ali s njim izgleda mogu obrisati g*****

A na kraju krajeva koga briga za jednu malu Hrvatsku...
21.12.2011 | 17:42
Evo neke polu novosti...

Dakle, iz Storea na Cvjetnom trgu su mi javili da moj serijski broj ne ulazi u program zamjene.

Iz Applea UK mi je zena javila da ce mi se javiti s daljnjim uputama nakon sto sam joj poslao serijski broj playera.

Iz iStylea mi rekose da dodjem u servis pa ce napraviti zahtjev za zamjenu iPoda.

Zamjena bi u stvari bila super jer mi nano vec ziher pet godina stoji u ladici jer je upao u onaj postotak iPoda ciji su ekrani sami prestali raditi pa se nis nije ni moglo citat s njega. Osobno mi je apsolutno svejedno da li ce mi dati takav isti prve generacije ili novi, samo hocu nano koji radi.
12.01.2012 | 21:35
TwistedBro ima li kakvih novosti? Jesi li uspio što riješiti u iStylu?
13.01.2012 | 21:49
Odnio sam ga prije blagdana u servis. Zaprimili su ga i rekli da bi zamjena trebala trajati cca mjesec dana i da se me obavijestiti kad dodje. Dakle, i dalje drzim fige da sve dobro zavrsi. Svakako cu se javit cim bude novosti.
13.01.2012 | 23:18
Pa to zvuči odlično, znači da postoji šansa da i ja svoj zamjenim za novi
Moram samo vidjeti kako da ga doturim do njihovom servis jer mi Zg nije baš blizu
U svakom slučaju željno iščekujem rasplet događaja (nadam se pozitivan).
21.05.2012 | 15:36
Samo da obavijestim sve koji su pratili ovu temu da sam prosli tjedan iz iStyleovog servisa dobio novi zamjenski iPod nano seste generacije od 8Gb. Eto, svaka cast i njima i Appleu.
Malac funkcionira odlicno. :kucaudrvo:
22.05.2012 | 09:16
Hvala na informaciji. Jučer sam ih kontaktirao mailom, i dobio odgovor da im dostavim uređaj u servis. Te da se čeka najmanje 60 dana do povratka uređaja.
06.07.2012 | 15:15
Eto samo da se pohvalim da sam nakon 40 dana u zamjenu za moj stari iPod nano od 2 GB dobio novi iPod nano 8 GB.
Hvala dečkima u iStyle servisu
06.07.2012 | 15:43
Eto, stigao i meni zamjenski Nano i to na kućnu adresu. iStyle +1
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 7 sati, 50 minuta
  • m@xym: Te ponude mi svakako djeluju preniske.
  • m@xym: Pitanje je samo, koliko se toga proda upravo po tim cijenama.
  • m@xym: energyman, Prema njuškalu, cijene za taj model se kreću od 2.500 do 3.500 Kn
  • m@xym: Riba, zašto bi pisao u oglasnik, lik nam je jasno dao do znanja da zna kako vikalica ne služi za oglase, dakle očito misli da pravila za njega ne vrijede.
  • energyman: Pa dobro ljudi dragi koliko vrijedi iPhone 8 64gb u super stanju sa kraja 2017. Sve neke divlje ponude dobivam 1500-1800kn. Sta se desava.
  • Riba: Artie, pa stavi u oglasnik
  • Artie: Bok ekipa, znam da ovdje nije mjesto ali ako netko traži povoljni iPad Pro 9.7" 2016 i/ili Apple Pencil 1.gen neka mi se javi porukom. Hvala
  • Zdravac: ;)
  • Daddo: Sorry, nije kuknjava, nego je viknjava. :D
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Daddo, nije kuknjava, nego sam imao potrebu to na vikalici "viknuti"
  • Zdravac: Soffoklo, mislim da sam na Sancta Domenica Zagreb gledao, slučajno naletio
  • zabac: Kad mora imati 16TB prostora. 799€ je iP11
  • Daddo: opet isto? svaki novi komad apple hw-a koji izađe uvijek - preskupo. Ok, ne kupiš. Čemu "kuknjava"?
  • Soffoklo: Zdravac gdje je ta cijena? Mislim nisu ni ove koje sam našao jeftine, ali su ipak manje od tih 12332,00 hrk. HGspot 11099.00 hrk, Isti mobitel u Njemačkom Apple storeu je 9759,00 hrk
  • Riba: S njima je sve u redu, nisu normalni oni koji to plate :)
  • Zdravac: pa jebo ih jesu oni normalni??!!??!!
  • Zdravac: E, ovo je moj posljednji pozdrav apple uređajima
  • Zdravac: 12.332,00 kn
  • Zdravac: Mobitel Apple iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
  • Moonlike: Znam da je pretplata. Pise. :-) Hvala
  • zabac: Lema više LR s trajnom licencom osim ako ne kupiš preko neta ako je koja ostala.
  • zabac: Puna je verzija ali to je s godišnjom pretplatom od skoro 1000kn. Piše ti.
  • Moonlike: Jel zna netko da li je ovaj Lightroom na AppStore full verzija ili "osiromasena"?
  • zabac: Ja u iCloudu ne drzim nista. Sve sto poslikam je kratkog vijeka trajanja. Ili ode odmah ili prebacim na kmp.
  • Borostef: Ja isto imam sve fotke i video zapise u iCloudu i otkad je to tako zadovaljava me i iPhone od 64 GB pohrane, prije mi to nikako ne bi bilo dovoljno
  • zabac: Ja imam 27,9/32GB, taman je sve gore.
  • zabac: Tih 12GB slika i videa da prebaciš na iCloud Drive, imao bi zauzeto 28GB, slike bi bile na sigurnome. Ne mora biti iCloud, recimo MEGA daje 65GB slobodnog prostora, OneDrive 5GB, DropBox 3,75GB (ili već koliko se uhvati), Drive 15GB.
  • m@xym: Dakle, da sam uze model od 32 GB, morao bih voditi računa o potrošnji memorije, iako nisam neki heavy duty korisnik po pitanju fotografija ili recimo muzike
  • m@xym: Godinu dana koristim iphone 8 sa 256 GB, i imam zauzeto 40 Gb (od toga 12 Gb slika i videa, i 10-ak GB program (od toga 6 GB vrlo rijetko koristim)
  • zabac: Stvar navike. Nekome je dovoljno 32GB, a nekome ni 2TB ne bi bilo dovoljna. Zelio bi vidjeti lica ljdi kad im nestane 256GB slika koje su namjeravali "sutra" prebaciti na komp.
  • drlovric: Ja gledam PRO kupiti u USA. Razlika imzedju 64 i 256GB modela je 150$. Model od 64 sluzi jedino da te natjeera da kupis skuplji :D
  • JOHN: Navali narode!:-)
  • marvin: Vidim da je i HG Spot objavio cijene, razlika za obični iPhone 11 64GB i 128GB je 300kn. Smiješno. Logično da će se onda uzeti ovaj od 128GB. :)
  • marvin: Već ih vidim pun oglasnik.. :D
  • zabac: 799€ u Austriji.
  • energyman: 5420 na istu tarifu
  • marvin: A za obični iPhone 11, ne Pro. Koja je cijena u T-comu?
  • energyman: 7820kn u tcom uz tarifu L od 200kn
  • marvin: Iste cijene kao i kada je izašao XS, XS Max, i XR. Možda čak i mrvicu jeftinije za ove nove modele.
  • rusty: Istyle HR iphone pro 64gb - 9659 kn
  • rusty: [link]=(462)
  • rusty: u SLO je Pro (64GB) 1209 eura
  • energyman: Isto vrijedi i za MediaMarkt
  • energyman: Pro Max 1249 EUR
  • energyman: U Saturnu u Austriji iPhone 11 pro 64gb 1149 EUR
  • dpasaric: Konačno sam dovršio osvrt i stavio slike, ispričavam se na kašnjenju! :)
  • marvin: Vjerovatno će od tada biti dostupan i u HT-u i A1..
  • energyman: Na istyle stranici pise da je dostupan od 20.9.
  • marvin: Jel zna netko kada počinje prodaja novih iPhone-ova u Hrvatskoj? Nisam taj podatak nigdje pronašao.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Borostef, MacSlavko, Riba, rusty, zabac, Anonimci (590)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%