iPod Touch i garancija u HR
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPod Touch i garancija u HR


13.06.2010 | 16:48
Pozdrav društvo!

U velikoj sam dilemi. Ukoliko bih kupio Ipod Touch 8gb u Americi, točnije u Chicagu, bi li garancija vrijedila u Hrvatskoj? To je jedino što me može odgovoriti og kupnje

Hvala!
13.06.2010 | 21:16
Neće vrijediti, a i razlika u cijeni nije strasno velika (cca. 300 kn), ja bih, da sam na tvom mjestu, uzeo 32 GB, zbog jaceg hardveraja i boljih slusalica
13.06.2010 | 22:17
Ouch. Vražja garancija. Inace, kakvim su se pokazali u pouzdanosti, tj. kvare li se cesto? A koliko je 32gb superiorniji u odnosu na 8gb? Ok, ima vise memorije i slusalice sa mikrofonom. Ima li jos kakvih razlika. I na kraju, bi li se uskoro moglo ocekivati novi iPod Touch sa ekranom kao u iPhone 4?
  • Dijete
  • Posjetitelj
14.06.2010 | 10:56
iPodi su imali worldwide garanciju..

ne znam zasto bi se to mijenjalo sa iPod touchem..
14.06.2010 | 11:30
gogi96 je napisao:
I na kraju, bi li se uskoro moglo ocekivati novi iPod Touch sa ekranom kao u iPhone 4?


Apple svake godine u rujnu pošalje na tržište nove verzije iPod uređaja.
14.06.2010 | 15:37
gogi96 je napisao:
Ouch. Vražja garancija. Inace, kakvim su se pokazali u pouzdanosti, tj. kvare li se cesto? A koliko je 32gb superiorniji u odnosu na 8gb? Ok, ima vise memorije i slusalice sa mikrofonom. Ima li jos kakvih razlika. I na kraju, bi li se uskoro moglo ocekivati novi iPod Touch sa ekranom kao u iPhone 4?


Imao sam 2, a ni jedan mi se nije pokvario. Prvi je bio 2G 8GB, a drugi 3G 32GB (njega sad koristim). Razlika se podosta osjeti, npr. paljenje Settings.app-a, loadanje igrica, web stranica, ljepsa grafika u novijim igrama... I da, u rujnu 100% izlazi novi iPod
14.06.2010 | 19:21
Uhh. Onda cu se radije strpiti i pricekati novu generaciju. Tko zna što će izaći, možda čak bude imalao i kameru

Svakako, hvala puno
15.06.2010 | 10:28
ipetri68 je napisao:
Neće vrijediti, a i razlika u cijeni nije strasno velika (cca. 300 kn), ja bih, da sam na tvom mjestu, uzeo 32 GB, zbog jaceg hardveraja i boljih slusalica


Odakle ti, zaboga, ovolika glupost?!!?

Kod nad važi garancija, uz račun (zapravo ti samo račun treba, nikakava pisana garnacija), za Apple uređaje bilo gdje u svijetu osim u bescarinskim trgovinama tipa PX!
15.06.2010 | 11:15
Onda sorry na krivim informacijama, ali rodakinja je dobila nano iz SAD-a, pa su joj rekli da garancija ne vrijedi kod nas, a to me nije cudilo jer znam da je isto i s iPhoneom.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan
  • imjasminh: 750 eur - [link]
  • Yonkis: Moram priznati da je ovo dobro odrađena aplikacija: [link]
  • imjasminh: Pozdrav svima! Prodajem Apple Watch Ultra 3, 49mm Black Titanium, račun garancija. Nije ni 2 mjeseca star, bacite pogled na oglase: [link]
  • dpasaric: I previše su ih prodali s obzirom na sve... oko 600.000
  • user: pa se nije dobro prodavao
  • user: Apple Vision je očito preskup bio
  • Riba: Bas glupost od hardvera.
  • Yonkis: Ok, i nije to neuspjeh, nešto su naučili iz toga, nadam se.
  • Riba: RIP Apple Vision. - [link]
  • drlovric: Lijepo [link]
  • dpasaric: Kao jako su zabirnuti za tvoju privatnost, a istovremeno s druge strane čini sve da je potkopaju...
  • Yonkis: Ova opcija neće nikada biti dostupna u EU ili...? [link]
  • Yonkis: The iOS 26.4.2, iPadOS 26.4.2, iOS 18.7.8, and iPadOS 18.7.8 updates that Apple released today address a security vulnerability that the FBI recently used to extract Signal message previews from an iPhone even after the app was deleted.
  • drlovric: Ja sam zadnji put cuo nikada da mi neko kaze, jao jest mi spor SSD na Mac :) To samo forsiraju ovi YT recenzenti. Nama normalnim smrtnicima totalno nebitna stavka na modernim M Macovima...
  • Yonkis: Zato jer mac diktira koliko će brzo SSD raditi. Ako radi max onda ce se i trošiti max. Ovako radi laganica pa traje dulje. Ovo pričam iz guzice. Možda ima smisla.
  • ZoPaj: mjerim s blackmagic disk speed test: mac studio m4 1tb disk 6380 mb/s read, 5200 write vanjski tb5 samsung 9100pro 4tb u acasis 80gps 6430 mb/s read, 6000 write znači vanjski brži od ugrađenog mac ssd
  • jura22: Uz TB5 i dobro kućište dobiju se velike brzine prijenosa podataka, ne kao interni SSD (otprilike duplo manje).
  • jura22: RAM se ne da "odlemiti" jer je sastavni dio SoC-a.
  • Ender: @cavarovobrdo: ... ili barem SSD.
  • cavarovobrdo: Nadam se da će novi CEO odlemiti RAM ;)
  • cavarovobrdo: Muštuluk: John Ternus to become Apple CEO
  • imenso: John Ternus novi CEO
  • CoffeePod: @yonkis jos me macOS 26 nije vidio a tko zna hoce li 27. Sequioa mi je toliko dobra da nemam razloga updejtati, a cijela prica sa Liquid Glass mi je odvratna.
  • Yonkis: The upcoming macOS 27 release will be compatible with Apple silicon Macs only.
  • dpasaric: Možeš uz search naći svaki
  • dpasaric: Pa zadnji intervju je na naslovnici, a ostali raspršeni tijekom godina
  • Ender: @dpasaric: a gde su ti razgovori? mislim gde se mogu naci?
  • Performita: Omogućuje lako postavljanje novih uređaja, sigurnost podataka i poslovni email bez velikog IT odjela. Cilj je da tvrtke rade jednostavnije i sigurnije na Apple uređajima.
  • drlovric: U cemu je fora sa ti Business? Imamo li mi mali smrtnici neku korist od toga ili je to samo za velike tvrtke?
  • Performita: Kalimera, Dobro jutro... ovo za Apple Business rolls zvuči kao izvrsna vijest!!!
  • Borisone: Apple Business rolls out to 200 countries today - brace for impact - even Croatia!
  • Yonkis: iOS 26.4.1 and iPadOS 26.4.1 This update has no published CVE entries.
  • stefanjos: Treba mi as u rukavu kada me netko pita gdje da ide haha :D
  • smayoo: Ima ih nekoliko koji se oglašavaju kao iPhone serviseri, nijedan mi nije baš ulio povjerenje, ali nemam neposrednih loših iskustava.
  • stefanjos: gdje nositi iphone na popravak u rijeci kada nema jm elektronike?
  • Yonkis: @smayoo Nema na čemu, evo ja upisah.
  • smayoo: @Yonkis, evo, otključano, hvala na upozorenju!
  • dpasaric: Booo?
  • Yonkis: “ Lažu li nas :) ...nastavak sa vikalice.” - tema zaključana a zadnji post završava sa pitanjem?
  • smayoo: Sretan Uskrs!
  • Yonkis: Sretan Uskrs braćo! I sestre!
  • zoranowsky: Sretan Uskrs!
  • Gjuroo: Sretan Uskrs!
  • Miro Spiro: sretan Uskrs
  • user: da bar je propao kao što su Microsoft i ostali predviđali, hvala što si pokrenuo najgori trend u techu Steve.
  • Yonkis: [link] Who’s in Apple’s top 10? Here’s the full list of the most influential people of all time
  • Yonkis: [link] netko fino složio povijest svih modela iPhonea, jako lijepo.
  • Yonkis: Apple employee #8 Chris Espinosa on working his whole life at one company: [link]
  • Ender: vrlo moguce, ja video to na nasem sajtu 02. apr. sorry.
  • Yonkis: @ender članak je prekopiran odavdje [link] i po tome ispada da je 1.april šala.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.51 Seconds

Provided by iJoomla SEO