iPod touch 2nd gen help please!!
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPod touch 2nd gen help please!!

14.01.2020 | 15:18
Pozz svima,

Pitala sam nedavno za iPod nano popravak baterije. Odustala sam od toga nakon Smayoo savjeta, ali i dalje imam istu potrebu..
Dakle, nova šansa da osposobim neki iPod je slijedeća... imam touch 2nd gen, sve super s njim, osim sto ne radi dobro konektor za slušalice (čuje se samo na jedno uho). Sigurno se radi o tome, jer uređaj normalno svira spojen na zvučnike preko docka i isprobala sam s vise slušalica (sa i bez mikrofona). Imam još jedan primjerak iPoda, koji je zblokan, ali radi konektor za slušalice.
Trazim nekoga tko bi bio voljan zamijeniti konektore i time od dva napraviti jedan koji radi! Ili netko možda ima takav stari uređajčić u ladici, koji vise ne koristi a bio bi voljan pokloniti uz naknadu?
Vjerujem da upit djeluje smiješno, besmisleno ili kako god, ali treba mi za dijete, za školu, da može slušati glazbu posto je malo drugačija od ostalih i teško funkcionira u okolini. Hvala unaprijed na svim konstruktivnim odgovorima, prijedlozima, ponudama.

Pozz,
L
14.01.2020 | 15:23
Pozdrav - nazovi ili navrati u RAM servis (nisi napisala pa onako pretpostavljam da ste u Zagrebu), on će ti reći može li se to popraviti i koliko bi to koštalo. Ako je konektor i ako se taj uređaj može otvoriti, to ne bi trebao biti skup popravak, a vlasnik Darko je dobar čovjek.

ram-servis.hr
14.01.2020 | 15:32
Evo zvala ih pa ćemo vidjeti dalje hvala ti!
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 9 sati, 16 minuta
  • smayoo: To je jedno od 20 pitanja na koja nikad od njih nisam dobio odgovor. :)
  • erseticmatej: ekipa, jel epošta servis besplatan, mislim jasno je da imaju naknade za usluge unutar servis, a jel postoji kakva mjesecna naknada cisto za servis? :)
  • kupus: :D
  • kupus: to je on za sebe pitao, dosta mu je cekat hrvatsku tipkovnicu u Austriji
  • Kruno: Stize ono sto smo predugo cekali! !;)
  • Yonkis: “ Otvorio je pitanje na koje odgovor čekaju brojni Hrvati” - kaće bit Epl Mjuzik bit dostupan u Hrvata i zašto Ajfoni tako puno koštaju.
  • Gjuroo: Aha... vidim da je već objavljeno.
  • Gjuroo: Sam se vi smijte. Plenki je već u pregovorima: [link]
  • Yonkis: Mislim da bi za 01.04.2020 mogla niknut vijest da Apple otvara predstavništvo / Store na otoku Jabuka. Ili u Zagrebu na Jabukovcu.
  • Bertone: Jep, Apple u Varaždinu kao F1 u Bistri :D [link]
  • Zdravac: :woohoo:
  • Zdravac: Ali ne u ZG, nego u Varaždinu!
  • Zdravac: Samo se vi rugajte, za par mjeseci Apple otvara retail store u HR, kažem vam!
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: B)
  • Bertone: @Zdravac, bum te tužio za duševne boli iz razloga što si linkao ove isprdke od HR novinarstva :)
  • smayoo: Jes, baš si je našao sugovornika na temu znanstenih istraživanja... :D
  • Zdravac: Appleov šef Tim Cook tražio susret s Plenkovićem u Davosu Pročitajte više na: [link] - 24sata.hr
  • Zdravac: Andrej i Tim u Davosu!
  • Zdravac: ?? :)
  • Zdravac: [link]
  • dpasaric: To ti je jako jeftino i dobra baza za dogradnje.
  • Zdravac: Stavio sam u oglasnik Mac mini late 2012, ako je netko zainteresiran možda...
  • drlovric: Apple Mac Pro 4,1 A1289 Xeon E5520 6GB 1TB MID 2010
  • drlovric: Koja je realna vrijednost Mac Pro 4.1? Jedan se prodajue u mom gradu za 250e. To mi se ne cini puno ko se zeli zezati s tim i nadogradjivati stroj...
  • FiFi: :-D
  • FiFi: Ako netko prodaje dva ispravna Intel Xeon X5482 procesora, zainteresiran sam
  • JOHN: On tako želi!:-)
  • Yonkis: Afterpulse: jel se smije znati razlog zašto?
  • Afterpulse: ima netko mac lap da uz kavu si jaiolbrekam ajfon hehe
  • JOHN: ihorvat, hvala na ponudi ali tražim nešto do max 1600-1700kn
  • Soffoklo: Why everyone is copying AirPods - [link]
  • ihorvat: Bit će ok cijena ak si iz ZG. 2500 bez slušalica :)
  • JOHN: Generalno tražim rabljeni zbog financija. Za prvi mobitel djetetu bio bi sasvim dovoljan i rabljeni
  • JOHN: Pa zainteresiran sam za iphone 8, samo ne za bilo koju cijenu. :-)
  • ihorvat: Bacite pogled u oglasnik, imam jednog zanimljivog bolesnika ????
  • ihorvat: John, imat ću ja možda novu osmicu zlatnu ako si zainteresiran :)
  • JOHN: Mislio sam na BigMac. Tek sam sad skužio da imamao BigMac i big_mac. Kaj se niste mogli dogovorit?:-)
  • JOHN: Big_mac poslao sam ti dodatne upite
  • JOHN: Mobitel je poželjno bijele ili one dvije varijante zlatne boje.
  • JOHN: Kupujem iphone 7 128Gb ili iphone 8 64Gb, pa ako netko razmišlja o prodaji neka mi se javi sa realnom cijenom. Mobitel mora biti u stanju 10/10
  • kupus: hvala momci! cekirat cu sve
  • Zdravac: (preko jednog drugog oglasnika)
  • Zdravac: Apple TV prodan, otišlo sretnom novom vlasniku na otok Krk! :)
  • zoranowsky: @Josip R., za tu lovu kupiš poprilično ozbiljne sluške
  • stefanjos: Josip R. Mozda covjek ima budget, kakvo je to pitanje, nemaju svih ekstra 2000kn za airpods
  • big_mac: @kupus [link]
  • Josip R.: @kupus zašto bi kupovao fejk?
  • stefanjos: cijena ovih ixxxxx serija ti je od 30-45$, blitwolf je malo skuplji do 60$
  • stefanjos: upisi na ebay i9000 i i200000, isti dizajn cak imaju i w1 chip, alo poroguglaj, ali to su glavni keyword, ako ne zelis isti dizajn, nego samo bezicne slusalice, odi na banggood. com i trazi blitzwolf bezicne.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%