Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 1 minute
  • JOHN: hvala smayoo. Nevjerojatno, Sastavljao sam i kupio novo računalo kod njih neki dan i nisu imali USB-C kabel. :-)
  • smayoo: Vrlo je izvjesno da taj neće raditi
  • ZeljkoB: [link]
  • smayoo: @JOHN: [link]
  • JOHN: Ne znam gdje tražiti. Probat ću još jedan iz sancta domenice. Original Samsung.
  • JOHN: U odnosu na original je bio nešto tanji
  • smayoo: Prije bih rekao da je neispravan taj konkretni kabel, nego da svaki takav ne valja. Traži neki deblji, jer taj ima zaštitni ekran protiv smetnji.
  • JOHN: Danas sam ga vratio i tražim alternativu
  • JOHN: Ovaj koji sam kupio ne radi [link]
  • JOHN: Imam prenosivi SSD Samsung T5 koji ima USB-C konektor i vrlo kratki USB-C M-M kabel. Neki dan sam iskeširao 140kn za kabel dužine 1m i ne prepoznaje ssd. A s original kabelom uredno radi. Koji kabel kupiti a da cijela priča funkcionira?
  • Parangal1307: Isto optika A1 ,Big Sur ,Iphone mejeri brzinu do 295 mgb , MBP 2019 16 inh šteka nakon instalacije
  • ping: Kod mene ne. Big Sur, A1 optika.
  • Parangal1307: nakon instalacije Big Sur ,problem sa brzinom interneta ,ima li netko slično ili neka saznanja ?
  • ZeljkoB: [link]
  • ZeljkoB: Koristi li tko
  • Borostef: Jedino su to trebali javno i reći :)
  • Borostef: A Apple je da to izbjegne odlučio rađe malo usporiti telefone kod kojih je baterija slabija kod izvršavanja takvih zadataka
  • Borostef: To je dio cijele te priče - skandala... Kad iphoneu baterija padne ispod nekog postotka neki zahtjevniji zadatak može srušiti sistem jer tel nema otkud povući dovoljno energije
  • Borostef: [link]
  • Air: Odakle ta tvrdnja da će se telefon srušiti ako mu je oslabila baterija?
  • Borostef: Umjesto da se telefon sruši kod zahtjevnijih zadataka nakon što mu oslabi baterija, oni su odlučili da će se malo usporiti.
  • Borostef: Stvarno nemam neku potrebu braniti Apple ali ako je to najgora prevara koju su napravili i nije baš neka.
  • Air: Ali poanta Applove namjere i djela prevariti svoje korisnik / kupce ostaje :(
  • Air: i nepismeno i štošta drugo..
  • Air: Što kod njih nije tendenciozno napisano :)
  • smayoo: Istina je, naravno. Ali ne možeš reći da nije tendenciozno napisano
  • Air: Kakve ima veze što je 24sata za ovakvu vijest? Misliš da je neistina?
  • Bertone: Ne samo da su se ubili, nego uz vjerojatno dobru maržu za sebe čiste EU skladišta od modela kojeg tamo vjerojatno više nitko ne kupuje.
  • Djuro genijalac: [link]
  • Djuro genijalac: Ubili se od Crnog petka...
  • Borisone: 24sata :-)
  • Air: Za one koij još vjeruju u dobre namjere Apple-a [link]
  • smayoo: Inače, MN jest, naravno, Bosanac (u najboljem smislu te riječi :) ), ali gimnaziju je završio u Rijeci. :)
  • smayoo: Meni je ipak bio najjači u "Letu iznad kukavičjeg gnijezda" u Gavelli (davne neke 1992. ili 3. ne sjećam se više), i kao Leone Glembay, naravno, u Vrdoljakovom filmu
  • Kloba: Rak. Koliko god mi ga je žao, neka se što manje mučio ako je već tako morao otići. Osobno mi je bio najdraži kao osnivač Hajduka u Malom Mistu. Niti jedn Bosanac tako dobro Spliću odglumio nije.
  • smayoo: RIP :(
  • Bertone: Otišao Mustafa Nadarević :(
  • smayoo: Svaka sličnost sa stvarnim događajima je slučajna. :)
  • Bertone: Ma daj, jel ti to o Covidu? :D
  • smayoo: Johnny Mnemonic na Doma TV. Dugo nisam gledao. Radnja se događa 2021. :)
  • Djuro genijalac: [link]
  • Djuro genijalac: Piši samo :-)
  • smayoo: Oho... ovo si moram zapisati... :)
  • Djuro genijalac: Ako si na putu pa prolalaziš kroz Karlovac, preporučam Behara. Ćevapi su famozni, a somun je vjerojatno najbolji na svijetu
  • smayoo: Ništa nova od tada, nažalost. :)
  • arhitekt: Smayoo :) mislim da je bilo prije po godine :-) al sad trazim nove kandidate :-)
  • smayoo: nisi li to isto pitao nedavno? :)
  • arhitekt: di su dobri čevapi tu u Rijeci? :)
  • Daddo: Smayoo bi ti rekao - piši u forum. Cloudflare možda nije tvoja krivica.
  • Borostef: Ako mi još jednom izbaci da tražim vlakove, autobuse ili slično ubit ću nekog :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Komentari

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%