Zaglavljen na iOS 9.3 - pomoć?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Zaglavljen na iOS 9.3 - pomoć?

12.03.2017 | 19:15
Pozdrav svim korisnicima Apple proizvoda od novog forumaša

Posjedujem iPad 4 Retina sa iOS 6.1.3. U vezi sa time imam dva vezana problema:

1. Prilikom pokušaja instalacije iOS 9.3 za koji mi piše da ga je moguće instalirati pojavi se upozorenje "softver nije prošao provjeru jer više niste spojeni na internet" iako sam uredno povezan. Na koji način mogu riješiti ovaj problem?

2. Ako uspijem srediti gore navedeni problem, da li postoji mogućnost da instaliram iOS 7, umjesto zadnje dostupne verzije? S obzirom da moj iPad nije više posljednji krik tehnologije, bojim se da će iOS 10 biti previše za njega. Još uvijek mi je u neugodnom sjećanju ostalo iOS 7 na iPhone 4 i što mu je učinio po pitanju brzine.

Nadam se da ćete mi uspjeti pomoći
12.03.2017 | 20:54
A otkud ti to da je moguce instalirati iOS 9.3 na taj iPad? Apple trenutno za iPad 4 jedino potpisuje iOS 10.2.1. Jedino za iPad 3 potpisuju iOS 9.3.5, ali to je jedino zato sto iPad 3 ne podupire iOS 10.
Jedino je moguce instalirati bilo koji stariji iOS od onog koji Apple trenutno potpisuje, ako si vec imao tocno taj iPad, jailbreakan na toj verziji softwarea, i sacuvao SHSH blobove.
13.03.2017 | 15:35
Spoji s kompom i preko iTunesa instaliraj.
Smrt komunizmu, fašizmu i antifašizmu.
14.03.2017 | 18:19
Zato što mi piše da je spreman update na iOS 9.3., i nakon toga mi se pojavi ovo drugo upozorenje.
Prilozi:
14.03.2017 | 18:36
A zašto gore lijevo nemaš indikator da si spojen na internet?

38b5ee2b-c178-4cb8-a2bd-23559194abc5_1.4258e0e6390f4eb943198204ca60dbef.jpg
Smrt komunizmu, fašizmu i antifašizmu.
14.03.2017 | 19:48
Hm, dobro pitanje. Uredno sam spojen na internet iako nemam nikakvog indikatora.
14.03.2017 | 20:05
Uradio sam hard reset i indikator se pojavio, ali i dalje je isti problem sa updateom
14.03.2017 | 20:22
Garak kaže:
Zato što mi piše da je spreman update na iOS 9.3., i nakon toga mi se pojavi ovo drugo upozorenje.

Pise ti da je spreman update na iOS 9.3 jer je iPad vec downloadao tu verziju automatski u pozadini dok je bila aktualna ali je ti nisi nikad instalirao. Sad kad ides instalirati, iPad se treba prvo spojiti na appleov server i provjeriti da li je ta verzija trenutno podrzana od strane applea, sto naravno nije. Trebas izbrisati tu verziju iz cachea i onda bi triba dobiti obavijest za update na zadnji, iOS 10.2.nesto (ne znam tocno koja je sad zadnja jer ja sam na beti 10.3 odavno).
Settings->General->Storage & iCloud Storage->Manage Storage (pod Storage, ne iCloud)-> tu ce ti izlistati sto ti sve i koliko mista zauzima, jedna od stavki bi tribala biti nesto tipa Software Update. To tribas izbrisati.
15.03.2017 | 18:26
Problem je sto ne mogu pronaci gdje mi je taj update instaliran, evo screen
Prilozi:
15.03.2017 | 21:26
Garak kaže:
Problem je sto ne mogu pronaci gdje mi je taj update instaliran, evo screen

jesi li gledao pod All apps tu gdje si screenschatao?
Baš sam gledao kod sebe na iphoneu 6s i piše iOS 10.2.1. cca 500mb
16.03.2017 | 21:58
Sorry tek sad sam skuzio da si jos na iOS-u 6. Nisam siguran, ali mislim da tad software update nije bio izlistavan pod Storage Usage. Trebao ga je automatski ocistiti nakon reset all setting, ali to se ocito nije dogodilo tako da ti preostaje samo jedna opcija a to je update kroz iTunes na kompu.
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 13 sati, 48 minuta
  • smayoo: Ne, konektori za osvjetljenje su isti, ali za panel nisu...
  • stefanjos: steta da nema vise, vidit cemo onda cemo morati rucno
  • robee: Tesko...poznavajuci Apple, moguce da se radi o potpuno istim panelima ali sa drugacijim konektorima cisto zato da sew ne moze kombinirati :)
  • Miro Spiro: Koliko vidim konektori su razliciti za osvjetljenje ili grijesim?
  • Miro Spiro: [link]
  • smayoo: Da... Vjerojatno je jedini način za doznati - da se proba...
  • Miro Spiro: Smayoo: Gledao jesam ali se i oni raspravljaju oko oznake SDB1 i SDB3 na kraju serijskog broja!
  • robee: login
  • robee: Ili prije kupnje napraviti loigin na svoj iCloud pa ako ti dozvoli onda je FMiP iskljucen.
  • songoku: Jedini nacin za saznati je li FMiP ukljucen je zvati AppleCare
  • songoku: @stefanjos Nema ti tog odavno, Kinezi zlorabili za laziranje sn na FMiP zakljucane telefone, pa je Apple ukinuo skroz
  • stefanjos: Ne mogu naci activation lock check, gdje je to nestalo? Frend kupuje iphone a trebo bi provjerit serijski
  • smayoo: Vjerojatno. Jesi gledao na ifixit? Ako ima decidiranog odgovora negdje na netu, to je tamo
  • Miro Spiro: Da li bi se onda mogao jedan zamijeniti sa drugim?
  • zabac: Fali plus u zagradi
  • zabac: @Riba misliš kao 2*2*2*2*(2 2/2)-2 :)
  • Riba: Ma nabadam bezveze, znat će se već, iako nije ni bitno.
  • smayoo: Sve je moguće, ali nije imala neki kaotičan i neuredan život kao Whitney Houston ili Michael Jackson...
  • Riba: Samo zbrajam dva i dva :)
  • Riba: Pa ono, 46 godina, nagla smrt u hotelskoj sobi, poznata osoba.
  • smayoo: Bob Rock kaže - bolje živjeti 100 godina kao bogataš, nego 1 dan kao siromah! :D
  • smayoo: Ne zna se o čemu se radi. Zašto bi bilo samoubojstvo?
  • Riba: Grunf bi rekao, bolje imati sve i imati problema, nego nemati ništa i imati problema! :)
  • cariblanco: R.I.P. i onda netko kaže da oni koji imaju sve nemaju problema, sve je to relativno
  • DrAle: ;(
  • Riba: Malo smrdi na suicid.
  • zabac: Vršnjakinja. Shit. :-( RIP
  • Riba: :(
  • smayoo: R.I.P. Dolores O'Riordan :(
  • smayoo: ja ih ne znam
  • VanjusOS: stavljaju li dobre ekrane na iphone, "original" ili..?
  • VanjusOS: znali netko iService servis iz Rijeke, kakvi su?
  • robee: Koliko ja znam je. Cinema trosi i znatno manje struje.
  • Miro Spiro: Da li je panel thunderbolt display-a i cineme 27" isti?
  • stefanjos: Lol
  • smayoo: Savršeno nemaš pojma o čemu pričaš. MacKeeper je najgori malware koji za Maca postoji.
  • Mate22: Ja imam MacKeeper na svim mac računalima u kući i meni radi savršeno to ti je savršena stvar za održavat MAC u životnoj formi.
  • stefanjos: Big mac. Nemam stream on
  • rusty: kako su jaki ovi spam postovi panike... vrh
  • smayoo: NE instaliraj MacKeeper i piši u forum
  • igorio: ili ovo piše lažnjak virus virus a ustvari ne dira procesor nikako ni os
  • igorio: jel ovaj mackeeper jak
  • igorio: os 10.11.6
  • igorio: za el captan
  • igorio: koji je naj free antivirus
  • big_mac: @stefanjos jel imas stream on opciju?
  • big_mac: bio u ht-u promijeniti karticu ali opet isto.
  • stefanjos: hmm, ok, menije pisalo u poruci da nadogradim softver da bi to sve radilo, ja sam na 10.3.3.
  • big_mac: Ja sam na 11.2.2
  • stefanjos: bas me zanima. i jesi iOS 11 ili 10?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Daddo, Gjuroo, Riba, rusty, ^SuperUnknown^, Anonimci (750)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Anketa

Kupujete li neku od Apple novosti?

Page Speed 1.08 Seconds

Provided by iJoomla SEO