IOS 9 Jailbreake PANGU 1.0.0 i 1.1.2 UPDATE
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

IOS 9 Jailbreake PANGU 1.0.0 i 1.1.2 UPDATE

28.10.2015 | 14:00
Ovako par upozorenja za sve one koji planiraju napraviti JB na svojim uređajima

Pangu Team je izdao novu inačicu JB alata koji popravlja par bugova ali i dalje preporučujem da neradite JB sa niti jednom od dostupnih inačica, navest ću samo nekoliko ozbiljnih sigurnosnih propusta koje se događaju a na vama je da se odlučite dali se isplati ili ne.

1.1.0 PANGU

1. Nakon odrađenog JB procesa u većini slučajeva u Cydiji ćete pronaći Essential Updates ( Cydia Substrate i Pangu Jb ) 1.1.0 verzija, nakon što napravite Upgrade IOS će se srušiti, odn Cydia se sruši, odlazi u reboot i tako ostaje sve dok ga ne stavite u DFU mode i napravite RESTORE ručno sa 9.0.2 OS koji je još uvijek dostupan, Apple ga i dalje potpisuje.

2. Ako vam se ne dogodi greška pod 1 , njajvjerojatnije ste izgubili CYDIA Source/eve odn CDYDA Repos... u mom slučaju lista je bila prazna, svi Cydya Twwekovi su bili izbrisani pod CYDIA FEATURED

3. Skinite Cydia Icleaner Pro sa Cydie, napravite prvo Analyze te potom CLean ( isto tako u iCleaneru uključite CYdia i Cydia sources i Unused Dependecies )

4. Nakon što Cleaner odradi svoje napravite REBOOT sustava, nakon toga bi trebali dobiti nazad Cydia Tweekove

5. Ako ih i dalje nema to znači da ćete morati ponovi cijeli proces JB ponovno ( Restore preko Itunesa ) te ponovno JB

I nakon što sam napravio novi RESTORE, novi JB, sve je ostalo isto sa istim bugovima kao i prije.

PANGU 1.2

1. Ponovio sam proces JB sa novijim Pangu alatom, inačicom 1.2 te sada je sustav malo stabilniji, nema ostajanja u Reboot modu, nije potreban DFU mode ali ono što se nije promijenilo je da i dalje nema CYDYA FEATURED Tweeks....

Moja preporuka da ako niste još napravili JB a imate 9.0.2 napravite CLEAN RESTORE, to znači da kada Itunes povuče software koji ste ručno odabrali, ( CRTL i Shift ) NEMOJTE raditi BACKUP, nego CLEAN INSTALL i čekajte noviji PANGU alat ili TAIG .

jb5.PNG
28.10.2015 | 14:41
Naravoucenje je: Ne raditi JB.
28.10.2015 | 15:05
Ja sam JB moj ipad Mini prije par dana da bi instalirao Kodi, i sve radi bez greske.

Nikakvih ja problema nemam
28.10.2015 | 16:45
na ipad air2 sam metno jb....kratko smo se družili... stavio sam punit ipad i ujutro sam vidio samo bijelu pozadinu s jabučicom restore na 9.1, hvala lijepa... nije mi nešto koristan bio, ništa specijalno ne trebam, tek iz fore htio
možda sad s nekom novijom verzijom pangu-a bude bolje
28.10.2015 | 17:31
Ja iskreno ne kužim taj jailbrake....

Daš Apple-u te sve silne novce da ubodeš uređaj sa iOS-om, i onda ga gaziš sa nekim jailbraikom, da si instaliraš nešto što eto stvarno nema za iOS....

Pa milion problema, bugova, rušenja.... itd. Stvarno ne kužim

Kupi androida, windowsa (jeftiniji su)... pa pići. Tamo je stvarno milion više mogućnosti preuređenja UI-a, neki "standardi" koji na Apple-u ne postoje (da li su to standardi ili samo navika masa, pitanje)

Dakle, uopće ne kužim poantu jailbreak-a

Koliko sam do sada vidio, mobitel ti je više u DFU modu i spojen na iTunse nego što ga koristiš
28.10.2015 | 18:18
Čak je i jeftinije upitno sve dobro, košta
29.10.2015 | 10:26
Poanta je testirati sve inačice i napomenuti koje greške se javljaju sa Pangu JB alatom, što se tiče prednosti ima ih jako puno, ali je nažalost svaki Pangu alat lošiji i lošiji.
Ipad mini 3 je JB na IOS 8.3 sa Taig alatom i sve radi normalno.
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 14 sati, 24 minuta
  • smayoo: Ne znam. Nismo u tom filmu. :) Moja starija kći je svojedobno, imala je 10 godina cca, kad smo bili u ZOOu u Zagrebu, u onom dijelu gdje su domaće životinje, rekla 'Ha, gle, svinja, baš ju je čudno vidjeti živu!" :)
  • JOHN: Kad god dođem do praone, uvijek nešto nažica, pa se fino legne pored tvog auta i čeka još koji dodatni zalogaj. :-)
  • JOHN: A Pepa je svima draga...[link]
  • JOHN: [link]
  • JOHN: U Prečkom se može svašta doživjeti
  • JOHN: Nije nije. :-) Baš je kućni ljubimac. Naime imamo čak dvije, jedna živi baš u stanu, a druga je malo slobodnija od gazde i šeće po kvartu. Meni to sve simpatično
  • smayoo: Možda to nije ljubimac, nego je čovjek bio u nabavci... :D
  • smayoo: :D
  • JOHN: Kod mene u kvartu, ispred Lidla zavežu kućne ljubimce(ne mogu reči samo pse jer sam jednom vidio i svinju).
  • kupus: ono...ne bi smjeli. kazna i za vlasnika i za onog tko ga je pustio.
  • kupus: ne, psima je zabranjen ulaz u sve dućane s hranom.
  • smayoo: Nisam nikad vidio psa u Lidlu. Istina, ne idem svakodnevno, ali bio sam dosta puta
  • drlovric: Zna li netko dopusta li LIDL u Hrvatskoj da u ducane ulaze kucni ljubimci? Konkretno mali pas, maltezer. Hvala!
  • smayoo: To je Belkin kabel. Naruči ga online odakle god. Iz Njemačke.
  • JOHN: hvala smayoo. Nevjerojatno, Sastavljao sam i kupio novo računalo kod njih neki dan i nisu imali USB-C kabel. :-)
  • smayoo: Vrlo je izvjesno da taj neće raditi
  • ZeljkoB: [link]
  • smayoo: @JOHN: [link]
  • JOHN: Ne znam gdje tražiti. Probat ću još jedan iz sancta domenice. Original Samsung.
  • JOHN: U odnosu na original je bio nešto tanji
  • smayoo: Prije bih rekao da je neispravan taj konkretni kabel, nego da svaki takav ne valja. Traži neki deblji, jer taj ima zaštitni ekran protiv smetnji.
  • JOHN: Danas sam ga vratio i tražim alternativu
  • JOHN: Ovaj koji sam kupio ne radi [link]
  • JOHN: Imam prenosivi SSD Samsung T5 koji ima USB-C konektor i vrlo kratki USB-C M-M kabel. Neki dan sam iskeširao 140kn za kabel dužine 1m i ne prepoznaje ssd. A s original kabelom uredno radi. Koji kabel kupiti a da cijela priča funkcionira?
  • Parangal1307: Isto optika A1 ,Big Sur ,Iphone mejeri brzinu do 295 mgb , MBP 2019 16 inh šteka nakon instalacije
  • ping: Kod mene ne. Big Sur, A1 optika.
  • Parangal1307: nakon instalacije Big Sur ,problem sa brzinom interneta ,ima li netko slično ili neka saznanja ?
  • ZeljkoB: [link]
  • ZeljkoB: Koristi li tko
  • Borostef: Jedino su to trebali javno i reći :)
  • Borostef: A Apple je da to izbjegne odlučio rađe malo usporiti telefone kod kojih je baterija slabija kod izvršavanja takvih zadataka
  • Borostef: To je dio cijele te priče - skandala... Kad iphoneu baterija padne ispod nekog postotka neki zahtjevniji zadatak može srušiti sistem jer tel nema otkud povući dovoljno energije
  • Borostef: [link]
  • Air: Odakle ta tvrdnja da će se telefon srušiti ako mu je oslabila baterija?
  • Borostef: Umjesto da se telefon sruši kod zahtjevnijih zadataka nakon što mu oslabi baterija, oni su odlučili da će se malo usporiti.
  • Borostef: Stvarno nemam neku potrebu braniti Apple ali ako je to najgora prevara koju su napravili i nije baš neka.
  • Air: Ali poanta Applove namjere i djela prevariti svoje korisnik / kupce ostaje :(
  • Air: i nepismeno i štošta drugo..
  • Air: Što kod njih nije tendenciozno napisano :)
  • smayoo: Istina je, naravno. Ali ne možeš reći da nije tendenciozno napisano
  • Air: Kakve ima veze što je 24sata za ovakvu vijest? Misliš da je neistina?
  • Bertone: Ne samo da su se ubili, nego uz vjerojatno dobru maržu za sebe čiste EU skladišta od modela kojeg tamo vjerojatno više nitko ne kupuje.
  • Djuro genijalac: [link]
  • Djuro genijalac: Ubili se od Crnog petka...
  • Borisone: 24sata :-)
  • Air: Za one koij još vjeruju u dobre namjere Apple-a [link]
  • smayoo: Inače, MN jest, naravno, Bosanac (u najboljem smislu te riječi :) ), ali gimnaziju je završio u Rijeci. :)
  • smayoo: Meni je ipak bio najjači u "Letu iznad kukavičjeg gnijezda" u Gavelli (davne neke 1992. ili 3. ne sjećam se više), i kao Leone Glembay, naravno, u Vrdoljakovom filmu
  • Kloba: Rak. Koliko god mi ga je žao, neka se što manje mučio ako je već tako morao otići. Osobno mi je bio najdraži kao osnivač Hajduka u Malom Mistu. Niti jedn Bosanac tako dobro Spliću odglumio nije.
  • smayoo: RIP :(

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Daambaa, drlovric, Riba, Anonimci (407)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Komentari

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%