Samsung T5
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Samsung T5


29.08.2019 | 13:48
smayoo kaže:
Uz upozorenje da ExFAT možda nije čitljiv na nekim jako starim Windowsima (XP, na primjer).


... i nije nativno čitljiv na Linuxu (da se to riješiti, ali ...) ako je možda i to bitno.
25.10.2019 | 14:47
... Nastavno na rješavanje poteškoće oko korištenja T5, išao sam u Terminal obrisati aplikaciju radi njezine ponovne instalacije, ali sam kliknuo na strjelicu (prema gore) i pojavio mi se sljedeći tekst (koji nisam očekivao):

/Applications/Mirroring∖ Assist.app/Contents/MacOS/Mirroring∖ Assist ; exit;

O čemu se radi?... Je li to neka naredba?... Može li se poništiti?...


Proizvođač za cjelovito brisanje applikacije daje ovu uputu:

Software needs to be deleted manually by executing CleanupPSSD_Mac.sh in SW installation path. (Normally ~/Library/ApplicationSupport/PortableSSD/CleanupPSSD_Mac.sh)

Ujedno u PortableSSD folderu ima i detaljnija uputa:

CleanupAllscpt.png


Treba li uopće išta iz .scpt dokumenta kopirati u Terminal ili je dovoljno kliknuti na strjelicu "Run Script" na altnoj traci .scpt dokumenta?...

T5-CleanupAllScptRUNCut.png
25.10.2019 | 15:08
smayoo kaže:
TOČNO TADA KAD POKUŠAŠ POKRENUTI PRVI PUTA aplikaciju. Dakle, točno tada i samo tada, trebaš otići u Security & Privacy i pisat će ti ispod te druge opcije ovo što ti je napisao Moonlike.
Mene više zanima WTF - čemu služi ta aplikacija od Samsunga i zašto bi je uopće trebalo instalirati? Koja je korist od nje?


Navodno je instalacija aplikacije neophodna da bi se ovaj SSD uopće mogao koristiti.
25.10.2019 | 16:43
To su ti dvije različite skripte. Jedna je Terminal shell skripta (.sh), a druga je applescript skripta (scpt). Rade li istu stvar, to ne znam. Moraš pažljivije pročitati upute.

Ako ti je sila instalirati tu aplikaciju da bi ti SSD uopće radio, radije prodaj taj SSD i kupi neki normalni. Dogodit će se neki update OS-a kojeg Samsung nije popratio i polomit će ti pristup disku.
25.10.2019 | 16:50
... Hvala na odgovoru.
13.12.2019 | 01:49
... Bi li ovaj uređaj mogao raditi s nekim modelom iPada?... Hardverski uvjet je USB-C ulaz ali bi li ga iOS prepoznao?... U spacifikacijama nisam našao da spominju iOS kao kompatibilan.
13.12.2019 | 12:41
Mislim da ne bi, jer mu iPad vjerojatno ne bi mogao dati dovoljno struje sa svog lightning konektora
13.12.2019 | 16:49
Na iPadPro 11” radi bez ikakvih problema.
Prilozi:
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 15 sati, 51 minuta
  • drpongrac23: @cariblanco - slažem se, no zbog zdravstvenih razloga se bisam usudio ići. Produkcija na svjetskom nivou.
  • cariblanco: Koncert na hipodromu, je neponovljiv po mnogim stvarima...dok sam živ neće ga nitko prestići po mnogim detaljima....ma što god mislili o Marku
  • smayoo: RIP Renato Baretić :(
  • dpasaric: Cijene su ti iste kao u Švicarskoj, kada to prihvatiš, sve bude jednostavnije! :)
  • ping: @drlovric Geneva?
  • ping: A
  • drlovric: Jucer sam stigao a vec sam blago sokiran hrvatskim cijenama. Neke stvari vrijedjaju inteligenciju, ali valjda se brzo naviknem :)
  • smayoo: O, brate, kakav pacijent.. :)
  • dpasaric: Joj on je inače lud tip, ali ovo je skroz fora! :)
  • drlovric: Kakva bolest od videa :) [link]
  • dpasaric: Novi mega-članak na naslovnici! Nije za svakoga, ali za one koji to vole bit će poslastica! :)
  • zoranowsky: Također!
  • vicko: Pridružujem se čestitkama!
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • roPeD: Pokrenuo temu u Softver forumu
  • smayoo: Piši u forum i probaj biti jasniji
  • roPeD: Lijepo molim
  • roPeD: Jel bi netko znao prebaciti onaj nas stari Mini Rijecnik da ga mozemo koristiti sa novim operativnim sustavima i M chipovima
  • roPeD: Pozdrav svima
  • drlovric: Zasto instalirate bete na aktivne uredjaje koje koristite svaki dan :/ Mozda je bolje da ti je bankarstvo prestalo raditi, nego da radi nesto sto ne znas :)
  • ZeljkoB: iOS18 dev beta kad je izasao nije polomio nista, ali 17ica je ubila ZABA app...
  • dpasaric: Meni to zvuči kao logična prva stvar koja će se polomiti.
  • ZeljkoB: Je li tko probao iOS26, a da mu ZABA app i dalje radi OK?
  • hal9000: Sretan rođendan i dobrodošao u klub!
  • drpongrac23: Hvala svima!
  • ping: Sretan rođendan
  • dpasaric: Sretan ti! :)
  • zoranowsky: Sretan ročkas!
  • Yonkis: Sretno ti rođendanovo!
  • smayoo: Sretan ti rođendan! :)
  • drpongrac23: Danas sam ušao u 5-u DEKADU ŽIVOTA!!! Živjeli svi!!!
  • hal9000: [link]
  • Riba: Odnio vrag prisu!
  • hal9000: Za 30-ak godina većina nas ni neće više biti živo pa koga briga za responsive site! :D
  • Borisone: Ma nije to, nego se sada početna stranica učita u tren oka. Treba bar 3-4 sekunde da bi bilo moderno.
  • Riba: Uostalom, nije Jabucnjak neresponsivan nego je vama ekran premalen! :-D
  • dpasaric: I nisi boomer, ti si gen X! :)
  • dpasaric: Zašto bi itko išao na ovaj tip weba s mobitela? :)
  • Riba: Hoce, vec je u pripremi godinama ali je implementacija malo zapela...plus sto ne pomaze sto ja boomer nikada ne idem na jabucnjak sa mobilnog uredjaja. :)
  • CoffeePod: Jabucnjak*
  • CoffeePod: Hoce li Jabuvnjak ikad dobit reponsive sajt?
  • cariblanco: Danas smo u Osijeku, možda shebali turističku sezonu :D
  • dpasaric: Slijedi uskoro osvrt na naslovnici...
  • Air: ...a Applevom slučaju iako te fore drugi telefoni imaju već godinama, ali kad to Apple napravi mi bi se trebali diviti tome kao toploj vodi.
  • Air: Meni Keynote izgleda kao kad Trum hvali samo sebe i svoje odluke kao ono baš najbolje, iako ga je cijeli Svijet popljuvao...
  • drlovric: Na Mac, Spotlight je odlican, kao i boja foldera (konacno) :)
  • drlovric: iPad je odlicno profitirao. Ako sve ovo ne zakljucaju za najnovije modele only :)
  • Riba: Keynote mi je kao neka epizoda Teletubbiesa.
  • Riba: Gledam taj WWDC i razmisljam kako su teme o umiranju mozda privlacnije. :-D
  • dpasaric: Idemo mi na ljepše teme, WWDC je za sat vremena! :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, jmirakul, miomika, Riba, rkoren5, Anonimci (435)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.75 Seconds

Provided by iJoomla SEO