Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 19 minuta
  • kupus: za nevjerne tome, koliko i7 mini 2012 vrijedi
  • kupus: [link]
  • Marko: @rusty Hvala!
  • rusty: @Marko - imaš PM
  • drpongra75: Ako nema na službenim Apple stranicama, probaj potražiti na [link]
  • Marko: di bi se dalo to skinuti?
  • Marko: bok svi! ima ko macos 10.7 lion instalaciju? Imam jednog bijelog imaca za osposobiti.
  • big_mac: ok hvala probat cu.
  • drlovric: Nije JB al ostali su tragovi. Restore na tvornicke postavke, d bude kao nov, pa onda vrait podatke iz backupa. I radit ce.
  • big_mac: pa sam pretpostavio da uredaj vise nije jailbreakan.
  • big_mac: Zapravo nisam uklonio jailbreak nego sam apdejtao softver na 13.5.1 i cydia i sve ostalo je nestalo.
  • big_mac: Pozdrav nakon brisanja jailbreaka sa ajfona i dalje ne mogu koristiti keks pay aplikaciju.Javlja mi da je zbog moje sigurnosti korištenje onemogućeno.Sto mi je činiti? hvala
  • Dijete: Ma znam, zapeo mi za oko skroz... gledam da li nekako mogu opravdat cijenu za “akhm” music player za novo pojacalo :) :)
  • Riba: Ja ne dam sbojeg, najdrazi mac ikada :)
  • Dijete: Ja sam na Novom Zelandu, ali da obicno ono sto kosta u hrv kosta 1000kn, kod nas kosta 1000nzd (sto je oko 4200kn) :) i, jel kupio kod od vas tog od 1000kn :)
  • kupus: cube g4? bio je oglas na njuskalu za 1000kn, ne toliko davno.
  • Dijete: Neko prodaje Cube na Nz verziji EBaya... za 1100nzd.. srecom, nemam viska para trenutno
  • Riba: ??
  • Dijete: Cube na oglasniku u susjedstvu... pocetna cijena 4500kn... :(
  • Calsam: MacBook mi ne čita više od danas Kingstone USB stick. Disk Utility isto ne prepoznaje USB Stick. Neki besplatni program za recover podataka sa sticka ili da netko to može povoljno napraviti u Rijeci, hvala :)
  • drlovric: Ki fa whaaat? :) Sta vam je to? :)
  • smayoo: Ki fa meno nisam igrao... čovječe... skoro 30 godina... :D
  • Borisone: Ajde da na Jabučnjaku doživim i ki fa meno.
  • smayoo: 1000! Ja nudim 1000! :D
  • john_st: Ja ga pokupim za 2000 :D
  • stefanjos: 3000 kn vec ga danas navecer ja pokupim :P
  • energyman: Za koliko se da prodati iPhone 11 pro 64 u super stanju, kupljen 9/2019?
  • cariblanco: Možda je i dvije minute, nisam mjerio...samo znam da mi to išlo na živce
  • songoku: Samo malo mi je cudno sto kazes ponovi nakon 5 minuta, ako se ne varam repeat alarm interval bi triba biti 2 min
  • songoku: Tako je, ako ne zelis ponovni alarm stavi nikad
  • cariblanco: ty, znači kod ponovi alarme, odaberem nikad
  • songoku: @cariblanco Settings->Notifications->Messages->Repeat Alerts
  • smayoo: piši u forum
  • cariblanco: Dobijem sms na ajfon...zvučni signal, ne pogledam pokuru i dobijem još jedan zvučni signal, nakon 5 minuta, ali za istu poruku ? dali se to može reducirati, na samo jedan zvučni signal !!!
  • stefanjos: prvi glas
  • Parangal1307: Netko čuo ili ima problem sa novim MBP 2019 da se u stand-by poziciji isključuje ?
  • JOHN: Hvala i pridružujem se čestitkama!
  • smayoo: Svim hrvatskim građanima, i onima koji se tako osjećaju, čestitam Dan državnosti! :)
  • zoranowsky: Očito bi mac pro s kotačićima komotno mogao u topic Automobili :)
  • dpasaric: Smayoo, bez kotačića, ne možeš za 80.000 kn očekivati i kotačiće! :)
  • cariblanco: Moguće, jer obično ga punim navečer i ostane do jutra na punjaču
  • drlovric: Ja sam to skontao da ti nauci navike pa smanji struju punjenja, da bi se sacuvala dugovjecnost baterije.
  • Riba: To imam i ja na Sonyju, prati kada drzis mobitel na punjacu tako da ga napuni na 100% neposredno prije nego ga skines sa punjaca jer nije dobro da stoji na punjacu na 100%.
  • cariblanco: Znači sad ga punim i skoro je pun, a završetak će biti rano ujutro :D
  • cariblanco: Ponekad dok punim ajfon, dobijem obavijest...završetak punjenja će biti dovršeno u 4.30. A telefon je cijelo vrijeme na punjaču ??
  • zoranowsky: Ej bok chichak!
  • smayoo: JEEEEJ! S kotačićima ili bez? ;)
  • dpasaric: Evo, da prvi saznate: za cca mjesec dana imat ćemo Mac Pro (7,1) prikaz na Jabučnjaku!
  • stefanjos: dobrodosao chichak
  • smayoo: @chichak: dobro nam došao! :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

221089, bu2nin, dz81, hiro, Korky, m@xym, Riba, zoranowsky, Anonimci (269)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Komentari

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%