USB Bluetooth adapter
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

USB Bluetooth adapter

09.10.2003 | 18:15
Treba mi USB Bluetooth adapter, za Titanium. Jel' ista Mac kompatibilno osim onoga sto Apple nudi u Storeu?

Konkretno, Ventex (u Rijeci) nudi "USB Bluetooth transceiving key MSI", za 200 kn.
09.10.2003 | 20:12
Za MSI nisam siguran, ali pouzdano rade Gigabyte i Epox adapteri (imam potonjeg). Inace, sta te kosta da zamolis tipa da ti omoguci da probas? Instaliraj najnoviji Bluetooth Software, i donesi Titaniuma, i na licu mjesta isprobaj radi li dongle.
09.10.2003 | 20:36
Ja koristim D-Link i radi bez greske...
09.10.2003 | 21:16
Posto su ovi nabrojeni i tko ih prodaje? Po mogucnosti u Hr.
09.10.2003 | 22:34
Imas u King-racunalima po 285 kuna D-link DBT120. Ja ga htio kupiti ali mi je proradio jedan drugi. Ako neko ima bezicnu tastaturu i misa molio bi ga da se javi na mail.
09.10.2003 | 22:38
240 kn, Bluetooth na www.chipoteka.hr/www/zel.pl

Evo uspija sam spojit PocketPC...super mala stvar...
Pozdrav
09.10.2003 | 22:40
Ovo je ipak sigurniji link www.chipoteka
Na trazilici upisite bluetooth 241 kn
10.10.2003 | 10:58
Tomek, tvoj D-Link je isti ovaj DBT120 ili...? Da ne saznam da ih ima vise kad kupim krivog.
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 11 minuta
  • JOHN: 100% podržavam takav pristup
  • Djuro genijalac: iOS bude nudio da se isključi bilo kakve targetiranje s oglasima tj, prikupljanje podataka o korisniku. Konačno. Sjajno
  • Djuro genijalac: [link]
  • stefanjos: cuo sam se i sa zoranowskym, kaze da ima dosta veliko pa cu kod njega to rijesiti posto ne idem ya rijeku tako bryo, ali imam backup :)
  • smayoo: Nemam to tako lijepo sređeno, ali imam nešto, ako ne nađeš bolje. :)
  • stefanjos: stvar je da imam ipod classic i volio bi na njega staviti diskografije, azre, parni valjak, fit, itd. jer se cesto nadem u meni sramotnoj situaciji jer neznam te pjesme nit znam izvodace i clanove tih bendova, pa sam mislio da to malo upoznam i glazbeno pa bi zato se nekom prikopcao na gotovi itunes da je sve to lijepo sa artworkom i sl pa bi zamolio syncat ipod :D
  • stefanjos: nisam rekao da mora biti kvalitetna :D
  • smayoo: Nema kvalitetne ex yu muzike za pun disk :)
  • stefanjos: ima li tko neki on disk itunes library pun ex yu muzike?
  • energyman: Ima li tko u Zg BluRay snimač za posuditi ili samo da mi nešto snimi? :)
  • gladhr2: Ima netko iskustva s ASUS VG279 [link]
  • big_mac: @vjeko1 hvala uspio sam riješiti sve.
  • ivan.ocd: Sretan Uskrs svima!
  • vjeko1: Sretan Uskrs svima sa zakašnjenjem ;-)
  • vjeko1: @big_mac probaj ovo za iCloud [link]
  • smayoo: Sretan Usrks i od mene! :) Nije me bilo online...
  • VanjusOS: Sretan Uskrs svima
  • Djuro genijalac: Sretan Uskrs svima! Šunkice, jajca, luk i ostalo je spremno, vjerujem?
  • Riba: Pa rekao ja, samo sto ce sat biti u obliku buttpluga.
  • big_mac: Ma neka vrate touch id i svi problemi su riješeni. :/)
  • Kloba: Sorry ljudi krivi sam link dao za trenutnu upotrebu FaceIDa. Evo pravi: [link]
  • Kloba: Sretno od lika s osmicom i touch IDem ;)
  • Kloba: A do tada, ukoliko meni ne vjerujete: [link]
  • Kloba:  kaže da će uskoro FaceID funkcionirati i sa maskom, ukoliko vlasnik iPhonea ima i sat. [link]
  • Bertone: @Riba, a može se koristiti i kao budilica ujutro :D
  • big_mac: @vjeko1 uspio sam to sa slikama.Sada je problem kako sve te podatke,slike i sve ostalo sto sam prebacio preko iclouda na novi ajfon da ostane u memoriji ajfona jer ne želim koristiti icloud.On mi je služio samo za prebacivanje svega toga.Znaci kako sve to kopirati na memoriju relefona? Kada idem na odjava icloud piše da će se sve izrbisati sa ajfona.
  • mario.zg: da li Migration assistant samo kopira podatke source to destination ili ih premješta?
  • vjeko1: @big_mac: ne sjećam se više detalja, ali nisam imao nikakvih problema prebacivanjem u iCloud, no 290 slika i videa bi trebao lako backupirati. Ja koristim iCloud ponajviše za fotke i više ne bih znao bez toga
  • JOHN: Ja sam ovu pizdariju s maskom izvalio rano jutros, ali kako sada čitam nove mjere nebi me čudilo da se pojavi i spomenuta sonda za šupak
  • VanjusOS: kod mene je bio problem u kaljenom staklu. kad sam ga skinio, iphone čita lice svaki puta bez problema..
  • Riba: Uz bezicno punjenje preko noci ugradjeno u madrac.
  • Riba: Ja predlazem analnu bluetooth sondu koja ce uz identifikaciju imati mogucnost brzog covid testa i pracenje lokacije.
  • Bertone: plačem :D
  • JOHN: Obzirom da nam se uskoro sprema hodanje s maskom i na otvorenom, trebali bi razmotriti dvostruki FaceID u idućoj nadogradnji. Jedan s i bez maske. A do tada koristiti prijedlog od Klobe.
  • JOHN: Bilo je par momenata kad mi je došlo da ga roknem o pod, a onda bi se brzo sjetio da imam jebenu masku.:-)
  • Kloba: Pročitao tekst, nisam probao - ali mislim da nisu imali razloga za lagat...
  • Kloba: Navodno prepoloviš masku po pola okomito, pa se slikaš sa tom polovicom maske na lijevoj strani lica za Face ID, a kada to skuži onda pola maske staviš na drugu, desnu stranu lica za drugo očitavanje Face IDa. I nakon toga kuži facu i s maskom.
  • Kloba: imate foru da fam skuži FaceID i s maskom. Niste provalili?
  • smayoo: Tako da ne koristiš iCloud :)
  • big_mac: Jedno brzinsko pitanje za one koji koriste icloud. Zelim prebaciti slike sa starog na novi ajfon preko icloud-a.. Kada ukljucim icloud fotografije izade obavijest da ce se iz risati 290slika i videozapisa sinkronizirani iz finder.Kako to izbjeći?
  • VanjusOS: Nekad prije se rijetko događalo da ne očita lice, pa onda obrišem kameru i naravno radi... Sad mi stalno traži kao šifru da aktivira face id, kao da prečesto ne očitava...
  • smayoo: Je li zamrljana selfie kamera nekakvom piknjicom, kapljicom ili masnim otiskom prsta?
  • vjeko1: Na XS prepoznaje bez problema, naravno bez maske ;-)
  • VanjusOS: hahaha, ova ti je dobra..
  • Riba: Masku na licu. :-P
  • VanjusOS: Riba, kako znaš da imam masku? Stvarno koristim i masku i kaljeno staklo, ali uvijek i prije nisam imao problema..
  • Riba: Jesi pokusao skinuti masku?
  • VanjusOS: probao sam par puta napraviti novi otisak lica, isto se ponavlja.. svaki 10-put možda očita, inače stalno moram šifru koristiti..
  • big_mac: Meni na xs normalno očitava.
  • VanjusOS: ljudi, ima li još netko problema sa očitavanjem lica na iphone? Ja imam Xs Max - te već 10-tak dana teško očitava lice..

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Komentari

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%