UKRADM MACBOOK PRO W804105VAGY
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

UKRADM MACBOOK PRO W804105VAGY

19.03.2015 | 09:29
UKRADEN MACBOOK PRO 15" mid. 2010. W804105VAGY
Ukraden Macbook Pro 15" ser.br. W804105VAGY mid 2010. instaliran macoffice 2011. ser br. 001SE105770X101447 i originalnim instalacijskim CD-om. na hard disku vazni poslovni podaci i privatne fotografije obitelji. ukraden 10.12.2014. u Zagrebu iz automobila u Radnickoj ulici zajedno s crnom torbom u kojoj su se nalazili i memory stickovi s podacima i foto, nesto keša, spisi ureda, punjači i iPhone4 crni 16gb evi#: 012536003990834 sa zastitnom crnom košuljicom. bili su zaštićeni sifrom, ali gez iClouda i slicnim aplikacija.
za nalaznika slijedi nagrada.
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 51 minuta
  • Kloba: dodon, imašstranicu mac2sell gdje možeš ukucati sve potrebne informacije o Macu, pa ti on izbaci okvirnu cijenu - mada svi ovdje mislimo da izbacuje malo previsoke cifre. Probaj. Vidi. [link]
  • energyman: Ima li tko preporuku gdje da pogledam kod nas ili u EU Airpods. Najjeftinije su sa 1130kn u ExtremeDigitalu.
  • big_mac: [link]
  • dodoonn: Koliko bi platili MBP 2015 early, 110 punjenja u top stanju?
  • Ljut k0 Ri5: i tako je ostala igra slova brojeva i slike pa Ris
  • Ljut k0 Ri5: Yonkis, kad sam se prvi puta logirao na jabučnjak imao sam veliki problem s imacom pa sam bio ljut ko ris na sebe..jer sam nešto zaj...
  • Ljut k0 Ri5: hvala iAnte za link
  • iAnte: [link]
  • iAnte: Imate onaj servis mailboxde koji proslijedi u hr. Ja sam kupovao s apple.de i slao u HR preko mailboxde.
  • Yonkis: Zašto si ljut? Ko ris? Nemam pojma, i ja bih htio znati. I koliko je poštarina.
  • Ljut k0 Ri5: Zna li tko kakav dučan u De ili At koji šalje apple proizvode u RH
  • Ljut k0 Ri5: Xna li tko kakav
  • smayoo: Lako za to, ali kakve li beskorisne funkcije...
  • Yonkis: [link] ne znam kako bih prokomentirao ovaj trud tj work-a-round :D
  • Yonkis: [link] Ako netko koristi Google photos i ima verziju 4.6.221173647 ima to omogućeno, naknadno podešavanje zadnjeg blura (a može se i prednji)
  • Yonkis: Također, evo kako izgleda FaceTime sa 32 osobe odjednom.. [link]
  • Yonkis: Recimo koristim "convert burst to GIF", poslikam klince uzastopce i onda napravim gif od toga. Bude fora rezultata. Ili "read body of article" nađem neki text na engleskom i zadam Siri da mi čita (jer imam slušalice u javnom prijevozu. "Battery mode" - kad dođem doma, isključi mi automatizmom BT, Data i ostavi mi samo WiFi. Znam da se može to na drugi način ali ovo me veseli.
  • Yonkis: [link] Evo bolje slike. Nešto sam naknadno petljao po linku pa je ispala mala slika.
  • Yonkis: Jedan je da od screenshota napravi ovaj "okvir" da izgleda kao iPhone a drugi Shortcut ima funkciju da tu sliku automatizmom uploada na imgur i odmah mi spremi u clipboard link i samo ga paste-am.. na linku se mogu vidjeti raznorazni shortcutovi, neke koristim stvarno a neke kao hrčak skupljam :)
  • Yonkis: [link] evo ovo je napravljeno uz pomoć 2 shortcuta
  • MacSlavko: Niti jedan. Ne kužim čemu/kako to koristiti...
  • m@xym: Shortcut-a? Na mobitelu?!
  • cariblanco: Ti prvi reci koliko ih imaš...da ih ne pravim baš bespotrebno :D
  • cariblanco: a ti si mislio na mob, sad tek kontam
  • cariblanco: Moj mišonja ima beskonačni broj klikanja, pa ga ne štedim i ne skupljam prečace ;)
  • Yonkis: Koliko imate "sakupljenih" shortcutova?
  • cariblanco: Hvala :D
  • m@xym: X na 12.1 :D
  • m@xym: Je,imaš novi mobitel...
  • cariblanco: Na X je stavljeniOS 12.1 kako piše da je to up za XS,XR XS Max...to znači da imam novi mobitel ili ?
  • Yonkis: @Kloba, [link]
  • Kloba: A ovo? Bijela palača u Turskoj. Gradila se 100, dovršena prije par godina - Bijela kuća je za nju kuća 7 patuljaka. Ima 1150 soba. [link]
  • Bertone: Kad smo već kod čuda koja se daju naći na YT, ovo nekaj super ako vas zanima rad sa drvetom [link]
  • Kloba: ..za viseće limenke.. :) I to je dobro. Inače, ovaj mi je bio zanimljiv isto: Tipu svaka čast na trudu: [link]
  • Kloba: Smayoo: ma da, dobro kažeš - ali koliko se čuda svakakvih danas može na tom youTubeu naći - sjetim se kada je Jobs reklamirao prvi AppleTV na All Things Digitall, i baš je otišao na YouTube - oustio je link nekog klinca kako pleše robota i to mu je bilo super. A danas svega.. I komentari su drugačiji. Za ove supermagnete koji su predstavljeni ljudi su iziritirani da se oštećuje planeta
  • dodoonn: Macbook 12? Ulozio bi ako ima neko za fer cijenu!
  • smayoo: Ima dobrih fora. Iako, ne bih ja to nazvao "izumima". Većina su inovacije. Ali nisam siguran da sve stvarno rade. Recimo onaj "trash compactor". Koja vreća može izdržati tu težinu kad natisneš unutra toliko smeća? Kad je pokušaš izvući van, vjerojatno puca...
  • Kloba: Pazite nove izume: [link]
  • dodoonn: Ekipo, ima neki dobrovoljac da bi mogao u par koraka napravit simple Instg/Fejs logo za jednu zajednicu s kojom bi objavljivao slike iz German cars svijeta? Znam da ima tu puno vas koji rokate design...
  • m@xym: @cariblanco, malo kasno reagiram, ali vezano za naše trgvovce, da uglavom su svi retardirani i nadaju se da je većina građana informatički polupismena (što i jest točno) i da neće (zbog ovoga ili onoga razloga) naručivati proizvode iz EU nego kupovati ih u njihovim preskupim trgovinama. Iskreno se nadam da če svi takvi, vrlo brzo propasti.
  • robee: Mini je fora, mali, lijepo izgleda, macos...da su mu ubacili (a mogli su) gpu i rijesili usis zraka, bio bi puno bolji
  • cariblanco: da i bit će tih kao mini, bez buke
  • robee: plus silent 1030...meni dosta..ne igram igrice
  • robee: Mini mi je fora ali posto sam poceo slagati pc ne isplati mi se sve to prodavati :(. Sve ce ici u SilverStone SST-ML06B-E. Mala itx konfa sa 500GB evo970 nvme, silent psu, noctua i mozda i5 7600 kada se cijena unormali.
  • cariblanco: Platio sam ga oko 250$ i nisam drugo ništa platio, vjerojatno što imaju u Njemačkoj centralno skladište...ili su se zeznuli
  • robee: Opa HDplex :) i ja biiii ali nesto mi se novcanik buni..
  • cariblanco: Mislim da ja nemam problem s zagrijavanjem ;) [link]
  • robee: Neki kupci malo kemijaju sa Fan control i stvar se popravi sto se tice temp. a i stabilnosti cpu
  • cariblanco: 4K video se obrađuje na drugoj mašini. i7 8 jezgri na 3.2 Ghz, 32 GB rama na 3200 i onaj brzi disk na nve slotu, ak se tak piše...treba samo preko mreže prebaciti željeni medij na tu mašinu..
  • robee: 4k obrada i retina sa 5k rezom i je problem. Uhd630 je preslaba za to dvoje. Sve je trzavo i zakucava temp a cpu pada.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Komentari

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%