Koliko se čeka na Mac iz T-Com ponude?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Koliko se čeka na Mac iz T-Com ponude?


29.07.2008 | 22:59
Pozdrav svim Macovcima!

Evo i mene među vama!

Uglavnom, iskoristio sam solidnu T-Com ponudu i napokon kupio svog prvog Maca (MacBook 2.4)! I jednostavno ne mogu dočekati da dođe

Imam i jedno pitanje: U ugovoru piše da je rok isporuke 30 dana, s tim da mi je čovjek u T-Centru rekao da je rok dosta manji (iskreno ne vjerujem ni onom što piše u ugovoru a ni liku u prodajnom centru ). Mene interesira da li je netko s ovog foruma tamo kupio Maca i koliko dugo ga je čekao?
29.07.2008 | 23:56
AFAIK još se nitko nije ovdje pohvalio da ga je tako kupio. Mislim da nema nikakvih razloga za dugo čekanje, ti strojevi su uredno dobavljivi.
30.07.2008 | 00:42
dpasaric je napisao:
AFAIK još se nitko nije ovdje pohvalio da ga je tako kupio. Mislim da nema nikakvih razloga za dugo čekanje, ti strojevi su uredno dobavljivi.


onda vjerujem da stize u roku par dana, najkasnije do ponedjeljka, jer ne mogu docekati
30.07.2008 | 19:33
Stigao je!!!
Masina je presexy, upravo pisem s njega!!!
Skidaju se update-i, verija je 10.5.2, pa cu update-at na 10.5.4.
30.07.2008 | 19:52
čestitke!!!
30.07.2008 | 21:32
john_st je napisao:
čestitke!!!


hvala, hvala
jako mi se svidja OS X
update-i su instalirani, sutra cu instalirati winblowze da vidim kako ce (i ako ce) raditi morrowind
04.08.2008 | 02:13
weeee netko još igra morrowind.... radit će i to više nego dobro ne boj se... :-D
04.08.2008 | 19:24
boki je napisao:
weeee netko još igra morrowind.... radit će i to više nego dobro ne boj se... :-D


hehe

ajde bas super, ali ipak se jos neckam oko instaliranja windowsa jer ih toliko mrzim... ne znam... :/
01.10.2008 | 20:54
Evo mene nakon nešto više od mjesec dana korištenja MacBooka
Oduševljen sam ekranom, mislio sam da ću se razočarati jer će mi 13.3" biti premalo, no stvarno sam ostao ugodno iznenađen.
Tipkovnica mi je ok, kao i touchpad. Ništa posebno, no više nego solidno.
Kvaliteta kućišta je na nivou, zasad je sve na svom mjestu.
Oduševljen sam zvučnom karticom, uštekaš gitaru (direkt u Line-In) otvoriš Amplitube i stvar radi, nema instaliranja dodatnih drivera za zvuk, latencije skoro da i nema, ma za kućnu upotrebu izvrsno!

Mac OS X je nešto najbolje kaj mi se dogodilo u posljednje vrijeme Stvarno nemam riječi, a ni potrebe za ijednim drugim OS-om. Savršeno!
02.10.2008 | 09:04
Onda mogu samo reći: ti vjeruješ jer si vidio, ali blagoslovljeni oni koji nisu vidjeli a vjeruju.... Ok, takvih nema, pa onda ipak bolje da se ljudi uvjere.
Dakle, drago mi je da je još jedna osoba progledala:laugh:
Čestitke, uživaj
  • User
  • Posjetitelj
02.10.2008 | 11:07
Cestitke na novoj masini!

Evo i ja switcham ovih dana s iMaca na MacBook
I pobudili ste mi (opet) zelju za Morrowindom... Odlicna igra!
Samo strah me da cu opet dane i mjesece zivota trosit nizasto
02.10.2008 | 11:14
Robi 1 Kenobi je napisao:
Mac OS X je nešto najbolje kaj mi se dogodilo u posljednje vrijeme Stvarno nemam riječi, a ni potrebe za ijednim drugim OS-om. Savršeno!


Drago mi je da si sretan, te što si imao hrabrosti zagristi u jabuku. Uživaj i dalje!
12.10.2008 | 22:55
Pozdrav svima, evo i ja sam jedna switch-erica koja očekuje svoj prvi MacBook upravo iz ove T-Com ponude. Iphone me zarazio tako da sad jedva čekam MacBook. Nadam se da će prelazak sa windowsa biti bezbolan i da je ovo mjesto na kojem mogu potražiti podršku. Pozdrav svima, još jednom!
12.10.2008 | 23:30
Dobrodošla. Samo nas nemoj posjeći tim sithskim svjetlosnim mačem...
26.10.2008 | 14:49
pozdrav svima. i ja sam novi pridošlica u svijet MAC-a. Iako sam cijeli život u računalima tek nedavno sam se odučio na ovaj potez. Po svemu pročitanome na MACKORISNIK.com i ovdje, mislim da nisam pogriješio. Imao sam prilike raditi na mac.u i OS me strašno iznenadio kao i cijelokupni doživljaj rada, ali nisam si mogao priuštiti mac.a

evo stvari su se promijenile i očekujem macbook white tokom tjedna.

pozdrav još jednom,

rusty
26.10.2008 | 16:48
Rusty si tauren?
26.10.2008 | 19:50
pa po avataru jesam (da WOW addict između ostalog)
  • spike.five
  • Posjetitelj
26.01.2009 | 16:31
ljudi znam da je malo offtopic, ali znate li koliko se čeka na isporuku macbooka 2.4 aluminij u powercomu jer su mi rekli da ga nemaju na lageru.. kažu da bi trebo doć u četvrtak, ali da nije zicer.. jel postoje određeni periodi dobivanja novih uređaja ili...?
26.01.2009 | 17:25
Da, roba obično dolazi četvrtkom iz uvoza i onda su petkom isporuke. Ako ih ima na europskom skladištu dolaze bez problema u okviru tjedan dana ili brže. Krajem prošle i početkom ove godine je bila nestašica, ali sada se stanje izgleda stabiliziralo.
  • spike.five
  • Posjetitelj
26.01.2009 | 22:15
super, hvala. nadam se da će bit ovaj tjedan i da je nestašica gotova..
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 17 sati, 28 minuta
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Bertone, Ender, Maxxy, Riba, tino1, ZeljkoB, Zoki, Anonimci (322)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.13 Seconds

Provided by iJoomla SEO