Word i veliko slovo I među riječima
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Word i veliko slovo I među riječima

23.06.2011.   |   13:22
Kratko: gdje se i šta u wordu isključi da se između riječi stalno ne pojavljuje veliko slovo I?
23.06.2011.   |   14:20
To je zbog uključenog AutoCorrecta i engleskog jezika. Možeš isključiti AutoCorrect u cijelosti ili u opcijama naći stavku da i korigira u I te je izbrisati. Ovo pišem s iPada pa ne mogu dati detaljnije korak-po-korak objašnjenje.
23.06.2011.   |   14:24
Zahvaljujem
23.06.2011.   |   23:11
I drugi put
24.06.2011.   |   09:44
Lakiju je svejedno jer ne koristi engleski, ali radi drugih koji će ovo čitati - to baš nije ispravan način. Treba jezik teksta ili default jezik cijelog dokumenta promijeniti iz engleskog u taj koji se koristi (hrvatski, srpski...). Onda se automatski primjenjuju i druga autocorrect pravila.
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 59 minuta
  • iStrucnjak: ne bih da insinuiram,ali mislim da RIBi arapi stavljaju neke brzine u kafu :D
  • Riba: Meni sada radi dobro.
  • rusty: Site je opet malo pokleknuo... :(
  • marin: @bumbar - Ako nemas original racun i potvrdu o placenoj carini pri inicijalnom uvozu, ponovno ce ti naplatiti carinu. To se meni bijednom dogodilo. Nije pomoglo sto sam imao izlaznu deklaraciju, jer su trazili potvrdu o placanju od pred pet godina. Plus, posta carinjenja je samo u Zagrebu, pa se moras povinovat ili gore naganjat. I nema veze sto je jamstvo svjetsko zauvijek, njih zanima samo da je
  • smayoo: sve piše na forumu, potraži
  • bumbar: @smayoo hvala! A što je sa poštarinom?
  • smayoo: ima tema na forumu. Moraš u pošti ispuniti izvoznu deklaraciju i u njoj naglasiti da je to povrat robe u garanciji *I TRAŽITI FOTOKOPIJU TOG DOKUMENTA*, ako carina nešto pokuša naplatiti kod novog uvoza, da imaš dokaz da je to povrat robe pod jamstvom.
  • bumbar: Da li ima ko iskustva sa povratom/zamjenom kod OWC-a? Što je sa carinom kod povrata/zamjene?
  • cariblanco: Konačno sam vas pozdravio, upao slike preko hosta kad nejde na forumu ;)
  • iStrucnjak: Bujrum na Jabucnajk sjelo kod nas u Bosnu pa cemo nesto napraviti nakon 2 deca :D
  • stefanjos: prodajem/mijenjam za nesto zanimljivo :D
  • iStrucnjak: @stefanjos : poklanjas ili se trampis ? :D
  • stefanjos: kome treba entrylevel subwoofer nek se javi :D
  • iStrucnjak: @ Sretan vam Medjunarodni dan ljubljenja :D
  • iStrucnjak: @cariblanco : Sto nas ne pozdravi ? :(
  • Riba: Po temi nema ogranicenja, ne zanm koliko je po poruci, iskreno. :(
  • Riba: Koju temu? Pa otvori novu.
  • cariblanco: Htio sam vas pozdraviti iz Norveške s 6 slika, ali ne vidim temu?
  • cariblanco: Koliko se datoteka ( slika ) može postati u temi
  • iStrucnjak: @smayoo : i to je posebno,pogotovo ako su dragi ljudi :)
  • smayoo: @iStrucnjak: ne ove godine. Rasprodan mi cijeli vikend u druženju s ljudima koji dolaze k nama doma. :)
  • pcvahte: ima netko da prodaje iphone 5s 32/64?
  • iStrucnjak: @samyoo : Hoce li biti neki "Pozdrav iz Opatije" ? :D [link]
  • m_linc: ne program za printanje nego pokusao sam u Pages ali one predloske koje nalazim mi nisu interesantni,nesto modernije mi treba,konkretno za frizerski salon
  • Dijete: Ma komentirao sam samo ove fotke uzaludno potrosenih resursa i vremena na izgradnju necega sto sutke propada...
  • stefanjos: cjenik da isprintas ili?
  • stefanjos: [link]
  • m_linc: treba mi program za napraviti cjenik a da to nije u Numbers-ima...
  • cariblanco: Šta imaju kolektivno bolovanje :D
  • iStrucnjak: @USKOK uskocio :D
  • iStrucnjak: @Dijete : ne znam analogiju za Sveucilisnu,moze li pojasnjenje ?
  • Dijete: Ovo je tragicnije od Sveucilisne bolnice
  • ZAAK: simetricna slika sa vrha hangara je predobra!
  • tmedven: [link]
  • saint: Stim da se garancija ne ponistava sa JB.Jer ne ostaju nikakvi tragovi nakon restore ;)
  • stefanjos: to jedino sto me sprijecava hahahah :D
  • smayoo: Naravno da nije sramota. Ne ljuti se odmah, jer ipak malo čudno jest. To je kao da si pitao da li se može na autu napraviti chip-tuning a da se ne poništi garancija. :)
  • Sans: Pa ne bavim se time i ne znam, zato pitam, nije valjda sramota :O
  • saint: A kako bi funkcionisala.Pa kako ces staviti cydia ako nema JB
  • Sans: Ekipa, funckionira li Cydia sa ne jailbreakanim ajfonom?
  • stefanjos: ajme odlicno! to su vijesti!
  • jmirakul: SSD trim enabler konacno ide u povjest [link]
  • stefanjos: i sto nam 8.4 donosi osim apple music?
  • aramic: Apple Music je posvuda samo u Hrvata ne... ima li nade? kome da se javimo?
  • rak21: jailbreak za 8.4 je vani, sacekati samo taig tool da se apdejta..
  • Sir Oliver: 10.10.4 je vani
  • stefanjos: 8.4 je vani
  • Borostef: Ne može...
  • markobb: moze li se ikako apple music trial pokrenuti bez kreditne kartice iz jedne od podrzanih drzava?
  • stefanjos: uz cijenu iphonea, taj apple music bi treba biti besplatan, ili barem dollar

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

bumbar, CooL, iStrucnjak, rusty, zabac, Anonimci (325)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.73 Seconds

Provided by iJoomla SEO