Word i veliko slovo I među riječima
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Word i veliko slovo I među riječima

23.06.2011 | 13:22
Kratko: gdje se i šta u wordu isključi da se između riječi stalno ne pojavljuje veliko slovo I?
23.06.2011 | 14:20
To je zbog uključenog AutoCorrecta i engleskog jezika. Možeš isključiti AutoCorrect u cijelosti ili u opcijama naći stavku da i korigira u I te je izbrisati. Ovo pišem s iPada pa ne mogu dati detaljnije korak-po-korak objašnjenje.
23.06.2011 | 14:24
Zahvaljujem
23.06.2011 | 23:11
I drugi put
24.06.2011 | 09:44
Lakiju je svejedno jer ne koristi engleski, ali radi drugih koji će ovo čitati - to baš nije ispravan način. Treba jezik teksta ili default jezik cijelog dokumenta promijeniti iz engleskog u taj koji se koristi (hrvatski, srpski...). Onda se automatski primjenjuju i druga autocorrect pravila.
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 11 minuta
  • smayoo: Zato što je na shift 2 dupli navodnik, kao što je na svim tipkovnicama po DIN/JUS/HRN još od 19. stoljeća.
  • miomika: ne kužim zakaj nisu posluhnuli Pasarića i napravili Shift 2
  • miomika: i ovak je dostav switch-era imalo problem s navikavanjem na @....ovo bu sad drama :)
  • miomika: ja sam čekam napad s lijeva kad počnu zvat.....
  • miomika: Di si Vanja, Tzare nad Tzarevima......si skužil na 10.12.4 više @ nije Shift Alt 2 nego samo Allt 2
  • Vanjuška: i kakav @?
  • Vanjuška: Ma gdje si ANte grom te… :)
  • miomika: koje će ovo biti sranje s @ sad....uffff......očekujem cirkuse. :)
  • rusty: radi 10.3 uredno na ip6 (64gb)
  • Hammer: Apple just made a historic and risky change to all iPhones — and you probably didn't even notice
  • Hammer: [link]
  • Beli: Ima li na Jabucnjaku mozda koji kontrolor letenja ?
  • JOHN: :-)
  • Soffoklo: Hahaha @JOHN!!
  • JOHN: Meni 6s na 10.0.2 radi sasvim normalno. Jel ovaj apdejt radi "čuda" ispod haube? :-)
  • JOHN: Samo ti STISNI. :-)
  • big_mac: Brzo dok ne nestane :-D
  • smayoo: Zašto bi morali brzo apdejtati? :huh:
  • big_mac: 10.3 je vani brzo apdejtajte
  • Soffoklo: Dictation napokon podržava hrvatski i radi jako dobro. (Mac OS Sierra)
  • rusty: update ću do kraja tjedna... čisto da ne bude nekih iznenađenja :D
  • Soffoklo: Izašao update iOS-a (10.3) - novi file sytem (AFPS), a izašao i novi update za Sierru, @ više nije alt shift 2, već samo alt 2
  • Stefann96: Trebam pomoc oko instalacije os x.
  • zabac: iPod "sporije" stari od iPhone-a. Valjda.
  • Goc25: ja sam samo cijene ipodova pogledao..što je naravno "nevjerojatno" !!!
  • smayoo: Ma hajde... :D Evo gledam na Njuškalu - iPhone 4 ispravni idu od 250 do 800 kn... :D
  • Goc25: je je.. gospodo sve to stoji..ali ipod touch 4gen u rvackoj ide od 800 do 1500 kuna :D
  • konjina: Ja sam kupio ipod 4gen za 200 kn prije 2 godine, i iskreno mislim da vise od toga ne vrijedi
  • zabac: S ovakvim telefonimau dzepu malo je onih koji budu iPod kupili.
  • zabac: Oko 1000kn s tima da budi spreman jos malo spustiti. Jedno je sto se trazi a drugo po koliko se proda.
  • smayoo: iPhone 4 koji je skroz ispravan ide po 300-350 kn. iPod Touch te generacije? 100 kn?
  • sek: Koliko je realno tražiti za iPod touch 4. generacije 64 GB?
  • Salko: Ima netko mozda na prodaju na iphone 6s plus od minimum 64gb na prodaju?
  • Dijete: Kina... i trazenje vpna sa da mogu napisat pozdrav iz Kine... damn... :)
  • rusty: ćemo vidjet 7.4 što će se dogoditi [link]
  • Gotan: ako nekoga zanima kombo iphone 7 128gb Macbook Pro Retina 13, neka se javi ;) oglas kasnije :*
  • Sara: Hvala :)
  • invictus: @mkalina - okvirno možeš dobiti za njega oko 4000kn, više ne.
  • mkalina: 128 GB ssd
  • iLeo: Malo korisnika piseže za Airom 11" 2015 pogotovo kada je izašao MacBook 12"
  • iLeo: Hard ?
  • mkalina: Bok ekipa, zanima me koliko okvirno mogu traziti za mac air 11' kupljen u 9 mjesecu 2015, prelazim na pro, pa mi ne treba vise
  • big_mac: [link]
  • big_mac: @Sara ovdje unesi IMEI od tog ajfona i pisat ce ti kada je aktiviran
  • cariblanco: btw. svaki tjedan dobivam update neke bete iOS_a, kaj sam postao programer :D
  • cariblanco: oho on- line smo :) riba je zaspao ;)
  • Sara: Pozdrav, kako mogu provjerit kad je Iphone, u mom slucaju 7, prvi put upaljen?
  • Goldy: Ne znam, jer je painted
  • smayoo: Zašto je to "mod"? :)
  • Goldy: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Komentari

Anketa

Koja Apple novost vas najviše veseli?

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 0.92 Seconds