Word i veliko slovo I među riječima
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Word i veliko slovo I među riječima

23.06.2011 | 13:22
Kratko: gdje se i šta u wordu isključi da se između riječi stalno ne pojavljuje veliko slovo I?
23.06.2011 | 14:20
To je zbog uključenog AutoCorrecta i engleskog jezika. Možeš isključiti AutoCorrect u cijelosti ili u opcijama naći stavku da i korigira u I te je izbrisati. Ovo pišem s iPada pa ne mogu dati detaljnije korak-po-korak objašnjenje.
23.06.2011 | 14:24
Zahvaljujem
23.06.2011 | 23:11
I drugi put
24.06.2011 | 09:44
Lakiju je svejedno jer ne koristi engleski, ali radi drugih koji će ovo čitati - to baš nije ispravan način. Treba jezik teksta ili default jezik cijelog dokumenta promijeniti iz engleskog u taj koji se koristi (hrvatski, srpski...). Onda se automatski primjenjuju i druga autocorrect pravila.
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 8 sati, 40 minuta
  • cariblanco: ali canon nije pogodan ispod noge na stolu...kud s njim ?
  • smayoo: I ja sam nikonaš ;) Canon radi dobre fotokopirke. Točka. ;)
  • zabac: @Daddo, napisao si: "Sve što mi za ozbiljan rad treba je terminal (a to imam na svakom OS-u)" NAovo sam se referirao. Ako, sve što ti za ozbiljan rad treba je treminal, onda ti stvarno nisi ciljana skupina jer terminal ima svaki OS.
  • Daddo: .. Canonaše ne vole... to je stari "animozitet" ;)
  • Daddo: i ja se... nisam skroz ozbiljan... ali fakat, tebi sam smayoo napisal niže negdje da sam imao isti "put" s računalima ko i ti... 48k pa c128, pa onda dalje... i onda naletim na članke tu o xcodeu, programiranju... jedva čekam vidjet kak to na Macu dela... što više se družim s njim to mi je draži i sigurniji sam da se nisam zaje... iako me zaje..ava. :D A žabac je ionak Nikonaš... oni nas
  • smayoo: Žabac se zaje..va... :)
  • Daddo: žabac, ne razumijem ovo "ciljana skupina"? Zar nije upravo Mini zamišljen za one koji switchaju pa imaju svu periferiju već? Kažem, Mac je po onom koliko sam s njim radio (a prilično sam) i vidio, meni osobno daleko ugodniji za rad i lakše radim no na PC-ju, manje mislim o tome kako, a više ŠTO radim.
  • zabac: Što je to sad s terminalom? TI nisi ciljana skupina.
  • cariblanco: Samo da ne ostaneš na terminalu kao Tom Hanks :D
  • Daddo: .. treba. Sve što mi za ozbiljan rad treba je terminal (a to imam na svakom OS-u)
  • Daddo: nije stvar razlike i "retardiranosti", meni je Mini došao zbog redom - obrade fotografije i videa, potrošnje, trajnosti i pouzdanosti. Sam switch je bio pis of kejk, ja jesam mrežar, nisu mi strani ni terminali ni protokoli, ne fascinira me šarenilo boja... ali me eto baš iritiraju ta tipkovnica i miš koje zajedno koštaju ko i QC celeron u ITX kućištu koji do njih stoji a NE RADE kako tre
  • amsterdamxxx: o opet se slazem,a takodje samo koristim OSX,sem na telefonu
  • drlovric: Mi i dalje imamo Macove, kuca je puna iOS uredjaja, ali vise iz navike i po inerciji, nego sto imam nesto sto na drugoj strani ne bi dobio. Za osjetno manje pare :)
  • drlovric: Daddo: Moj prvi Mac (tocnije apple racunalo) je bio Apple IIc. Jako jako davno. Mislim da je skroz malo proizvoda koje je Apple uopce napravio, da barem na kratko nisam bio vlasnik. Vjerujem da si odabrao jako los momenat za switch. Razlika izmedju OS X i Win je danas najminimalnija ikada, zato sto OS X ne da stagnira, vec ga prave sve vise i vise retardiranim, da bi udovoljili iOS. Malo se Apple
  • Daddo: pa zapravo da... glupost je uopće iskrcati lovu za Mac periferiju koja na Macu ne radi kako treba... :) ali eto, službeno i ponosno priznajem da sam apple fanboy i da mi je sad skrol na pc-ju naopako... :D
  • stefanjos: Pa kad se diskutira o glupostima.
  • JOHN: One su amateri za ovo. :-)
  • drlovric: Jao jao. Gori ste od skupa zena na nekoj seoskoj klupi :)
  • Daddo: ...pametnom kupnjom.
  • Daddo: ispada po linku cariblancovom da je Duster stajao u mjestu... nema ni podatak o ubrzanju ni max speed :) šalu na stranu, apple više nije toliko skuplji od PC-ja i nema razloga izbjegavati ga. Je malo "na svoju ruku" i specifične filozofije ali... 25 godina sam proveo za PC-jem, certificirao se za MS i doma je sad uz sve igračke i Mac Mini... koji je kupljen planski i s namjerom i smatram ga pa
  • zabac: Pa to su relacije iPhone vs. Rome X
  • gladhr2: objektivan sam nema veze sta sam privrzen bmw :P
  • gladhr2: ipak mi se prema viđenom cini privlacniji X3 aahaha
  • cariblanco: ak se dvoumi, evo link [link]
  • zabac: Sad če brže bolje i Dustera kupiti jer nema smisla davati brdo novaca za recimo X3.
  • cariblanco: je ali s Rome x nemreš biti na jabučnjaku hahaha :D
  • amsterdamxxx: tu se potpuno slazem sa tobom:)
  • drlovric: Apple je sekta prava :) Kupio sam Andorid telefon jucer, iz nzatizelje. Rome X se zove za 80 eura. Odlican stroj, sojecam se ko kreten sot moj iPhone toliko kosta koliko kosta :)
  • cariblanco: pa svak ima svoju filozofiju, apple prednjači s njom :)
  • drlovric: @Daddo: Jesam, imam jedno dijete, 8 god. Ne zelis vidjeti hrpu stvari i gadgeta u mom stanu, vjeruj mi :) 21 stvar sam prodao, imam jos 10 viska :)
  • stefanjos: drlovric molim te, u zivotu nam treba samo hrana i voda, doslovno. to sto izjavljujes je vec filozofija i nema smisla ubacivati u bilo koju temu razgovora(osim na satu filozofije)
  • zabac: Po meni ima smisla imati iPod s većom memorijom nego telefon.
  • zabac: Dobro je @smayoo rekao, ni 2TB ne bi bilo dovoljno za one koji trpaju sve i svašta na telefon.
  • Daddo: drlovric, jesi oženjen? ;) (meni je jedan ipad2 za ženu... i nije joj dobar pa si je odlučila uzet 9,7 pro, a nakon 4s mi ne može oprostit LG G2 kao privremeno rješenje :D :D :D )
  • drlovric: Kad covjek realno sagleda NITI JEDAN Apple proizvod nam nije potreban, niti nuzan za egzistenciju. Sad bi se trebali raspravljati i o oko toga, zasto neko ima dva iPada na neko jedan :/
  • drlovric: Ljudi koji kupe uredjaje veceg kapaciteta, cute i koriste ih. Jer im to ocigledno treba, ne bi bez veze placali. Ovi sa malim kapacitetima, sto misle drugacije, slomise se objasnjavajuci kako ovim prvim to ne treba u zivotu. Cirkus zivi :) Neka svako za svoje pare kupuje sta hoce. Pustite se suplje price...
  • zabac: Dobro sad, 8GB bi bilo ipak premalo jer dio pojede iOS (oko 4GB).
  • smayoo: Baš ima smisla. Za one korisnike koji kupuju 128, nikad nije dosta memorije jer imaju takve navike korištenja. Da imaju 2048, i to bi im nakon nekog vremena bilo popunjeno. A za nas kojima je 16 dovoljno, u biti bi i 8 bilo dovoljno. :)
  • big_mac: [link]
  • big_mac: Zasto bi izbacili 128gb a ostavili 16? Nema bas smisla
  • big_mac: Sad citam glasine kazu da ce ajfon 7 biti dostupan u 16,64 i 256gb
  • Daddo: za Garmin ne znam, nisam se puno družio s njime, no za WD diskove se u potpunosti slažem. Spisku dodajem i apple magic keyboard i magic mouse 2... frustrirajuće je svaki put gasit-palit minija kad se probudi iz standbya jer ne prepoznaje tipkovnicu i miša... :D
  • rusty: dakle Garmin i WD diskovi kod Smayoota imaju jednaku funkciju... to je to :D
  • smayoo: A što će ti onda Garmin? Osim za podmetnut pod nogu od klimavog stola? :)
  • cariblanco: Imam ja i GoPro :D
  • smayoo: Garmin = megasmeće
  • cariblanco: istina je, iOS je njegova najveća prednost...btw kad govorimo o videu, ja snimio filmić na garmin virb xe 1080p 50 fps , oko 4 i pol min. veličina 1.44 GB :D
  • stefanjos: mnogi drugi ovdje*
  • stefanjos: nasli ste se tu pametovat o dizajnu, ja kao i mnogi drugi kupuju iphone zbog iosa. da je slika govana od iza ugravirana opet bi ga kupio jer mi pase OS, a ne dal cu ga vadit na stolu ili ne.
  • Daddo: nije toliko stvar love nego potrebe. Apple je zahvaljujući Iveu i njegovom dizajnu postao stvar prestiža koji kupuju i oni kojima on realno ne treba i ne znaju ni što može a kamoli kako ga iskoristiti no bitno je imati ga. a taj GB ipak treba i "napuniti" sadržajem, kao da je to lako?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Naravno, sportski aluminium model - 14.4%
Klasičan nerđajući čelik je prava mjera - 7.2%