programi za skidanje filmova i muzike
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

programi za skidanje filmova i muzike


18.02.2008 | 19:02
bok jabučnjaci!
da li trebam neke posebne programe ako hoću skidati muziku i filmove

kao sto je za muziku progran soul seek!!!!!

ako piostoji neki takav progtan daj recite gdje da ga nabavim ili skinem a ukoliko ne trebam takav progam gdje da onda skidam muziku

HVALA:sick:

LP.L.
18.02.2008 | 21:02
Bittorent i Limewire.
23.02.2008 | 18:49
Azureus i forumi s rapidshare linkovima.
  • zorz3
  • Posjetitelj
24.02.2008 | 12:47
ja isto koristim limewire...
25.02.2008 | 01:15
hvala svima koji su se javili
01.03.2008 | 00:41
mislim da sam pomalo tulav!

što trebam da bi skinuo te programe sa neta,jer mi nikako ne uspjeva

HVALA

lp.l
01.03.2008 | 00:44
hm. trebas.... Safari i Google? Mozillu I yahoo? ili slicno... upisi mac azureus npr. samo lagano
01.03.2008 | 11:16
Meni nije jasno zasto ljudi koji se ne znaju sluzit nekim osnovnim funkcijama kompa tipa skidanje programa s interneta uopce kupuju kompove i placaju internet.

Nit mi je jasno kako se uspiju registrirat na forumu i napisat post. Raspitaj se malo sta kupujes covjece. To je ko kad neki bogatun kupi ferrarija, a vozi ko moja mama.

Da samo ne prigovaram, evo i uputa:

Utipkaj u safariju (to je ovaj program u kojem sad gledas forum) gore desno u ono malo bijelo polje s povecalom u kojem pise google npr \"limewire os x download\". Dobit ces popis stranica, klikni na onu prvu i kad se otvori, pronadi negdje na stranici gumb tipa \"download\" i stisni ga.

Buduci da nisi naveo koji os x imas, ne znam u koju ce ti ga mapu skinut. Pogledaj na desktopu (to je ono di je wallpaper i Macintosh HD i jos neke ikone) ili u docku (to je ono na dnu ekrana di su ikonice koje se povecavaju kad predes misem preko njih) desno ako imas \"Downloads\", otvori to sto si skinuo, i vjerojatno ce ti se pojavit prozor u kojem ces vidjet ikonu od toga na kraju. Odvuci tu ikonu u mapu applications ili gdje oces i pokreni.

Sad imas otvoren program, dalje ako se ne snalazis, ili ako nisi ni do tu uspio doc, iskreno, prodaj mac.
01.03.2008 | 13:32
lucak je napisao:
mislim da sam pomalo tulav!

što trebam da bi skinuo te programe sa neta,jer mi nikako ne uspjeva

Molim bez ljutnje ali ako stvarno ne razumijes osnovne stvari bojim se da nema sanse da ces shvatiti kako funkcioniraju torrenti, kako se skida sa nekim download managerima, sto su seederi/leecheri, kako se spajaju fileovi i sl
Pretpostavljam da sam vec dosadan ali preporucujem lynda.com, pretplatiti se na mjesec dana (25usd) i malo pogledat tutorijale kako se koristi OSX ili pojedine aplikacije, ima stvarno svasta i pogotovo za pocetnike je jako dobro.
01.03.2008 | 15:27
ajde ajde nemojte tlacit covjeka. samo lagano.... osim lynda.com imas hrpu sajtova sa tutorialima i hintovima, potrazi malo po google.com pa ces za koji tjedan vec bit nan nogama. i nemoj prodavat mac, samo lagaaano
01.03.2008 | 19:31
kada sam prvi puta ćuo za ovu stranicu rekli su mi da TU MOGU potražitu bilo kakvu pomoć!!!!!!!!

pomalo sam se sada razoćarao u neke ljude koji koriste ovu stranivu
Ako nisam iz prve skopčo kako se skida neki program i još jedno zatražio da mi neko pomogne u tom slućaju trebao se javiti samo onaj koji želi pomoći a ne vrijeđati

ZNAM SE SLUŽITI INTERNETOM I ZNAM STO JE TO SAFARI

ali ne želim koristiti ovo mjesto za neke glupe prepirke

LP.L

ali dobro da se ne mogu naljutiti na takve rijeći
01.03.2008 | 20:12
upiši u google Transmission i downloadaj ga,to je najbolji torrent client za maca i najjednostavniji,onda odi na pirate bay to je tražilica za torrente,tamo nađeš torrent koji te zanima tipa jenna jameson fucks briana banks,downloadas torrent tj, torrent je file njega downloadas i pokrenes ga sa transmissionom i on ce ti pocet skidat film,bitno je da nadjes pravi torrent za file koji skidas tj. da ima dobar health odnoso sto vise leechera i seedera da ga mozes brže downloadat i to ti je to nema previse neke filozofije
i boli te briga sta ovi foleri pricaju i spominju lindyu i placanje 25 dolara,znas kako je moskus dao 25 dolara za ista
01.03.2008 | 20:12
oke. a reci sto tocno ne mozes skinut ?
01.03.2008 | 20:32
ne mogu sknuti limewire!
01.03.2008 | 20:34
msabljo je napisao:

i boli te briga sta ovi foleri pricaju i spominju lindyu i placanje 25 dolara,znas kako je moskus dao 25 dolara za ista

Kako ti znas za sta sam ja dao novce?
Ako covjek ne razumije neke osnove onda je jednostavnije dati pisljivih 125kn i u mjesec dana pogledati sve sto te zanima i naucit hrpu toga. Ili ti mislis da je jednostavnije da skida torrente ili linkove sa rapidsharea pa concata fileove a ne razumije ni priblizno o cemu se radi? Nitko ne osudjuje covjeka sto ne zna i lako je tebi napisati izgooglaj Transmission pa searchaj i skidaj torente ali shvati da neki ljudi ne kuze to i nece nikad ni shvatiti ako im fale temelji!
BTW Samo da zadovoljim tvoju znatizelju Lyndu nisam nikad kupio ali sam recimo danas potrosio cca 300kn na dva shareware programa i vjerovao ili ne ima dosta ljudi (pogotovo medju Macovcima) koji cijene tudji rad i kupuju softver
01.03.2008 | 20:36
lucak je napisao:
ne mogu sknuti limewire!

Evo pa probaj, ja sam ga sad skinuo i link radi.
http://www.macupdate.com/download.php/6474/LimeWireOSX.dmg
01.03.2008 | 21:08
lyndu preporuči nekom tko ne razumije rad u compressoru,final cutu,soundtracku ili after efectu a ne kako downloadat torrente,jesi ti nauči koristiti mac plaćajuči lynda tutorialse,a sto se tiče tvoji 300 kuna uff stvarno si se istrosio,ako hoces pomoc nekom laiku koji je tek presao na mac,suzdrži se takvih komentara ili pusti druge da odgovore
01.03.2008 | 21:58
msabljo svaka ti cast, pravi si majstor.... \"upisi u google transmision i downloaaj ga pa odi na pirate bay\". To bi svaka budala shvatila, stvarno nevjerojatno dobro znas objasnjavat, divim ti se. Bravo jos jednom!

Ne znam kak mu je to pomoglo vise od moschusovog il mog posta.
01.03.2008 | 22:25
a ti si od moskusa akdvokat
01.03.2008 | 22:35
Uhh malo je ovdje postalo opasno. 2 MoschuS & Ficho slazem se sa vama,decko ne kuzi osnovne stvari,ali nemojte mu svojim pristupom ubit volju da uopce pokusa shvatit,i u tom kontekstu da,mislim da je bolje objasnjenje tipa \"upisi u google transmission i pirate bay\" pa kreni od tuda,ako ima volju shvatit ce kad tad ako nema nece,ali komentari tipa prodaj comp i slicno nikom ne koriste. A ti Lucak ako te zanima koristi google,tamo imas sve,cudesna je to stvarcica.
01.03.2008 | 23:04
to je cijela poanta mog javljanja u ovaj post, je ta bahatsost moskusa svojim odgovrima prema novim swtcherima idi kupi ili idi baci komp,idi ti pa se baci sa savskog mosta,kog briga tvojih nakupljenih 600 postova na mackorisniku i neznam koliko na jabucnjaku to ti ne daje na pravo da tu glumis stevea jobsa
ugledaj se na luku,kad se tebi budu otvarale teme zahvale na forumima kao njemu onda ces imat pravo da budeš bahatanović
01.03.2008 | 23:36
Dobro msabljo koji je tebi kuac i sto imas protiv mene?
Prema kojim switcehrima sam ja bio bezobrazan? Hebemu mater prije godinu dana sam i ja bio switcher pa pisem iz iskustva sto je najbolje da se covjek upozna sa novim strojem i novim OSom a valjda ce to prvo nauciti pa onda ic skidat torrente! To sto pisem da netko nesto kupi je lose??? Kome sam ja rekao da baci stroj? I Mackorisnik i Jabucnjak imaju odredjenu \"politiku\" prema piratskim stvarima s kojom se generalno slazem (iako naravno da nemam sve legalno) pa shodno tome pisem da ljudi nesto kupe a ne upisu u torrent searchalicu i skinu to. Kad mi se netko obrati privatno na pm ili na mail drage volje cu mu dati link na torrent ako treba ali to na forumu necu raditi jer su to neke osnove pristojnosti o cemu ti ocigledno ne znas bas previse.
Molim te kad me vec prozivas da napises konkretno koga sam ja odhebao i sto sam krivo odgovorio u ovom postu i molim malo pristojnosti u komunikaciji.
BTW Nije moskus nego moschus
BTW2 Mozes mi se javiti i na Mackorisniku iako tamo korisnik pod imenom msabljo ne postoji
01.03.2008 | 23:45
msabljo je napisao:
lyndu preporuči nekom tko ne razumije rad u compressoru,final cutu,soundtracku ili after efectu a ne kako downloadat torrente,jesi ti nauči koristiti mac plaćajuči lynda tutorialse,a sto se tiče tvoji 300 kuna uff stvarno si se istrosio,ako hoces pomoc nekom laiku koji je tek presao na mac,suzdrži se takvih komentara ili pusti druge da odgovore

Da, ja sam naucio raditi na Macu nakon sto sam pogledao sve tutorijale s Lynde vezane uz OSX, iLife i slicno sto mi je puno pomoglo i zato ih i preporucujem dalje jer jako dobro objasne tu cijelu filozofiju.
Covjeku koji se ne razumije u sve to kazes da obrati paznju na seedere i leechere? Pa sta mislis da bi tu na forumu pitao kako se skida nesto da zna sto su seederi ili leecheri?
Sto se tice mojih 300kn po tvome sam se ocigledno i istrosio ako smatras da je 125kn puno za pogledat par tutorijala i naucit neki vrag
02.03.2008 | 00:42
to je cijela poanta mog javljanja u ovaj post, je ta bahatsost moskusa svojim odgovrima prema novim swtcherima idi kupi ili idi baci komp,idi ti pa se baci sa savskog mosta,kog briga tvojih nakupljenih 600 postova na mackorisniku i neznam koliko na jabucnjaku to ti ne daje na pravo da tu glumis stevea jobsa
ugledaj se na luku,kad se tebi budu otvarale teme zahvale na forumima kao njemu onda ces imat pravo da budeš bahatanović
02.03.2008 | 00:44
opet si bahat,koristis riječi kao kuac i hebemti cemu to
02.03.2008 | 02:19
msabljo je napisao:
opet si bahat,koristis riječi kao kuac i hebemti cemu to

Ako koristim rijeci kuac ili hebemti onda sam valjda bezobrazan a ne bahat? Ajde izgooglaj bezobrazan i bahat pa ces valjda shvatit razliku
Anyway ucini meni i svima uslugu i skini mi se s one stvari jer nemam ni vremena ni volje razgovarat se na razini nedohebanog 14to godisnjaka (da, opet sam bezobrazan). Mislim da ima i tu i na MacKorisniku dovoljno ljudi kojima sam pomogao i trudim se pomoci kad god to mogu za razliku od tebe koji ili zahebavas okolo ili samo postavljas pitanja.
Djenja i bas lijepo sto si zasrao topic, nadam se da ce modovi pocistit tvoje gluposti!
02.03.2008 | 05:31
WTF????
02.03.2008 | 12:16
hej hej ljudi ovo nije trebalo otici tako daleko!!!!!!!!!!
  • Dijete
  • Posjetitelj
02.03.2008 | 12:17
No dobro..

meni je ipak najbolji Acquisition za pojedinačne stvari.. (ispada prvi na gugletu kad se ubaci)

za torrente transmission jer je mali i radi i radi..

Acq isto guta torrente ako ti treba sve u jednom rješenje..

Kae bil pun mjesec sinoć?
02.03.2008 | 13:18
moskuse čača ti nedohebani 14to godisnjak
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 minuta
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Bertone, Ender, Jedro, tino1, Zdravac, Anonimci (687)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.29 Seconds

Provided by iJoomla SEO