AutoCAD
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

AutoCAD

06.10.2018 | 16:46
Pozz ekipa!

Eto, krenio je lagano i faks ( upisah računarstvo na FERIT-u ), i prvo pitanje je vezano uz kolegij inženjerska grafika, tj. crtanje u AutoCAD-u. Zanima je jel faksovi u Hrvatskoj imaju besplatno za studente taj AutoCAD, budući kada sam bio radio na njemu na faksu vidio sam da je 2019. verzija STUDENT version, pa bih taj onda volio i skinuti na moj mac.

Hvala svima unaprijed!!
06.10.2018 | 17:03
Autodesk nudi besplatnu licencu za studente tehničkih fakulteta i škola. Googlaj Autocad free student license i slijedi upute
06.10.2018 | 19:47
Hvala smayoo, evo već se crta malo
09.10.2018 | 17:25
Nema na čemu. Javi se s pitanjima, ako ih bude...
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 3 dana
  • drazenp1706: Daddo - Nisam uopće skužio na prvu! Ja sam tek na iPhone SE, tako da je i sedmica za mene još uvijek nedosanjani san!
  • applejabuka: Okvirno koliko bih mogo trazit za macbook pro 2016 256gb i5 2 ghz kupljen u filexu 4 mjesec 2017, cycle count je na 320
  • m@xym: trade in za 'stari' model, i cijena bez poreza, baš i nije neka usporedba sa našim cijenama
  • JOHN: Jel primaju cigle?
  • Daddo: dražen daj pogledaj što piše sitnim slovima uz zvjezdicu... ta cijena je za trade-in kad im doneseš svoj 7plus
  • drazenp1706: Sumnjam da će naši "prekupci" išta sniziti.
  • drazenp1706: Bit će toga sve više...
  • Daddo: aha... trade in za 7plus modele
  • Jedro: [link]
  • Jedro: Apple privremeno snizio 300$ cijenu iPhone Xr i Xs modela :)
  • Yonkis: iOS 12.1.1. [link]
  • Riba: Napravit cu ja jedno ciscenje.
  • Bertone: *sami
  • Bertone: Zašto se oglasi nakon recimo tjedan dana samo ne obrišu? ;)
  • Vanjuška: Zašto ljudi ne znaju kliknuti OBRIŠI oglas kad ga prodaju. Ili kad samo napišu PRODANO i ostave oglas??? I zašto ne znaju postaviti ih u pravu kategoriju? :D
  • tino1: Slavkoooooo.....di si?
  • tino1: fisnikkkkkkk...di si?
  • tino1: Žmigooooooo.... di si?
  • tino1: davoreeeeeeee....
  • smayoo: Eno sam je otvorio. Što s'nejavljaš? ;)
  • tino1: otvori temu.
  • tino1: kad? Gdje? Ko sve?
  • smayoo: Dapače!
  • tino1: IDruženje ove godine?
  • cariblanco: Rješio u areni
  • Kloba: Imaš i u centru grada, na stanici tramvaja prema Črnomercu kod Frankopanske.
  • Daddo: [link]
  • drazenp1706: City Center One, zapadni dio grada. Na prvom je katu, išao sa ženom po neke jastuke i hero nadmadrac!
  • cariblanco: Jedino da se maskiram u narodnu nošnju lol
  • cariblanco: Za Dubravu nemam propusnicu :D
  • Daddo: Garden mall Dubrava
  • cariblanco: jutro...gdje ima top-shop dućan u zg...možda arena ?
  • big_mac: @Yonkis dobro kazes zato sam i naglasio samo sto se zvuka tice a sto se tice jednostavnosti uporabe,uparivanje sve je top
  • drlovric: Ja nasao rabljene u oglasima i kupio danas. Za sada nemam zamjerki. Meni treba primarno za telefonske razgovore. Za PS4 i putovanja imam Bose noise cancelling. Ovo su bas sa posao, i cine mi se da rade skroz korektno. Sljedeci tjedan im je vatreno krstenje :)
  • Yonkis: earpods.. više o tim tipovima ovdje: [link] i ovdje [link] tako da kad se priča o zvuku, treba uzeti u obzir tip slušalicce.Eto, treba naći slične APodsima i onda procjeniti pros and cons
  • Yonkis: APods nisu nikada imale "cilj" biti high end slupalice po pitanju zvuka, njihova "famoznost" leži u W1 chipu, jednostavnosti uparivanja i funkcija, te trajanja baterije. Uzmi u obzir da je to tehnologija stara preko 2 godine. Gdje su tada bile BT slušalice. Naravno da sada postoje slušalice koje zvuče bolje ali je pitanje da li su istog stila (ne over-ear, on-ear, in-ear ili kao AirPods, earpo
  • big_mac: Pogledao sam dosta review-ova na youtube i dosta pljuju airpod sto se zvuka tice da slusalice istog ili jeftinijeg cijenovnog ranga zvuce puno bolje nego airpods
  • Yonkis: drlovric - sve ovisi koliko misliš novca potrošiti.. imaš bt slušalice za 130kn koje ja koristim. kupio preko AliExpressa, zadovoljan sam pa su na poslu još 2 frenda kupili iste (za androide). to su one što idu u uši i imaju silikonske čepiće, pa dobro izoliraju vanjsku buku
  • Yonkis: big_mac / drlovric - ako imaš novca, svakako APods, navodno u Q1 2019 izlaze APods2. Inače, klasične BT zvuče ok, povezivanje je klasika, jedino što imaju lag kod gledanja videa/YT, ponekad je veći, ponekad manji.
  • drlovric: glad: Ne moze kartice vrijede samo za store zemlje za koju su kupljene.
  • drlovric: Kupio sam danas. Nisam htio ove klonove jer slabo im drzi baterija, a meni to treba za posao. Mozda umisljam, ali cini mi se da zvuce bolje od zicanih koje sam dobio uz XS.
  • big_mac: imate u postavkama pa pozivi i poruke opciju primaj poruke usluge koja je meni iskljucena
  • big_mac: Sto se tice vibera vi koji ste pisali da vam cesto dolaze poruke od vibera koje vas smetaju
  • big_mac: Jako ih hvale
  • big_mac: @drlovric Imas puno jeftiniju verziju airpodsa koje izgledaju identicno kao apple-ove a zvuke je kazu skoro isti [link]
  • gladhr2: Može li se npr u Italiji kupiti gift card i upisati u Hrvatski app store?
  • Daddo: imam ja... meni su odlične... s Klobom sam jednom zgodom sat vremena kroz javni gradski čitavo vrijeme... veli da me super čuo, baš kao i ja njega
  • drlovric: Jel ima neko AirPods slusalice bezicne? Kakve su za telefonske pozive? Jaaaaako puno telefoniram, pa me zanima da li su dobro rijesenje.
  • Tomislav32: jedino sto eventualno moze ograniciti uporabu starijih masina je naravno nadogradnja na novi OS
  • sly_in_pixels: slazem se, i ja sam odustao od noviteta...radim na mbp mid2012 i sve ovo novo mi je nekako...nepotrebno. a i mobiteli, sa smieskom gledam novi X i mislim se pa sta...imat cu te za 5-6godina kad budes kostao soma kuna hahaa vrieme leti ;)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%