Čestitka za Božić i Novu godinu
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Čestitka za Božić i Novu godinu

• Sank
  • Moderator
  • 208
24.12.2011.   |   02:58
2012_Cestitka_jabucnjak.png
24.12.2011.   |   04:35
Hvala, tebi i svima ostalima također.
24.12.2011.   |   14:05
Hvala! Također čestitke svima i od mene, uz jedan (kako se uzme) prigodan citat:

Far out in the uncharted backwaters of the unfashionable end of the Western Spiral arm of the Galaxy lies a small unregarded yellow sun.

Orbiting this at a distance of roughly ninety-eight million miles is an utterly insignificant little blue-green planet whose ape-descended life forms are so amazingly primitive that they still think digital watches are a pretty neat idea.

This planet has—or rather had—a problem, which was this: most of the people on it were unhappy for pretty much of the time. Many solutions were suggested for this problem, but most of these were largely concerned with the movements of small green pieces of paper, which is odd because on the whole it wasn't the small green pieces of paper that were unhappy.

And so the problem remained; lots of the people were mean, and most of them were miserable, even the ones with digital watches.

Many were increasingly of the opinion that they'd all made a big mistake in coming down from the trees in the first place. And some said that even the trees had been a bad move, and that no one should ever have left the oceans.

And then, one Thursday, nearly two thousand years after one man had been nailed to a tree for saying how great it would be to be nice to people for a change, a girl sitting on her own in a small café in Rickmansworth suddenly realized what it was that had been going wrong all this time, and she finally knew how the world could be made a good and happy place. This time it was right, it would work, and no one would have to get nailed to anything.

Sadly, however, before she could get to a phone to tell anyone about it, a terrible, stupid catastrophe occurred, and the idea was lost forever.

This is not her story.

Douglas Adams, Hitchhiker's Guide to the Galaxy
24.12.2011.   |   14:11
hvala!
sve najbolje svim clanovima jabucnjaka!
24.12.2011.   |   14:11
Također čestitke i od mene svima.
24.12.2011.   |   14:44
sve najbolje svima za nadolazeće blagdane i puno uspjeha i "jabuka" u novoj 2012.
24.12.2011.   |   14:59
Evo prvi post neka ide u čestitke.
Svima sve najbolje želim
24.12.2011.   |   19:28
Zahvaljujem!

Sve dobro što si sami zaželite nek vam se ispuni!
24.12.2011.   |   19:44
Hvala na čestitkama te također upućujem jedan topli pozdrav svima i neka vas prati zdravlje, a sve ostalo će doći samo po sebi.
25.12.2011.   |   00:58
Sretan Badnjak i cestit Bozis jabucarima koji slave i sve najbolje u 2012!!
25.12.2011.   |   03:37
Evo i od mene sve najbolje svim clanovima jabucnjaka !!
25.12.2011.   |   11:14
Svim želim svako dobro i da imaju puno posla koji mogu naplatiti. Mislim da je to ključ svega, puno posla koji se može naplatiti, a onda si svaki sam može ispuniti sve svoje želje....

SVako dobro još jednom i da purica bude lijepo zažarena, mlinci saftni, a ne mljecaviB)
25.12.2011.   |   11:31
Sve najbolje svima. Vesele i ugodne blagdane zelim.
25.12.2011.   |   11:42
Sve najbolje za blagdane i puno srece, zdravlja i uspjeha u novoj 2012. i da nam svima bude bolja nego ova (ne ponovila se ) i dabogda vam u gacama strchalo i na rostilju cvrchalo !
25.12.2011.   |   12:04
I od mene svim jabučarima čestit i veseo Božić želi... http://www.jabucnjak.hr/media/kunena/attachments/legacy/images/cestitka.jpeg
Prilozi:
25.12.2011.   |   12:44
@smayoo Odličan odlomak!
25.12.2011.   |   13:02
Sretan Božić i sve najbolje želim svim forumašima Jabučnjaka !
Nadam se da ste dobili nešto jabučnjasto ispod bora
25.12.2011.   |   13:31
Svako dobro svim clanovima foruma i Vasim obiteljima...
25.12.2011.   |   15:30
Puno zdravlja, ljubavi, sreće i novaca (za nove tehnologije) želi Jabučarima i Jabučicama - Vojko
25.12.2011.   |   15:51
Neka nam nadolazeće vrijeme donese dobrotu i ljubav.Naučimo dobro dobrim vračati i budimo dobri jedni prema drugima.Imajmo razumjevanja za sve životne zadaće da ustrajemo kroz vjeru u sebe i da naposljetku moramo vjerovati u nešto,imati svoj kategorički imperativ kako bi opstali.Čovjek,to je moja religija i vjera!

Plamičak će utrnuti,ne postavši nikad oganj,ako se o njemu nitko ne brine (Abdurahman DŽAMI).
25.12.2011.   |   17:28
Sretan božić i nova godina.
25.12.2011.   |   22:39
Sretan Božić i puno zdravlja svima,… sve ostalo je manje važno,…
26.12.2011.   |   19:13
Svako dobro svima i svima zelim sretan Bozic i sretnu Novu Godinu !
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 0 minuta
  • kinsif: pukli su i oni i tcom! :D u toj L tarifi platis ip6 2400 kn jednokratno, i onda po 100 kn dodatno na tarifu! :D nema vise racunice jednostavno! odes po otkljucani, uzmes neki tomato i zdravo!
  • iAnte: Vidim da plus znak opet ne radi u vikalici, daklem, i6plus
  • iAnte: Vip prodaje zaključani i6 za jedva 100€ jeftiniji od otklučanog u Italiji. I to u tarifi od 190kn. Majko mila.
  • dprgom: kupujem apple wired tipkovnicu, može savjet za neki pouzdani hrv. web shop?
  • Sank: Iako teška srca, odlučio sam prodati MacBook Pro 13" [link]
  • robee: Prosla su vremena kada sam 3GS platio 700kn i imao tarifu 120kn :)
  • icanic: ja mislim da cu ja na G3 nakon 5S jer mislim da je ovo preslo svaku granicu normale
  • Josip R.: Moglo bi se organizirati neko grupno putovanje u jednu od eu zemalja po otključani iPhone 6.
  • icanic: strava
  • Josip R.: Ova gamad od operatera je opet pretjerala! Počinje bojkotiranje.
  • Defou: Mislim da me niti jedan operater nece vise vidjeti na pretplati i pod ugovorom
  • Defou: Klasicna pljacka
  • Roncha89: Iphone 6 - vip, cijene brutalno visoke na pretplatama, nije bilo ni za jedan iphone ni blizu do sad tak.
  • Roncha89: Ima netko tu a da radi u vipu ?
  • robee: 4s je dobar fon...tako se biti i sa 5s, bit ce to jos duugoo trazeni fon
  • Yonkis: 4s valjda ima još na hrpe. U mojoj firmi su ih dijelili zaposlenicima nakon sto je isteklo onih 2 godine ugovora. I dali im iP4s a morali su vratiti Samsunge (Androide), koja pomutnja nastala. Hoću reći imaju ih na bacanje, pa ih se rješavaju one way or the other :)
  • robee: Zar jos ima novih i4s?
  • stefanjos: @VanjusOS krepao je earpiece, sugovornika se jedva raspoznalo sto je htio reci pa sam ga odnio na servis.
  • Goldy: Nije mi jasno kako je u System Preferences > Dock i Mission Control dizajn mogao biti tako povrsan i neusaglasen sa ostalim ikonama. Jel ima netko neko strucno misljenje. :)
  • VanjusOS: zašto si dobio novi 4s, šta je bilo sa starim..?
  • stefanjos: dobio novi 4s preko tcoma, znaci treca godine garancije. milina :)
  • razjaren: ova "jasmina" radi ko zvijer ;), ili se meni samo čini,ma, to valjda ko nova ženska,cim je nova odma je mmmm :)
  • dmandi: nešto sam poejebo sa trim enable i prebacio ga u fusion drive, neće mi se update-ati na yosemiut već sam na lion-u…ima li netko pojma što da radim?
  • dmandi: fusion drive ili ssd HD?
  • dCakmak: oko
  • dCakmak: @VanjusOS SMS messages in Messages app: To do this you need to enable the feature on your iPhone. Make sure you are running iOS 8.1 and then go to Settings > Messages > Text Message Forwarding. Find your Mac and pair the two devices with a security code. You’ll now be able to see and send Text messages via the desktop.
  • robee: ''Zelene'' polako gube smisao, vecina poruka ide preko vibera i whatsappa
  • Borostef: @VanjusOS "Zelene" poruke idu od sutra, kad izađe iOS 8.1.
  • Lihto: sve je bilo dobro dok odjednom nisam dobio glitcheve po ekranu.. sve bilo razmuljano xD nisam tak nešto doživio na os x-u.. Treba slušat smayu i nadograđivat poslije 10.x.2-3 verzije..
  • Goldy: MacMini nakon nekog 1 dana i nekoliko resetiranja radi odlicno. Animacije vise nisu zilave i Safari se pokrece jako brzo. Izgleda da je OSX Yosemite nesto radio prvih hrpu sati nakon instalacije.
  • Goldy: Čini se da ćemo za taj luksuz trebati pričekati na iOS 8.1 :)
  • VanjusOS: da li je netko uspio slati "zelene" poruke sa Maca?
  • robee: Hehe...bolje Mavericks, pa da radi sve sto treba :)
  • PSYCHO01: ja se uspomoć frenda uspia vrnut nazaj na moje drage Maverickse ,) fučkaš ovi update na yosemite netreba meni to zasad
  • Lihto: psy to ti je najbolje ;)
  • PSYCHO01: sad ču morat nabavljat legalnim putem sav softver ;)
  • PSYCHO01: Ovi update Yosemite mi je izija živce da pojasnim preciznije sad mi pola ovi iliegalnih aplikacija i softvera neradi :)
  • Yonkis: @JosipR: čini ti se? Ili je ili nije, molim dokaz znanstvenom metodom
  • saint: Samo polako nismo na normi :)
  • Lihto: @dCakmak netreba samo treba prepravit ono i info listi.. jedino ako je sad izašla nova verzija?
  • dCakmak: @Lihto sto se tice Vibera, moras ga ponovno instalirati
  • kinsif: moderatori ajde brzo pisite jer mi josipa ljutite! :D
  • robee: Osx mi ne sjeda ni pod razno. Neke stvari jednostavno ne mogu prozvakati i ne zelim se vise fosrirati. Na win sam vec 15 godina i generalno win radi stabilno i bez problema, ako znate sto radite.
  • Josip R.: Čini se da su moderatori malo zaspali, nema osvrta na event i na Retina iMac, a nema ni nove ankete.
  • Josip R.: Čini mi se da safari radi brže.
  • Josip R.: :)
  • Josip R.: Evo nakon malo rada čovjek se privikn na novi GUI i sad mi se čini ok i osvježavajuč.
  • Defou: Ili odete na VIber web i daunlodate novu verziju koja radi
  • Lihto: a totalno su zeznuli mini.. baš zbog toga što nema quad core više.. šteta
  • Lihto: goldy e konačno da se netko napiše nešto povodom animacija.. renzo@ thx radi sad :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.35 Seconds

Provided by iJoomla SEO