Čestitka za Božić i Novu godinu
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Čestitka za Božić i Novu godinu

• Sank
  • Moderator
  • 209
24.12.2011.   |   01:58
2012_Cestitka_jabucnjak.png
24.12.2011.   |   03:35
Hvala, tebi i svima ostalima također.
24.12.2011.   |   13:05
Hvala! Također čestitke svima i od mene, uz jedan (kako se uzme) prigodan citat:

Far out in the uncharted backwaters of the unfashionable end of the Western Spiral arm of the Galaxy lies a small unregarded yellow sun.

Orbiting this at a distance of roughly ninety-eight million miles is an utterly insignificant little blue-green planet whose ape-descended life forms are so amazingly primitive that they still think digital watches are a pretty neat idea.

This planet has—or rather had—a problem, which was this: most of the people on it were unhappy for pretty much of the time. Many solutions were suggested for this problem, but most of these were largely concerned with the movements of small green pieces of paper, which is odd because on the whole it wasn't the small green pieces of paper that were unhappy.

And so the problem remained; lots of the people were mean, and most of them were miserable, even the ones with digital watches.

Many were increasingly of the opinion that they'd all made a big mistake in coming down from the trees in the first place. And some said that even the trees had been a bad move, and that no one should ever have left the oceans.

And then, one Thursday, nearly two thousand years after one man had been nailed to a tree for saying how great it would be to be nice to people for a change, a girl sitting on her own in a small café in Rickmansworth suddenly realized what it was that had been going wrong all this time, and she finally knew how the world could be made a good and happy place. This time it was right, it would work, and no one would have to get nailed to anything.

Sadly, however, before she could get to a phone to tell anyone about it, a terrible, stupid catastrophe occurred, and the idea was lost forever.

This is not her story.

Douglas Adams, Hitchhiker's Guide to the Galaxy
24.12.2011.   |   13:11
hvala!
sve najbolje svim clanovima jabucnjaka!
24.12.2011.   |   13:11
Također čestitke i od mene svima.
24.12.2011.   |   13:44
sve najbolje svima za nadolazeće blagdane i puno uspjeha i "jabuka" u novoj 2012.
24.12.2011.   |   13:59
Evo prvi post neka ide u čestitke.
Svima sve najbolje želim
24.12.2011.   |   18:28
Zahvaljujem!

Sve dobro što si sami zaželite nek vam se ispuni!
24.12.2011.   |   18:44
Hvala na čestitkama te također upućujem jedan topli pozdrav svima i neka vas prati zdravlje, a sve ostalo će doći samo po sebi.
24.12.2011.   |   23:58
Sretan Badnjak i cestit Bozis jabucarima koji slave i sve najbolje u 2012!!
25.12.2011.   |   02:37
Evo i od mene sve najbolje svim clanovima jabucnjaka !!
25.12.2011.   |   10:14
Svim želim svako dobro i da imaju puno posla koji mogu naplatiti. Mislim da je to ključ svega, puno posla koji se može naplatiti, a onda si svaki sam može ispuniti sve svoje želje....

SVako dobro još jednom i da purica bude lijepo zažarena, mlinci saftni, a ne mljecaviB)
25.12.2011.   |   10:31
Sve najbolje svima. Vesele i ugodne blagdane zelim.
25.12.2011.   |   10:42
Sve najbolje za blagdane i puno srece, zdravlja i uspjeha u novoj 2012. i da nam svima bude bolja nego ova (ne ponovila se ) i dabogda vam u gacama strchalo i na rostilju cvrchalo !
25.12.2011.   |   11:04
I od mene svim jabučarima čestit i veseo Božić želi... http://www.jabucnjak.hr/media/kunena/attachments/legacy/images/cestitka.jpeg
Prilozi:
25.12.2011.   |   11:44
@smayoo Odličan odlomak!
25.12.2011.   |   12:02
Sretan Božić i sve najbolje želim svim forumašima Jabučnjaka !
Nadam se da ste dobili nešto jabučnjasto ispod bora
25.12.2011.   |   12:31
Svako dobro svim clanovima foruma i Vasim obiteljima...
25.12.2011.   |   14:30
Puno zdravlja, ljubavi, sreće i novaca (za nove tehnologije) želi Jabučarima i Jabučicama - Vojko
25.12.2011.   |   14:51
Neka nam nadolazeće vrijeme donese dobrotu i ljubav.Naučimo dobro dobrim vračati i budimo dobri jedni prema drugima.Imajmo razumjevanja za sve životne zadaće da ustrajemo kroz vjeru u sebe i da naposljetku moramo vjerovati u nešto,imati svoj kategorički imperativ kako bi opstali.Čovjek,to je moja religija i vjera!

Plamičak će utrnuti,ne postavši nikad oganj,ako se o njemu nitko ne brine (Abdurahman DŽAMI).
25.12.2011.   |   16:28
Sretan božić i nova godina.
25.12.2011.   |   21:39
Sretan Božić i puno zdravlja svima,… sve ostalo je manje važno,…
26.12.2011.   |   18:13
Svako dobro svima i svima zelim sretan Bozic i sretnu Novu Godinu !
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 21 minuta
  • Riba: drlovric, nema tu mogucnost.
  • MacSlavko: Ipak mi je Router (Optima) u banani :-(
  • MacSlavko: iTunes mi neće skidati Updates na App Store, a veza (Safari, Mail...) normalno radi?
  • jmirakul: @drlovric koji pileup!
  • stefanjos: drlovricu imas i od mene jednu poruku
  • drlovric: Decki odgovorio sam na poruke. Sorry. Koristim Tapatalk odnedavno, a tu ne vidim nacin za odgovarati na poruke korisnika. Vjerojatno nesto radim pogresno, jer sumnjam da nema tu mogucnost.
  • florijan: @kinsif slažem se, jabučnjak je izniman portal jer su postavljena pravila ispravna i nenametljiva i uglavnom ih se svi drže. ali na vikalici, kume, peglaj. osim daveža oko iphone/@/command… možeš se i nasmijat. drlovric sigurno nije jedan koji bi tu sa svojim ponudama smetao
  • kinsif: pa sto ste se sad drlovrica ulovili, nije ni prvi ni zadnji da je napisao kako nesto prodaje. jedan input u vikalici, nije da ju spama. eto smayoo ga je upozorio kako urednistvo ne tolerira i idemo dalje.
  • cariblanco: ok Riba, možeš otvoriti moju poruku za drlovrica, pa mi možda znaš odgovoriti
  • Riba: @cariblanco, ne....blizu, u Kuvajtu.
  • stefanjos: hahahha smayoo win dana :D
  • florijan: ”nepodbjedivo” sumljam da če gramarnaciji odraditi svoje
  • florijan: e, sad me jesi. ovo je nepodbjedivo :(
  • smayoo: Pa čuj, kad baš inzistiraš... [link] 8)
  • florijan: darujem uzije, drolje i čokoloadne krafne. aj nađi sad link ;)
  • smayoo: @Florijan: [link]
  • florijan: darujem kravu. smayoo, jel to okej?
  • stefanjos: hahahah
  • kinsif: pa sta se onda cudis :D
  • Franny: apsolutno ništa novo
  • MarkoLekic: Pozdrav, društvo
  • kinsif: a trebao bi moci? jel to ima nesto novo?
  • Franny: se to meni čini ili i dalje ne mogu pristupit itunes music store-u jer sam iz RH
  • smayoo: drlovric, vjerujem da je tebi lakše ovako, ali ovo nije buvljak na Hreliću, a vikalica nije oglasnik. Ovdje ima 4-5 Apple resellera koji nikad ne reklamiraju svoj business na Jabučnjaku. Molim te da ne zlorabiš našu dobru volju.
  • cariblanco: @Riba jesi li ti u Dubaiu ?
  • cariblanco: poslao sam i ja pp drlovricu, samo drugog sadžaja...da se malo odmori od trgovine :D
  • MacSlavko: Eto, sad se Vikalica pretvorila u Oglasnik...
  • JOHN: dlovric je si procitao moj upit?
  • drlovric: Vanjus: Za tebe su uvijek posebne cijene, to znas. Ti si moj stari klijent :) 10500kn i znas gdje trebas otici po njih ;)
  • drlovric: Smayoo: Ako ti bas smeta necu, ali lakse mi je ovako obavijesitit ljude, nego objavljivati oglas. Vikalicu svi brzinski pogledaju, i ako ih zanima jave se ili ignoriraju. Stvarno ne vidim problem, ali eto...
  • stefanjos: ali ja ne vidim nigdje FREE, hahahah
  • JOHN: Očito su se ljudi žalili. Sad je sve fino kategorizirano
  • JOHN: Bilo je i vrijeme. Ako je nesto free onda je free, a ne kad uđeš u app shvatiš da je samo 10% toga gratis. E pa bilo je i vrijeme
  • robee: Sve su to debele zarade preko Appstorea. Meni najvise smeta sto neki app ne mozes isprobati ako se placa. Zar je problem omoguciti kratki period koristenja da vidis treba li ti uopce taj app?
  • stefanjos: jeste primjetili kako u appstoreu sada ne pise free, nego GET, kao, uzmi uzmi, ali ces itekako platiti in app purchase(jer 99 posto ih sada imaju) -.-
  • Zdravac: Jel zna netko proxy server u hrvatskoj? Znači, izvana treba prisupiti hrvatskoj, a da podržava https
  • VanjusOS: tako je drlovric.. da je barem 10 000, onda smiješ, hehe
  • smayoo: drlovric, već sam te jednom molio da ne koristiš vikalicu za to. Imaš oglasnik.
  • drlovric: U ponudi: rMBP 2.3/8/256 sa zasebnom grafickom (nije IRIS), novo vakumirano. US layout. Za 3 tjedna u HR. Cijena 11000kn. Raspolozivo cca 4 komada
  • cariblanco: ne kužim, a danas sam tamo bio
  • cariblanco: večer , ne mogu pristupiti garminovom webu, niti iz jednog browsera a ne ide ni preko iPada?
  • smayoo: Dobra večer. Vikalica ne služi tome. Molim te, piši u forum.
  • anoncro: ja sam novi i imam jedno brzinsko. kolika je isplativost sada uzeti mba late 2008 sa ssd od 60 gb i 2gb rama te 1,6 ghz proc. je li uz to moguc neki graficki rad. cijena oko 1500 .hvala
  • MacSlavko: Osobito su Attachmenti iz mailova u Other :-)
  • smayoo: i mailovi su isto u other
  • jacoby: idem probat..:-)
  • jacoby: ok... tnx...
  • rusty: 'other' kategorija pokriva puno toga, od recimo poruka u message aplikaciji, bilo kakvih poslanih datoteka preko nekih dodatnih aplikacija, streamovi itd... uglavnom brdo. Ja sam to jedino uspio spustit na neku normalnu veličinu tako da sam resotre telefona radio i onda napravio povrat iz backupa. Koji put kada samo napraviš backup će se taj other smanjiti.
  • jacoby: neznam kaj da praznim s telefona da si malo mjesta stvorim...
  • jacoby: brzinsko pitanje... jel znate onu rubriku u itunesima kad spojite telefon na komp, ono u donjem dijelu itunes sučelja, zanima me što spada pod rubriku 'ostalo' na iphoneu?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.34 Seconds

Provided by iJoomla SEO