Čestitka za Božić i Novu godinu
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Čestitka za Božić i Novu godinu

• Sank
  • Moderator
  • 215
24.12.2011.   |   01:58
2012_Cestitka_jabucnjak.png
24.12.2011.   |   03:35
Hvala, tebi i svima ostalima također.
24.12.2011.   |   13:05
Hvala! Također čestitke svima i od mene, uz jedan (kako se uzme) prigodan citat:

Far out in the uncharted backwaters of the unfashionable end of the Western Spiral arm of the Galaxy lies a small unregarded yellow sun.

Orbiting this at a distance of roughly ninety-eight million miles is an utterly insignificant little blue-green planet whose ape-descended life forms are so amazingly primitive that they still think digital watches are a pretty neat idea.

This planet has—or rather had—a problem, which was this: most of the people on it were unhappy for pretty much of the time. Many solutions were suggested for this problem, but most of these were largely concerned with the movements of small green pieces of paper, which is odd because on the whole it wasn't the small green pieces of paper that were unhappy.

And so the problem remained; lots of the people were mean, and most of them were miserable, even the ones with digital watches.

Many were increasingly of the opinion that they'd all made a big mistake in coming down from the trees in the first place. And some said that even the trees had been a bad move, and that no one should ever have left the oceans.

And then, one Thursday, nearly two thousand years after one man had been nailed to a tree for saying how great it would be to be nice to people for a change, a girl sitting on her own in a small café in Rickmansworth suddenly realized what it was that had been going wrong all this time, and she finally knew how the world could be made a good and happy place. This time it was right, it would work, and no one would have to get nailed to anything.

Sadly, however, before she could get to a phone to tell anyone about it, a terrible, stupid catastrophe occurred, and the idea was lost forever.

This is not her story.

Douglas Adams, Hitchhiker's Guide to the Galaxy
24.12.2011.   |   13:11
hvala!
sve najbolje svim clanovima jabucnjaka!
24.12.2011.   |   13:11
Također čestitke i od mene svima.
24.12.2011.   |   13:44
sve najbolje svima za nadolazeće blagdane i puno uspjeha i "jabuka" u novoj 2012.
24.12.2011.   |   13:59
Evo prvi post neka ide u čestitke.
Svima sve najbolje želim
24.12.2011.   |   18:28
Zahvaljujem!

Sve dobro što si sami zaželite nek vam se ispuni!
24.12.2011.   |   18:44
Hvala na čestitkama te također upućujem jedan topli pozdrav svima i neka vas prati zdravlje, a sve ostalo će doći samo po sebi.
24.12.2011.   |   23:58
Sretan Badnjak i cestit Bozis jabucarima koji slave i sve najbolje u 2012!!
25.12.2011.   |   02:37
Evo i od mene sve najbolje svim clanovima jabucnjaka !!
25.12.2011.   |   10:14
Svim želim svako dobro i da imaju puno posla koji mogu naplatiti. Mislim da je to ključ svega, puno posla koji se može naplatiti, a onda si svaki sam može ispuniti sve svoje želje....

SVako dobro još jednom i da purica bude lijepo zažarena, mlinci saftni, a ne mljecaviB)
25.12.2011.   |   10:31
Sve najbolje svima. Vesele i ugodne blagdane zelim.
25.12.2011.   |   10:42
Sve najbolje za blagdane i puno srece, zdravlja i uspjeha u novoj 2012. i da nam svima bude bolja nego ova (ne ponovila se ) i dabogda vam u gacama strchalo i na rostilju cvrchalo !
25.12.2011.   |   11:04
I od mene svim jabučarima čestit i veseo Božić želi... http://www.jabucnjak.hr/media/kunena/attachments/legacy/images/cestitka.jpeg
Prilozi:
25.12.2011.   |   11:44
@smayoo Odličan odlomak!
25.12.2011.   |   12:02
Sretan Božić i sve najbolje želim svim forumašima Jabučnjaka !
Nadam se da ste dobili nešto jabučnjasto ispod bora
25.12.2011.   |   12:31
Svako dobro svim clanovima foruma i Vasim obiteljima...
25.12.2011.   |   14:30
Puno zdravlja, ljubavi, sreće i novaca (za nove tehnologije) želi Jabučarima i Jabučicama - Vojko
25.12.2011.   |   14:51
Neka nam nadolazeće vrijeme donese dobrotu i ljubav.Naučimo dobro dobrim vračati i budimo dobri jedni prema drugima.Imajmo razumjevanja za sve životne zadaće da ustrajemo kroz vjeru u sebe i da naposljetku moramo vjerovati u nešto,imati svoj kategorički imperativ kako bi opstali.Čovjek,to je moja religija i vjera!

Plamičak će utrnuti,ne postavši nikad oganj,ako se o njemu nitko ne brine (Abdurahman DŽAMI).
25.12.2011.   |   16:28
Sretan božić i nova godina.
25.12.2011.   |   21:39
Sretan Božić i puno zdravlja svima,… sve ostalo je manje važno,…
26.12.2011.   |   18:13
Svako dobro svima i svima zelim sretan Bozic i sretnu Novu Godinu !
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 5 minuta
  • Dijete: *kome je to interesantna tema..
  • Dijete: Napisi u forum i sigurno ce se naci netko ko
  • ismar008: a ok ,meni je pomoglo... znam koliko znam...
  • cariblanco: mislim u temi, ne ovdje
  • cariblanco: ali svejedno podjeli to iskustvo s nama, pa da vidimo
  • cariblanco: najbolje ga je očistiti s vlažnim maramicama i ko nov je
  • cariblanco: hehe @ismar008, oprosti ali nemaš pojma o os_x ;)
  • ismar008: ako želite mogu Vam tu dati link ili negdje to napisati mislim da je jako koristan alat
  • ismar008: ja sam pronašao jedan softeware koji mi je konačno počistio moj mini mac nakon 4 godine... iako sam se bojao da će mi cijeli mac počistiti , sada sam super happy sa time...
  • vpasic: njuskalo.
  • big_mac: pozdrav gdje se najjeftinije moze kupiti iphone 6 128gb? Jel na njuškalu ili negdje u inozemstvu ima jeftiniji?
  • smayoo: John, to su ti podešenja od mreže. Možda je za tvoj broj zabranjen prijem MMS poruka (jer imaš neki data promet koji se naplaćuje). Pitaj službu za korisnike.
  • JOHN: A šta da ti kažem, ljudi šalju slike preko MMS pa se čude ko pura dreku zakaj niš ne dobivam. :-)
  • florijan: smayoo, rakija naronca i plovac magić. ziher nisi probao. ja sam sretan čovjek
  • mario.zg: Čak sam čuo da još postoji i SMS i fiksni telefon
  • Moonlike: Pa kaj MMS još uvijek postoji???? Nevjerojatno... ljudi to još plačaju???? Strašno :-)
  • JOHN: Hm....malo istražujem.....data je za pretplatnike a gprs0 za bonaše. MMS mi još uvijek ne radi
  • Borostef: Kod mene sve funkcionira sa data.vip.hr...
  • JOHN: gprs0.vipnet.hr a ne data.vip.hr kako su dali
  • JOHN: ono što su tikvani dali na webu ne funkcionira. Ni za data promet niti za MMS. Za data je
  • JOHN: ono što su tikvani dali na webu. Riječ je o VIP mreži
  • JOHN: Dali netko zna koje su postavke za MMS, uređaj iphone 6
  • iStrucnjak: Zagrijavanje za LP uz domace "tortilje" :) [link]
  • smayoo: Netko mi je nedavno pokudio Pošip od Stine, 2012. Zato sam pitao...
  • smayoo: :D
  • florijan: a, jebi ga smayoo ;). zadovoljan. plavac mali. berba je bila u ovom stoljeću
  • smayoo: Stina? Zadovoljan? Koja sorta, berba?
  • florijan: au, koje vino. STINA! vičem
  • drlovric: Ja isto se ne zamaram tim parametrima. pa to je samo telefon :) Vecina ljudi to glanca, pazi, mazi, da kasnije skuplje proda, ali previse mi je to tlake za malu razliku u cijeni :/ Jos ako imas kutiju i "opremu" (ma sto god to bilo) buducem vlasniku iPhone smijesak ne silazi sa lica :)
  • smayoo: Za to ti ja nisam dobar. :) Moj iP5 je istučen na sva 4 ćoška, a ja to ništa ne vidim (samo mi se uvijek svi čude što sam radio s telefonom), meni on izgleda ok. :)
  • VanjusOS: Sve jasno, nema odgovornosti tolike - samo pregledati papire, stanje, i slično..
  • smayoo: Ja sam u Rijeci, ali nije šala to što tražiš. Taj koji za tebe kupi 5S zapravo preuzima odgovornost za to da ćeš ti biti zadovoljan kupljenim. Da ne kažemo koji problem nastane ako on preuzme telefon koji je naizgled ispravan pa ga pošalje tebi, a ti ustanoviš da nešto nije ispravno. I eto problema... :/
  • VanjusOS: može li netko za mene kupiti iphone 5s u Rijeci, čovjek ne želi slati nigdje, samo primopredaja u RIjeci
  • VanjusOS: pozdrav ljudi
  • drlovric: Apple nema nikakvu bazu ukradenih uredjaja niti se zezaju sa takvim stvarima. Ali zato policija hoce! Pogotovo sto vrijednost racunala debelo prelazi zakonsku obvezu. E sad, Mac nije (kao iPhone po IMEI) lako locirati i naci, pa se radi toga i pronadje jako malo ukradenih racunala. Ako je cijena "previse dobra" ja bi to hladno preskocio. Nije vrijedno potencijalnih problema...
  • Josip R.: Ako se radi o novom Macu malo je sumljivo da nema račun? Inače Apple šalje na mail kopiju računa na zahtjev. A S/N se veže na Apple ID kod prvog paljenja.
  • Josip R.: ime*
  • Josip R.: Bojim se da Appel nema bazu ukradenih uređaja? Provjeri s lokalnim distributerima po serijskom da li je kupljen u HR i na čije ima...
  • iLeo: Da ali piše tu samo piše dali ima i do kad važi garancija. Ne piše dali ima iCloud i dali je ukraden
  • smayoo: [link]
  • iLeo: Račun nema. A sta sa serijskim da radim da provjerim
  • Josip R.: Po serijskom ili ako ima račun?
  • iLeo: Dobio sam dobru ponudu za jedan Mac sad me zanima kako da budem siguran da nije bio ukraden (jer osobu nepoznam) i dali je zaštićen icloudom
  • Gotan: ispravljeno, oglas u oglasniku :)
  • Gotan: pardonček, htio sam ovako na brzinu bacit bubu a kasnije cu složiti oglas
  • smayoo: gotane, za takve poruke imaš oglasnik
  • Gotan: Dragi moji crvići ako je netko zainteresiran za iPhone 5s 16gb unlockan sa garancijom javite se na pm
  • Riba: Sporo je, pogledat ću što ga muči.
  • stefanjos: ako kome treba otkljucat pioneer bluray player, nek mi se javi, samo dvd region :)
  • Borostef: Je, i kod mene je jako spor...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.49 Seconds