Čestitka za Božić i Novu godinu
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Čestitka za Božić i Novu godinu

• Sank
  • Moderator
  • 208
24.12.2011.   |   02:58
2012_Cestitka_jabucnjak.png
24.12.2011.   |   04:35
Hvala, tebi i svima ostalima također.
24.12.2011.   |   14:05
Hvala! Također čestitke svima i od mene, uz jedan (kako se uzme) prigodan citat:

Far out in the uncharted backwaters of the unfashionable end of the Western Spiral arm of the Galaxy lies a small unregarded yellow sun.

Orbiting this at a distance of roughly ninety-eight million miles is an utterly insignificant little blue-green planet whose ape-descended life forms are so amazingly primitive that they still think digital watches are a pretty neat idea.

This planet has—or rather had—a problem, which was this: most of the people on it were unhappy for pretty much of the time. Many solutions were suggested for this problem, but most of these were largely concerned with the movements of small green pieces of paper, which is odd because on the whole it wasn't the small green pieces of paper that were unhappy.

And so the problem remained; lots of the people were mean, and most of them were miserable, even the ones with digital watches.

Many were increasingly of the opinion that they'd all made a big mistake in coming down from the trees in the first place. And some said that even the trees had been a bad move, and that no one should ever have left the oceans.

And then, one Thursday, nearly two thousand years after one man had been nailed to a tree for saying how great it would be to be nice to people for a change, a girl sitting on her own in a small café in Rickmansworth suddenly realized what it was that had been going wrong all this time, and she finally knew how the world could be made a good and happy place. This time it was right, it would work, and no one would have to get nailed to anything.

Sadly, however, before she could get to a phone to tell anyone about it, a terrible, stupid catastrophe occurred, and the idea was lost forever.

This is not her story.

Douglas Adams, Hitchhiker's Guide to the Galaxy
24.12.2011.   |   14:11
hvala!
sve najbolje svim clanovima jabucnjaka!
24.12.2011.   |   14:11
Također čestitke i od mene svima.
24.12.2011.   |   14:44
sve najbolje svima za nadolazeće blagdane i puno uspjeha i "jabuka" u novoj 2012.
24.12.2011.   |   14:59
Evo prvi post neka ide u čestitke.
Svima sve najbolje želim
24.12.2011.   |   19:28
Zahvaljujem!

Sve dobro što si sami zaželite nek vam se ispuni!
24.12.2011.   |   19:44
Hvala na čestitkama te također upućujem jedan topli pozdrav svima i neka vas prati zdravlje, a sve ostalo će doći samo po sebi.
25.12.2011.   |   00:58
Sretan Badnjak i cestit Bozis jabucarima koji slave i sve najbolje u 2012!!
25.12.2011.   |   03:37
Evo i od mene sve najbolje svim clanovima jabucnjaka !!
25.12.2011.   |   11:14
Svim želim svako dobro i da imaju puno posla koji mogu naplatiti. Mislim da je to ključ svega, puno posla koji se može naplatiti, a onda si svaki sam može ispuniti sve svoje želje....

SVako dobro još jednom i da purica bude lijepo zažarena, mlinci saftni, a ne mljecaviB)
25.12.2011.   |   11:31
Sve najbolje svima. Vesele i ugodne blagdane zelim.
25.12.2011.   |   11:42
Sve najbolje za blagdane i puno srece, zdravlja i uspjeha u novoj 2012. i da nam svima bude bolja nego ova (ne ponovila se ) i dabogda vam u gacama strchalo i na rostilju cvrchalo !
25.12.2011.   |   12:04
I od mene svim jabučarima čestit i veseo Božić želi... http://www.jabucnjak.hr/media/kunena/attachments/legacy/images/cestitka.jpeg
Prilozi:
25.12.2011.   |   12:44
@smayoo Odličan odlomak!
25.12.2011.   |   13:02
Sretan Božić i sve najbolje želim svim forumašima Jabučnjaka !
Nadam se da ste dobili nešto jabučnjasto ispod bora
25.12.2011.   |   13:31
Svako dobro svim clanovima foruma i Vasim obiteljima...
25.12.2011.   |   15:30
Puno zdravlja, ljubavi, sreće i novaca (za nove tehnologije) želi Jabučarima i Jabučicama - Vojko
25.12.2011.   |   15:51
Neka nam nadolazeće vrijeme donese dobrotu i ljubav.Naučimo dobro dobrim vračati i budimo dobri jedni prema drugima.Imajmo razumjevanja za sve životne zadaće da ustrajemo kroz vjeru u sebe i da naposljetku moramo vjerovati u nešto,imati svoj kategorički imperativ kako bi opstali.Čovjek,to je moja religija i vjera!

Plamičak će utrnuti,ne postavši nikad oganj,ako se o njemu nitko ne brine (Abdurahman DŽAMI).
25.12.2011.   |   17:28
Sretan božić i nova godina.
25.12.2011.   |   22:39
Sretan Božić i puno zdravlja svima,… sve ostalo je manje važno,…
26.12.2011.   |   19:13
Svako dobro svima i svima zelim sretan Bozic i sretnu Novu Godinu !
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 40 minuta
  • dprgom: 1Password za iOS je besplatan
  • rusty: @Zvone napiši u forum i daj malo više informacija (da li radi na nekom drugom računalu, koji OS je u pitanju itd..)
  • zvone: Problem. Nece mi mountati Transcend vanjski hard. Disk Utility ga prikazuje ali ne mounta. Pomoć.
  • rusty: mada mislim da ću koristiti defaultni mode jer u biti osim izbornika i docka ništa drugo nije 'dark' pa u biti i ne vidim neku prednost. U svakom slučaju fontovi sada svugdje izgledaju znatno bolje
  • rusty: izgleda jako dobro i gotovo kao i u normal modeu. Razlika je naravno što Dark mode izbornik ima transparentnost pa na nekim podlogama izgleda drugačije. Ono što me smeta je kada unutar izbornika se prolazi sa mouseom onda označena stavka bude a pol pixela tanja nego stale i taj prijelaz se primijeti
  • mario.zg: Izgleda isto kvalitetno kao normalni mode ili još ne?
  • rusty: Yosemite PB3 Dark mode definitivno izgleda puno puno bolje sada. Upravo sam napravio upgrade
  • ismar008: frend mi dao slušalice beats, šta idu sa HTC .. i zvuk je super ali mi ne radi volume control iako mi radi play pause gumb... čudno...
  • Josip R.: @Gotan u pravu si.
  • rusty: Ideš slavko majstore! tnx na info
  • MacSlavko: @ rusty: PB3 popravila oštrinu fonta u Dark Mode! Kod mena na Non-Retina MBP 15” sad to izgleda sasvim OK (za razliku od PB2) :-)
  • stefanjos: gledam prognozu i sam sunce, a ujak kaze isto. dobro da sam dosao :D a za navecer me sluzi net od 14down/2up :) i to u "country sideu"
  • dperec: evo pojavio se :)
  • dperec: PB3 još nema mada se svi raspisali da je vani
  • rusty: Yosemite DP8/PB3 je vani
  • cariblanco: ako je vrijeme kao u Finskoj, onda bu ti super...svaki dan prekrasno vrijeme bez oblačka, već jedno dva tjedna
  • Gjuroo: pozdravi mi šveđanke
  • smayoo: Uživaj! Navodno je gore vrijeme ljepše nego ovdje... :)
  • stefanjos: Pozdrav iz belgije(aerodrom) cekam let za svedsku. :).
  • Gotan: Ma ljudi vole kenjat da su power useri a na kraju ispadne da samo zele stavljat stvari na mobitel kao na usb... to je 99% ekipe
  • dprgom: pričam sa jednim likom i on mi nabraja se neke gluposti šta može njegov samsung galaxy s5 i koliko je bolji od iphone-a i na kraju kaže da on to sve isključi, da ništa ne koristi, pa ko je tu lud!?!?!
  • Gotan: Primarno zato sto je skup, vecina bi odmah kupila iPhone da nije cijena kakva je
  • dprgom: meni nije jasno zašto ljudi toliko se*u protiv apple-a a pogotovo protiv iphone-a, ne znam na temelju kojih argumenata mogu reći da je android bolji od ios-a, ux i aplikacije se ne mogu ni uspoređivat i to govorim kao developer koji radi na obe platforme
  • Gotan: Josip R. ako im odgovore onda će dokazat da su im ušli pod kožu...ovako, samo ignore i pusabok
  • Josip R.: Ekipa dolje je nova anketa!
  • rusty: sitnica...
  • dprgom: https://itunes.apple.com/us/app/vizzywig-4k/id913424818
  • rusty: Nema bolje reklame nego kada te konkurencija reklamira, a i besplatno je :D
  • stefanjos: Bolje da ih nema. To je neukus. A spast na samsungov level.
  • Josip R.: Ne kužim Apple, Samsun otvoreno provocira s reklamama, a Apple ništa. Prije su otvoreno provocirali PC i Win, sad ništa? Di su sad iPhone i Mac rekalme vs Samsung i ostali?
  • dprgom: evo ovako >>link<<
  • stefanjos: i dprgom, nabavi taj link!!!
  • stefanjos: https://>>link<<
  • dprgom: -.- ne radi link
  • dprgom: jedan za star trek fanove link
  • stefanjos: a neznam sta je, nikada ne valja. a zovem samo starce. oni su u sibeniku. i to nikada ne radi, niakda. a oboje imamo 10mbit dolje
  • drlovric: Meni Skype radi super. Koristim ga svakodnevno, na jako "egzoticnim lokacijama i konekcijama" i nikada problema.
  • jmirakul: @stefanjos Nisi valjda mislio da Microsoft moze nesto dobro i pouzdano napraviti. Moze samo za.rati
  • jmirakul: @FI4 Rjesenje je ne instalirati malware :))
  • FI4: Instalirao 64 bit betu Chrome, sad nazad 32 stable i uvijek mi govori da postoji novija verzija.. rijesenje?
  • stefanjos: ponavljam, skype je jedno ********************
  • stefanjos: @Riba, necu :P ovako mi pase :D
  • Borostef: Ovo sam baš vidio, možda bi se moglo upotrijebiti na Jabučnjaku... Možda za prvi april... :) >>link<<
  • Riba: Pro tip: ostati će nešto duža nego prije. ;)
  • Borostef: A daaaaj... Meni se baš sviđala onak duža... :)
  • Riba: Isprazni cache od browsera, :)
  • stefanjos: kako to da je vikalica ostala ovako 'duza'? :P
  • MacSlavko: Našao! Tj. listao po Forumu 3-4 mindok nisam vidio poznati naslov...
  • MacSlavko: Tržim jedan svoj stari post... Kako namjestiti da mi se pod Osobno prikaže više od 10 prethodnih postova?
  • drlovric: @funboy: Jedino da ga neko osobno donese iz USA. Sve druge varijante zaobidji, vjeruj mi.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.59 Seconds

Provided by iJoomla SEO