Čestitka za Božić i Novu godinu
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Čestitka za Božić i Novu godinu

• Sank
  • Moderator
  • 208
24.12.2011.   |   02:58
2012_Cestitka_jabucnjak.png
24.12.2011.   |   04:35
Hvala, tebi i svima ostalima također.
24.12.2011.   |   14:05
Hvala! Također čestitke svima i od mene, uz jedan (kako se uzme) prigodan citat:

Far out in the uncharted backwaters of the unfashionable end of the Western Spiral arm of the Galaxy lies a small unregarded yellow sun.

Orbiting this at a distance of roughly ninety-eight million miles is an utterly insignificant little blue-green planet whose ape-descended life forms are so amazingly primitive that they still think digital watches are a pretty neat idea.

This planet has—or rather had—a problem, which was this: most of the people on it were unhappy for pretty much of the time. Many solutions were suggested for this problem, but most of these were largely concerned with the movements of small green pieces of paper, which is odd because on the whole it wasn't the small green pieces of paper that were unhappy.

And so the problem remained; lots of the people were mean, and most of them were miserable, even the ones with digital watches.

Many were increasingly of the opinion that they'd all made a big mistake in coming down from the trees in the first place. And some said that even the trees had been a bad move, and that no one should ever have left the oceans.

And then, one Thursday, nearly two thousand years after one man had been nailed to a tree for saying how great it would be to be nice to people for a change, a girl sitting on her own in a small café in Rickmansworth suddenly realized what it was that had been going wrong all this time, and she finally knew how the world could be made a good and happy place. This time it was right, it would work, and no one would have to get nailed to anything.

Sadly, however, before she could get to a phone to tell anyone about it, a terrible, stupid catastrophe occurred, and the idea was lost forever.

This is not her story.

Douglas Adams, Hitchhiker's Guide to the Galaxy
24.12.2011.   |   14:11
hvala!
sve najbolje svim clanovima jabucnjaka!
24.12.2011.   |   14:11
Također čestitke i od mene svima.
24.12.2011.   |   14:44
sve najbolje svima za nadolazeće blagdane i puno uspjeha i "jabuka" u novoj 2012.
24.12.2011.   |   14:59
Evo prvi post neka ide u čestitke.
Svima sve najbolje želim
24.12.2011.   |   19:28
Zahvaljujem!

Sve dobro što si sami zaželite nek vam se ispuni!
24.12.2011.   |   19:44
Hvala na čestitkama te također upućujem jedan topli pozdrav svima i neka vas prati zdravlje, a sve ostalo će doći samo po sebi.
25.12.2011.   |   00:58
Sretan Badnjak i cestit Bozis jabucarima koji slave i sve najbolje u 2012!!
25.12.2011.   |   03:37
Evo i od mene sve najbolje svim clanovima jabucnjaka !!
25.12.2011.   |   11:14
Svim želim svako dobro i da imaju puno posla koji mogu naplatiti. Mislim da je to ključ svega, puno posla koji se može naplatiti, a onda si svaki sam može ispuniti sve svoje želje....

SVako dobro još jednom i da purica bude lijepo zažarena, mlinci saftni, a ne mljecaviB)
25.12.2011.   |   11:31
Sve najbolje svima. Vesele i ugodne blagdane zelim.
25.12.2011.   |   11:42
Sve najbolje za blagdane i puno srece, zdravlja i uspjeha u novoj 2012. i da nam svima bude bolja nego ova (ne ponovila se ) i dabogda vam u gacama strchalo i na rostilju cvrchalo !
25.12.2011.   |   12:04
I od mene svim jabučarima čestit i veseo Božić želi... http://www.jabucnjak.hr/media/kunena/attachments/legacy/images/cestitka.jpeg
Prilozi:
25.12.2011.   |   12:44
@smayoo Odličan odlomak!
25.12.2011.   |   13:02
Sretan Božić i sve najbolje želim svim forumašima Jabučnjaka !
Nadam se da ste dobili nešto jabučnjasto ispod bora
25.12.2011.   |   13:31
Svako dobro svim clanovima foruma i Vasim obiteljima...
25.12.2011.   |   15:30
Puno zdravlja, ljubavi, sreće i novaca (za nove tehnologije) želi Jabučarima i Jabučicama - Vojko
25.12.2011.   |   15:51
Neka nam nadolazeće vrijeme donese dobrotu i ljubav.Naučimo dobro dobrim vračati i budimo dobri jedni prema drugima.Imajmo razumjevanja za sve životne zadaće da ustrajemo kroz vjeru u sebe i da naposljetku moramo vjerovati u nešto,imati svoj kategorički imperativ kako bi opstali.Čovjek,to je moja religija i vjera!

Plamičak će utrnuti,ne postavši nikad oganj,ako se o njemu nitko ne brine (Abdurahman DŽAMI).
25.12.2011.   |   17:28
Sretan božić i nova godina.
25.12.2011.   |   22:39
Sretan Božić i puno zdravlja svima,… sve ostalo je manje važno,…
26.12.2011.   |   19:13
Svako dobro svima i svima zelim sretan Bozic i sretnu Novu Godinu !
Moderatori: smayoo, Sank, saint
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 48 minuta
  • Riba: Mda, ima problema sa https linkovima. sredit cu.
  • Borostef: Hmmm... Neće staviti link kako spada... Kako god bilo 64 bitna beta Chromea je vani... Tko potraži naći će... :)
  • Borostef: https://>>link<<
  • Borostef: 64 bitna beta verzija Google Chromea za Mac... https://>>link<<
  • BB: HITNO TRAŽIM DVA DEVELOPERA ZA STALNI RADNI ODNOS IOS i ANDROID. Molim Vas ako znate da nekome treba posao nek se javi na hamed@coreincubator.com HVALA
  • BB: Mozda ne spada bas ovdje, ali mozda i bude nekome od koristi - objavljeno na FB prije 15 minuta:
  • BB: Bok svima! :)
  • drlovric: Ja ne znam ni sta bi radio sa tim satom na ruci. Jos jedna stvar za punjenje :) Mada mozdra promijenim misljenje kada tu stvar vidim uzivo. Mada mislim da ce ocekivane i normalne features dobiti tek u 3 generaciji :P
  • MacSlavko: ja si već vidim na ruci jedan iWatch! :))
  • stefanjos: jedva cekam :))))
  • rusty: 9.9. Apple Keynote!
  • MarkoLekic: U redu, nov sam ovde, izvini.
  • rusty: @Marko tvoju poruku u vikalici kao i dvostruki link na post u formu je vidljiv i sigurno će ti netko odgovoriti u dogledno vrijeme, nema potrebe spammati vikalicu zbog toga
  • MarkoLekic: >>link<<
  • MarkoLekic: >>link<<
  • MarkoLekic: Pozz svima! Ovako, imam iPhone 3gs i imam 2 problema. Prvi je to što neće lepo da se puni. imam LG punjac za njega, nemam original i kada ga punim moram da namestim usb u punjac na pola da bi punio, a na komp da puni neće. Drugi problem je baterija. Mnogo slabo drži. Nekoliko sati mi maksimalno izdrži, čak i kada ga ne čačkam, a on ima 100%, pogledam ga nakon pola sata i ima 75!Molim za po
  • MarkoLekic: pozz
  • cariblanco: ja sam zabrijao da se priča o mini mac*_u
  • Renzo: >>link<<
  • cariblanco: Retina mini, hmmm mislim da postoji samo jedan takav primjerak i ima ga drlovric :D
  • drlovric: Mia moj Mini je dosao sa iOS6 pa sam nakon upgrade primjetio osjetno usporenje. Prilicno lose to radi na iOS7. Zato sam ga brzinski prodao i kupio Retina Mini koji radi savrseno.
  • Drky: Davore, kako to da na Jabučnjaku još nema nikakav članak o novom Mac Pro (2013) ?? Pozz!
  • MiaLovric: Hmm, da to sam i ja vidjela, ali sada koliko je to sigurno? Da li se nekako po nekom broju na kutiju to može provjeriti? I
  • Renzo: Mactracker kaže 6.0.1
  • MiaLovric: Dobra večer svima :) da li je možda netko u zadnjih par mjeseci kupio novi iPad Mini prve generacije? Mene zanima koji je iOS bio na njemu? Da li iOS 7 ili iOS 6? Jer sam čula da je dosta usporen na iOS 7. Možda netko zna?
  • Renzo: Šteta ako je otišao, baš mi je bio OK.
  • smayoo: Koliko vidim, obrisan je iz baze korisnika. Zašto - ne znam. Načelno, Riba i Davor mogu izbrisati korisnika iz baze i to rade samo na zahtjev samog korisnika. Jedini izuzetak je bio onaj Tony Soprano, prevarant.
  • Renzo: Šta se dogodilo sa članom User? Nestao sa Jabučnjaka?
  • rusty: Zato i kažem gumenjak...s Drenove
  • smayoo: Ja imam doma kajak, pa kad je dovoljno jaka kiša, spuštam se njime s Viškova u grad na posao... :D :D
  • rusty: u biti imaš pravo Smayoo... mislim da bi mi se isplatilo kupiti gumenjak i tako ići na posao
  • smayoo: Kako to misliš - od 9 do 12 mj? U Rijeci je kiša 12 mjeseci godišnje. Inače je u 7. i 8. mjesecu nešto rjeđa, nego inače, ali ove godine nije ni to... :D
  • rusty: Kao da živomo u Seattle-u. 9 od 12 mj je kiša
  • rusty: Joj što volim Kanadu (Rijeku) :D
  • stefanjos: Jer je kisa doslovno svaki dan u rijeci. Svaki jbni dan
  • Kloba: To sam baš primjetio kod ljudi iz Dalmacije i Primorja, koji žive kraj mora općenito, uvijek za dalje krajeve pitaju kakvo je vrijeme :)
  • Kloba: A zašto je bitno jeli gore kiša?
  • cariblanco: ljeva ko iz kabla...stalno
  • smayoo: Pozdrav u Finsku! :) Je li i gore kiša? :)
  • cariblanco: pozdrav iz Finske...gradić Nokia
  • stefanjos: Ovi prodavaci auta su takvi gnjavezi. Jaooo.
  • smayoo: piši u forum
  • lalaipo: Hitno trebam savjet,ekran na Iphoneu 5s mi se odjednom zacrnio,sve radi,sve se cuje ali je ekran crn. Zna li netko o cemu je rijec?
  • ismar008: kako kod stvarno najbolji program za to
  • dprgom: možda se radi o nekome besplatnom filmu... lol
  • drlovric: Ne trebas pricati sta d-loadiras. Bitno da program radi ;)
  • ismar008: hvala na savjetu
  • ismar008: e super radi ovaj transmission, sada dowlnlodam film i subtitle pa ću gledati ;-)
  • dprgom: ;) još jedan izbjeglica sa windowsa
  • ismar008: cool, idem pogledati šta je to ;-)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

KB

Anketa

Jabučnjak 3.0

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 2.33 Seconds