Čestitka za Božić i Novu godinu
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Čestitka za Božić i Novu godinu

• Sank
  • Moderator
  • 208
24.12.2011.   |   02:58
2012_Cestitka_jabucnjak.png
24.12.2011.   |   04:35
Hvala, tebi i svima ostalima također.
24.12.2011.   |   14:05
Hvala! Također čestitke svima i od mene, uz jedan (kako se uzme) prigodan citat:

Far out in the uncharted backwaters of the unfashionable end of the Western Spiral arm of the Galaxy lies a small unregarded yellow sun.

Orbiting this at a distance of roughly ninety-eight million miles is an utterly insignificant little blue-green planet whose ape-descended life forms are so amazingly primitive that they still think digital watches are a pretty neat idea.

This planet has—or rather had—a problem, which was this: most of the people on it were unhappy for pretty much of the time. Many solutions were suggested for this problem, but most of these were largely concerned with the movements of small green pieces of paper, which is odd because on the whole it wasn't the small green pieces of paper that were unhappy.

And so the problem remained; lots of the people were mean, and most of them were miserable, even the ones with digital watches.

Many were increasingly of the opinion that they'd all made a big mistake in coming down from the trees in the first place. And some said that even the trees had been a bad move, and that no one should ever have left the oceans.

And then, one Thursday, nearly two thousand years after one man had been nailed to a tree for saying how great it would be to be nice to people for a change, a girl sitting on her own in a small café in Rickmansworth suddenly realized what it was that had been going wrong all this time, and she finally knew how the world could be made a good and happy place. This time it was right, it would work, and no one would have to get nailed to anything.

Sadly, however, before she could get to a phone to tell anyone about it, a terrible, stupid catastrophe occurred, and the idea was lost forever.

This is not her story.

Douglas Adams, Hitchhiker's Guide to the Galaxy
24.12.2011.   |   14:11
hvala!
sve najbolje svim clanovima jabucnjaka!
24.12.2011.   |   14:11
Također čestitke i od mene svima.
24.12.2011.   |   14:44
sve najbolje svima za nadolazeće blagdane i puno uspjeha i "jabuka" u novoj 2012.
24.12.2011.   |   14:59
Evo prvi post neka ide u čestitke.
Svima sve najbolje želim
24.12.2011.   |   19:28
Zahvaljujem!

Sve dobro što si sami zaželite nek vam se ispuni!
24.12.2011.   |   19:44
Hvala na čestitkama te također upućujem jedan topli pozdrav svima i neka vas prati zdravlje, a sve ostalo će doći samo po sebi.
25.12.2011.   |   00:58
Sretan Badnjak i cestit Bozis jabucarima koji slave i sve najbolje u 2012!!
25.12.2011.   |   03:37
Evo i od mene sve najbolje svim clanovima jabucnjaka !!
25.12.2011.   |   11:14
Svim želim svako dobro i da imaju puno posla koji mogu naplatiti. Mislim da je to ključ svega, puno posla koji se može naplatiti, a onda si svaki sam može ispuniti sve svoje želje....

SVako dobro još jednom i da purica bude lijepo zažarena, mlinci saftni, a ne mljecaviB)
25.12.2011.   |   11:31
Sve najbolje svima. Vesele i ugodne blagdane zelim.
25.12.2011.   |   11:42
Sve najbolje za blagdane i puno srece, zdravlja i uspjeha u novoj 2012. i da nam svima bude bolja nego ova (ne ponovila se ) i dabogda vam u gacama strchalo i na rostilju cvrchalo !
25.12.2011.   |   12:04
I od mene svim jabučarima čestit i veseo Božić želi... http://www.jabucnjak.hr/media/kunena/attachments/legacy/images/cestitka.jpeg
Prilozi:
25.12.2011.   |   12:44
@smayoo Odličan odlomak!
25.12.2011.   |   13:02
Sretan Božić i sve najbolje želim svim forumašima Jabučnjaka !
Nadam se da ste dobili nešto jabučnjasto ispod bora
25.12.2011.   |   13:31
Svako dobro svim clanovima foruma i Vasim obiteljima...
25.12.2011.   |   15:30
Puno zdravlja, ljubavi, sreće i novaca (za nove tehnologije) želi Jabučarima i Jabučicama - Vojko
25.12.2011.   |   15:51
Neka nam nadolazeće vrijeme donese dobrotu i ljubav.Naučimo dobro dobrim vračati i budimo dobri jedni prema drugima.Imajmo razumjevanja za sve životne zadaće da ustrajemo kroz vjeru u sebe i da naposljetku moramo vjerovati u nešto,imati svoj kategorički imperativ kako bi opstali.Čovjek,to je moja religija i vjera!

Plamičak će utrnuti,ne postavši nikad oganj,ako se o njemu nitko ne brine (Abdurahman DŽAMI).
25.12.2011.   |   17:28
Sretan božić i nova godina.
25.12.2011.   |   22:39
Sretan Božić i puno zdravlja svima,… sve ostalo je manje važno,…
26.12.2011.   |   19:13
Svako dobro svima i svima zelim sretan Bozic i sretnu Novu Godinu !
Moderatori: smayoo, Sank, saint
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 10 sati, 38 minuta
  • smayoo: @jmirakul: Je, baš u pravi čas da pogura ljude u smjeru clouda kao alternative usb memorijama. How convenient! :)
  • markoveic: Macbook AIR do 6000 javi se!!! Slavonija.
  • CooL: neznam zašto je 3 puta poslao isto
  • CooL: mislim uzeti ovo >>link<< šta mislite o tome za XBMC
  • jmirakul: Stiže uskoro USB JB paranoia
  • jmirakul: >>link<<
  • jmirakul: @dprgom PDV se placa na zbroj vrijednosti robe plus postarina. Tome se jos dodaju i eventualni troskovi carinjenja.
  • DrAle: Zaboravih na znak plus! Dakle, platit ćeš troškove carinskog postupka i još 25% PDV
  • DrAle: Troškovi carinskog postupka 25% PDV (tražit će da im pošalješ račun)
  • dprgom: dali se plaća carina/PDV na paket iz US-a vrijednosti oko 380kn?
  • MacSlavko: John: imam ja Word 2011, ali ne znam to umetnuti. Pošalji mi stranicu iz Pages pa ću kopirati u Word i vidjeti što se događa...
  • john_st: nisam se igrao s Wordom ali Pages i MathType to solidno odrađuju. samo što ja imam "posebne" prohtjeve :D
  • smayoo: Ja sam pokušao nekoliko puta, ali baratanje složenijim matematičkim izrazima u Wordu je... uf... radije bi hvatao mrave jednog po jednog, otkidao im glave, vadio mozak i trpao ga u vagone... :)
  • john_st: @smayoo - latex je za materijale namijenjene profi matematičarima, meni treba za srednjoškolce, dakle puno boja i slika i svega pa se zato igram s Pagesom/Wordom
  • Gotan: ja trebam takvog jednog pa da mjenjamo :)
  • vpasic: Umjesto da je podigao win u paralelsima i radio bi mu bolje nego win na pc-ju.
  • smayoo: Ja sam upoznao jednog koji je kupio Mac pa ga prodao i vratio se na Windowse. Nije mu se dopalo što nema cut komande u Finderu i to mu je bio deal breaker. :D
  • Gotan: QQ
  • abajo: sumnjam ;-)
  • Gotan: Postoje li uopće ljudi koji mjenjaju Mac za PC jednom kad se prebace? :P
  • smayoo: A LaTeX? Ti si prvi matematičar za kojeg čujem da koristi Word. :)
  • john_st: Ima li itko zadnji MS Word pa da mi testira umetanje MathType jednadžbe u textbox? U Pages.app radi normalno kad je tekst izvan textboxa al unutar - ne.
  • kinsif: JM elektronika. imao sam dobra iskustva
  • miomika: Dali netko zna dobar servis za iPhone u Rijeci, ali neki koji lemi i chipove i reball-a? I da nije skup.
  • smayoo: Može biti. A da li ti se klima hladnjak na procesoru? Da li su ostale temperature niske, a samo ta je visoka?
  • CooL: ali čitam da se kod njih hoče stvrdnuti pasta pa izgubiti dobar grip sa hladnjakom i da ljuti puše na tome po 10c
  • CooL: smayoo to mi je bilo prvo i nije nešto bilo prljavo odnosno nije se nalupila prašina pošto čistim elektroniku dosta često
  • smayoo: Cool, probaj najprije očistiti od prašine
  • robee: @iMarko: CallLogPro ako imas JB (instaliras ga, podesis kako ti odgovara i on ti mjeri sve, a kata ti treba nesto od podataka, sve pogledas u njemu, ne jede bateriju). Ako zelis snimati pozive, imas Audio recorder (potreban isto JB)
  • CooL: sad sam usage virtual box i temp je 81 ali ventilator i dale na max
  • CooL: ventilatori na 6200
  • smayoo: a da li se ventilatori pri tom zavrte na max?
  • CooL: u zadnje vrijeme mi počela temperatura skakati do 95 stupnjeva
  • CooL: jel netko mjenjao termalnu pastu na mbp 2011
  • VanjusOS: mogu samo reći - RETINA JE ZAKON
  • Renzo: Ili da prije pitam, da li netko polaže autorska prava na dizajn karte?
  • Renzo: Ima li netko u vektorskom obliku karte za bruškulu (trieštine)?
  • stefanjos: a phone app? ili ti to zelis eksportat?
  • Renzo: Jbt, lako pamtljiv naziv :)
  • GANDALf: Našao: LG GH24NSB0, dobavljiv kod nas. OWC ga prodaje kao kompatibilnog.
  • iMarko: Probao sam ih najmanje 15, svi se moraju iz programa zvati da bi mjerio
  • iMarko: Cista statistika, koliko poziva i koliko minuta
  • GANDALf: Nece se sa svake bootati i sl.
  • smayoo: nisam baš 100% siguran... :/
  • stefanjos: pa svaka
  • GANDALf: (ne slot loading)
  • stefanjos: mjeri?
  • iMarko: Jel postoji neki program za Iphone koji mjeri pozive?
  • GANDALf: Interna SATA pržilica kompatibilna sa macom (mavericks)?
  • Kapetanica: Will do. tnx

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

0marko, CooL, divic3, matiknez, rusty, saint, Anonimci (499)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Jabučnjak 3.0

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.82 Seconds

Provided by iJoomla SEO