Čestitka za Božić i Novu godinu
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Čestitka za Božić i Novu godinu

• Sank
  • Moderator
  • 218
24.12.2011 | 01:58
2012_Cestitka_jabucnjak.png
24.12.2011 | 03:35
Hvala, tebi i svima ostalima također.
24.12.2011 | 13:05
Hvala! Također čestitke svima i od mene, uz jedan (kako se uzme) prigodan citat:

Far out in the uncharted backwaters of the unfashionable end of the Western Spiral arm of the Galaxy lies a small unregarded yellow sun.

Orbiting this at a distance of roughly ninety-eight million miles is an utterly insignificant little blue-green planet whose ape-descended life forms are so amazingly primitive that they still think digital watches are a pretty neat idea.

This planet has—or rather had—a problem, which was this: most of the people on it were unhappy for pretty much of the time. Many solutions were suggested for this problem, but most of these were largely concerned with the movements of small green pieces of paper, which is odd because on the whole it wasn't the small green pieces of paper that were unhappy.

And so the problem remained; lots of the people were mean, and most of them were miserable, even the ones with digital watches.

Many were increasingly of the opinion that they'd all made a big mistake in coming down from the trees in the first place. And some said that even the trees had been a bad move, and that no one should ever have left the oceans.

And then, one Thursday, nearly two thousand years after one man had been nailed to a tree for saying how great it would be to be nice to people for a change, a girl sitting on her own in a small café in Rickmansworth suddenly realized what it was that had been going wrong all this time, and she finally knew how the world could be made a good and happy place. This time it was right, it would work, and no one would have to get nailed to anything.

Sadly, however, before she could get to a phone to tell anyone about it, a terrible, stupid catastrophe occurred, and the idea was lost forever.

This is not her story.

Douglas Adams, Hitchhiker's Guide to the Galaxy
24.12.2011 | 13:11
hvala!
sve najbolje svim clanovima jabucnjaka!
24.12.2011 | 13:11
Također čestitke i od mene svima.
24.12.2011 | 13:44
sve najbolje svima za nadolazeće blagdane i puno uspjeha i "jabuka" u novoj 2012.
24.12.2011 | 13:59
Evo prvi post neka ide u čestitke.
Svima sve najbolje želim
24.12.2011 | 18:28
Zahvaljujem!

Sve dobro što si sami zaželite nek vam se ispuni!
24.12.2011 | 18:44
Hvala na čestitkama te također upućujem jedan topli pozdrav svima i neka vas prati zdravlje, a sve ostalo će doći samo po sebi.
24.12.2011 | 23:58
Sretan Badnjak i cestit Bozis jabucarima koji slave i sve najbolje u 2012!!
25.12.2011 | 02:37
Evo i od mene sve najbolje svim clanovima jabucnjaka !!
25.12.2011 | 10:14
Svim želim svako dobro i da imaju puno posla koji mogu naplatiti. Mislim da je to ključ svega, puno posla koji se može naplatiti, a onda si svaki sam može ispuniti sve svoje želje....

SVako dobro još jednom i da purica bude lijepo zažarena, mlinci saftni, a ne mljecaviB)
25.12.2011 | 10:31
Sve najbolje svima. Vesele i ugodne blagdane zelim.
25.12.2011 | 10:42
Sve najbolje za blagdane i puno srece, zdravlja i uspjeha u novoj 2012. i da nam svima bude bolja nego ova (ne ponovila se ) i dabogda vam u gacama strchalo i na rostilju cvrchalo !
25.12.2011 | 11:04
I od mene svim jabučarima čestit i veseo Božić želi... http://www.jabucnjak.hr/media/kunena/attachments/legacy/images/cestitka.jpeg
Prilozi:
25.12.2011 | 11:44
@smayoo Odličan odlomak!
25.12.2011 | 12:02
Sretan Božić i sve najbolje želim svim forumašima Jabučnjaka !
Nadam se da ste dobili nešto jabučnjasto ispod bora
25.12.2011 | 12:31
Svako dobro svim clanovima foruma i Vasim obiteljima...
25.12.2011 | 14:30
Puno zdravlja, ljubavi, sreće i novaca (za nove tehnologije) želi Jabučarima i Jabučicama - Vojko
25.12.2011 | 14:51
Neka nam nadolazeće vrijeme donese dobrotu i ljubav.Naučimo dobro dobrim vračati i budimo dobri jedni prema drugima.Imajmo razumjevanja za sve životne zadaće da ustrajemo kroz vjeru u sebe i da naposljetku moramo vjerovati u nešto,imati svoj kategorički imperativ kako bi opstali.Čovjek,to je moja religija i vjera!

Plamičak će utrnuti,ne postavši nikad oganj,ako se o njemu nitko ne brine (Abdurahman DŽAMI).
25.12.2011 | 16:28
Sretan božić i nova godina.
25.12.2011 | 21:39
Sretan Božić i puno zdravlja svima,… sve ostalo je manje važno,…
26.12.2011 | 18:13
Svako dobro svima i svima zelim sretan Bozic i sretnu Novu Godinu !
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 56 minuta
  • saint: Poslao,Hvala
  • cariblanco: saint pp
  • drlovric: 16K? Wow. Ja sam tada nekada dobio Apple IIc sa citavih 128K rama. Cudili se ljudi sto su ugradili toliko, bez veze stoji neiskoristeno :D
  • smayoo: Ne. Mislim na Spectruma. Iako, ne sjećam se baš da je Spectrum 48 ispadao jeftiniji od C64. Jeftin je bio jedino onaj 16K što ga je "proizvodilo" Gorenje. A to je bilo kuruza, njega nitko nije ni kupovao.
  • Borisone: Misliš ZX81? Spectrum i C64 su negdje u isto vrijeme došli. Spectrum za one plićeg, a C64 za one dubljeg džepa.
  • smayoo: Ma koja Amiga... I Amiga, i Atari ST, to su bili dobri strojevi, ali nisu imali nigdje ni blizu utjecaj na društvo kao C64. Nego... vidim da nema ni ZX Spectruma... ;)
  • dxdandy: naj naj naj jaci stroj za mene
  • dxdandy: Commodore 64
  • havdic: 10. Magic Wand :D
  • drlovric: Malo mi cudno da Amiga 500 nije na listi :)
  • smayoo: br. 10 mi je najjači :)
  • Borostef: Time objavio listu 50 najutjecajnijih gadgeta svih vremena, zanimljivo se prisjetiti nekih...[link]
  • saint: ako mislimo na istu nemoj prizivati :D
  • cariblanco: Imali smo "zvijezdu" kapetanicu i otjerali je ;)
  • zabac: Malo je cura, one bi imale stalno o nećemu pričati.
  • cariblanco: Misliš, a U i P lol, izgleda da OS-X ipak puno bolje radi, pa nema puno problema
  • kinsif: sve smo si rekli :D
  • stefanjos: ma svi smo mi tu, samo nemamo sta pricat :P
  • gladhr2: eh ja taman dosao na iPhone ahha
  • kinsif: pale dionice applea pa se prebacujemo svi na winse i android :P
  • gladhr2: @smayoo jel to onda ukljucuje i mene :-/ ... btw bio sam clan jos prije 6-7 godina tu dok sam imao iPhone 3G ahhah
  • smayoo: pritajili smo se, čekamo da se novopridošli članovi raziđu... ;)
  • gladhr2: kako to da ovaj forum vise nije aktivan? mislim jeste ali slabo
  • Daddo: pozdrav ekipi...
  • gladhr2: ahaa a tek sad vidim :)
  • zabac: Yosemite je završio za nekih 2 sata od nule. Za Kapetana ne znam.
  • energyman: Ma nije update, stavljao sam frendu SSD umjesto pržilice pa radim clean install. Ako s ene varam ima 6,9 GB cijela instalacija.
  • gladhr2: koliko ima gb?
  • gladhr2: haha sta je to stvarno tako kod updatea za Mac?! ahha ajde bar ces dobiti update :D
  • energyman: Mislim da za 4-5 dana mogu normalno koristit MacBook :) [link]
  • cariblanco: Ovo sve pišem zbog 6 , jer je to glavni razlog što neki uzmu manji model
  • cariblanco: Jedino za telefoniranje koristim jednu ruku :) kad netko surfa ili nešto slično radi, baš me zanima šta radi s drugom rukom...nije vrag da je odmara :D
  • cariblanco: Meni nisu jasni oni koji koriste mob s jednom rukom, ja 4S koristim s dvije ruke...u jednoj ga držim a s drugom tipkam.
  • gladhr2: nisam probao bas 10 puta al skoro svaki put padne 1 posto nakon paljenja a znaci ne bude ni sekundu ugasen
  • zabac: 10 puta ugasiš i upališ i ode 10%? Možda slučajnost.
  • gladhr2: Da li je normalno da mi whatsapp radi u pozadini skoro 40 minuta? I da nakon gašenja pa odmah nakon tog paljenja izgubi 1% baterije
  • smayoo: To je sve showbusiness. A u showbusinessu je samo bitno da se o tebi priča, pa makar i dobro... :D
  • Soffoklo: @Emilvic stara vijest, TSMC nije mogao proizvesti dovoljnu količinu CPU-ova, pa je Apple uzeo dio od Samsunga, ali Samsung je već prešao na 14nm proces pa postoji mala razlika u samim čipovima. Na kraju se pokazalo da je razlika toliko mizerna da ovaj put ništa od afere :-)
  • Emilvic: [link] sta ovaj trabunja
  • gladhr2: Ja se s5 riješio i uzeo 6s space Grey i odlična je boja
  • dodoonn: Rijesio se s7 i uzeo Pinki 6S sivu ultra thin maskicu i kombinacija je preodlicna :D
  • gladhr2: Sad ce padati dionice ahah
  • energyman: [link]
  • cariblanco: Kad si zadnji put dao lemuzinu na apple misi :D
  • cariblanco: Tebe i JOHN_a će uhapsiti iSoa, imamo mi svoje tajne službe u oblacima ;)
  • smayoo: To je zato što nas puca neka negativa... :D
  • cariblanco: [link]
  • cariblanco: Napisao sam od kad je plus minus, ali sam zaboravio da vikalica ne priznaje simbol plus :D
  • cariblanco: Od kad je minus ?
  • Emilvic: @john hvala :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

CooL, deYo, MacSlavko, rusty, saint, zabac, Anonimci (199)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Naravno, sportski aluminium model - 14.4%
Klasičan nerđajući čelik je prava mjera - 7.2%
Žlato! Žlato za mene! - 1.4%
Sat mora biti mehanički - 10.1%
Samo G-Shock, ovo je preosjetljivo - 2.9%