Čestitka za Božić i Novu godinu
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Čestitka za Božić i Novu godinu

• Sank
  • Moderator
  • 209
24.12.2011.   |   02:58
2012_Cestitka_jabucnjak.png
24.12.2011.   |   04:35
Hvala, tebi i svima ostalima također.
24.12.2011.   |   14:05
Hvala! Također čestitke svima i od mene, uz jedan (kako se uzme) prigodan citat:

Far out in the uncharted backwaters of the unfashionable end of the Western Spiral arm of the Galaxy lies a small unregarded yellow sun.

Orbiting this at a distance of roughly ninety-eight million miles is an utterly insignificant little blue-green planet whose ape-descended life forms are so amazingly primitive that they still think digital watches are a pretty neat idea.

This planet has—or rather had—a problem, which was this: most of the people on it were unhappy for pretty much of the time. Many solutions were suggested for this problem, but most of these were largely concerned with the movements of small green pieces of paper, which is odd because on the whole it wasn't the small green pieces of paper that were unhappy.

And so the problem remained; lots of the people were mean, and most of them were miserable, even the ones with digital watches.

Many were increasingly of the opinion that they'd all made a big mistake in coming down from the trees in the first place. And some said that even the trees had been a bad move, and that no one should ever have left the oceans.

And then, one Thursday, nearly two thousand years after one man had been nailed to a tree for saying how great it would be to be nice to people for a change, a girl sitting on her own in a small café in Rickmansworth suddenly realized what it was that had been going wrong all this time, and she finally knew how the world could be made a good and happy place. This time it was right, it would work, and no one would have to get nailed to anything.

Sadly, however, before she could get to a phone to tell anyone about it, a terrible, stupid catastrophe occurred, and the idea was lost forever.

This is not her story.

Douglas Adams, Hitchhiker's Guide to the Galaxy
24.12.2011.   |   14:11
hvala!
sve najbolje svim clanovima jabucnjaka!
24.12.2011.   |   14:11
Također čestitke i od mene svima.
24.12.2011.   |   14:44
sve najbolje svima za nadolazeće blagdane i puno uspjeha i "jabuka" u novoj 2012.
24.12.2011.   |   14:59
Evo prvi post neka ide u čestitke.
Svima sve najbolje želim
24.12.2011.   |   19:28
Zahvaljujem!

Sve dobro što si sami zaželite nek vam se ispuni!
24.12.2011.   |   19:44
Hvala na čestitkama te također upućujem jedan topli pozdrav svima i neka vas prati zdravlje, a sve ostalo će doći samo po sebi.
25.12.2011.   |   00:58
Sretan Badnjak i cestit Bozis jabucarima koji slave i sve najbolje u 2012!!
25.12.2011.   |   03:37
Evo i od mene sve najbolje svim clanovima jabucnjaka !!
25.12.2011.   |   11:14
Svim želim svako dobro i da imaju puno posla koji mogu naplatiti. Mislim da je to ključ svega, puno posla koji se može naplatiti, a onda si svaki sam može ispuniti sve svoje želje....

SVako dobro još jednom i da purica bude lijepo zažarena, mlinci saftni, a ne mljecaviB)
25.12.2011.   |   11:31
Sve najbolje svima. Vesele i ugodne blagdane zelim.
25.12.2011.   |   11:42
Sve najbolje za blagdane i puno srece, zdravlja i uspjeha u novoj 2012. i da nam svima bude bolja nego ova (ne ponovila se ) i dabogda vam u gacama strchalo i na rostilju cvrchalo !
25.12.2011.   |   12:04
I od mene svim jabučarima čestit i veseo Božić želi... http://www.jabucnjak.hr/media/kunena/attachments/legacy/images/cestitka.jpeg
Prilozi:
25.12.2011.   |   12:44
@smayoo Odličan odlomak!
25.12.2011.   |   13:02
Sretan Božić i sve najbolje želim svim forumašima Jabučnjaka !
Nadam se da ste dobili nešto jabučnjasto ispod bora
25.12.2011.   |   13:31
Svako dobro svim clanovima foruma i Vasim obiteljima...
25.12.2011.   |   15:30
Puno zdravlja, ljubavi, sreće i novaca (za nove tehnologije) želi Jabučarima i Jabučicama - Vojko
25.12.2011.   |   15:51
Neka nam nadolazeće vrijeme donese dobrotu i ljubav.Naučimo dobro dobrim vračati i budimo dobri jedni prema drugima.Imajmo razumjevanja za sve životne zadaće da ustrajemo kroz vjeru u sebe i da naposljetku moramo vjerovati u nešto,imati svoj kategorički imperativ kako bi opstali.Čovjek,to je moja religija i vjera!

Plamičak će utrnuti,ne postavši nikad oganj,ako se o njemu nitko ne brine (Abdurahman DŽAMI).
25.12.2011.   |   17:28
Sretan božić i nova godina.
25.12.2011.   |   22:39
Sretan Božić i puno zdravlja svima,… sve ostalo je manje važno,…
26.12.2011.   |   19:13
Svako dobro svima i svima zelim sretan Bozic i sretnu Novu Godinu !
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 29 minuta
  • Gjuroo: Jel to, što se u oglasniku može ovoriti nekoliko slika jedna preko druge, bug ili feature?
  • robee: Izasao JB sa Cydia-om :)
  • smayoo: Prodajem Mini 2007! [link]
  • FI4: Nisam ga nikad vidio u gradu :(
  • smayoo: Pa možda ih sve drži u tom ormaru... :D
  • Kloba: Sada bi trebalo vratiti stari Apple logo:)
  • Kloba: Osim toga, da je srećko moglo se zaključiti po činjenici da ga nikad u javnosti nisi mogao vidjeti s niti jednom djevojkom, ženom, potomkom...
  • Kloba: koji Vam je s tim kosturima?
  • boriskr: Taj s kosturima je puuuuno veci.
  • smayoo: E... jbt... pa sad je meni palo na pamet... A da nije to onaj ormar u kojem su kosturi??? :D
  • robee: Moras probati, mozda skuzis :), posjeti ponosno ormar...
  • smayoo: Kapetanice, nije gej, samo je izašao iz ormara... Samo ne kužim što to ima tako zanimljivo u tom ormaru... :D
  • robee: i6 iz Hr je vec lagano na NJ :) Cijena jos uvijek paprena...
  • Roncha89: tko je od aktivnihnaforumu piknuo iphone 6? ima kakav feedback
  • Kapetanica: Šef Applea je gej... I can die in peace
  • smayoo: Ja još uvijek ne kužim - jel oni to svi iz istog ormara izlaze? Koliki je jbt onda taj ormar? Di se to može kupit? Meni je moj premali, stoje mi papiri po podu, a oni rade tulum u ormaru... :D
  • Josip R.: ROFL
  • Josip R.: Ne znam za Milanovića ali Sanader je poznat po sramežljivosti i još nije izašao iz svog. Možda josipovic izleti taman pred izbore?
  • smayoo: Šta, nije valjda i Milanović izašao iz ormara? Jel iz tog istog ili ima neki ormar na tom brodiću? :D
  • MoschuS: ma to je samo spin off da nam odvrati pozornost sa Milanovicevog brodica :D
  • Josip R.: A i da je ništa se nije promjenilo.
  • Josip R.: Možda ipak samo reklama?
  • Josip R.: LoL i ja sad čitam da je tim izašao iz ormara. WTF? Zašto mu je trebalo tako dug ili je tu nešto smrdi?
  • rusty: tehnički nisi ušao u ormar nego samo zakoračio, dakle nema službenog izlaska :D
  • smayoo: Evo, ja sam probao sad tu kod nas u uredu ući u ormar pa da i ja izađem iz ormara, ali jbg, ne stanem unutra, pretijesno mi je... Jel vrijedi da sam i ja izašao iz ormara, ako sam unutra bio samo jednom nogom? :D :D
  • smayoo: Ma daj, jbt, šta to ima u tom ormaru da se svi u njega guraju? Daj, pustite i mene da vidim kako je unutra...! :D
  • Borostef: Sad čekamo da i Samsungov CEO izađe iz ormara... :)
  • smayoo: A šta je radio tamo? :)
  • rusty: Dakle Cook je konačno izašao iz ormara
  • ssivic: Da stvarno jel netko zna da li će biti ponoćne prodaje u T-mobileu?
  • Kloba: isti dućan, a oni leže u lovi, mi u govnima
  • Kloba: za keš
  • Kloba: kod nas je 21500
  • Kloba: pa najskupli macbook pro im košta oko 17000 kuna
  • Kloba: umjeto dirhame sam stavio kune, ali opet je jeftiniji znatno
  • Kloba: on je samo reko da ga je kupio tamo u istyleu, i da je otključani model od 16GB, ja sam gledao cijene i išao preračunavat
  • Kloba: jebiga, nije me frend prevario, prevarila me matematika:)
  • Kloba: sorry, istina
  • Kloba: sorry, istina
  • CooL: kolko ja vidim IP6 16gb dođe AED 2749 a to je 4561Kn
  • Kile: Malo te prevario :)
  • Kile: Nije ga paltio 2500kn, platio ga je nesto vise od 2500 AED
  • Roncha89: kloba, cijena super. Fuckas FaceTime :)
  • Riba: Telecom lobby je pre jak.
  • Kloba: UAE neda tu mogućnost, zašto - nemam pojma
  • Kloba: Samo nema mogućnost FaceTime-a
  • Kloba: Frend kupio iPhone 6 16GB otključani u iStyle Abu Dhabi za 2500 kuna
  • Roncha89: iphone 6 nakon webshopa ide u prodaju po centrima... hoce li biti ponocne prodaje ? ili se to ne zna do zadnjeg dana
  • Gotan: Sta mislite o ovom oglasu?
  • Gotan: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.