Apple USB warmpad
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Apple USB warmpad


05.01.2012 | 10:09
Riba kaže:
I ti imaš ovu koja se masovno proizvodi.


Zapravo imam dvije, obje udomljene, zaliječene i spašene još kao mačići uličari, danas su se prometnule u prave ljepotice!
Btw, da ostanemo u temi, router se ne vidi ali je tu!
photo_2-9d8af6988936bc9b581a03bebc6d1bce.JPG
05.01.2012 | 16:30
Ekipa, mačke su vam zakon!
Meni žao ko' psu (pun intended) što više nemam mačku, ali doći će i to na red... Samo da pripitomim curu pa ću onda neku životinju... :-D

Svima sretna nova!

P.S.
Vidim da je na jabučnjaku sve po starom: svi se nekako sporazumjevaju, samo Smayoo ćera svoj ego... Smehi preveliki, kažem ja vama...
05.01.2012 | 16:46
Ma baš si mi sladak, Tariče. Jamačno ti dobro ide pripitomljavanje cure...
05.01.2012 | 19:57
evo moja banda ( bez routera nazalost ) ali slikano je ajfonom
06.01.2012 | 16:30
smayoo kaže:
Sad bismo mogli polemizirati zašto uvijek vlasnici pasa odbijaju staviti brnjicu (pa nekad i povodac) svojim psima dok ih vode naokolo po javnim površinama, iako je propis o tome jasan.


Svoje pse vodim na uzici, uvijek - brnjicu dobiju jedino na mjestima gdje je to zbilja obavezno iz nekog razloga, ali inače nikad. Te "mrcine" su psi od 30kg, koje se boje veterinara i pikica, no svejedno istrpe kada treba bez grizanja i sličnih kerefeka. Oni drugi koji imaju labilne pse i unatoč tome ih ne vode na uzici su problem o kojem pričaš, a jako često se radi o vlasnicima malenih pasa

Borba (tučnjava) između dvoje vršnjaka u vrtiću ili školi je više-manje ravnopravna. Borba između psa od 80 kg kojem je nešto "puklo" u glavi i djeteta od 3, 5 ili 7 godina je vrlo neravnopravna. Usporedba ti je neprimjerena, da ne kažem, jel... znaš već kakva.


Tučnjava u školi obično bude (90% slučajeva) između bullya koji je nadmoćno veći i jači i slabijeg člana školske zajednice.
A pse od 80kg zbilja jako rijetko vidim, ono jednom u dva tjedna, kad smo kod toga.
06.01.2012 | 16:33
metalni kaže:
Btw, da ostanemo u temi, router se ne vidi ali je tu!


Uvijek me faciniralo kako mačke pronađu najmanje i najzanimljivije površine u kući da se izvale na njih.
No, kako objasniti da je moj mačor, Sivi ruski dolutao kao mačić obožavao spavati na vrhu frižidera? Ruski geni ili što?
06.01.2012 | 17:14
Vanjuška kaže:
No, kako objasniti da je moj mačor, Sivi ruski dolutao kao mačić obožavao spavati na vrhu frižidera? Ruski geni ili što?


LOL, ruski geni kažeš
06.01.2012 | 18:11
evo i moje mezimice

08.01.2012 | 11:28
Mau na HP printeru
DSCI0010.JPG
08.01.2012 | 15:06
Evo još jedne iz daaavnih dana, koja pokazuje da se pravi serviseri tako duboko unesu u posao da im se faca pojavi na desktopu.

11.01.2012 | 02:48
Za mackoljupce

11.01.2012 | 10:54
Za ovim bi ja trčao. Slažem se sa komentarom na youtubeu: "You obviously know nothing about cats. They'd rather play with random trash they see on the floor than a toy actually meant for them." Moja mačka se najrađe igra sa žičicom koja služi za zatvaranje raznih ambalažnih vrećica. To izaziva salve oduševljenja i trke po kući.
11.01.2012 | 11:20
Ma vraga ne bi trcala za ovim
11.01.2012 | 12:03
Na znaš ti njih, moji su bježali od Games for Cats na iPadu.
11.01.2012 | 13:00
Riba kaže:
Moja mačka se najrađe igra sa žičicom koja služi za zatvaranje raznih ambalažnih vrećica. To izaziva salve oduševljenja i trke po kući.


identična situacija je i kod mene. prvo smo kupovali razne igračke "za mačke", ali 90% toga nije bilo uopće zanimljivo, a onda smo otkrili - žićicu! nema veće zabave od toga.
11.01.2012 | 13:12
Treba naći gdje ima toga kupiti na veliko.
11.01.2012 | 13:25
Haha, to me podsjetilo, na događaj prije par godina. Kod djece bila neka žuta ala perzijska mačka. Jednom sam uhvatio miša, živog, i držeći ga za rep pozvao mačku. Kad sam joj pokazao miša, pobjegla je ,glavom bez obzira, negdje uz stepenice i nije je bilo pola dana.
11.01.2012 | 13:48
Pa kad je to prvi put da ga je vidjela. Naše dvije mačke su godinama na rubu živaca gledale golubove kroz prozor, i kada je jedan uletio u stan dok nas nije bilo doma nisu znali što će s njim. Ali ima i takvih ljudi...
11.01.2012 | 15:23
Da meni "uleti" kakva "golubica" znao bi šta treba, bez brige!
05.02.2012 | 19:21
Moja zna šta će kad srene pticu. Zamoli ju da ju pojede. Kad bi to prestala bila bi super, ali ovo je stvarno krvoločno.
IMG_0083.JPG
05.02.2012 | 21:21
Ja bi rekao da je prirodno. Mačke jesu mesojedi i grabežljivci.
06.02.2012 | 00:22
Nažalost. Jadne ptičice.
06.02.2012 | 19:23
Ne razumijem, zašto jadne ptičice?
To je poredak hranidbenog lanca.
06.02.2012 | 22:30
Reana šteta je što ova mačka tu pticu vjerojatno neće i pojesti.
06.02.2012 | 23:32
To je to, nego samo je ulovi, ubije i ostavi. Onda ide na svoju hranu. Da je pojede niko nebi rekao ni riječi.
07.02.2012 | 00:47
To smo u stvari opet mi krivi.
07.02.2012 | 08:44
U pravu si, kad ih ne bi hranili nego pustili da se same hrane, pojele bi. Ali kako? U gradovima je to još teže nego kod nas na selu.
Misam siguran dali proizvođaći hrane za njih stavljaju nešto šta ih čini ovisnima, jer kad jedanput daš gotovo je, ne jedu ništa drugo.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
07.02.2012 | 10:16
Ne znam kako sada stvari stoje jer je naš dragi Garo pokojni, ali dok je bio živ i pun energije lovio je i jeo sve što se kretalo i naravno bilo manje od njega bez obzira na hranu koju je dobivao.

Svoju prvu ptičicu ulovio je još kao mačić od par mjeseci i čupao joj je perje sa zadnjim nogama sve dok ju nije dovoljno očistio da ju može pojesti. Kad je postao stari mačak, uvijek bi prvo donio plijen pred vrata da nam se pohvali kako je bio uspješan lovac, a onda bi svoj plijen odnio negdje gdje ga može valjda na miru pojesti. Taj dan bi pojeo malo manje Friskija i onih finih mačjih keksića, ali bi se zato dobro napio mlijeka i onda se zadovoljno smjestio negdje u hlad i drijemao.

Garo.jpg
07.02.2012 | 10:17
Siguran sam da stavljaju. Kao i nama vjerojatno. )
07.02.2012 | 11:07
Riba kaže:
Siguran sam da stavljaju. Kao i nama vjerojatno. )


Ne, ne, neeee...
Samo majfiniju teletinu uzgojenu na cistim ekoloskim pasnjacima,
ubijenu od ruku djevica uz lagani chill ambijent, te ciscenu
golim rukama i zubima pomno odabranih azijatkinja, cijeli zivot obucavanih za to

Mi jedemo govna, zamislite sta stavljaju zivinama...

Bilo bi ima pametnije da jedu vani!
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 16 minuta
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Ender, Jedro, jura22, Anonimci (511)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.26 Seconds

Provided by iJoomla SEO