Evo i malo humora...
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Evo i malo humora...


09.03.2017 | 16:37
haha
18.06.2017 | 19:29
Moj je život kao Wimbledon - samo trava i bijele linije

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sinoć mi se javila poprilično zgodna 30-godišnja žena i ponudila mi seks, ali za uzvrat moram na facebook-u reklamirati nekakve deterdžente. Naravno da nisam pristao, jer su moja moralna načela jaka kao Dux, superjaki čistač suđa, odnedavno dostupan s mirisom limuna i vanilije, a možete ga pronać u svim bolje opremljenim trgovinama.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Žirafa se hvali zecu dugačkim vratom: Kada pijem vodu u
vruće dane neopisiv je doživljaj, kada centimetar po centimetar
voda hladi moje grlo. Kada jedem ukusno lišće i gutam ga
neopisiv je doživljaj, centimetar po centimetar klizi niz moje grlo.
Na to će zec: Jesi li ikada povraćala?
12.07.2017 | 15:16
Uz aktualne teme...


Someone-is-wrong-on-internet.png
12.07.2017 | 15:38
Ček, ček - SUDIJA, ALO - OVO JE ZALEĐE BILO!!!
Svaka ti čast
12.07.2017 | 18:13
14.07.2017 | 20:03
14.07.2017 | 23:44

Da... Otprilike tako. A to me podsjetilo...
15.07.2017 | 01:19
Moram priznati da ovo nisam vidio do sada, iako se vidi se da je video stariji - kao i GITAK (splitska grupa na videu s temom "vođenje huliganizma navijača u Austriji 2008.") - ali i ovo je jako, jako dobro
24.07.2017 | 12:43
U Nacionalnoj umjetničkoj galeriji u New Yorku muškarac i žena su se zagledali
u sliku koja ih je zbunjivala. Slika je prikazivala trojicu crnca koji goli sjede na klupi u parku.
Dvojica crnca su imali crne penise dok je crnac u sredini imao ružičasti penis.
Kustos galerije je primijetio njihovu zbunjenost slikom pa im je ponudio svoju stručnu pomoć.
Pola sata je objašnjavao kako slika simbolizira kastraciju crnaca u većinski bijelom, patrijarhalnom društvu.
"Zapravo", istaknuo je kustos, "neki ugledni kritičari vjeruju da ružičasti
penis odražava istovremeno kulturnu i socijalnu izoliranost homoseksualaca u suvremenom društvu".
Kada se kustos udaljio muškarac, koji je stajao u neposrednoj blizini para, upitao ih je:
- Da li biste željeli da znati što slika stvarno predstavlja?
- Zašto biste vi imali bolje objašnjenje od kustosa, eksperta galerije?
- Zato što sam je ja naslikao - odgovori Mersad Berber, bosanski slikar
- U stvari, nema crnaca na slici. Ovo su samo tri zenička rudara.
- Mujo, onaj u sredini, bio je kod kuće na "ručku".
24.07.2017 | 13:32
E svaka ti čast za ovaj!
Jedan sa strane je vjerojatno bio Alija Sirotanović sa stare 20-ke
24.07.2017 | 14:12
Ti misliš na onu 20-ku (tzv. 20 "miliona starih") skoro sa samog kraja Jugoslavije? Većina ljudi misli da je Alija bio i na staroj (starijoj!) "hiljadarki" iz 60-ih i 70-ih (10 "novih dinara") . Ali nije, to je bio Arif Heralić iz zeničke željezare.
24.07.2017 | 14:25
To su bili uzori ljudima? Kakva drzava takvi uzori.
24.07.2017 | 14:26
Ma da, pa onaj sa zaštitnom kacigom i lampom na njoj - to je bio Alija, jeli? Ili nije?
A tzv. Titovke su bile najjače, jel tako? 500 dinara ili ne znam koliko kasnije kada su nule počeli dodavati. Sjećam se da su bile neke plavkasto lila boje, takva neka kombinacija...
24.07.2017 | 14:29
zabac kaže:
To su bili uzori ljudima? Kakva drzava takvi uzori.

Pa znaš priču Žabac, sad jeli Alija ili ovaj drugi, stvarno ne znam - ali završio je na novčanici jer je iskopao najviše ugljena u smjeni, tako nešto. Onda se priča k'o gruda snijega nizbro nagomilavala, pa je navodno na Titovo pitanje šta bi htio za poklon kao zahvalu odgovorio: veću lopatu, druže!
24.07.2017 | 14:36
Zato se i raspala jer je dosg bio veca lopata.
24.07.2017 | 14:51
Ne, nego zato što su svi bježali od te lopate.
Nije napredovao tko zna i radi, nego onaj tko je podoban partijski kadar. Uostalom, isto kao danas.
@Kloba - da, taj s kacigom i lampom je Alija.
To za lopatu je mit. Čovjek nije radio lopatom, nego pneumatskom bušilicom.
24.07.2017 | 14:58
Figurativno. Zemlja radnika i seljaka nema perspektivu. To se bude i nama desilo. Obrazovanje nam je za drek, ono sto vrijedi otislo bude.
Za lopatu bude ljudi aki za ostalo ne.
24.07.2017 | 15:05
Smayoo - pa pretpostavljao sam da je, zato sam se i ogradio stavivši usporedbu s grudom na nizbi
Ali priča je bila, čuo si je i ti.
Ma, svakavih smo se priča i pričica naslušali. I tada, i sada.
24.07.2017 | 15:18
Bile su to bajke.
24.07.2017 | 16:03
Posla.jpg
24.07.2017 | 17:33
E, to...
  • Hammer
  • Posjetitelj
24.07.2017 | 17:50
Kloba kaže:
E svaka ti čast za ovaj!
Jedan sa strane je vjerojatno bio Alija Sirotanović sa stare 20-ke


Zar nije bio na 10 dinara, a ne 20? BTW, novčanica od 20 dinara nije ni postojala...
24.07.2017 | 18:50
Hammer kaže:
Zar nije bio na 10 dinara, a ne 20? BTW, novčanica od 20 dinara nije ni postojala...

A šta da ti odgovorim na to? Svaka ti čast, nisam zapamtio još tih šest nula poslije dvojke već samo jednu. Možemo to pripisati mojim godinama (sedam/osam) ili (ne)inteligenciji.
Ali, uz dužno štovanje - I stand corrected.
A sada, jesam li fulao i za dvojku i zamjenio je za jedinicu, e to se ne usuđujem više predviđati jer ću te imati u noćnoj mori kako me natjeravaš sa nekakvim ogromnim čekićem i hoćeš me mlatnuti po glavi
  • Hammer
  • Posjetitelj
24.07.2017 | 19:14
Znači, kao prvo, nije nikada nikakvog Alije Sirotanovića na novčanicama od 10 jugo-dinara, nego je to bio njegov "kolega" Arif Heralić (samo mali hint koliko su ti komunisti naočigled prodavali maglu i muljali i uvjeravali nas u svašta) - iako nije bio kolega, jer je bio šljaker u željezari (i ta poluga sa okruglim hvatom je talionički alat), dok je popularni Alija bio rudar...

blog.dnevnik.hr/hrvatskanumizmatika/2007...avenskih-dinara.html

Kasnije je tek postojala novčanica sa tim likom Alijom, malo starijim, i nije na njoj bilo 6, nego 4 nule, jer je riječ o 20.000 dinara - no i ta priča je netočna, obzirom imam dokumentarac koji je prikazivan na HRT-u o toj priči, i zato i velim da je navod iz tog bloga pogrešan. A takovi likovi šopaju sa "istinom" i Wikipediju i slične izvore "znanja"...
24.07.2017 | 19:56
Nekog uglednog gradjanina nisu mogli staviti jer su ih iza '45 sve pobili. Ostala je pohlepna jugoburzoazija s malo i nimalo obrazovanja pa su zakljucili kako su sljakeri pogodni za staviti na novcanicu koja ionako nije vrijedila puno (a kasnije pogotovo).
24.07.2017 | 20:05
Hammer, napisao sam to iz sjećanja. A onda se referirao na Smayuu koji je kao i ti stariji od mene i po logici stvari služio se tim novcima dok sam ja tu i tamo dobivao "za slatkač"...
Ne moraš biti toliko agresivan. Shvatili smo, u pravu si. OK je, stvarno.
P.S. Ovo je stranica za kao humor. Ispravio si me. Sve je pet. Ali ajmo pustiti ljude da se vrate na humor.
24.07.2017 | 20:27
Šta GOD da napišem, krene u krivo.
24.07.2017 | 20:27
Kaže žena svom mužu:
- Ivane, moj dragi Ivane, prije nego odem sa ovoga svijeta, želim da znaš moju zadnju tajnu.
Otiđi u staju i donesi 2 kutije koje se nalaze kod trećeg stupa ispod lijeve strane krova.

Ivan ode u staju i nakon 5 minuta donese kutije.
U prvoj kutiji pronađe 3 jaja, a u drugoj 250.000 kuna.
Oči su mu odjednom zasjale i reče:
- Reci mi​,​ draga moja, što znače ova 3 jaja?
- Znaš Ivane, u braku smo već 78 godina i svaki put kada nisam bila zadovoljna u krevetu, stavila sam jedno jaje u kutiju.
Ivana je to jako razveselilo i zadovoljilo, obzirom da je očigledno samo tri puta podbacio.
- A što je onda ovih 250.000 kuna?
- Ah, svaki puta kada bih napunila kutiju s 12 jaja, otišla sam na plac i prodala ih...
24.07.2017 | 20:28
Ajd da vidimo sad
24.07.2017 | 20:31
Pita učiteljica decu na času:
-Šta je to belo i ima dve noge?
Marica odgovori isti tren: -Kokoška!
- Tačno Marice, a mogla je biti i guska!
- A šta je to crno i ima 4 noge?
Mirko će ko iz topa: - Pas!
- Tačno Mirko, a mogla je biti i mačka!
A na to će Perica:
- Znate li vi učiteljice šta je tvrdo kad se stavi u usta, a malo i smežurano kad se izvadi napolje?
Učiteljica pocrveni i opali Perici šamarčinu.
Na to će Perica:
- Tačno, a mogla je biti i žvaka!
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 41 minuta
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.71 Seconds

Provided by iJoomla SEO