Promjena ekrana na TV
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Promjena ekrana na TV

21.02.2018 | 21:41
Bok ljudi , dali je netko nekada mjenjao ekran na TV-u? Imam televizor radi se o samsung uhd zakrivljenom ekranu koji je razbijen, znaci uopce ne radi. Znam da je promjena ekrana na bilo kojem televizoru na granici isplativosti, ali tv je star mjesec dana pa bi mozda izdvoijo 500 eura za popravak. Znaci ako itko ima bilo kakvu info da moze dati o ovom problemu bio bi zahvalan. Koliko upce takav ekran moze kostati ?
21.02.2018 | 21:44
Čekaj, pa jesi li prvo nazvao servis i pitao koliko košta zamjena? Kako bi i došao do takvog rezervnog dijela nego putem servisa...
21.02.2018 | 21:50
Poslao sad upit mailom, a reko dok sutra ne odgovore da pitam ima li itko ikakvih iskustava ili preporuka
22.02.2018 | 04:20
O, pa ja sam svojedobno otvorio kompletnu temu o promjeni ne samo ekrana, nego svega živoga na Samsung TV-u. Ali mijenjao se i ekran (to je zapravo kompletan prednji dio TV-a), i slikao sam proces korak po korak - čisto da vidiš o čemu se radi, i što se nalazi unutra.
Doduše, ovo je serija 5 (znači najjeftinija) iz 2017., samo Full HD, DVBT-2, HEVC.
Mnogi su članovi dali svoj doprinos temi i napisali jako pametne prijedloge - da bi problem ispao u nečemu čega se nitko nije sjetio.
Pročitaj, preleti barem - možda nađeš nešto korisno.
Servis je MR servis, i ja sam zaista zadovoljan.
www.jabucnjak.hr/forum/razno/161431-nerj...a-samsung-tv-om.html
Sretno!
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 dana, 23 sati
  • drazenp1706: Daddo - Nisam uopće skužio na prvu! Ja sam tek na iPhone SE, tako da je i sedmica za mene još uvijek nedosanjani san!
  • applejabuka: Okvirno koliko bih mogo trazit za macbook pro 2016 256gb i5 2 ghz kupljen u filexu 4 mjesec 2017, cycle count je na 320
  • m@xym: trade in za 'stari' model, i cijena bez poreza, baš i nije neka usporedba sa našim cijenama
  • JOHN: Jel primaju cigle?
  • Daddo: dražen daj pogledaj što piše sitnim slovima uz zvjezdicu... ta cijena je za trade-in kad im doneseš svoj 7plus
  • drazenp1706: Sumnjam da će naši "prekupci" išta sniziti.
  • drazenp1706: Bit će toga sve više...
  • Daddo: aha... trade in za 7plus modele
  • Jedro: [link]
  • Jedro: Apple privremeno snizio 300$ cijenu iPhone Xr i Xs modela :)
  • Yonkis: iOS 12.1.1. [link]
  • Riba: Napravit cu ja jedno ciscenje.
  • Bertone: *sami
  • Bertone: Zašto se oglasi nakon recimo tjedan dana samo ne obrišu? ;)
  • Vanjuška: Zašto ljudi ne znaju kliknuti OBRIŠI oglas kad ga prodaju. Ili kad samo napišu PRODANO i ostave oglas??? I zašto ne znaju postaviti ih u pravu kategoriju? :D
  • tino1: Slavkoooooo.....di si?
  • tino1: fisnikkkkkkk...di si?
  • tino1: Žmigooooooo.... di si?
  • tino1: davoreeeeeeee....
  • smayoo: Eno sam je otvorio. Što s'nejavljaš? ;)
  • tino1: otvori temu.
  • tino1: kad? Gdje? Ko sve?
  • smayoo: Dapače!
  • tino1: IDruženje ove godine?
  • cariblanco: Rješio u areni
  • Kloba: Imaš i u centru grada, na stanici tramvaja prema Črnomercu kod Frankopanske.
  • Daddo: [link]
  • drazenp1706: City Center One, zapadni dio grada. Na prvom je katu, išao sa ženom po neke jastuke i hero nadmadrac!
  • cariblanco: Jedino da se maskiram u narodnu nošnju lol
  • cariblanco: Za Dubravu nemam propusnicu :D
  • Daddo: Garden mall Dubrava
  • cariblanco: jutro...gdje ima top-shop dućan u zg...možda arena ?
  • big_mac: @Yonkis dobro kazes zato sam i naglasio samo sto se zvuka tice a sto se tice jednostavnosti uporabe,uparivanje sve je top
  • drlovric: Ja nasao rabljene u oglasima i kupio danas. Za sada nemam zamjerki. Meni treba primarno za telefonske razgovore. Za PS4 i putovanja imam Bose noise cancelling. Ovo su bas sa posao, i cine mi se da rade skroz korektno. Sljedeci tjedan im je vatreno krstenje :)
  • Yonkis: earpods.. više o tim tipovima ovdje: [link] i ovdje [link] tako da kad se priča o zvuku, treba uzeti u obzir tip slušalicce.Eto, treba naći slične APodsima i onda procjeniti pros and cons
  • Yonkis: APods nisu nikada imale "cilj" biti high end slupalice po pitanju zvuka, njihova "famoznost" leži u W1 chipu, jednostavnosti uparivanja i funkcija, te trajanja baterije. Uzmi u obzir da je to tehnologija stara preko 2 godine. Gdje su tada bile BT slušalice. Naravno da sada postoje slušalice koje zvuče bolje ali je pitanje da li su istog stila (ne over-ear, on-ear, in-ear ili kao AirPods, earpo
  • big_mac: Pogledao sam dosta review-ova na youtube i dosta pljuju airpod sto se zvuka tice da slusalice istog ili jeftinijeg cijenovnog ranga zvuce puno bolje nego airpods
  • Yonkis: drlovric - sve ovisi koliko misliš novca potrošiti.. imaš bt slušalice za 130kn koje ja koristim. kupio preko AliExpressa, zadovoljan sam pa su na poslu još 2 frenda kupili iste (za androide). to su one što idu u uši i imaju silikonske čepiće, pa dobro izoliraju vanjsku buku
  • Yonkis: big_mac / drlovric - ako imaš novca, svakako APods, navodno u Q1 2019 izlaze APods2. Inače, klasične BT zvuče ok, povezivanje je klasika, jedino što imaju lag kod gledanja videa/YT, ponekad je veći, ponekad manji.
  • drlovric: glad: Ne moze kartice vrijede samo za store zemlje za koju su kupljene.
  • drlovric: Kupio sam danas. Nisam htio ove klonove jer slabo im drzi baterija, a meni to treba za posao. Mozda umisljam, ali cini mi se da zvuce bolje od zicanih koje sam dobio uz XS.
  • big_mac: imate u postavkama pa pozivi i poruke opciju primaj poruke usluge koja je meni iskljucena
  • big_mac: Sto se tice vibera vi koji ste pisali da vam cesto dolaze poruke od vibera koje vas smetaju
  • big_mac: Jako ih hvale
  • big_mac: @drlovric Imas puno jeftiniju verziju airpodsa koje izgledaju identicno kao apple-ove a zvuke je kazu skoro isti [link]
  • gladhr2: Može li se npr u Italiji kupiti gift card i upisati u Hrvatski app store?
  • Daddo: imam ja... meni su odlične... s Klobom sam jednom zgodom sat vremena kroz javni gradski čitavo vrijeme... veli da me super čuo, baš kao i ja njega
  • drlovric: Jel ima neko AirPods slusalice bezicne? Kakve su za telefonske pozive? Jaaaaako puno telefoniram, pa me zanima da li su dobro rijesenje.
  • Tomislav32: jedino sto eventualno moze ograniciti uporabu starijih masina je naravno nadogradnja na novi OS
  • sly_in_pixels: slazem se, i ja sam odustao od noviteta...radim na mbp mid2012 i sve ovo novo mi je nekako...nepotrebno. a i mobiteli, sa smieskom gledam novi X i mislim se pa sta...imat cu te za 5-6godina kad budes kostao soma kuna hahaa vrieme leti ;)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%