Online kupovina u iStyle i prijava na newsletter
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Online kupovina u iStyle i prijava na newsletter


06.02.2018 | 16:32
Na ovoj stranici link, pri vrhu desno, nude 10% popusta za prijavu na newsletter. U potvrdi prijave se kod za popust ne vidi. Na mailove ne odgovaraju, na telefone dostupne na webu se ne javljaju.

Mene zanima je li netko ovdje kupovao od njih preko weba i kakva su iskustva. Meni osobno ovakvo ignoriranje komunikacije putem objavljenih kontakata na vlastitoj web stranici zvoni na uzbunu i ne pada mi na pamet upisati im moj broj kartice i slično.

Je li netku dobio tih famoznih 10% popusta za prijavu na newsletter?

Kako sa njima rješavate eventualne reklamacije i slično?
06.02.2018 | 17:06
Ma sve mi čini da 10 % popusta dobiješ na neki kabel, kad je već sve tako, kako si naveo u svom postu.
06.02.2018 | 17:28
Vicko, iStyle je ozbiljna tvrtka.
Na ovim je prostorima sigurno najveći Appleov Premium Reseller koji drži više od 30 trgovina diljem bliskog istoka i istočne Europe. Na telefon ti se ne javljaju možda zbog gužve (mada sumnjam - ali dva zainteresirana "šetača" zauzet će oba prodavača, tako da ti je to vjerojatno to). Zaista ne vjerujem da bi te zeznuli na web kupovini.
Reklamacije kod njih sam uvijek rješavao na svoje zadovoljstvo (servisirao komp koji kod njih uopće nije kupljen) svaki puta, i uvijek bi bili gotovi za tri radna dana. A kada bi došao doma, stigao bi mi mail od Applea s linkom na kviz od par pitanja, koja možemo objediniti pod "jeste li zadovoljni s uslugom?"...
06.02.2018 | 18:05
Za dobiti moje kontakt podatke treba puno više od 10% popusta.
Inače, slažem se, ignoriraju pisane kanale komunikacije. To je i moje iskustvo uvijek, osim kad trebaju dati ponudu. To odrade promptno.
06.02.2018 | 19:18
@Koloba, ti si jedini koji je napisao pozitivni komentar za iStyle unazad godinu-dvije kojeg sam pročitao
06.02.2018 | 20:32
Poslao sma im mail i na prodaja@... pa nema odgovora. A kad netko na tako podao način skuplja mailove od mene neće dobiti lovu.
06.02.2018 | 21:23
Ja slao prekjučer zahtjev za servis. Da mi naprave tzv. ekspresnu zamjenu baterije ajfona. Ni A ni B od njih. Valjda pale na guranje!
Iskreno, ni prvo a vjerojatno ni zadnje loše iskustvo oko komunikacije.
06.02.2018 | 21:31
smayoo kaže:
Za dobiti moje kontakt podatke treba puno više od 10% popusta.
Inače, slažem se, ignoriraju pisane kanale komunikacije. To je i moje iskustvo uvijek, osim kad trebaju dati ponudu. To odrade promptno.


PA traže ime i prezime i mail adresu. Imam jednu na Hotmailu, a ostalo im ne pomaže puno. Filter je složan da takve stvari idu u posebnu mapu i onda frontalno obrišem.
06.02.2018 | 21:47
Bertone kaže:
@Koloba, ti si jedini koji je napisao pozitivni komentar za iStyle unazad godinu-dvije kojeg sam pročitao

Pa zato što stvarno nikada nisam imao problema s njima. Nakon što su zatvorili trgovinu u Vlaškoj, odlazim u poslovnicu u City Centru One West. OK, moram priznati da mi frend iz osnovne škole tamo radi u servisu i on mi servisira komp uvijek, tako da to sigurno ima utjecaj na moje iskustvo s njima.
Komp sam kupio u Store-u na Cvjetnom trgu, no tamo ga nikada nisam servisirao.
iStyle mi je i bliži (autom 10 minuta top), i zbog navedenog znam da me neće izlevatiti.
A ovo da su najveći reseller u regiji, jbg - jesu. Barem ja nisam čuo za nekog tko ima više ovlaštenih Apple prodavaonica na ovim prostorima.
06.02.2018 | 22:36
Generalno, sa svim je trgovcima problem pisana komunikacija jer je, u tom platnom razredu, sve teže naći pismene zaposlenike koji se žele zadržati na takvom radnom mjestu dulje od par mjeseci, što nije dovoljno da se uhodaju u posao...
06.02.2018 | 22:57
Sada si, Smayoo, načeo zanimljivu temu. Serviseri u  resellerima poput iStyle-a ili Store-a su uvijek iskusni ljudi jer moraju to biti, ali prodavači su klinci koji dume nemaju. OK, imaju doma Apple uređaje i vole taj svijet, ali to su ili studenti ili jako mladi ljudi bez imalo dubinskog znanja o proizvodima koje prodaju.
Kada sam kupovao svoj MacBook Pro 2013. u Store-u, uzeo sam i DVD Superdrive. No, sjetio sam se keynotea kada je Steve javnosti predstavio MacBook Air, tada prvi laptop bez DVD utora/ladice. I sjetio kako je ljudima govorio da korisnici kojima treba DVD ne trebaju brinuti, jer preko iste WiFi mreže MBA može prepoznati DVD koji trebaju na obližnjem Macu ili PC-u, nije bitno.
Ovaj me je samo gledao, u očima sam mu vidio da nema pojma o čemu pričam, i još je tvrdio da nema šanse ukoliko je PC. Kao, "Mac da, ali PC nikako!"...
07.02.2018 | 08:25
Istyle je mozda nasa najneprofesionalnija tvrka (sto nije lako s obzirom na konkurenciju:)…nikad ne odgovaraju na mail, rezervacije ne vrijede, dostupnost proizvoda po poslovnicama vrlo upitna. Ne kupovati osim u najgoroj nuzdi.
07.02.2018 | 08:58
Kloba kaže:
... moram priznati da mi frend iz osnovne škole tamo radi u servisu i on mi servisira komp uvijek, tako da to sigurno ima utjecaj na moje iskustvo s njima...


Sad je jasnije tvoje zadovoljstvo njima i dao bog da ti frend ostane raditi kod njih pa da ne moraš mijenjati mišljenje

Zadnji slučaj za koji ja znam je od prije mjesec dana kada su frendu isporučili krivi punjač za MBA, nakon tri tjedan agonije, ignoriranja i nejavljanja, kemijanja plaćanja poštarina i MBA koji ne radi bez struje, frend je nazvao Apple u Irsku (tamo im je onaj 0800 xxxx) i nakon 10-15 minuta razgovora sa Likom koji se javio isti dan zovu iz iStylea i za dva dana rješavaju problem sa krivo isporučenim adapterom... to stvarno nema veze sa onim da su oba prodavača zauzeta sa "možda kupcem" već sa BMK za korisnike.
07.02.2018 | 16:42
Ja u principu nemam problema sa iStyleom jer ih zaobilazim. Macove kupujem u Kreativnom odjelu, što svakom od srca savjetujem.
A iPhoneove smo prije godinu dana nakupovali u - Sancta Domenici, što je bilo jedno iznimno ugodno iskustvo.
07.02.2018 | 18:32
Ne znam, vjerojatno bih i ja imao problema. Recimo, kada sam prvi ili drugi puta (ne sjećam se više) htio mijenjati ekran laptopa, a komp je još bio pod Apple Careom, sve sam dogovorio s tim frendom - da bi me par dana kasnije nazvao drugi serviser i rekao da je po njemu ekran sasvim u redu.
Moram priznati, i ja sam pretjerivao, žalio se na svjetliju crnu u gornjem desnom kutu pri paljenju ili kada je na ekranu bio crni background. To je zaista bilo jedva, full nategnuto jedva, za zamjenu. Na koncu konca, LCD backlit display mora imati lošiju crnu. Ali perfekcionista kakav jesam, stvarno sam ih mučio. No, kako je AppleCare pokrivao sve, frendu je bilo svejedno. Tako sam ovom drugom tipu samo spomenuo njegovo ime i on je odmah promjenio mišljenje, te mi rekao nešto u stilu: "OK, ako je on tako dogovorio, javit ćemo vam se kada će biti gotovo"...
On nije šef servisa, koliko znam, ali je neki senior tamo i njegovo mišljenje stoji. Radi u iStyleu još odkada su u Vlaškoj bili. Tada sam slučajno uletio u dućan kupujući posljednji primjerak Time Capsule-a 4. generacije, jer je stizala okomita peta, i skužim njega.
Tako je to krenulo...
Da nije njega, sumnjam da bih išao tamo.
Gledam - stvarno se puno ljudi ovdje žali na njih.
Što se Santa Domenice tiče, kada sam kupovao TV lani skužio sam da su i oni postali Apple reseller, i to se i meni sviđa. Poslovnica im je u istom shoping centru gdje je i iStyle, tako da mi je praktički isto. Samo ne znam gdje se uređaji servisiraju ukoliko nešto ode.
Vjerojatno korisnici opet imaju izbor između Store-a, iStyle-a, Filex-a i ostalih ovlaštenih servisera u Zagrebu.
No ponavljam, serviser zapravo nema kontakt sa strankom. Tko je bio u iStyle-u zna da postoji zasebna blagajna gdje se zaprimaju pokvareni uređaji i pišu "primke", no to radi novak dok seniori rade u sobi s desna čija su vrata zatvorena kada ima ljudi. Kada nema otvore ih jer im je soba mala pa nema zraka.
I to što sam spomenuo u prošlom postu, prodavači su klinci i neiskusni. Vjerojatno još sve to doživljavaju kao neku polu zezanciju. Vrte ih toliko da kada god dođem, rade drugi ljudi.
Jednom sam tamo vidio tipa iz Big Brothera da radi kao prodavač (OK, to je bio Store na Cvjetnom).
Možda to ima veze s time što opisuješ.
  • Dijete
  • Posjetitelj
08.02.2018 | 08:05
Kloba kaže:
Moram priznati, i ja sam pretjerivao, žalio se na svjetliju crnu u gornjem desnom kutu pri paljenju ili kada je na ekranu bio crni background.


ma to je fičr, a ne bag...
meni je tak od prvog dana i smratram to normalnim...


a bit ce totalka crno kad predju na oled - a onda ak ne bu sve crno, crno im se pise...
08.02.2018 | 11:28
Baš.
08.02.2018 | 20:28
Ipak su se javili danas i pozvali da dođem s uređajem.
08.02.2018 | 20:47
Hengaju na jabucnjaku
08.02.2018 | 20:58
Da bar. Jbs njima. Danas prodaju Apple điđe, a sutra će neke fancy štrace ako izračunaju da im je profit od toga 1% veći.
09.02.2018 | 08:31
Vidiš ti to, a ja sam uvijek mislio kako je iStyle najprofesionalniji (profesionalni izgled stranica, ažurne cijene, količina infrmacija na netu...) od svih Apple resellera...

Izgled fakat zna prevariti.
09.02.2018 | 08:38
Iskreno da kažem, to sam mislio i ja. A ovo da imaju 30-ak poslovnica sam našao na netu. To je tvrtka, koliko se sjećam, čija je prva poslovnica otvorena negdje na Bliskom istoku i odande je samo rasla. Da su najveći na ovim prostorima, jesu ziher - ali očigledno je da ljudi nemaju baš dobrih iskustva s njima. Možda je stvar zakona brojeva, a možda ovo što Smayoo kaže - tko će ga znati...
09.02.2018 | 09:00
Gle, sve uvijek kreće od glave. Koliko god da je firma velika, u njoj dugoročno ostaju samo oni ljudi koji se uklapaju u kulturu koju formira nekoliko čelnih ljudi. Tako da to koliko financijski teže, koliko trgovina imaju itd. - ne znači ništa u smislu toga kakvu kulturu imaju. A imaju kulturu da ih zanima samo novac i svejedno im je što prodaju dokle god ostvaruju profit. Nije zabranjeno, ali ja osobno priržavam pravo da mi se to ne sviđa.
09.02.2018 | 14:48
Evo prijavio se na taj klik bejt kak bi rekli. NIšta nije stiglo. Poslao na messanger poruku. I dobio kod, ali tih 10% vrijedi samo za "dodatke koji nisu Apple". Što got to značilo? Napisao sam im da su to mogli napisati ispod. Nema odogovora, očekivano...

Mislim da ako želiš 10% popusta ili slično onda trebaš čeka njihove akcije koje su jednom ili dva puta godišnje. Ja sam tako kupio svoj MBPR late 12 15"... a tada sam gledao MBA i na meni su ekstra zaradili. To su mi bile prve velike pare koje sam potrošio odjednom. Bogme sam se naradio da bi ga zaradio. Evo dans me služi i prezadovoljan sam. Sad me malo baterija brine. Ali posao koji na njemu sad radim (video obrada za moj YouTube kanal) isplatio je nešto više od pola laptopa.

U planu još nije novi, ali i kad bude budem čekao taj popust.
09.02.2018 | 18:48
Jedino iskustvo s iStyle-om imao sam prije cca mjesec dana kada sam po ovom novom programu zamjene baterija istu izmjenio na iPhoneu 6s.
Serviser odličan i profesionalan, mogu napisati samo pohvale. Radi se o prodajnom mjestu u Splitu.
09.02.2018 | 18:56
Nisam niti znao da imaju poslovnicu u Splitu. Baš mi je drago.
Znači, više ne moraju u Zagreb ako žele kupiti ili servisirati Appleov proizvod.
09.02.2018 | 20:04
U Splitu je samo servis iOS uređaja za za  računala moraš u Zagreb.
26.03.2018 | 21:36
Malo kasno palm na temu, ali imam potrebu komentirati Neznam sta prvo, cijene ili neprofesionalnost. Nitko se nije dotaknuo konkretno cijena.

Komentiram prodaju, a ne njihov servis, da nebi bilo zabune.

Znamo da su u HR Apple proizvodi skuplji, ali iStyle najuvjerljivije "dere".

Frisak primjer nabave za ured: iPad Pro 10.5" WiFi + Cellular 256GB Model

iStyle: 8.999,00kn
Drugi ducan u ZG, blizu iStylea: 8.278,89kn
Na kraju nabavio u DE za 969,00eura, doslo za dva dana na adresu.

Nisu u svemu skuplji, ali dosta puta kada sam trazio nesto ozbiljnije od opreme iz iStylea a ne dodatke (coveri, baterije...) je cijena ispala veca kod njih.

U pocetku sam znao uzimati kad mi je hitno trebalo nesto od opreme, sad ih potpuno izbjegavam za "velike" nabave u vidu racunala, tableta, telefona, Watcha i u biti sve cesce kupujem u Njemackoj jer mi USA vise nije opcija...

Zadnji susret - Trazim Thunderbolt 3 kabel od 2 metra - ne uspijevam naci nigdje u HR, ni u vele ili maloprodaji. Svratim u iStyle jer sam usput, pitam jel imaju. Kaze mladi gospodin - imamo, i pokazuje mi (iskljucivo) USB C kabele i uvjerava me da je to to.

Napisao sam jos primjera, jer stvarno s njima imam najblaze receno negativna iskustva, ali sam obrisao dugi post da ne davim puno. Ovo gore je vec sto se mene tice dovoljno.
29.03.2018 | 05:18
Tako to biva kad se zaobilazi Kreativni Odjel u Rijeci, vlasnik Davor Pasarić. Jest da vozi Alfu ali sve u svemu je pošten momak i rastrgne se da pomogne ako i kad dođe do sranja. (Možda zato jer zna da ga u protivnom čeka vožnja u gepeku na Učku i baseball palica).
Ovo sve ostalo u RH glumi neku profesionalnost, kad s njima pričaš (ako ti se jave) imaš dojam da si negdje u Njamačkoj ali sve u svemu vruć zrak, niti imaju pojma niti žele imati pojma, lova stiže i to je to.
Moj savjet je nakon prvog pokušaja kontakta, odmah mail Apple-u ili Hotline pa da vidiš kako skaču.
29.03.2018 | 10:57
tino1 kaže:
(Možda zato jer zna da ga u protivnom čeka vožnja u gepeku na Učku i Baseball palica).


Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 22 minuta
  • Kloba: Što se brzine neta tiče, kada laptop spojim LAN-om na ruter, iako mi je u postavkama i dalje Wi-Fi mreža kao opcija spajanja - brzina je 950 Mbps. Kada iskopčam LAN kabel, doslovno deset sekundi nakon ovog rezultata - brzina padne na 200 do 300 Mbps-a. Nije nam jasno! :D
  • Kloba: A Hajduk je ipak najtrofejniji i najstariji hrvatski klub. Bio bi red da se i oni vrate na staze stare slave. Zanimljivost mi je da imaju registriranih navijača više od 110 tisuća, u rangu Real Madrida. Respect, u svakom slučaju. :)
  • Kloba: Štose nogometa tiče, nisam pratio HNL osim u tekstovima pa ne znam tko je više zaslužio ove godine. Rijeka ili Hajduk. Ako je Rijeka dala više, neka bude Rijeka. Zarad one krađe kada ih je Gračan trenirao, ako se dobro sjećam.
  • Kloba: Star možda godinu dana, refurbished kupljen od A1.
  • Kloba: Mobitel je iPhone SE 2022.
  • Kloba: Ljudi, imam pitanje u vezi brzine interneta. Kako sada imam gigabit download u teoriji, u praksi mi je to na laptopu oko 940 Mbps. No na mobu, koji je spojen na isti Wi-Fi (5G) ne pokazuje više od 450 Mpbs download. Ima li neki razlog tomu?
  • cariblanco: I ja kao Dinavovac, bi Volvo da Rijeka osvoji naslov, jer je to zaslužila
  • drlovric: Dinamo j ezapoceo kao drzavni projekt, da se podigne nacionalna svijest u novonastaloj drzavi. Kasnije je prepusten kriminalnoj skupini na upravljanje, koja je radi osobnih interesa obesmislila cijelu ligu. Srecom ta vremena su iza nas. Mislim da je ove godine Rijeka najvise zasluzila da bude prvak, jer igraju najbolji nogomet.
  • Kloba: Iskreno, radi dobrobiti hrvatskog klupskog nogometa, htio bih da ili Hajduk ili Rijeka ili Osijek osvoje ovu sezonu. Da se stvori nova velika četvorka u ovoj maloj zemlji.
  • Kloba: Pa valjda ćeš ove godine slaviti. Dugo niste bili ovako blizu. ;)
  • drlovric: Za Hajduk. Zato sam ovako mlad i pogubio zivce :D
  • cariblanco: za koga navijaš...naše ;)
  • drlovric: Za vikend sam u Splitu. Ostajem par dana. Ako neko od Jabucara dolszi gledati najveci nogometni derbi u Hrvata, tu sam za pice, kavu, rucak…
  • smayoo: Nažalost, je... :(
  • Djuro genijalac: [link]
  • Djuro genijalac: Kaj je umrla Slađana Milošević?
  • smayoo: RIP Slađana Milošević :(
  • Yonkis: [link] iPhone prodan na aukciji za 130.000 dolara
  • Yonkis: macOS Sonoma 14.4.1: fixes USB hubs connected to external displays may not be recognized; Apps that include Java may quit unexpectedly
  • Soffoklo: Fora. Creating a Macintosh-inspired Mac Studio iPad dock. [link]
  • abajo: Kloba: [link]
  • Kloba: Ekipa, može li me neko upititi n stranicu da si skinem macOS Catalina kako bih nanovo reinstalirao komjuter? Taj OS mi je najnovji koji ovaj moj Retina iz 2013. može "progutati". Kako se svi razumijete u ove stvari više od mene, bio bih zahvalan!
  • cariblanco: Na kraju sam skužio koliko je sati, po svitanju...ono fakat čudno ?
  • cariblanco: Istina je da Paragvaj mjenja vrijeme koji je blizu, ali ja imam Argentinski sim :D
  • cariblanco: Sad na mobu s našim sim_om je 7.25 a na mobu s Argentinskim sim_om je 8.25 ! S tim da Argentina nema promjenu verbena ?
  • cariblanco: Jurors imam dilemma, koliko je sati ? koliko mi je poznato mi nismo premjenili vrijeme, mjenjamo ga sljedeći vikend
  • Zdravac: MKBHD pratim i ja, ok je lik, realno recenzira, ne sipa hvalospjeve
  • Kloba: Ma bez daljnjeg. Čovjek si je osigurao egzistenciju, pa i vrlo luksuzan stil života već sada. Ima video u kojem pokazuje svoj studio, linkao sam ga tu svojevremeno. Ma preludo. A tek onaj Mr. Beast? Taj živi u studiu. Opsjednut YT-om.
  • drlovric: Zaradio j eon puno vise na otm videu. Pogledaj samo broj pregleda :)
  • Kloba: NIsam ni ja znao. A šta ćeš, cijena napretka. Za šta je dao 40 somova, sliku CD-a i iTunesa... :)
  • Yonkis: Kloba, što nisi odmah rekao kako je završio unboxing i aktiviranje iPhonea :)
  • Kloba: MKBHD kupio originalni, nikada otvoreni first gen iPhone na aukciji u Chicagu za 32 tisuće dolara. Sa dostavom, porezima, i dodacima na sve ispalo ga je 40 tisuća. Video je tu: [link]
  • Yonkis: [link] - Justice Department sues Apple, alleging it illegally monopolized the smartphone market
  • Kloba: I ja brže na net, nađem video naslova 7 Ways To Fix PS5 Error Code CE-117773-6 :) I prvi "way2 mi pomogne, skužim da je do njih
  • Kloba: Uglavnom, kada sam htio skinuti save sa clouda PS Plua za Horizon 2, javi mi grešku Error Code CE-117773-6
  • Kloba: EON Premium sam uzeo, ne vjerujem koje sve kanale imam. Ruske, Ukrajinske, pa klasika CNN, BBC, Sky, ovo ono. Ali i puno iz regije
  • Kloba: Ma sve radi što se telemacha i EONA tiče. SONY nije radio, imao je problem kod njih. Sad je sve OK
  • drlovric: Kloba: I ja sam to dobio nedavno. Telemach Fiber Duo Premium nesto.... Kod mene sve radi odlicno.
  • Kloba: PS5, isprika...
  • Kloba: Prešao na Telemach EON TV. Uzeo Premium paket. Jako zadovoljan. I sada, hoću malo na PS%, kada ono, pao im server...
  • rusty: GRAVIS.DE je kapitulirao (od danas). Zatvaraju... :(
  • drlovric: Ja imam USA account za Apple jer bosanski niti ne postoji. Prodaju te iPhione a tjeraju te da odaberes drugu drzavu za nalog, i nikom nista.
  • drlovric: Zasto Turcin koji zivi ili radi u EU ili USA ne bi mogao placati Adobe pretplatu u svojoj zemlji? :)
  • drlovric: Ma sve je to siva zona i ljudi to koriste masovno. Ja sam godinama koristio indijski YT, nikada problema. Poceo sam placati bosanski samo raid glazbe. Jer ubijao me YT sa indijskim prijedlozima i artistima :) Sa $2.5 mi je pretplata skocila na 5 eura, al prezivio sam taj finacijski udarac :)
  • Zdravac: To nije uopće legalno. Za profesionalnu primjenu smatram da ipak treba kupiti i računati kao poslovni trošak.
  • t_burgund: Za tursku cijenu potrebno je koristiti VPN. Koliko je to legalno za profesionalnu upotrebu?
  • Zdravac: 6 eura (ako imaš account registriran u Turskoj)
  • Gjuroo: @Zdravac: 6 ili 60?
  • Zdravac: Photoshop (odnosno, kompletni Creative cloud paket sa Premiere, Acrobatom i sve drugo) košta 6 EUR / mjesečno! :)
  • jura22: Canva kosta skoro kao Photoshop

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.34 Seconds

Provided by iJoomla SEO