Izbori 2015
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Izbori 2015


24.12.2015 | 06:43
24.12.2015 | 16:14
zabac kaže:


No, da...
24.12.2015 | 17:19
A di je ovaj Orešković bio '91
24.12.2015 | 18:55
Meni je ovo sve što se događa nakon izbora - super. Imao sam svojedobno jednu susjedu u neboderu koja je živjela sama, s nebrojeno mačaka (barem 30) koje su sve bile predebele i najmanje 22 sata dnevno su spavale naokolo po namještaju. Drugi susjed koji je stanovao na istom katu imao je dobermana koji bi svaki put režao kad bi ih nanjušio, a jednom se slučajno dogodilo da je žena taman izlazila iz stana dok je njen susjed s dobermanom čekao lift. Pas se otrgao i uletio u njen stan među te mačke i napravio pičvajz, a neke od njih su istrčavale iz stana neviđenom brzinom.
Ova me situacija po nekim elementima dosta podsjeća na to. Naravno, ne tražite stopostotne analogije. Ali već sama nervoza koja vlada među političarima mi je super.
24.12.2015 | 19:20
Samo da se još neki odluče hoće li na kraju postati dobermani ili poslušne mace.
I da naravno vole građevine.
24.12.2015 | 20:26
To čak nije ni bitno u ovom času, zato što naš glavni problem nisu pokvareni političari, nego to što 80% populacije ne želi poštenu vlast, nego nepoštenu vlast koja radi u njihovu korist.
24.12.2015 | 20:37
I to je istina
25.12.2015 | 06:31
mislio sam da su ovi nasi profesionalci..

ali vasi su profesionalci nad profesionalcima


mislim na ove glumce
04.08.2017 | 09:07
Tu ste mi srali a sad vam evo karina.
www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatsk...pucati-na-izbjeglice
04.08.2017 | 09:13
Hvala ti na lijepim željama svima nama.
To da će se možda morati vraćati u prvu zemlju EU koja ih je primila se nagovještavalo još lani.
Zato se slažeš da smo trebali dići žicu i pucati po ljudima?
Kako ne shvaćaš da smo kao zemlja dovedeni pred gotov čin?
Da smo to napravili, proglasili bi nas neonacistima, ili bi ti bilo drago da to postanemo - ne shvaćam?
Sada se EU pere sama od sebe i jebe nas u mozak samo zato jer smo bili prvi na putu u ulasku u tu fucking Uniju - to stoji.
04.08.2017 | 09:26
I malo čitam prošle postove ove teme - MOST je postao isti k...c kao i dvije glavne stranke.
I još nas nabacio na dva izbora jer se - eto, ne mogu složiti oko broja fotelja koje bi njihovi grijali.
Ma katastrofa...
04.08.2017 | 09:58
zabac kaže:


Ne kužim... Gdje je tu karina?
04.08.2017 | 10:31
Izaberi ciju god zelis.
@Kloba, nemoj sad uvelicavati. Trablo je uvesti kontrolu, a ako policija ne moze, moze vojska. Ali neeeeeee, jadna nejac, puskom na njih, siroti bla, bla, bla, bla.
Da, zicu i vojsku dici. Ali kizo ne moze iznavjeriti partiju i pustao je svakoga bez kontrole. Ostojic im se u supak uvlacio.
04.08.2017 | 10:55
Iskreno Žabac - tu više niti sam ne znam šta smo trebali napraviti. Možda postupiti kao Orban, jer zanimljivo mi je da su susjedi slali samo nama te izbjeglice, a Mađarima ne... Valjda je ta žica, koliko god mrzim tu ideju, odlučila stvar...
Isto tako, sestra mi radi u Centru za mirovne studije pa ti je ovo provjerena informacija, tu dolaze po azil i iz Maroka i sličnih zemalja u tom valu izbjeglica jako puno ljudi. Pa Maroko je ok, nije u ratu?!?
A ovi šverceri ih oderu za 300 eura po osobi i odvedu ih do CMS-a u Zagreb i tvrde im da će tu dobiti azil, onda im oni moraju reći da tu u Centru ne izdaju službene papire nikakve, te objasniti kako ovdje stvari stoje - te da jedino mogu pomoći tako da napiju žedne i nahrane gladne pa ih odvedu u najbližu PP da se registriraju.
Ma katastrofa.
Ali ja najviše krivim Amere za to, oni slože sranje a mi na totalno drugom kontinentu žderemo govna.
04.08.2017 | 11:00
Sad neka te iste jadne ljude udome oni koji su zagovarali slobodan ulazak i prolazak. U čem je problem? Ionako imamo para na bacanje pa se možemo brinut o svemu i svakomu!!!!
04.08.2017 | 11:20
Super je Putin rekao Stoneu u tim "Intervjuima s Putinom": vi Amerikanci se samo igrate rata. Niste na domaćem teritoriju imali rat (isključimo li jedan napad na Pearl Harbor) od civilnog rata prije 152 godine (trajao od 1861. do 1865.). Vama je rat igra, a ulažete godišnje 400 milijuna dolara u ratnu mašineriju...
04.08.2017 | 11:22
Socijalisticu Merkel treba kriviri. Ona je zakuhala sranje. Sad kao uveijedjena frajla i dalje nama nabija kajle.
Prvo sere o dvije brzine (mi i oni - bas totalitarno kao i Kizo) onda se mi koji smo oznaceni sporima hocemo organizirat (Inicijativa tri mora), a njoj pocinje nervoza jer shvaca kako je ro sila od nesto vise od 22% stanivnistva i 28% teritorija.
Madjari i Poljaci imaju pravo. WFM Nebu se baba mjesala u unutarnju politiku.
Kako bi sprerno djalila problemw, a prava zadrzavala za sebe.
Britanci su izasli i vidite sto im Merkelica radi. Nebi se cudio da za 10 godina jos drzava izajde iz EU.
04.08.2017 | 11:26
Prije par godina bi te proglasio ludim - Žabac, najiskrenije.
Sada mislim da sam lud ja...
Samo znam da mi najmanji uvijek najebemo najviše.
I šta da radimo, a ništa - kupimo vazelin za idući put da ne patimo toliko...
04.08.2017 | 11:54
I dalje ne kužim kakva je to točno nama - "karina"?
04.08.2017 | 11:56
JOHN kaže:
Sad neka te iste jadne ljude udome oni koji su zagovarali slobodan ulazak i prolazak. U čem je problem? Ionako imamo para na bacanje pa se možemo brinut o svemu i svakomu!!!!


Može! Ja ću, evo, udomiti jednu obitelj iz Sirije, a ti preuzmi nečiji kredit u švicarcima! Može?
04.08.2017 | 14:02
smayoo kaže:
I dalje ne kužim kakva je to točno nama - "karina"?

Žabčev način da nam kaže kako smo svi (barem ljudi koji su sudjelovali na ovoj temi) ispali na kraju u krivu, a on i Josip R. u pravu.
Mada ni meni nije sjela prva rečenica, ali - koliko sam shvatio - to bi bilo to...
Mada i sam počinem uviđati da često ovdje ne shvatim dosta toga na prvu.
Al' dobro je Dijete predložio, tko te živcira, čitaš ga k'o Modnog Mačka - i mrakić!
(Žabac - ovo nede tebe, niti ikoga konkretno - da budemo precizni)
04.08.2017 | 14:11
Meni je super drago, mozes misliti. Nisu trebali uopce preko RH ici. Grcka je prva zemlja EU koja je njih prihvatila, ali su se grci uvukli njemackoj do dzona u supak i njih kao zaboravili, a nas guze. Dobro je poljak rekao: bolje ekonomska nego izbjeglicka kriza.
04.08.2017 | 14:27
Čekaj, čekaj - ovo znaš pouzdano?
Imaš li ikakav dokaz da im je prva zemlja ulaska na terirorij EU Grčka, a ne Hrvatska?
Jer to mijenja priču skroz, ali ja sam mislio da su njihove rute migriranja bile drugačije i nisu išle preko Grčke.
04.08.2017 | 14:34
smayoo kaže:
JOHN kaže:
Sad neka te iste jadne ljude udome oni koji su zagovarali slobodan ulazak i prolazak. U čem je problem? Ionako imamo para na bacanje pa se možemo brinut o svemu i svakomu!!!!


Može! Ja ću, evo, udomiti jednu obitelj iz Sirije, a ti preuzmi nečiji kredit u švicarcima! Može?


Ja od Sirije luka nit je nit mirisao, osim naravno da nam se nameće moralna obaveza. No, imamo mi dovoljno svojih problema da bi brinuli o tuđim.
O njima se trebaju pobrinuti oni koji su tamo i kuhali. Uostalom, zvali su ih i ljudi su to prihvatili. Bogte, pa nisu to kućni ljubimci, malo bi imao pa nebi. Tako se ne pristupa ni prema životinjama.
Uostalom, zašto bi ti primio obitelj? Primit češ onog koga ti pošalju, možda 2-3 muškaraca u dobi od 20-30g. Nije plemenito, u takvim situacijama, birati!
04.08.2017 | 14:59
Kloba kaže:
Čekaj, čekaj - ovo znaš pouzdano?
Imaš li ikakav dokaz da im je prva zemlja ulaska na terirorij EU Grčka, a ne Hrvatska?
Jer to mijenja priču skroz, ali ja sam mislio da su njihove rute migriranja bile drugačije i nisu išle preko Grčke.


Pouzdano se bez čvrstih dokaza ništa ne može tvrditi, ali zdravom razumu je i ova slika dovoljna:

static.independent.co.uk/s3fs-public/sty...e-routes-graphic.jpg

Dakle, po svemu bi Grčka trebala biti ta koja bi po 'EU pravilima' primiti sve neželjene izbjeglice, ali naravno, to se neće nikada dogodit.
04.08.2017 | 15:24
Jebote, stvarno...
A zašto nisu ulazili u Bugarsku pa preko Rumunjske do Mađarske - pa do dalje do iste željene destinacije? Dobra se pitanja tu otvaraju čovječe...
I ako su stvarno ulazili u Grčku, pa šta ta zemlja drži kao adut u rukavu?
04.08.2017 | 15:25
Najviše će primit onaj, možda kako bi zabac slikovito opisao, čiji je šu..k najotvoreniji. A zna se tko je to.
04.08.2017 | 15:51
IMG_0458.PNG



Molim te Kloba. Grcka je na balkanskoj ruti.
04.08.2017 | 15:51
Ne znam tocko kud su bas ti spominjani isli.
04.08.2017 | 16:33
Kloba kaže:
Jebote, stvarno...
A zašto nisu ulazili u Bugarsku pa preko Rumunjske do Mađarske - pa do dalje do iste željene destinacije? Dobra se pitanja tu otvaraju čovječe...
I ako su stvarno ulazili u Grčku, pa šta ta zemlja drži adut u rukavu?


Jedan od razloga je to što je ta ruta par stotina kilometara duža nego ova preko RH.

Ali pravo pitanje nije, zašto su odabrali rutu koju su odabrali, pravo pitanje je zašto su uopće išli tamo gdje su išli, i zašto sada ne idu.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 8 sati, 8 minuta
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Ender, Riba, Sank, tino1, Anonimci (511)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.28 Seconds

Provided by iJoomla SEO