GOKey - Charger. Cable. Locator. Memory.
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

GOKey - Charger. Cable. Locator. Memory.


28.04.2015 | 08:49
smayoo kaže:
rusty kaže:
ma hoće biti će to uskoro. Zajebali su ih 2 puta i trude se maximalno to popraviti sada. Ja vjerujem da će na kraju to se pojaviti na tržištu.


Alo, ej... Skupili su milijun i dvjesto tisuća dolara. 25 puta više nego su najavili da im je potrebno. Ko ih je zaje*o? Kako? Gdje je ta lova otišla? Šta su išli igrat blackjack u Las Vegas?


Ovako čitajući mislim da je baš u tome problem.
Naime, OGROMNA je razlika napraviti business plan za $50.000 i za $1.200.000..... Vjerovatno su pukli od sreće kad su vidjeli kako se kampanja razvija umjesto da su se 'prepali' i na vrijeme reagirali razmišljajući kako isporučiti 25x više robe od planiranog.....
Samo navedeno stvara delay u isporuci, a kamoli ovo što čitam da su mijenjali dizajn, bateriju i što već ne.....
28.04.2015 | 10:01
Da, slažem se. I to je vrlo moguće. Netko s iskustvom bi zaključio da je ušao u posve drugi troškovni razred pa da će planirana margina svakako biti dovoljno velika da potrpi i pokojeg skupog, ali iskusnog profesionalca da im vodi taj projekt čvrstom rukom i bogatim iskustvom. Ali oni su vjerojatno odlučili posao voditi onako kako su originalno planirali.
28.04.2015 | 14:16
Nebi bi bili niti prvi, niti zadnji koji su sa start-up-om "izvozani" u Kini (pokretanjem proizvodnje). Ima takvih slučajeva na stotine. U Kini nije jednostavno poslovati, i tamo ima prevaranata i kojekakvih, a korupcija je "na visokom nivou".

Ja to vidim kao takav slućaj. Uložili su novac u pokretanje proizvodnje, i netko ih je u Kini "izvozao" i uzeo novac. Kako rekoh, nisu niti prvi niti zadnji. I tu se u potpunosti slažem sa smayoo-m. Da su pametno uzeli nekog iskusnog menađera, lijepo njega platili da realizira start-up, ovog svega ne bi bilo i možda bi stvar bila uspiješna.

Ovo mi sad izgleda na pokušaj "čupanja iz prevare". Ne kažem da su oni prevarili, ali njih su sigurno.... moje viđenje.
28.04.2015 | 18:33
Nije to bio nikakav "jeftilen" uredjaj da se moralo sparati na svakom cosku. Cijena je bila pametno osmisljena.

Kada su vidjeli da su vec skupili toliku lovu (preko $1.2M), to se moglo proizvesti i sklapati u bilo kojoj zemlji na svijetu.

Ovako je sve ispalo bez veze i ostace jako puno razocaranih korisnika i ljudi koji su vjerovali u projekt i jednu odlicnu ideju.

Ruzna situacija...
06.05.2015 | 20:35
Ipak su se Doros i ekipa malo opametili. Sada nude povrat novaca u punom iznosu svima koji su to zatrazili.
Evo mail-a:

Hello,

I have decided to refund those that don’t want to wait anymore. It is the right thing to do.

As a token of my appreciation for helping us when we needed it you will be entitled to a 20% discount on the retail price when GOkey hits the market.

Send me the paypal and amount contributed.

Best,
Doros


Za mene fair enough
06.05.2015 | 20:49
Slažem se. Sada svi imaju razloga vjerovati da projekt i dalje ima budućnost.
07.05.2015 | 07:30
ja čekam i dalje. ne žuri mi se.
16.05.2015 | 16:06
Evo update od Dorosa (od jučer):

www.indiegogo.com/projects/gokey-battery...our-keyring#activity
09.09.2015 | 07:28
Evo malo updatea (copy paste iz njihovog maila):

Here is what we are up to.

Beta testing

The first beta units are out in the wild. We are testing the various functions and detecting all issues. Besides the super helpful emergency battery the feature that seems to be the most popular is snapping a selfie. People are having lots of fun with this.


Certifications

There is a number of certifications we need. CE, FCC, UL, MFI are the top 4. We initiated this process and will keep you updated.


Where are we now?

We are now: Optimizing the molds - Polishing the app the firmware the hardware - Debugging and perfecting details - Undergoing certifications

When will you ship?

Mass manufacturing and shipping will come right after debugging and certifications. We are putting great effort to ship as soon as possible and make sure that all GOkeys are of high quality and work reliably. We will keep you posted every step of the way with indiegogo updates.

750mAh battery

The emergency battery is probably the most important feature of GOkey. We wanted to deliver more than the 400mAh we promised in our indiegogo campaign That is why we invested in making a custom irregular battery. After long tests we can now announce that the capacity of this battery is 750mAh. Enough to give your phone a significant boost!

Till next time...

All the best,

GOkey team
09.09.2015 | 09:01
Jel samo meni nenormalno da i pored osiguranih financijskih sredstava, razvoj ovog uredjaja traje godinu i po ili dvije? :/
09.09.2015 | 10:55
Ja sam tu dilemu rijesio tako sto sam trazio povrat (i dobio) novca.
09.09.2015 | 11:50
Ja čekam i ne žuri mi se... ako prođe super, ako ne jebiga.
10.10.2015 | 09:09
Evo jedan update od jutros (Update 23).

Ugradili su wifi support u uređaj. Super mi se čini i diže ovaj uređaj za još jednu razinu.

vimeo.com/141878796

Desktop aplikacija mi se također čini jako uredna i funkcionalna

vimeo.com/141978137
11.10.2015 | 05:16
i kad cemo ga moci kupiti,mi sto nismo ucestovali u kampanji
11.10.2015 | 09:42
Čekaj. Još ga ne dobiju ni oni koji jesu...
26.11.2015 | 17:48
Baš danas razmišljam o ovom uređaju i što se događa i Doros prije 1h pošalje update.

Čekamo svibanj 2016.

www.indiegogo.com/projects/gokey-battery...our-keyring#/updates
13.03.2016 | 17:54
Javio Doros prije 20min:


Hi everybody,

Here is the latest from us:

Survey

We are fine tuning the survey and will send it out either on Tuesday or Wednesday, so keep an eye on your inbox.

You will be able to choose between black and white GOkey and between microUSB, USB-C and lightning connector. If you pledged for the "buy 2 get one free" perk you will be able to mix and match colors and cables. You can also upgrade your storage, add the GOkey color and add a message to laser engrave. You can test out the way your message will look in our web app. The backers outside the US that forgot the international shipping will have a chance to add it now and all will have the option to update their address.



Free upgrade

We are doubling the memory for all of you.

Backers that pledged for an 8GB GOkey will receive a 16GB one, the 16GB backers will receive 32GB and the 32GB backers will receive 64GB!

We initially announced that we will be upgrading just the 8GB ones to 16GB, but that would not be fair for those that pledged more for a higher capacity one.

Doubling the battery capacity, doubling the memory and adding wifi data streaming is a way to say thank you for waiting us patiently all these months.



128GB GOkey pro

A common demand from many of you was a bigger model with 128GB of memory. With ever increasing smartphone memories it makes sense to do one and that's what we did. You'll be able to upgrade or add one from our survey.



GOkey color

We were asked to do a video of the new GOkey color and we picked the red one to do a little demo. Here you can see the clasp, the cable and GOkey in action ringing an iPhone and taking a picture.

Watch on Vimeo


Till next time

The GOkey team



FREE UPGRADES!
13.03.2016 | 18:09
Koliko kužim, to su još uvijek virtualni upgradeovi, dakle nigdje proizvoda. A ako trenutno "fine tuning the survey", to ti znači da neće biti ništa do najavljenog svibnja 2016.
13.03.2016 | 18:24
proizvodnja je već krenula prije 15 dana, ovaj survey je samo fine tune da se vidi da li netko od backera ima druge želje, promjene i slično, kako bi se valjda utvrdila točna količina koliko čega kome.

Inicijalno je rečeno da će survey biti 8 tjedana prije shippinga, tako da ga u svibnju i očekujem

vidjeti ćemo, u svakom slučaju, happy news, barem za mene.
13.03.2016 | 19:04
Ajde, vidjet ćemo...
13.03.2016 | 19:21
Sreca je lijepa samo dok se ceka
16.03.2016 | 14:07
is najs kako bi Borat rekao... upravo stigao mail za potvrdu narudžbe 3 komada Dva crna i jedan white/silver...
16.03.2016 | 17:30
S kim sam ja dogovarao dil?
02.04.2017 | 17:46
I nakon XX godina... dolaze. Doros se upravo javio sa ovim mailom:

Dear backers,

We will be sending a new email invite to all within 2 weeks time for final confirmations.
You will not be able to alter what you pledged for, but you will be able to change your shipping address and your connector preferences.

We apologize once again for the terrible delays and hope that all moving parts will run smoothly to the end.

All the best,
Doros and the GOkey team

Ajde da i to vidimo. Sada kada Apple promijeni Lightning connector u nešto drugo, dobit ću slom živaca. hahah
02.04.2017 | 18:29
Ovo nikad ne bude gotovo. Počelo je i zastarjevati. Ideja im je bila dobra, ali realizacija je očajna.
02.04.2017 | 18:36
Ni prije 3 godine mi nije bila jasna namjena toga gadgeta, ali danas mi se čini potpuno besmislen.
02.04.2017 | 19:22
Pa imalo je smisla jer je cijena bila OK. Sad bi trebali smanjiti cijenu i to drastično.
02.04.2017 | 19:31
Čuj, frajer je skupio pare s kojima može živjeti uredno do kraja života, ako se ne bahati. Dovoljno je da jednom godišnje napiše neko motivacijsko pismo, a proizvesti zapravo ne mora ništa.
03.04.2017 | 17:32
Malo sam pratio razvoj događaja, na njegovu žalost mislim da je ipak krenuo s dobrim namjerama u to ali je zagrizao više nego što može progutati. Vjerujem da mu je to odlična škola. Ne znam, ja bi 60 puta razmislio prije nego pokrenem ikakvu kampanju koja zahtjeva masovnu proizvodnju, što znači da imaš posla s Kinezima.

S druge strane još me više nerviraju ljudi koji su potpuno promašili smisao crowdfindinga. Nikako da shvate da ne kupuju proizvod, već investiraju u nečiju ideju, koja može uspjeti a i ne mora. Isti ti ljudi bi kupili dionicu pa prijatili tužbom kada bi joj cijena crashala.
03.04.2017 | 19:06
Aspolutno se slažem Riba. Ja sam od 1. dana se pozdravio sa parama i rekao ako bude super, ako ne probali smo. I dalje će mi 32GB usb 3.0 stick dobro doći, a ako bude nudi neke dodatne funkcije, još bolje. Nije da mi treba jer bi u protivnom otišao u dućan. Dakle po meni je ovo win win ako dođe (kad dođe), ali da ću gubit san, no way.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 27 minuta
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.42 Seconds

Provided by iJoomla SEO