Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 59 minuta
  • smayoo: Je, čuo sam jutros... :(
  • JOHN: RIP Sijerković :-(
  • Riba: big_mac, [link]
  • big_mac: Da li netko zna tocno sto je to i kako ide naplata?
  • big_mac: Upravo mi se na ajfonu javilo azuriranje mreze i dosla je nova opcija wifi pozivi
  • Beyorn: Pozdrav svima. Kratko pitanje, ako rentam film na itunes da li imam prijevod hr na izboru? Hvala
  • drazenp1706: Love je sve manje, a biti će još gore, upravo zbog toga jer su apetiti najbogatijih postali još veći.
  • Daddo: nije problem u količini... nego u vrijednosti novca
  • drazenp1706: Istina, novca je sve manje, želje i apetiti su sve veći, tu dolazi do problema. Dok se sve nevresetira na nulu, pa ispočetka.
  • Daddo: i opet pričate pizdarije o cijenama? cijene nisu prevelike nego novac nikad nije vrijedio manje
  • robee: Previse su postali bahati, cijene su nerealno prevelike (ostali ih slijepo slijede).
  • Soffoklo: A Apple fino krenuo prema dole na tržištu dionica, pa sad zabrana prodaje iPhonea u Kini. pa smanjenje proizvodnje svih novih iPhone modela. Bit će vesela 2019. u Cupertinu.
  • drazenp1706: Odvuci iz mape na knjige u iTunesu, a iz postavkama iClouda uključi Knjige (ako već nije uključeno).
  • VanjusOS: [link]
  • VanjusOS: našao sam nešto - tako valjda treba :
  • VanjusOS: Kako to posložiti negdje recimo na Macbooku a da bude svugdje vidljivo
  • VanjusOS: trebam li staviti u itunesu na knjige, ili gdje - pa da mi budu na svim iOS?
  • VanjusOS: recimo - stavim neke PDF dokumente na ipad, ali oni nisu na ostalim iOS uređajima..
  • VanjusOS: zanima me sinkroniziranje sa icloudom..
  • drazenp1706: Koristim ja, uglavnom dorađeni skenovi knjiga u pdf-u, ali znam da ima i neki besplatan konverter, mislim da je za konvertiranje u .epub datoteke.
  • smayoo: Ja koristim isključivo za držanje PDFova (raznih dokumenata skinutih s weba koji mi ponekad trebaju pri ruci)
  • VanjusOS: Pozdrav ljudi! Koristi li netko od vas ibooks iliti Knjige u iOS-u?
  • drazenp1706: Daddo - Nisam uopće skužio na prvu! Ja sam tek na iPhone SE, tako da je i sedmica za mene još uvijek nedosanjani san!
  • applejabuka: Okvirno koliko bih mogo trazit za macbook pro 2016 256gb i5 2 ghz kupljen u filexu 4 mjesec 2017, cycle count je na 320
  • m@xym: trade in za 'stari' model, i cijena bez poreza, baš i nije neka usporedba sa našim cijenama
  • JOHN: Jel primaju cigle?
  • Daddo: dražen daj pogledaj što piše sitnim slovima uz zvjezdicu... ta cijena je za trade-in kad im doneseš svoj 7plus
  • drazenp1706: Sumnjam da će naši "prekupci" išta sniziti.
  • drazenp1706: Bit će toga sve više...
  • Daddo: aha... trade in za 7plus modele
  • Jedro: [link]
  • Jedro: Apple privremeno snizio 300$ cijenu iPhone Xr i Xs modela :)
  • Yonkis: iOS 12.1.1. [link]
  • Riba: Napravit cu ja jedno ciscenje.
  • Bertone: *sami
  • Bertone: Zašto se oglasi nakon recimo tjedan dana samo ne obrišu? ;)
  • Vanjuška: Zašto ljudi ne znaju kliknuti OBRIŠI oglas kad ga prodaju. Ili kad samo napišu PRODANO i ostave oglas??? I zašto ne znaju postaviti ih u pravu kategoriju? :D
  • tino1: Slavkoooooo.....di si?
  • tino1: fisnikkkkkkk...di si?
  • tino1: Žmigooooooo.... di si?
  • tino1: davoreeeeeeee....
  • smayoo: Eno sam je otvorio. Što s'nejavljaš? ;)
  • tino1: otvori temu.
  • tino1: kad? Gdje? Ko sve?
  • smayoo: Dapače!
  • tino1: IDruženje ove godine?
  • cariblanco: Rješio u areni
  • Kloba: Imaš i u centru grada, na stanici tramvaja prema Črnomercu kod Frankopanske.
  • Daddo: [link]
  • drazenp1706: City Center One, zapadni dio grada. Na prvom je katu, išao sa ženom po neke jastuke i hero nadmadrac!

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%