download adobe flash player
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

download adobe flash player

24.11.2013.   |   21:42
Pozdrav dragi moji (apple) znalci. Imam jedan upit ato je,kada skidam zadnju verziju afp-a, skida mi do 50% zatim traži da zatvorim program da bi nastavio dalje- DashboardClient. ????? Kakav je to program i kako ga zatvoriti. Hvala unaprijed
24.11.2013.   |   21:54
Navodno bi jedan restart prije instalacije trebao pomoći:
discussions.apple.com/thread/4967299

Mene nikad nije to tražio...
24.11.2013.   |   22:01
Možda na dashboardu imaš webclip (funkcija u Safariju koja ti omogućava da "izrežeš" komad neke web stranice i imaš je uvijek prikazanu - online - na dashbardu), a da ta web stranica koristi flash? Ako da, zatvori taj webclip pa ga poslije instalacije ponovno kreiraj.
24.11.2013.   |   22:10
Rješeno, hvala na pomoći pozz, imaš pivu u Rijeci kad se vidimo
24.11.2013.   |   22:14
Što je na kraju bilo? Restart ili webclip?
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 6 minuta
  • rusty: tehnički nisi ušao u ormar nego samo zakoračio, dakle nema službenog izlaska :D
  • smayoo: Evo, ja sam probao sad tu kod nas u uredu ući u ormar pa da i ja izađem iz ormara, ali jbg, ne stanem unutra, pretijesno mi je... Jel vrijedi da sam i ja izašao iz ormara, ako sam unutra bio samo jednom nogom? :D :D
  • smayoo: Ma daj, jbt, šta to ima u tom ormaru da se svi u njega guraju? Daj, pustite i mene da vidim kako je unutra...! :D
  • Borostef: Sad čekamo da i Samsungov CEO izađe iz ormara... :)
  • smayoo: A šta je radio tamo? :)
  • rusty: Dakle Cook je konačno izašao iz ormara
  • ssivic: Da stvarno jel netko zna da li će biti ponoćne prodaje u T-mobileu?
  • Kloba: isti dućan, a oni leže u lovi, mi u govnima
  • Kloba: za keš
  • Kloba: kod nas je 21500
  • Kloba: pa najskupli macbook pro im košta oko 17000 kuna
  • Kloba: umjeto dirhame sam stavio kune, ali opet je jeftiniji znatno
  • Kloba: on je samo reko da ga je kupio tamo u istyleu, i da je otključani model od 16GB, ja sam gledao cijene i išao preračunavat
  • Kloba: jebiga, nije me frend prevario, prevarila me matematika:)
  • Kloba: sorry, istina
  • Kloba: sorry, istina
  • CooL: kolko ja vidim IP6 16gb dođe AED 2749 a to je 4561Kn
  • Kile: Malo te prevario :)
  • Kile: Nije ga paltio 2500kn, platio ga je nesto vise od 2500 AED
  • Roncha89: kloba, cijena super. Fuckas FaceTime :)
  • Riba: Telecom lobby je pre jak.
  • Kloba: UAE neda tu mogućnost, zašto - nemam pojma
  • Kloba: Samo nema mogućnost FaceTime-a
  • Kloba: Frend kupio iPhone 6 16GB otključani u iStyle Abu Dhabi za 2500 kuna
  • Roncha89: iphone 6 nakon webshopa ide u prodaju po centrima... hoce li biti ponocne prodaje ? ili se to ne zna do zadnjeg dana
  • Gotan: Sta mislite o ovom oglasu?
  • Gotan: [link]
  • ante_pejic: treba ti zamjena Home tipke...cca 200kn
  • v.kuko: [link]
  • v.kuko: pomoooooć
  • icanic: da, znam za to ali mislim dal ima da se nesto upise u terminalu da se vrati na stari nacin bez alt click.
  • smayoo: Ako netko ima MDP-VGA adapter viška, a može mi ga poslati da mi stigne u 4-5 dana, kupujem! [link]
  • Sir Oliver: Icanic, prilikom klikanja držiš alt tipku i onda ti prozori idu u resize.
  • papittovenga: option klik na zelenu
  • icanic: Ima li ikakav nacin da se zelena tipka u yosemite vrati na resize funkciju a ne full screen?
  • Renzo: Ili update Dropbox [link]
  • MacSlavko: Moraš ići na web-sučelje i tamo generirati link...
  • MacSlavko: @bumbar: toga više na Yosemite nema :-(
  • robee: Da, taj autocoorrect svagdje...a ako nesto mrzim onda je to stalno nametanje necega, a apple je majstor u tome...
  • Borostef: Bem ti autocorrect... Nakon instalacije Yosemite nema gdje se nije upalio... Znači, tužba je podnesena a ne "Pokdnesena" i to protiv Applea, ne "protein" Applea... :)
  • Borostef: Pokdnesena class action tužba protein Applea zbog problema sa grafikom na 2011. MacBook Pro modelima...[link]
  • bumbar: kako u yosemitu namjestiti kad na desktopu imaš neki fajl pa desni klik na njega i move to dropbox? prije na mevricksu radilo a sad nema?
  • Robert_84: nisam bio u mogućnosti ugradit više od 4 gb rama i neznam dal bi to išta promijenilo, pošto je verzoija 32bita... do sada nisam našao niti jedan klijent koji je radio bolje..... dapače meni je i stari express bio dostatan.... stare news grupe :)
  • Robert_84: neznam ja sam koristion outlook 2010 na poslu, i imao sam preko 65000 mailova..... jeste bio spor ali sam to riješio sa više pst filova...
  • rusty: smayoo - potpuno krivo i ne slažem se s tobom. Ja ga korsitim sa Exchangeom (2k10) verzija i enterprice vaultom i nikada nema problema a govorimo o cca 3000 mailova na dan (što notifikatora što pisanih mailova, ali sve u svemu jesu mailovi). Mislim da je ipak problem na Exchange strani i konfiguraciji, možda čak i administraciji koja ga vodi, ali nikada nisam u životu izgubio niti jedan mail
  • Sin: smayoo - sličnog sam mišljenja..ali što koristiti, a da uredno radi MS Exchange ?
  • smayoo: Outlook je dobar samo onima koji imaju 1-2 mail accounta i promet mailova do 100 tjedno. I onima koje nije briga da njihove mailove nitko drugi ne može normalno otvoriti i čitati nego uvijek mora nešto kemijati.
  • smayoo: Jesam li spomenuo OGROMNU sigurnosnu rupu pri korištenju IMAP protokola, a koju 7 GODINA nisu zakrpali?
  • smayoo: Ne slažem se. Outlook sam koristio godinama, legalno plaćen. To je smeće od softvera. Bloatware. Ždere nenormalno resursa i *NIKAD* nije pouzdano radio. Gubi mailove, nasumično preskače podsjetnike koje bi trebao izbaciti, gubi komunikaciju s Exchange serverom, a da nitko ne zna zašto...
  • Robert_84: onda im u biti ni netreba

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 2.05 Seconds