download adobe flash player
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

download adobe flash player

24.11.2013.   |   21:42
Pozdrav dragi moji (apple) znalci. Imam jedan upit ato je,kada skidam zadnju verziju afp-a, skida mi do 50% zatim traži da zatvorim program da bi nastavio dalje- DashboardClient. ????? Kakav je to program i kako ga zatvoriti. Hvala unaprijed
24.11.2013.   |   21:54
Navodno bi jedan restart prije instalacije trebao pomoći:
discussions.apple.com/thread/4967299

Mene nikad nije to tražio...
24.11.2013.   |   22:01
Možda na dashboardu imaš webclip (funkcija u Safariju koja ti omogućava da "izrežeš" komad neke web stranice i imaš je uvijek prikazanu - online - na dashbardu), a da ta web stranica koristi flash? Ako da, zatvori taj webclip pa ga poslije instalacije ponovno kreiraj.
24.11.2013.   |   22:10
Rješeno, hvala na pomoći pozz, imaš pivu u Rijeci kad se vidimo
24.11.2013.   |   22:14
Što je na kraju bilo? Restart ili webclip?
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 24 minuta
  • Josip R.: @Gotan u pravu si.
  • rusty: Ideš slavko majstore! tnx na info
  • MacSlavko: @ rusty: PB3 popravila oštrinu fonta u Dark Mode! Kod mena na Non-Retina MBP 15” sad to izgleda sasvim OK (za razliku od PB2) :-)
  • stefanjos: gledam prognozu i sam sunce, a ujak kaze isto. dobro da sam dosao :D a za navecer me sluzi net od 14down/2up :) i to u "country sideu"
  • dperec: evo pojavio se :)
  • dperec: PB3 još nema mada se svi raspisali da je vani
  • rusty: Yosemite DP8/PB3 je vani
  • cariblanco: ako je vrijeme kao u Finskoj, onda bu ti super...svaki dan prekrasno vrijeme bez oblačka, već jedno dva tjedna
  • Gjuroo: pozdravi mi šveđanke
  • smayoo: Uživaj! Navodno je gore vrijeme ljepše nego ovdje... :)
  • stefanjos: Pozdrav iz belgije(aerodrom) cekam let za svedsku. :).
  • Gotan: Ma ljudi vole kenjat da su power useri a na kraju ispadne da samo zele stavljat stvari na mobitel kao na usb... to je 99% ekipe
  • dprgom: pričam sa jednim likom i on mi nabraja se neke gluposti šta može njegov samsung galaxy s5 i koliko je bolji od iphone-a i na kraju kaže da on to sve isključi, da ništa ne koristi, pa ko je tu lud!?!?!
  • Gotan: Primarno zato sto je skup, vecina bi odmah kupila iPhone da nije cijena kakva je
  • dprgom: meni nije jasno zašto ljudi toliko se*u protiv apple-a a pogotovo protiv iphone-a, ne znam na temelju kojih argumenata mogu reći da je android bolji od ios-a, ux i aplikacije se ne mogu ni uspoređivat i to govorim kao developer koji radi na obe platforme
  • Gotan: Josip R. ako im odgovore onda će dokazat da su im ušli pod kožu...ovako, samo ignore i pusabok
  • Josip R.: Ekipa dolje je nova anketa!
  • rusty: sitnica...
  • dprgom: https://itunes.apple.com/us/app/vizzywig-4k/id913424818
  • rusty: Nema bolje reklame nego kada te konkurencija reklamira, a i besplatno je :D
  • stefanjos: Bolje da ih nema. To je neukus. A spast na samsungov level.
  • Josip R.: Ne kužim Apple, Samsun otvoreno provocira s reklamama, a Apple ništa. Prije su otvoreno provocirali PC i Win, sad ništa? Di su sad iPhone i Mac rekalme vs Samsung i ostali?
  • dprgom: evo ovako >>link<<
  • stefanjos: i dprgom, nabavi taj link!!!
  • stefanjos: https://>>link<<
  • dprgom: -.- ne radi link
  • dprgom: jedan za star trek fanove link
  • stefanjos: a neznam sta je, nikada ne valja. a zovem samo starce. oni su u sibeniku. i to nikada ne radi, niakda. a oboje imamo 10mbit dolje
  • drlovric: Meni Skype radi super. Koristim ga svakodnevno, na jako "egzoticnim lokacijama i konekcijama" i nikada problema.
  • jmirakul: @stefanjos Nisi valjda mislio da Microsoft moze nesto dobro i pouzdano napraviti. Moze samo za.rati
  • jmirakul: @FI4 Rjesenje je ne instalirati malware :))
  • FI4: Instalirao 64 bit betu Chrome, sad nazad 32 stable i uvijek mi govori da postoji novija verzija.. rijesenje?
  • stefanjos: ponavljam, skype je jedno ********************
  • stefanjos: @Riba, necu :P ovako mi pase :D
  • Borostef: Ovo sam baš vidio, možda bi se moglo upotrijebiti na Jabučnjaku... Možda za prvi april... :) >>link<<
  • Riba: Pro tip: ostati će nešto duža nego prije. ;)
  • Borostef: A daaaaj... Meni se baš sviđala onak duža... :)
  • Riba: Isprazni cache od browsera, :)
  • stefanjos: kako to da je vikalica ostala ovako 'duza'? :P
  • MacSlavko: Našao! Tj. listao po Forumu 3-4 mindok nisam vidio poznati naslov...
  • MacSlavko: Tržim jedan svoj stari post... Kako namjestiti da mi se pod Osobno prikaže više od 10 prethodnih postova?
  • drlovric: @funboy: Jedino da ga neko osobno donese iz USA. Sve druge varijante zaobidji, vjeruj mi.
  • smayoo: Neće ti vjerovati, platit ćeš PDV na HR cijenu poštarinu
  • Funboy: Razmislam o kupnji iphonea 6 u americi putem prijateljice... pa me zanima kakva je procedura sa poštarinom, koliko se placa i dali ide carina gore ako se napise da je pokln?
  • Riba: Nema druge, forum "Apple Watch" je otvoren.
  • Josip R.: Tvornicki otkljucan iPhone 6 se konacni isplati u Americi!
  • Borostef: :)
  • smayoo: Zaboravio si Swarowski kristale... :D
  • Borostef: Ma, znam ja da ima puno takvih koji vole zlatnu boju, ali su ih dosad uspješno ignorirali, a nije baš da im je prodaja patila... Šta je sljedeće? Linija naušnica koje javljaju kad je stigao SMS... Tijare sa bluetoothom... :)
  • smayoo: Nije to čudno. Cijena određuje tržišni segment, a tamo je puno onih koji vole zlatnu boju... :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.92 Seconds

Provided by iJoomla SEO