download adobe flash player
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

download adobe flash player

24.11.2013.   |   20:42
Pozdrav dragi moji (apple) znalci. Imam jedan upit ato je,kada skidam zadnju verziju afp-a, skida mi do 50% zatim traži da zatvorim program da bi nastavio dalje- DashboardClient. ????? Kakav je to program i kako ga zatvoriti. Hvala unaprijed
24.11.2013.   |   20:54
Navodno bi jedan restart prije instalacije trebao pomoći:
discussions.apple.com/thread/4967299

Mene nikad nije to tražio...
24.11.2013.   |   21:01
Možda na dashboardu imaš webclip (funkcija u Safariju koja ti omogućava da "izrežeš" komad neke web stranice i imaš je uvijek prikazanu - online - na dashbardu), a da ta web stranica koristi flash? Ako da, zatvori taj webclip pa ga poslije instalacije ponovno kreiraj.
24.11.2013.   |   21:10
Rješeno, hvala na pomoći pozz, imaš pivu u Rijeci kad se vidimo
24.11.2013.   |   21:14
Što je na kraju bilo? Restart ili webclip?
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 9 sati
  • vpasic: njuskalo.
  • big_mac: pozdrav gdje se najjeftinije moze kupiti iphone 6 128gb? Jel na njuškalu ili negdje u inozemstvu ima jeftiniji?
  • smayoo: John, to su ti podešenja od mreže. Možda je za tvoj broj zabranjen prijem MMS poruka (jer imaš neki data promet koji se naplaćuje). Pitaj službu za korisnike.
  • JOHN: A šta da ti kažem, ljudi šalju slike preko MMS pa se čude ko pura dreku zakaj niš ne dobivam. :-)
  • florijan: smayoo, rakija naronca i plovac magić. ziher nisi probao. ja sam sretan čovjek
  • mario.zg: Čak sam čuo da još postoji i SMS i fiksni telefon
  • Moonlike: Pa kaj MMS još uvijek postoji???? Nevjerojatno... ljudi to još plačaju???? Strašno :-)
  • JOHN: Hm....malo istražujem.....data je za pretplatnike a gprs0 za bonaše. MMS mi još uvijek ne radi
  • Borostef: Kod mene sve funkcionira sa data.vip.hr...
  • JOHN: gprs0.vipnet.hr a ne data.vip.hr kako su dali
  • JOHN: ono što su tikvani dali na webu ne funkcionira. Ni za data promet niti za MMS. Za data je
  • JOHN: ono što su tikvani dali na webu. Riječ je o VIP mreži
  • JOHN: Dali netko zna koje su postavke za MMS, uređaj iphone 6
  • iStrucnjak: Zagrijavanje za LP uz domace "tortilje" :) [link]
  • smayoo: Netko mi je nedavno pokudio Pošip od Stine, 2012. Zato sam pitao...
  • smayoo: :D
  • florijan: a, jebi ga smayoo ;). zadovoljan. plavac mali. berba je bila u ovom stoljeću
  • smayoo: Stina? Zadovoljan? Koja sorta, berba?
  • florijan: au, koje vino. STINA! vičem
  • drlovric: Ja isto se ne zamaram tim parametrima. pa to je samo telefon :) Vecina ljudi to glanca, pazi, mazi, da kasnije skuplje proda, ali previse mi je to tlake za malu razliku u cijeni :/ Jos ako imas kutiju i "opremu" (ma sto god to bilo) buducem vlasniku iPhone smijesak ne silazi sa lica :)
  • smayoo: Za to ti ja nisam dobar. :) Moj iP5 je istučen na sva 4 ćoška, a ja to ništa ne vidim (samo mi se uvijek svi čude što sam radio s telefonom), meni on izgleda ok. :)
  • VanjusOS: Sve jasno, nema odgovornosti tolike - samo pregledati papire, stanje, i slično..
  • smayoo: Ja sam u Rijeci, ali nije šala to što tražiš. Taj koji za tebe kupi 5S zapravo preuzima odgovornost za to da ćeš ti biti zadovoljan kupljenim. Da ne kažemo koji problem nastane ako on preuzme telefon koji je naizgled ispravan pa ga pošalje tebi, a ti ustanoviš da nešto nije ispravno. I eto problema... :/
  • VanjusOS: može li netko za mene kupiti iphone 5s u Rijeci, čovjek ne želi slati nigdje, samo primopredaja u RIjeci
  • VanjusOS: pozdrav ljudi
  • drlovric: Apple nema nikakvu bazu ukradenih uredjaja niti se zezaju sa takvim stvarima. Ali zato policija hoce! Pogotovo sto vrijednost racunala debelo prelazi zakonsku obvezu. E sad, Mac nije (kao iPhone po IMEI) lako locirati i naci, pa se radi toga i pronadje jako malo ukradenih racunala. Ako je cijena "previse dobra" ja bi to hladno preskocio. Nije vrijedno potencijalnih problema...
  • Josip R.: Ako se radi o novom Macu malo je sumljivo da nema račun? Inače Apple šalje na mail kopiju računa na zahtjev. A S/N se veže na Apple ID kod prvog paljenja.
  • Josip R.: ime*
  • Josip R.: Bojim se da Appel nema bazu ukradenih uređaja? Provjeri s lokalnim distributerima po serijskom da li je kupljen u HR i na čije ima...
  • iLeo: Da ali piše tu samo piše dali ima i do kad važi garancija. Ne piše dali ima iCloud i dali je ukraden
  • smayoo: [link]
  • iLeo: Račun nema. A sta sa serijskim da radim da provjerim
  • Josip R.: Po serijskom ili ako ima račun?
  • iLeo: Dobio sam dobru ponudu za jedan Mac sad me zanima kako da budem siguran da nije bio ukraden (jer osobu nepoznam) i dali je zaštićen icloudom
  • Gotan: ispravljeno, oglas u oglasniku :)
  • Gotan: pardonček, htio sam ovako na brzinu bacit bubu a kasnije cu složiti oglas
  • smayoo: gotane, za takve poruke imaš oglasnik
  • Gotan: Dragi moji crvići ako je netko zainteresiran za iPhone 5s 16gb unlockan sa garancijom javite se na pm
  • Riba: Sporo je, pogledat ću što ga muči.
  • stefanjos: ako kome treba otkljucat pioneer bluray player, nek mi se javi, samo dvd region :)
  • Borostef: Je, i kod mene je jako spor...
  • FI4: meni već 2 tjedna radi sporije... :/
  • rusty: Čini mi se da se Jabučnjak opet usporio. Svi ostali siteovi mi rade brzo, ali tu situacija malo šteka. Još netko to možda primijetio?
  • cariblanco: Prodajem kuću na klizištu...za dvije godine je ziher u centru grada :D
  • kskvorc: koliko treba ovlastenom servisu u ZG da da drugi uredaj (iPhone) preko garancije? kupih neki dan iPhone i ima komad prasine izmedu ekrana i stakla..
  • iStrucnjak: da li se ikome desilo da TuneIn mijenja stanice sam? iOS 8.2 iPhone
  • iStrucnjak: Baci i ti oko na temu
  • JOHN: Prebacio na novootvorenu temu, pa bacite oko kad stignete?
  • JOHN: Primjetio sam da mi na ajfonu 6 ne postoji slijedeće vrijdnosti postotka: 60% i 54%. Jel to možda ima veze sa onom pojavom koju sam iskusio kod punjenja?
  • cariblanco: trebao sam reći hop, pa skočiti...iStrucnjak je nova zvijezda jabučnjaka :D

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 4.63 Seconds