Karma
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Karma


09.10.2008 | 14:10
Možda je malo čudno pitanje ali kako karma radi i zašto je meni -1?
Pa je sam pošten čovjek, samo se snalazim na jeftiniji način!
09.10.2008 | 15:54
koliko sam ja skuzio to te ljudi ocjenjuju na temelju(neznam cega) valjda koliko pametno pises-o nekim temama:dry:

daj se ne brini moja karma je -2

pa kaj ako je cijeli svijet u minusu kaj nebi mogli biti i mi
09.10.2008 | 17:12
lucak je dobro zakljucio - dakle svatko ti moze dati pozitivnu ili negativnu ocjenu na osnovu toga jesi li zao ili ne, ili na osnovu toga da li se netko digao na lijevu nogu tog jutra. Nista za zabrinjavati se, to inoako sluzi za razbibrigu!
  • User
  • Posjetitelj
09.10.2008 | 19:02
A meni karma neutralna
09.10.2008 | 22:05
to mi je netko htio dat 1 pa je slučajni stisnuo -1.
hvala na pozitivi
10.10.2008 | 11:56
User je napisao:
A meni karma neutralna


Evo ti, teška srca, da se ne ističeš previše! ))))

NHF! (Smiješ mi i trostruko vratiti!
10.10.2008 | 13:17
GREED je napisao:
to mi je netko htio dat 1 pa je slučajni stisnuo -1.
hvala na pozitivi


Evo da se ne zalis ... karma za jedan bod vise !!
  • User
  • Posjetitelj
10.10.2008 | 15:32
Vanjuška je napisao:
User je napisao:
A meni karma neutralna


Evo ti, teška srca, da se ne ističeš previše! ))))

NHF! (Smiješ mi i trostruko vratiti!


ma koji HF, pa ista je ko prije
11.10.2008 | 00:04
User je napisao:
ma koji HF, pa ista je ko prije


Mah, netko ti je vratio. Imao si minus 1 kraće vrijeme
11.10.2008 | 01:12
Fala dečki fala, netreba pretjerivat.
31.05.2009 | 00:22
Kome sam se ja zamjerio da mi je skinuo jednu karmu???

Zlobnik jedan.

A bas sam bio ponosan sto sam nakon godinu dana na forumu dosao do izvanrednog broja 3. Ja svoju karmu preracunavam u bodove za raj te mi se srce cepa kad vidim da cu ostatak smrti provesti sa sitnim bodovima s kojima necu moc ni cigarete kupit (nadam se da ih prodaju tamo gore te da nisu tako stetne kao tu na zemlji, a u ostalom sta me briga ako i ubijaju, bum i onak bil mrtav).

31.05.2009 | 01:35
Ma čuj, nema ti tu problema. Ako želiš veliku karmu, samo moraš voditi brigu da uvijek plivaš nizvodno.
31.05.2009 | 11:47
Za razliku od nekih masnijih riba, jel' ?
31.05.2009 | 12:38
31.05.2009 | 13:31
Ja mislim da tu karmu ozbiljno dozivljavaju samo osobe koje previse drze do toga sto drugi misle o njima

Chill out and lead your way
31.05.2009 | 13:55
Karmu ne treba shvaćati previše ozbiljno i na forumu je treba gledati na dva načina:

- kao indikator novim korisnicima koliko je neki član foruma susretljiv i koristan u rješavanju problema (takvi obično nakupe najviše karme),

- koliko je netko "konfliktna osoba" u odnosu na masu - gdje treba zanemariti +/- predznak jer ako netko nekome "stane na žulj" sigurno će otići u minus, ali to samo znači da se njegovo mišljenje razlikuje od suprotne strane, a ne i da li je to mišljenje krivo ili ispravno.
02.06.2009 | 00:18
drugim riječima pankeri i anarhisti imaju minus, a štreberi i nerdovi imaju plus
02.06.2009 | 00:42
Tako nekako!
02.06.2009 | 03:32
Hmm, kako ja imam pozitivnu karmu, a ovdje sam "omrazen" i imam osjecaj da me ljudi dozivljavaju kao "onaj quadmachine koji misli da je pametan i da zna bolje nego Applea i nema pojma iTunes je najbolji" a smayoo ima -10 karmu

komentari??
bok!
02.06.2009 | 05:07
Ti si par puta napisao korisne komentare i informacije. Sjećam se da si i od mene dobio + karmu tada. Smayoo je ovdje imao mnogo korisnih poruka i savjeta i uvijek dobije + od mene, ali izgleda da je nekome od tisuću korisnika stao na žulj, pa sada plaća "penale". Nema tu neke velike logike i često ljudi to daju po simpatijama umjesto objektivno po sadržaju poruke.

Ja se trudim biti jednostavan - pitam se samo da li je poruka nekome mogla pomoći? Ako jest, taj korisnik dobije + karmu. Minus sam davao samo par puta i to uglavnom lijenim "marsovcima" s glupim pitanjima za koja imaju odgovor pod nosom.
02.06.2009 | 10:17
Smayoo, od mene si dobio par puta i + i -!
02.06.2009 | 13:02
Ma evo i tebi jedan plus kume
02.06.2009 | 13:19
Iskreno vjerujem da si svatko karmu (onu pravu, životnu, a ne ovu cyberkarmu) inducira sam. Ako me je (kako do Davor kaže) uzeo "na pik", tim negativnim osjećajem škodi ponajviše sebi.


Hvala svima koji su me počastili i plusom, i minusom, jer jedino čega se u životu užasavam je prosječnost. Ona je jedino apsolutno u svemiru, a sve ostalo je stvar gledišta.

Bez namjere da postanem patetičan, sve što radim ovdje - radim bona fide, zato što sam tako odlučio, a ne za neke bodove. Netko je već napisao tu: ne opterećujem se baš time što tko o meni misli. Da mi je to u životu ostalo bitno (kao što mi je bilo bitno kad sam bio klinac u pubertetu), do danas bi se vjerojatno već desetak puta bio ubio u napadaju depresije.
02.06.2009 | 13:39
Zašto si onda napisao to što si napisao ? XD
02.06.2009 | 15:21
Hej, fakat je neko navalio na smayoo opako. Neki dan kad je bio na -9 ja sam mu dao jedan plus nakon što sam pročitao onaj detaljan post u vezi maila. Pola sata kasnije bio je na -7, a vidi sad, -10.

Nije baš neka fora.

Igor
02.06.2009 | 15:30
Leave smayoo alone! Leave him aloooone!



komentari??
bok!
02.06.2009 | 17:25
Ma svime se da manipulirati pa tako i ovime, jer je smayoo donedavno bio debelo u plusu...ta je vrijednost vise za razbibrigu nego kao kakav ozbiljni pokazatelj bilo cega.
02.06.2009 | 22:37
Breed je napisao:
Zašto si onda napisao to što si napisao ? XD


Pišete o meni pa sam se sasvim neočekivano našao pozvan i ja nešto reći na tu temu. Ipak sam ja osoba koju najbolje poznajem od svih osoba koje uopće poznajem.
02.06.2009 | 23:24
Ja sam ovdje nedavno javno priznao da koristim piratski software za posao i umjesto da bude "pola mu se prasta", otisao sam debelo u minus

I to pretpostavljam od ljudi koji u zivotu rade to isto, pa preko mene peru vlastitu savjest )

Sada, tu i tamo, kupim po neki software (jos uvijek ne CS4) i u laganoj sam karma pozitivi

I necu pasti u depru ako opet odem "u minus", to bi moglo samo znaciti da je izasao CS5 paket
03.06.2009 | 15:24
drlovric je napisao:

I to pretpostavljam od ljudi koji u zivotu rade to isto, pa preko mene peru vlastitu savjest )



ili ako već ne koriste piratski softver, postaju na forum za vrijeme radnog vremena pa potkradaju kompaniju za koju rade
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 49 minuta
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

matiknez, MoschuS, Riba, Sank, smayoo, tino1, Anonimci (573)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.31 Seconds

Provided by iJoomla SEO