Ima li negdje ignore?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Ima li negdje ignore?


11.08.2008 | 20:55
Riba, jel se može negdje u ovom forumu naklikat da mi ignorira sve postove nekog određenog korisnika? Ono - da mi ih uopće ne prikazuje, ni u jednom topicu, ni u PM-u, nigdje?
  • Dijete
  • Posjetitelj
11.08.2008 | 21:15
Kaj, opet sam pretjerao neku noć uz čašicu viška? Damn..
11.08.2008 | 22:06
Tko tko tko ?
11.08.2008 | 23:46
To sigurno ide mene;)
12.08.2008 | 00:25
Ja nikada ne bih stavio na ignore nekoga tko voli Kraftwerk (barem sudim po avataru) koliko god ponekad naporan bio!
12.08.2008 | 01:14
Ispričavam se ako sam ponekad naporan, za razliku od evo ovog albuma koji nikako to nije. To im je "kruna" svega (moje osobno mišljenje). Usput, jesi li vidio kakve oni čudne kompove koriste? Imam osjećaj da je to neka samogradnja. Oduvijek su naginjali tim stvarima.
12.08.2008 | 01:15
123412341234123412341234...
12.08.2008 | 01:55
Zaista neznam, ali kad sam vidio naslov topica, prva osoba koja mi je pala napamet je bila Drazen, ali, nakon par minuta razmisljanja, shvatio sam, pa sa kime bismo onda argumentirano raspravljali o "vitalnim" problemamima kao 7-o dnevna garancija za Mightiy mouse ili katastrofalna kvaliteta Apple-ovih monitora, ili o nevjerojatno losoj kvaliteti i ogromnoj cijeni Appleovih przionih medija.
12.08.2008 | 02:02
Dražen je napisao:
To sigurno ide mene;)


Naravno da ide tebe. Ne treba biti genije da to shvatiš. Nemam nikakvo pravo tražiti da ti se ograniči pristup ovom forumu (niti sam to učinio, niti to bih učinio), ali imam pravo tražiti mogućnost da ne moram čitati ni vidjeti tvoje destruktivne (i već pomalo dosadne, uvijek iste), offtopične, i, što mi najviše smeta, zlurade komentare.

Ako netko traži pomoć, nisi mu pomogao time što mu kažeš "ha ha glupane to ti se ne bi desilo da si kupio PC". Ako mu ne znaš ili ne želiš pomoći, onda šutiš i pustiš da mu pomogne netko tko zna i želi.

Ja definitivno nisam Apple zaluđenik i ne pogađa me tvoje unjkanje zato što vrijeđa moje vjerske osjećaje nego zato što ne služi ničem, baš ničem, osim ispucavanju tvoje frustracije. IMHO, nijedan forum ne služi ispucavanju individualne frustracije. Dakle, ti ovaj forum debelo zlorabiš. Što smo ti mi skrivili? Idi jaši po tim trgovcima i serviserima koji su te za*ebali. Ima udruga za zaštitu potrošača, javi se njima, volontiraj kod njih, dobit ćeš medijski prostor da unjkaš po službenoj dužnosti. Sjaši više odavde, *ebote...

12.08.2008 | 10:08
Ja se nadam da cete zajedno pronaci rjesenje koje ne trazi mog rada!
12.08.2008 | 11:08
Da. Pribojavao sam se takvog odgovora.
12.08.2008 | 12:00
smayoo je napisao:

Naravno da ide tebe. Ne treba biti genije da to shvatiš. Nemam nikakvo pravo tražiti da ti se ograniči pristup ovom forumu (niti sam to učinio, niti to bih učinio), ali imam pravo tražiti mogućnost da ne moram čitati ni vidjeti tvoje destruktivne (i već pomalo dosadne, uvijek iste), offtopične, i, što mi najviše smeta, zlurade komentare.
Ako netko traži pomoć, nisi mu pomogao time što mu kažeš "ha ha glupane to ti se ne bi desilo da si kupio PC". Ako mu ne znaš ili ne želiš pomoći, onda šutiš i pustiš da mu pomogne netko tko zna i želi.
Ja definitivno nisam Apple zaluđenik i ne pogađa me tvoje unjkanje zato što vrijeđa moje vjerske osjećaje nego zato što ne služi ničem, baš ničem, osim ispucavanju tvoje frustracije. IMHO, nijedan forum ne služi ispucavanju individualne frustracije. Dakle, ti ovaj forum debelo zlorabiš. Što smo ti mi skrivili? Idi jaši po tim trgovcima i serviserima koji su te za*ebali. Ima udruga za zaštitu potrošača, javi se njima, volontiraj kod njih, dobit ćeš medijski prostor da unjkaš po službenoj dužnosti. Sjaši više odavde, *ebote...

Bravo Smayo, potpis od rijeci do rijeci!
12.08.2008 | 12:12
smayoo je napisao:
Dražen je napisao:
To sigurno ide mene;)


Naravno da ide tebe. Ne treba biti genije da to shvatiš. Nemam nikakvo pravo tražiti da ti se ograniči pristup ovom forumu (niti sam to učinio, niti to bih učinio), ali imam pravo tražiti mogućnost da ne moram čitati ni vidjeti tvoje destruktivne (i već pomalo dosadne, uvijek iste), offtopične, i, što mi najviše smeta, zlurade komentare.

Ako netko traži pomoć, nisi mu pomogao time što mu kažeš "ha ha glupane to ti se ne bi desilo da si kupio PC". Ako mu ne znaš ili ne želiš pomoći, onda šutiš i pustiš da mu pomogne netko tko zna i želi.

Ja definitivno nisam Apple zaluđenik i ne pogađa me tvoje unjkanje zato što vrijeđa moje vjerske osjećaje nego zato što ne služi ničem, baš ničem, osim ispucavanju tvoje frustracije. IMHO, nijedan forum ne služi ispucavanju individualne frustracije. Dakle, ti ovaj forum debelo zlorabiš. Što smo ti mi skrivili? Idi jaši po tim trgovcima i serviserima koji su te za*ebali. Ima udruga za zaštitu potrošača, javi se njima, volontiraj kod njih, dobit ćeš medijski prostor da unjkaš po službenoj dužnosti. Sjaši više odavde, *ebote...


Imam valjda pravo na svoje mišljenje, a sjahat neću sigurno. Nisi ti policajac.
  • Dijete
  • Posjetitelj
12.08.2008 | 16:08
Ma naravno da imas,.. al si fakat naporan i nisi objektivan nego ga seres i seres.. doduse, malko si eto pokrenuo ljude pa je postalo i zanimljivo u vocnjaku..
12.08.2008 | 17:50
Dražen je napisao:
Nisi ti policajac.


Naravno da nisam, niti želim biti. Zato sam Ribu pitao ima li ignore na ovom forumu.

Što se mišljenja tiče, kako reče Voltaire, "Gospodine, ja se s Vama ne slažem, ali ću do smrti braniti Vaše pravo na Vaše mišljenje.".

Mišljenje si izrazio, primili smo ga na znanje. Svi. Više nego jednom. Zaključili smo da se ne slažemo, ni mi s tvojim, ni ti s našim mišljenjem. Koja je onda daljnja svrha tvog unjkanja osim ispucavanja svoje frustracije na krivom mjestu?
13.08.2008 | 17:19
možda mu samo fali pažnje.. nisam baš upućen u konkretni slučaj, al tako mi djeluje
13.08.2008 | 17:44
Kad meni prifali pažnje i padnem u depru jer mislim da me nitko ne razumije, odem njurgati svojoj mami. A ne hrpi poznatih i nepoznatih ljudi na Net.
15.08.2008 | 01:44
Da ne pokrećem novu temu postavit ću pitanje ovdje s obzirom da je ovo najsvježija tema. Kako da kod pretraživanja foruma postavim da prikazuje više od 15 rezultata ili da se oni izlistaju po stranicama? Kad god tražim neki pojam uvijek mi izbaci 15 rezultata.
15.08.2008 | 03:25
Nemam pojma, nije mi nikad trebalo, ali sad kad si pitao išao sam pogledati i čini mi se da se ne može. Riba?

E, a zašto je tako teško otvoriti novu temu? Ova nam je baš dobro krenula...
15.08.2008 | 10:39
mac_newbie je napisao:
Da ne pokrećem novu temu postavit ću pitanje ovdje s obzirom da je ovo najsvježija tema. Kako da kod pretraživanja foruma postavim da prikazuje više od 15 rezultata ili da se oni izlistaju po stranicama? Kad god tražim neki pojam uvijek mi izbaci 15 rezultata.


Trebali bi biti raspodijeljeni po starnicama, no sada je broj rezultata podignut na 50, to će valjda biti dovoljno.
15.08.2008 | 13:59
50 bi trebalo biti dovoljno. Zahvaljujem
15.08.2008 | 14:18
E, a zašto je tako teško otvoriti novu temu? Ova nam je baš dobro krenula... [/quote]
Zato jer se ne želim prepirati kao malo dijete
15.08.2008 | 16:10
Cool.

Ako ostaneš pri toj odluci, ni ne treba mi ignore. Case closed.
  • Dijete
  • Posjetitelj
15.08.2008 | 16:48
Dražen je napisao:

Zato jer se ne želim prepirati kao malo dijete


Da li da se osjećam uvrijeđenim?
15.08.2008 | 18:52
A nisam mislio na TVOJ NICK, SORRY
  • Dijete
  • Posjetitelj
15.08.2008 | 20:12
Da.. tak se i jedna gospođa dovela u neugodnu situaciju kad je rekla svom sinu "glup si ko noć", a s njim je u društvu sjedio i igrao karte slovenac prezimena Noć..

Bilo je to negdje početkom sedamdesetih kad ja još nisam bil ni u planu, al ipak tu anegdotu čujem svako malo od starog koji je bio treći u tom društvu i ako se dobro sjećam, licitacija je u tom krugu došla do 5, bila je refa i.. ne znam da li je lik prošel ili ne..
15.08.2008 | 20:37
Eh... Otkad je moj kum umro, nemamo više trećeg za preferans... Zašto više nitko ne igra pref?
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 5 sati, 56 minuta
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

JOHN, zeljacveseljac, Anonimci (786)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.27 Seconds

Provided by iJoomla SEO