Vikalica
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Vikalica


20.10.2007 | 17:20
Nepristojne anonimce bi trebalo na neki način sankcionirati, ustvari najbolje bi bilo da se anonimci jednostavno ukinu. To je samo prijedlog, jer ovo postaje bezveze. Osobno mišljenje je da vikalica nije za takve stvari, ima niz drugih foruma pa neka se tamo prepucavaju oko raznih gluposti tipa debil je onaj tko koristi Mac ili tko koristi PC. Tako se prepucavaju mala djeca i neobuzdani adolescenti. Mislim da je ovo ipak malo ozbiljniji forum pa gi trebalo takvim i održati.
20.10.2007 | 18:24
Slazem se s tobom,trebalo bi ukinut pisanje neregistriranim korisnicima.
  • Dijete
  • Posjetitelj
20.10.2007 | 19:06
Znači ponovo krećemo..

Ne vidim ništa loše u tome da se netko ispuca na Vikalici.. jedino mi malo bed da Davor il Riba ne završe iza rešetki ako krenu anonimci pljuvat po bivšim gradonačelnicima..

Velki buraz sve vidi..
20.10.2007 | 19:28
Dijete je napisao:


Ne vidim ništa loše u tome da se netko ispuca na Vikalici..



Ok, ajmo onda Vikalicu preimenovati u Ispucalicu
20.10.2007 | 20:40
nemam nis protiv anonimaca koji nesto pitaju ili ih nesto zanima pa na taj nacin nesto kazu ali idu mi na zivce oni likovi sa političkim forumimama i psovanjima i ostalim glupostima
  • User
  • Posjetitelj
20.10.2007 | 21:40
Lako je bit faca i pljuvat kad si anoniman, al kad ti ime i prezime pise crno na bijelo aj onda pisi gluposti

Svi accounti nek budu popraceni imenom i prezimenom i vikalicu ogranicit samo na registrirane!
20.10.2007 | 22:04
sta se mene tiče može
21.10.2007 | 02:30
ja isto podržavam restrikciju na vikalici
21.10.2007 | 03:57
Vec sam to negdje napisao ali i ja sam za to da se ogranici vikanje samo logiranim clanovima.
28.10.2007 | 04:05
dajte please LOCK vikalice samo za registrirane. :ocajan:
28.10.2007 | 05:35
Kada je to davno prije bilo zabranjeno za anonimce onda su nas optužili da smo kontrol-manijaci, diktatori, gušitelji slobode i demokracije i što sve ne. Zato se sada toliko dvoumimo da li vratiti to ograničenje... Iskreno, nisam pametan. Ne bi to bio nikakav problem da se uvijek ne nađu 2-3 budale koje psuju, dave s linkovima koji nemaju veze s Jabučnjakom i slično...
28.10.2007 | 11:43
ja sam definitivno za lockanje
28.10.2007 | 19:28
kontrol-manijaci, diktatori, gušitelji slobode i demokracije i što sve ne

1. U demokraciji ljudi stoje iza svoje rijeci imenom i prezimenom. Anonimne reakcije su shvatljive u represivnim sistemima, a Jabucnjak bas i nije takav.

2. Kenjanje je zabranjeno u javnosti. Doduse, problem je kad te stisne, a WC-a nema na vidiku. Mislim da ce anonimci koje stisne ipak naci mjesto gdje ih nitko nece ometat.
28.10.2007 | 19:30
također
29.10.2007 | 00:40
Ja ne podržavam ništa.
29.10.2007 | 19:41
Zeba, dobro sroceno. Ja i dalje nisam pametan sto se ovoga tice, no kako ne pratim vikalicu u cijelosti i kontinuirano tesko mi je procijeniti koliki je obim problema.... da jednostavno malo isprobamo, ha?
  • User
  • Posjetitelj
29.10.2007 | 19:49
Riba je napisao:
da jednostavno malo isprobamo, ha?


Da!
29.10.2007 | 20:13
Na Bug online pod rubrikom za komentare obvezno je upisati svoj mail kako bi se dao komentar. Možda bi se to moglo napraviti i ovdje za anonimce, to bi ih valjda donekle odbilo od uzastopnih pisanja gluposti.

P.S. Riba: Jel Amiga još u pogonu? (to su bila vremena...)
29.10.2007 | 23:31
Hah, pa mail mozes napisati kakav god hoces...no to bi im zakompliciralo ostavljanje komentara pa bi ih bilo manje...

Amige? Ne znam na koju tocno mislis, ali u pogonu ih je trenutacno nekoliko.
30.10.2007 | 00:58
Ja sam imao 500+ pa kasnije 600. (Sad su u vikendici - mislim da još rade). Navodno da ta scena još polako djeluje.
  • User
  • Posjetitelj
30.10.2007 | 04:35
Jel nije prije koju godinu trebala izac neka nova modernija Amiga al je onda taj pokusaj dokinut?

Bilo bi zanimljivo...
  • User
  • Posjetitelj
30.10.2007 | 04:44
Btw kad smo vec skrenuli na Amigu - evo nesto zanimljivo

amiga.com/news/?art=32&PHPSESSID...118f3b6503f03a4ffd15
03.11.2008 | 13:57
Potpuno se slazem s svim onim koji su protiv izivljavanja s prostim i ruznim komentarima politicke i neke druge prirode koje nimalo ne pristaju ovom forumu koji jako ozbiljan i s mnostvom interesantnih tema s aspekta informatike i znanosti.mislim da me neshvate pogresno oni koji uzivaju u politickim prpucavanjima koja nemaju kraja a uz to poracena su pogrdnim i uvredljivim sadrzajem koji jako negativno djeluje na kulturusvjesti naseg drustva koja je ionako na klimavoj grani pa jos dodatne pogrdne rijeci vode u jos vecu frustraciju istog.Svim onim koji su zeljni isucavanja i prostatluka ima za to puno drugih stranica koje su pogodne za takve stvari.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 19 sati, 57 minuta
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.21 Seconds

Provided by iJoomla SEO