ipod touch.malo savjeta.:D
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

ipod touch.malo savjeta.:D


08.12.2009 | 21:29
pda.kako malo više savjeta i objašnjavanja nikome ne škodi[a pogotovo ne meni] otvorih novu temu da me savjetujete..
pročitala sam sve na forumu u vezi ipod toucha,stvarno jesam..al bi trebala nekog da mi to malo poglupi.xD.jednostavnije objasni.i detaljno!
imam staaaari ipod mini koji je out of function pa sam starce namuksala da mi za božić kupe novi..i naravno ja moderna djevojka moram imat nešto s tačskrinom.xD.
pa je odluka pala na ipod touch 8gb [meni sasvim dovoljno]..
e sad..dok ja instaliram itunes na kompjuter[imam windowse,pa se nadam da neće bit problema s ipodom,sa starim nije bilo nikakvih..hmhm] stavim pjesme i sve prebacujem na ipod ko i sa onim mini?
one aplikacije i igrice i sve te gluposti..stvarno ne mislim trošiti novce na skidanje toga a znam da ću si htjet nakrcat svejedno tih igrica pa bi pribjegla iligalnim načinima[ako mogu političari krast mogu valjda i ja.xD]..pa me zanima kako?gdje?
i još me zanimaju slušalice..s obzirom da u kompletu dobijem normalne slušalice a ne one sa mikrofonom ko sa onim od 32 i 64 gb, jel si ja mogu kupit posebno takve slušalice ili neće funkcionirat?
i još za graviranje..to mi može zlatar ugravirat nešto?ili nije pametno?
i sve u svemu...jel se isplati kupit?ono.trebala bi dojmove..
i molim vas..i`m naturaly blond,please speak slowely.xDxDxD.
zahvaljujem unaprijed na pomoću...mwa mwa..
08.12.2009 | 23:30
O iPodu touch ne znam gotovo ništa, no sigurno će se naći netko tko će ti pomoći.

Ja bi te samo želio upozoriti (kao jedan od članova uredništva) da Jabučnjak ne odobrava niti ohrabruje krađu softvera.

Da ne ulazimo opet u vječne diskusije, svjestan sam da ova moja rečenica neće promijeniti tvoju odluku, isto kao i toga da ljudi ne jailbreakaju zbog intelektualnog izazova.

Tvojoj savjesti prepuštam da odabere da li ćeš se (sada ili jednog dana u budućnosti) radije uspoređivati s političarima ili npr. s tvojim starcima koji, siguran sam, nisu ukrali tih 1500 Kn koliko košta iPod touch 8GB.
09.12.2009 | 01:07
stavim pjesme i sve prebacujem na ipod ko i sa onim mini?

da

one aplikacije i igrice i sve te gluposti..stvarno ne mislim trošiti novce na skidanje toga a znam da ću si htjet nakrcat svejedno tih igrica pa bi pribjegla iligalnim načinima[ako mogu političari krast mogu valjda i ja.xD]..pa me zanima kako?gdje?

imas i previse besplatnih aplikacija u itunes app storeu, ne tribas pribjegavat ekstremima. i skoro svaka placena aplikacija ti ima svoju besplatnu lite verziju.

i još me zanimaju slušalice..s obzirom da u kompletu dobijem normalne slušalice a ne one sa mikrofonom ko sa onim od 32 i 64 gb, jel si ja mogu kupit posebno takve slušalice ili neće funkcionirat?

da, kupis bilo koje sa mikrofonom. najbolje kupis appleove koje dobijes sa iphoneom ili ovim 3rd gen touch.

i još za graviranje..to mi može zlatar ugravirat nešto?ili nije pametno?

nije pametno ako ga mislis prodavat.

i sve u svemu...jel se isplati kupit?ono.trebala bi dojmove..

ovisi o osobi ali mislim da se opcenito isplati ako volis glazbu i koristit ces wifi opciju i aplikacije. meni stize 32gb iz amerike ubrzo

nadam se da sam pomogla.
09.12.2009 | 18:53
jesi jesi..hvala puno..
a ovo nisam znala da ima puno besplatnih stvari.dobro je to.
a sad jedva čekam božić da ga dobim.<3.
juuuuj..
11.12.2009 | 00:22
Lite i free aplikacija ima zbilja puno. Šteta kaj iPod dobivaš tek za Božić pošto na appventcalendar.com/ imaš do Božića svaki dan jednu dobru igru(koje se inače plaćaju) free.

Ja sam u dva mjeseca na igre potrošio punih 35 kuna a dobio sam sate i sate zanimacije.
11.12.2009 | 19:57
Pa moze ih sad preko iTunesa na PC skinut, i onda, kad dobije Touch, sve to lijepo syncat.
11.12.2009 | 20:26
ipetri68 je napisao:
Pa moze ih sad preko iTunesa na PC skinut, i onda, kad dobije Touch, sve to lijepo syncat.


Točno, vidiš nisam se uopće to sjetio a i sam tako radim često.
11.12.2009 | 23:18
Stručni odgovor:

Prije nego sam postao ponosni vlasnik iPhona puno sam se igrao sa iPod Touch.

Prije svega ne savjetujem hack na jailbreak, probao i nimalo mi se ne sviđa.

Problemi PC-iPod Touch-iTunes NEMA..
Ako ti mogućnosti dozvoljavaju napravi registraciju na iTunes jer ono što se nalazi tamo je ono što čini iPod Touch igračkom godine...

Ako si prava plavuša sigurno si na facebook, twitteru i sličnim socijalnim mrežama.
Za iPod Touch postoji toliko programa za socijalne mreže (free and 0,99$) da ti srce stane.
Predpostavljam da imaš gmail račun i tako da "igračka" postaje pravi mali pakleni stroj..

Npr ja sam na ljetovanju imao iPod Touch, odgovarao na mailove, dopisivao se na socijalnim mrežama, igrao se, slušao moje omiljene izvođače...itd.
Gdje postoji otvorena bežična mreža (WiFi) ja sam se priključio i surfao...

Ako ti roditelji mogu priuštiti budi sigurna da je to nešto što će te oduševiti svaki dan sa novim stvarima..."vidi može i ovo".

Još uvijek ULTIMATE gift for christmas
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 20 sati, 45 minuta
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.15 Seconds

Provided by iJoomla SEO